Win Trail Ternopil 2018

02 Грудня 2018 Трейл / Тернопіль / Ternopil Running Club

Profi 21k Fun 7k

Profi 21k

21 км

Дата: 02 Грудня 2018

Початок: о 11:00

Вартість: 200 грн.

Ліміт: 100 учасників

Зареєстровано учасників: 110 /100 (Оплачено - 100)
Останній присвоєний стартовий номер - 100, Роман Мороз

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Olha Lola Жін 1983 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
79 Роман Колечків Чол 1992 Борислав ua $
2 Віктор Гатало Чол 1985 Running Club Ternopil $
3 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
37 Діма Бандак Чол 1993 Тернопіль ua $
4 Святослав Кріцак Чол 1997 Runday Ternopil Козова ua $
51 Andrii Lytvyn Чол 1987 Львів ua $
5 Ihor Patiiuk Чол 1980 TRAFIK Львів ua $
Taras Didukh Чол 1996 Тернопіль ua
6 Ruslan Koshman Чол 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
7 Ihor Levchuk Чол 1988 Радивилівмолоко Крупець ua $
12 Andrey Androschuk Чол 1987 Київ ua $
Богдан Баланик Чол 1996 Львів ua
9 Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
10 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
13 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
11 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
69 Андрій Лапко Чол 1987 Динамо Івано-Франківськ ua $
20 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
14 Коломоец Андрей Чол 1983 Sport Patrol Group Дніпро? ua $
15 Олександр Сліпець Чол 1984 Run Base Kyiv Київ ua $
91 Сергій Кузьменко Чол 1985 Тернопіль ua $
16 Sergiy Boborykin Чол 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
17 Настя Ганджа Жін 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
35 Степан Ганджа Чол 1985 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
18 Aleksey Kuznetsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
19 Євгеній Щербак Чол 1990 AC_Panda Біла Церква ua $
21 Леонард Дмитрів Чол 1992 Тернопіль ua $
22 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
23 Галина Кузьмінчук Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
28 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
24 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
25 Роман Боднарчук Чол 1984 Gutsul running club $
26 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
Андрій Бородій Чол 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua
27 Андрій Стукало Чол 1989 Ternopil Runday Тернопіль ua $
29 Dmitro Dyachuk Чол 1990 - Смиківці ua $
30 Ruslana Diachuk Жін 1997 - Смиківці ua $
Iryna Boiko Жін 1978 Ternopil Runnig Club Тернопіль ua
31 Iryna Boiko Жін 1978 Ternopil Runnig Club Тернопіль ua $
55 Ігор Матус Чол 1988 Група прориву Тернопіль ua $
32 Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua $
33 Олександр Найда Чол 1978 Ternopil Running Club $
78 Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
34 Юрій Ваврик Чол 1983 Тернопіль ua $
36 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
38 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua $
85 Олександр Циганюк Чол 2001 - Тернопіль ua $
Роман Ткачук Чол 1985 Івано-Франківськ ua
39 Andrii Moisei Чол 1986 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
40 Yuriy Zabava Чол 1985 TopRunners Тернопіль ua $
