Атомники запрошують на крос-триатлон – RunStyle
26 July 2018

Атомники запрошують на крос-триатлон

А Ви знаєте, що на Рівненщині вперше відбудуться змагання з триатлону?

18 серпня 2018 року на Рівненщині вперше відбудуться змагання з триатлону. Ініціатором проведення триборства виступила адміністрація Рівненської АЕС, Організація молоді первинного профспілкового комітету РАЕС, профспілкові комітети РАЕС та ДП “НАЕК “Енергоатом”. Змагання під назвою «3 блок. Перезавантаження» проводяться у підтримку продовження експлуатації енергоблоку #3 Рівненської АЕС, популяризації здорового способу життя серед населення, розвитку туристичної привабливості регіону.
Це змагання з крос-триатлону (спринтерської, тобто короткої дистанції), яке відбудеться на території Реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» Рівненської області, що розташоване у самому серці Поліського краю. Спортсменів чекає 3 етапи: 750 м плавання, 20 км перегони велосипедом та 5 км біг.

Місце для змагань вибрано не випадково, адже на базі є все необхідне для проведення триатлону: озеро з чудодійною прозорою водою, пісочні пляжі на межі з лісом, інфраструктура для відпочинку. Це чудова нагода, як для спортсменів так і групи підтримки, відпочити від міської суєти, з’єднатись з природою та випробувати себе у новому та молодому виді спорту, який тільки набирає обертів в Україні.

Серце події – транзитна зона, буде розташована на березі Білого озера.
Змагання розпочинаються із запливу озером, далі учасники попрямують на велосипедах до с. Озірці та повернуться на базу і продовжать долати дистанцію бігши пляжем та лісом, що межує з озером.

Глядачі та відпочиваючі зможуть підтримувати учасників та спостерігати за процесом змагання, адже все цікаве буде відбуватись поряд з пляжем.

Атомники запрошують учасників до змагання, а глядачів до вболівання!

Обмежень по часу подолання дистанції немає, тому радять активніше реєструватись!

Інформація про захід та реєстрація тут: bikeportal.org.ua/6275

Подія у facebook: https://www.facebook.com/events/893792604122699/?ti=cl)

Leave a comment