Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 переходить в ОНЛАЙН! – RunStyle
10 October 2020

Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 переходить в ОНЛАЙН!

Друзі, Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 переходить в ОНЛАЙН!

? Ми знаємо, як сильно ви чекали на цю подію. Так само, як і ми!!! Нам дуже хотілось, аби це свято спорту відбулося. Але так склались обставини. Однак, ми не будемо засмучуватись. Адже за цей рік ми вже звикли до онлайн заходів і навчились отримувати максимальне задоволення і незабутні емоції. Спробуємо і цього разу!

?? Отже, що потрібно знати

? Кожен учасник Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 ONLINE отримає стартовий пакет Новою поштою. Усередині ви знайдете стартовий номер, конверт з медаллю (відкрити тільки після фінішу!!!)))) та бонуси від організаторів і наших партнерів.

? Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 ONLINE відбудеться 18 жовтня. Це означає, що саме 18 жовтня ви маєте пробігти дистанцію, на яку ви зареєструвались, (УВАГА – не меншу!) та зафіксувати це за допомогою будь-якого фітнес-додатка.

? Біжіть, де б ви не були!

? Скрін свого забігу надсилайте на адресу rnppcup@gmail.com до 12:00 19 жовтня. У темі листа вказуйте: Ім’я, прізвище (як при реєстрації), стартовий номер, дистанція та фінішний час (на основі цього буде сформований фінішний протокол).

? Чи будуть визначатись переможці? Ні, не будуть. Онлайн-формат забігу не передбачає визначення переможців.

?? Як взяти участь у Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020 ONLINE

? Якщо ви зареєструвались на сайті runstyle.net та вам присвоєно стартовий номер, надсилайте на електронну адресу rnppcup@gmail.com до 12:00 13 жовтня лист такого змісту: Ім’я, прізвище, стартовий номер, дистанція, номер телефону, місто, № відділення Нової пошти. У темі листа вказуйте ОНЛАЙН та обрану дистанцію (наприклад ОНЛАЙН 42 км). Ми відправимо вам стартовий пакет!

? Якщо ви ще не зареєструвались на сайті – реєструйтесь за посиланням: https://runstyle.net/events/zabig-pid-gradyrnyamy-2020/.

??УВАГА – реєстрація закривається 10 жовтня о 18:00!!! Тому поспішайте.

?? Естафети НЕ відбудуться! Учасники, які зареєструвались на естафету, біжать 21,1 км (Relay A – 2*21,1) та 10 км (Relay В – 4*10). Просимо учасників перереєструватись на індивідуальні забіги та повідомити нам на адресу rnppcup@gmail.com до 8:00 12 жовтня у форматі: Ім’я, прізвище (як при реєстрації), дистанція. У темі листа вкажіть: ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ Естафета.

?? ВАЖЛИВО! Після закриття реєстрації ви вже не зможете зареєструватись.

?? Жителям Вараша ми роздамо стартові пакети на місці. Деталі – згодом.

?? Учасник Забігу, який не мав можливості взяти участь у Забігу 18 жовтня, зможе отримати стартовий пакет протягом 30 календарних днів після проведення Забігу в офісі організатора, повідомивши йому на електронну пошту: rnppcup@gmail.com, або залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу.

1 Comment:

  1. Kalambet Yuriy

    Доброго дня…. Підскажіть будь ласка я реєструвався по пільзі як учаснийАТО, чи є підтвердження? Дякую

Leave a comment