Анонс подій на лютий – RunStyle
29 January 2018

Анонс подій на лютий

Лютий – час різких змін у погоді та перших відлиг.

Спортсмени-аматори прокидаються після зимової сплячки, а професіонали кілометровими кроками збільшують тижневі об’єми.

Саме час поглянути на календар стартів останнього місяця зими та вибрати для себе те, що під силу.

То ж, для бігунів, перших вихідних лютого (04.02) в м. Києві стартує Зимовий крос «North Wild Way», від творців «The Rolling Stones trail» та «Шалені лосі». КСО «Север» вдало проводив старти у 2017 році, то ж впевнені, що й ці змагання зберуть чимало охочих «покросити» в Конча-Заспі.

Для закоханих, або не дуже, 11 лютого пройдуть два забіги: у Києві, на Русанівській набережній – «3-й забіг на честь закоханих» від Top Runners (дистанції 8 км та 4 км). А в місті Кременчук, достатньо новому на біговій карті України, пройдуть парні забіги «На зустріч із тобою» від КЛБ «Кремень» (2 км+ 2 км).

Також, 11 лютого, для закоханих у манеж міста Суми, стартує «Годинний біг у манежі» від КЛБ СК Скіф. У 2017 році хороші результати показали учасники цього старту. Тому бажаючі поставити нові рекорди запрошуються!

17 лютого стартує перший етап  Ukrainian Trail League – Ice Trail 2018. Змагання відбудуться в Козелецькому районі Чернігівської обл., у Міжрічинському регіональному ландшафтному парку. Любителям трейлу пропонують дистанції на 50км, 25 км та 10 км.

Якщо перша половина лютого пройшла під егідою довгих змагальних дистанцій, то в другій половині місяця можна зосередитись на більш коротких.

18 лютого в Києві заплановано новий старт від клубу KMRC – «Масниця Snow Run». Організатори пропонують дистанції 10 км та 5 км. Старт пробігу – НК «Експоцентр Україна». Приєднуйтесь!

Того ж дня, в Одесі пройде «Зимовий забіг на 9 км з ФК «Чорноморець».  Цей старт відбудеться в рамках підготовки до 9 Одеського Міжнародного марафону «Самоперевершення», який є одним із найвідоміших в Україні. А старт самого забігу пройде на стадіоні «Чорноморець».

І вже в останні вихідні лютого в м. Дніпро відбудеться V пробіг «Весна на носі». Організаторами є біговий клуб DneprRun. Учасникам пропонують дві дистанції на вибір: 10 км та 5 км зі стартом на стадіоні «Славутич».

Однак, не лише для бігунів відбудуться старти в лютому! 10 лютого, Марафонська команда Шрі Чинмоя організовує «Марафонські запливи на 1 годину та 2 години». Змагання відбудуться в басейні «Вишка», міста Одеса. Спішимо повідомити, що кількість учасників обмежена! Тому не баріться та реєструйтеся!

Такими будуть старти останнього місяця зими.

Як бачите, вибрати є з чого, тому не залежуйтесь на ліжку, адже, інколи найкращим тренуванням є змагання! А в хорошій компанії і 50 км пройдуть легко та швидко.

Тетяна Давиденко

Leave a comment