Кольоровий пробіг у Івано-Франківську – RunStyle
22 July 2018

Кольоровий пробіг у Івано-Франківську

24 червня о 10:00 стартував вже традиційний «Кольоровий пробіг – Frankivsk Color Run», у якому могли прийняти участь усі спортсмени та любителі бігу, дорослі та діти, прихильники активного відпочинку, здорового способу життя і бажаючі емоційно зустріти день молоді та літо 2018 , а частина зібраних коштів пішла на благодійність.

Забіг стартував на Вічевому майдані. Маршрут складався 3 або 6 км.,а також дитячі забіги по 400 і 200 м. і пролягав центральними вулицями Прикарпатського міста.

Подія відбулася в рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon 2018, який 23 вересня проведе платформа “Тепле Місто”.

Для участі у забігу треба було зареєструватись на сторінці та сплатити внесок у сумі 200 гривень. 50% від виручених коштів направили на благодійність, а саме на створення канатного парку для Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради. У цьому центрі навчаються діти з тяжкими порушеннями мовлення та розладами аутичного спектру.

До пакету, який отримав кожен учасник, входить вода, номер та фарби холлі, якими протягом усього забігу можна було розфарбувати один одного та все навколо. Для цього організатори рекомендували бігунам вбиратись у біле. У кінці Color Run родзинкою спортивного свята- учасники забігу провели патріотичний флешмоб – з жовтої та синьої фарб утворили у небі прапор України.Також приємною несподіванкою для всіх стало розіграш призів від спонсорських організаторів і подарунків від організатора Кольорового забігу- Ігоря Крицака.

На Вічевому майдані панувала атмосфера свята,всі довкола і все було у фарбах ,учасники були безмежно щасливі і все це проводилося під розслабляючу музику.

Перед стартом – відбулася традиційна розминка з тренером для дітей і для доросли.Після розминки стартували дитячі забіги на кототкі дистанції.

Кольоровий пробіг-це мережа всесвітніх розважаючих стартів.І ”розважаючих”тут ключове слово. Тому що головна мета -повеселитися,розкидаючись індійськими фарбами Холлі пробігши відповідну дистанцію а також це приверненя до здорового способу життя .Широко відомий той факт, що біг має позитивний вплив на здоров’я, фізичну форму і психологічний стан людини. Незважаючи на те, що бігати дійсно не так просто, як може здатися на перший погляд, формування корисної звички регулярно бігати дозволяє поліпшити здоров’я, зовнішній вигляд і настрій.

«Кольоровий пробіг» проводиться щорічно у 40 країнах світу з ініціативи американця Тревіса Снайдера і  проект виріс у масштабне свято, яке щороку збирає все більше прихильників, дарує чудові спогади про зустріч літа, яскраві світлини, нових друзів і незабутній досвід.В Україну спортивне свято прийшло з 2014 року і з того часу організовується кожного року.

Завдяки хорошим організаторам Frankivsk Color Run 2018 забіг відбувся на найвищому рівні ,тільки професіонали можуть так все добре зробити і організувати.На цьому святі діти змогли отримати  нові яскраві незабутні емоції,а дорослі відчути себе дітьми.

– Микола Таран.

Leave a comment