41 Максим Дзісяк Чол 1975 Running Club Ternopil Тернопіль ua $
80 Володимир Курило Чол 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua $
Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua
42 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
43 Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Львів ua $
44 Андрiй Ковалик Чол 1988 Тернопіль ua $
45 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
57 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
47 Oleksandr Serhiienko Чол 1981 Serhiienko Family Team Київ ua $
48 Serhii Hrabovenko Чол 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua $
52 Nataliia Serhiienko Жін 1981 Serhiienko Family Team Київ ua $
49 Андрей Филин Чол 1981 Орден святого Кросівка Київ ua $
50 Руслан Бондаренко Чол 1979 Орден Святого Кросівка Нові Петрівці ua $
81 Андрій Пелех Чол 1984 Тернопіль ua $
53 Roman Sizo Чол 1975 Beer Running Club Київ ua $
54 Oleg Spetruk Чол 1990 Чортків ua $
62 Viktoriia Polozova Жін 1981 Орден Святого Кросівка Київ ua $
56 Наталя Тяжола Жін 1988 Каруна $
96 Artem Verhun Чол 1984 Київ ua $
58 Yaroslav Voloshchuk Чол 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
59 Роман Турта Чол 1992 TRNPL Тернопіль ua $
60 Mykhailo Sushko Чол 1986 Львів ua $
64 Назар Бусько Чол 1998 Бойовий Гопак «Шаблезуб» Львів ua $
61 Vasyl Letsyn Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Олег Данилюк Чол 1991 Danyk's Львів ua
70 Зоряна Биндас Жін 1985 Ternopil running club Тернопіль ua $
63 Олександра Черевата Жін 2010 Тернопіль ua $
Alexandr Lyba Чол 1984 ЛеваДаTeam
66 Євген Резніченко Чол 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
67 Тарас Шпук Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
68 Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Кременець ua $
65 Andrii Bogai Чол 1987 Тернопіль ua $
71 Oleh Mizyurko Чол 1980 - Львів ua $
72 Oleksandr Hromiak Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
73 Натали Гиренко Жін 1979 Кривий Ріг ua $
74 Valeriia Spodarenko Жін 1985 UBF Run, Орден святого кросівка, побігли Кривий Ріг ua $
Танюша Шелковська Жін 1988 Миколаїв ua
77 Volodumyr Fialka Чол 1990 Львів ua $
75 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
76 Юра Зимоглядов Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
82 Тарас Заваляк Чол 1994 Львів ua $
Жека Дугин Чол 1987 Львів ua
46 Орест Дмитрик Чол 1992 Runday Ternopil Тернопіль ua $
88 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $
84 Олександр Олійник Чол 1979 ТСК ЧОРНОГОРА $
87 Назар Таньовський Чол 1998 Тернопіль ua $
90 Юрій Цікало Чол 1955 Ternopil Running Club Товстолуг ua $
83 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
89 Andrii Shymko Чол 1996 Київ ua $
86 Віталій Бучок Чол 1981 runday Тернопіль ua $
92 Тарас Поповчак Чол 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
94 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
95 Valerii Shypunov Чол 1988 High Runner's Club $
93 Ірина Циркун Жін 1988 Одеса ua $
97 Ярослав Котович Чол 2000 СТК "Легіон" $
98 Олег Мазуренко Чол 1981 Одеса ua $
99 Bogdan Kupriienko Чол 1987 High Runner's Львів ua $
100 Роман Мороз Чол 1991 СТК "Легіон" Тернопіль ua $
8 Dariia Bodnar Жін 1984 ФЛАУ Львів ua $

