Пробіг друзів 2019 до Дня Соборності України – RunStyle
01 February 2019

Пробіг друзів 2019 до Дня Соборності України

Вже традицією стало для любителів і професіоналів відкривати свій сезон бігу разом із Забігом друзів, який присвячується Дню Соборності України. Цього року прикарпатське колоритне місто Богородчани приймало в себе бігунів із всіх куточків України. Як завжди цей забіг випадає на зимовий час, але це не перешкода бігати. Це виклик самому собі, вихід із теплої зони комфорту. І можу написати це так: зима це тільки пора року, з якої ми розпочинали свій сезон забігів і нам було тепло.

20 січня 2019 всіх гостинно вітало місто Богородчани на Пробігу друзів, на якому для всіх бажаючих було на вибір три дистанції: для початків, дітей і тих хто просто хоче душевно відпочити і насолодитися атмосферою свята 3 км, для атлетів які планують пізніше бігти півмарафон – то для них чудовою дистанцією і підготовкою стало 16 км, а для серйозніших атлетів і чудовою підготовкою до повного марафону є 32 км. Звичайно, реєстрацію було ще відкрито в старому році і можна було зареєструватися за найменшою ціною, але кількість місць на всі дистанції є обмеженою. Цей забіг став настільки популярним що реєстраційні місця швидко розкуповувалися, незважаючи що це зимовий період.

Ранок розпочався із приїзду всіх учасників і видачею стартових пакетів. До місця старту, для всіх бажаючих організатори забезпечили безплатний трансфер з Івано-Франківська і цим же безплатним трансфером можна було повернутися назад. Ще до початку старту 16 км і 32 км, який відбувся в 11 год, всі учасники і групи підтримки мали можливість почути вступні слова організаторів і насолодитися затишною атмосферою, послухати українську музику і зробити розминку. А старт на 3 км пройшов після того, як стартували перші дві дистанції. Також в цей же день в спортзалі Богородчанської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. відбулися спортивні змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Цьогорічний маршрут як завжди не став виключенням і всі учасники мали можливість пробігтися гарними карпатськими селами Богородчани, Саджава, Глибоке, Хмелівка, Росільна, Підгір’я, Богородчани і отримати задоволення не тільки від бігу, а й від природи гір. На маршруті можна було спостерігати волонтерів і вболівальників, які в свій вихідний день прийшли і підтримували нас. Так, погода виявилася дуже сніжною, траса була засніжена, в деяких місцях було льодове покриття. На всій дистанції нас тепло і атмосферно зустрічали групи підтримки із піснями і побажаннями.

Як на мене, то кожен офіційний забіг в цих змаганнях це новий досвід, особистий прогрес, різні погодні умови та атмосфера, що надихає працювати над собою під час бігу.

Після пробігу  відбулося святкове привітання, частування смачною їжею і  нагородження переможців цінними призами та відзнаками і, до речі, цього року збільшився призовий фонд.

Пробіг друзів – це зимова традиція починання нового сезону бігу для більшості атлетів і ще чудова нагода зустріти або познайомитися із новими цікавими і спортивними українцями. Адже ми ж знаємо, що Україна сильна, вольова, незламна і незалежна. Потрібно щоб кожен запланував для себе цей забіг тому що: кожного року нові оригінальні медалі, збільшений призовий фонд, смачне частування, неймовірна група підтримки і гарні краєвиди при чистому повітрі.

Таран Микола

Leave a comment