Fun 7k

7 км

Дата: 02 Грудня 2018

Початок: о 11:00

Вартість: 150 грн.

Ліміт: 50 учасників

Зареєстровано учасників: 65 /50 (Оплачено - 50)
Останній присвоєний стартовий номер - 50, Оксана Гринчишин

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
49 Марія Лісецька Жін 1996 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
23 Вадим Ратинський Чол 1985 Тернопіль ua $
1 Володимир Чорненький Чол 1995 Львів ua $
2 Христина-Ірина Сорока Жін 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
3 Олена Скиба Жін 1989 Running Club Ternopil Тернопіль ua $
4 Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua $
5 Anastasiya Romanyuk Жін 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
34 Святослав Калинюк Чол 1991 Королівка ua $
18 Олексій Безруков Чол 1981 Золоті стріли Хмельницький ua $
16 Надія Блащук Жін 1987 Золоті стріли Хмельницький ua $
17 Альона Шураєва Жін 2006 Золоті стріли Хмельницький ua $
Наталія Кравець Жін 1998 Метаморфоза Тернопіль ua
6 Богдан Гайдук Чол 1995 СТК "Бребенескул" Славута ua $
7 Yura Mamonov Чол 1983 Львів ua $
Demchuk Nazar Чол 1984 Збараж ua
Maria Petrochko Жін 1989 TernopilRunningClub Тернопіль ua
8 Ivanna Pop Жін 1995 Чернівці ua $
9 Назар Лаб\'як Чол 1989 Львів ua $
Світлана Єфременкова Жін 1989 Орден святого кросівка Київ ua
10 Андрей Литвин Чол 1976 Орден святого Кросівка Київ ua $
11 Віталій Ігорович Чол 1992 Тернопіль ua $
12 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
13 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
Lyuda Petrash Жін 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
14 Андрій Губиш Чол 1984 Дубно ua $
15 Олександр Кисільчук Чол 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua $
Діма Швець Чол 1999 Тернопіль ua
32 Vitaliy Gavrylenko Чол 1986 BRC Івано-Франківськ ua $
Стецюк Дмитро Чол 1987 StetsiukTeam Рівне ua
Іва Баюра Жін 1995 - Тернопіль ua
19 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
Ostap Elyashevskyy Чол 1986 Львів ua
Євген Денісов Чол 1981 Довжанськ ua
21 Роман Гривнак Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Андрій Очеретюк Чол 1991 СК «Юніор» Макарів ua
22 Володимир Блаженко Чол 1985 Тернопіль ua $
24 Дмитро Богдан Чол 1982 Дубно ua $
29 Сергій Тищенко Чол 1982 RunSyndicate Макарів ua $
Андрій Бородій Чол 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua
25 Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua $
Назар Таньовський Чол 1998 Тернопіль ua
Nazar Tanovskiy Чол 1998 Тернопіль ua
26 Володимир Дубовий Чол 1993 Тернопіль ua $
27 Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Львів ua $
28 Svitlana Parhomchuk Жін 1992 Київ ua $
30 Роман Комаровський Чол 1988 Winkel Run Волочиськ ua $
41 Володимир Скальський Чол 1999 Львів ua $
31 Михайло Брунець Чол 1991 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
35 Володя Мартинюк Чол 1978 Тернопіль ua $
36 Роман Федчина Чол 1990 Runday Ternopil Тернопіль ua $
47 Михайло Редьква Чол 2002 Ternopil RunDay Тернопіль ua $
37 Михайло Стахів Чол 1995 Ternopil runday Тернопіль ua $
38 Сергій Левчик Чол 1995 Інваспорт Рівне ua $
39 Роман Петрик Чол 1980 $
40 Олег Купрієнко Чол 2006 Стрий ua $
42 Oleksandr Redko Чол 1991 Любешів ua $
48 Віктор Клачко Чол 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
44 Оксана Крижановська Жін 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua $
43 Юрій Крижановський Чол 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua $
45 Andrii Muran Чол 1989 ITMBW Krakow Краків pl $
46 Liuba Pudlyk Жін 1993 ITMBW Krakow Краків pl $
Олег Соболта Чол 1996 SC STARTUP Червоноград ua
50 Оксана Гринчишин Жін 1978 Тернопіль ua $
20 Володимир Швець Чол 1986 Львів ua $
33 Nazar Sarabun Чол 1994 Каруна Тернопіль ua $

10 коментарів:

  1. Олександр Олійник

    Чи буде збільшена к-ть місць на 21 км в звязку з більшою к-тю бажаюяих ? Дякую

  2. Oleg Ivanovskyy

    Чи буде збільшена кількість місць на 21км?

  3. Сергій Кузьменко

    Чи можна буде щє зареєструваттся???

    1. Олександр Олійник

      з 18-00 буде добавлено 18місць на 21 км + 9 місць на 7 км – написано на сайті події в fb

  4. Rostyslav Kopak

    Вже не можна зареєструватися?

  5. Сергій Середюк

    Є можливість зареєструватись?

  6. Alexandr Lyba

    Як провести оплату?

  7. Yurii Beznoschenko

    а чи можна ще зареєструватись на 7 км?

  8. Vasyl Koshel

    чи мож ще зарееструватись, дякую

Залишити коментар