Win Trail Ternopil 2018

02 December 2018 Trail running / Тернопіль / Ternopil Running Club

Profi 21k Fun 7k

Profi 21k

Individual race

Date: 02 December 2018

Start time: at 11:00

Price: free

Limit: 100 participants

Participants registered - 100 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Olha Lola Female 1983 TernopilRunningClub Тернопіль ua
79 Роман Колечків Male 1992 Борислав ua
2 Віктор Гатало Male 1985 Running Club Ternopil
3 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
37 Діма Бандак Male 1993 Тернопіль ua
4 Святослав Кріцак Male 1997 Runday Ternopil Козова ua
51 Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
5 Ihor Patiiuk Male 1980 TRAFIK Львів ua
Taras Didukh Male 1996 Тернопіль ua
6 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil RunDay Тернопіль ua
7 Ihor Levchuk Male 1988 Радивилівмолоко Крупець ua
12 Andrey Androschuk Male 1987 Київ ua
Богдан Баланик Male 1996 Львів ua
9 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
10 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
13 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
11 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
69 Андрій Лапко Male 1987 Динамо Івано-Франківськ ua
20 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
14 Коломоец Андрей Male 1983 Sport Patrol Group Дніпро? ua
15 Олександр Сліпець Male 1984 Run Base Kyiv Київ ua
91 Сергій Кузьменко Male 1985 Тернопіль ua
16 Sergiy Boborykin Male 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
17 Настя Ганджа Female 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua
35 Степан Ганджа Male 1985 Ternopil Running Club Тернопіль ua
18 Aleksey Kuznetsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
19 Євгеній Щербак Male 1990 AC_Panda Біла Церква ua
21 Леонард Дмитрів Male 1992 Тернопіль ua
22 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
23 Галина Кузьмінчук Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
28 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
24 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
25 Роман Боднарчук Male 1984 Gutsul running club
26 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
Андрій Бородій Male 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua
27 Андрій Стукало Male 1989 Ternopil Runday Тернопіль ua
29 Dmitro Dyachuk Male 1990 - Смиківці ua
30 Ruslana Diachuk Female 1997 - Смиківці ua
Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runnig Club Тернопіль ua
31 Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runnig Club Тернопіль ua
55 Ігор Матус Male 1988 Група прориву Тернопіль ua
32 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
33 Олександр Найда Male 1978 Ternopil Running Club
78 Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
34 Юрій Ваврик Male 1983 Тернопіль ua
36 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
38 Іванна Царевич Female 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua
85 Олександр Циганюк Male 2001 - Тернопіль ua
Роман Ткачук Male 1985 Івано-Франківськ ua
39 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil RunDay Тернопіль ua
40 Yuriy Zabava Male 1985 TopRunners Тернопіль ua
41 Максим Дзісяк Male 1975 Running Club Ternopil Тернопіль ua
80 Володимир Курило Male 1984 Регбійний клуб ТЕРЕН - УСП-УПС курінь Вовча Ліга Тернопіль ua
Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
42 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
43 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Львів ua
44 Андрiй Ковалик Male 1988 Тернопіль ua
45 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
57 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
47 Oleksandr Serhiienko Male 1981 Serhiienko Family Team Київ ua
48 Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
52 Nataliia Serhiienko Female 1981 Serhiienko Family Team Київ ua
49 Андрей Филин Male 1981 Орден святого Кросівка Київ ua
50 Руслан Бондаренко Male 1979 Орден Святого Кросівка Нові Петрівці ua
81 Андрій Пелех Male 1984 Тернопіль ua
53 Roman Sizo Male 1975 Beer Running Club Київ ua
54 Oleg Spetruk Male 1990 Чортків ua
62 Viktoriia Polozova Female 1981 Орден Святого Кросівка Київ ua
56 Наталя Тяжола Female 1988 Каруна
96 Artem Verhun Male 1984 Київ ua
58 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
59 Роман Турта Male 1992 TRNPL Тернопіль ua
60 Mykhailo Sushko Male 1986 Львів ua
64 Назар Бусько Male 1998 Бойовий Гопак «Шаблезуб» Львів ua
61 Vasyl Letsyn Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Олег Данилюк Male 1991 Danyk's Львів ua
70 Зоряна Биндас Female 1985 Ternopil running club Тернопіль ua
63 Олександра Черевата Female 2010 Тернопіль ua
Alexandr Lyba Male 1984 ЛеваДаTeam
66 Євген Резніченко Male 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua
67 Тарас Шпук Male 1991 Івано-Франківськ ua
68 Сергій Яросевич Male 1982 Ternopilruningclub Кременець ua
65 Andrii Bogai Male 1987 Тернопіль ua
71 Oleh Mizyurko Male 1980 - Львів ua
72 Oleksandr Hromiak Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
73 Натали Гиренко Female 1979 Кривий Ріг ua
74 Valeriia Spodarenko Female 1985 UBF Run, Орден святого кросівка, побігли Кривий Ріг ua
Танюша Шелковська Female 1988 Миколаїв ua
77 Volodumyr Fialka Male 1990 Львів ua
75 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
76 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
82 Тарас Заваляк Male 1994 Львів ua
Жека Дугин Male 1987 Львів ua
46 Орест Дмитрик Male 1992 Runday Ternopil Тернопіль ua
88 Наталія Антонюк Female 1988 СК « Гепард» Луцьк ua
84 Олександр Олійник Male 1979 ТСК ЧОРНОГОРА
87 Назар Таньовський Male 1998 Тернопіль ua
90 Юрій Цікало Male 1955 Ternopil Running Club Товстолуг ua
83 Tetiana Zavediuk Female 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
89 Andrii Shymko Male 1996 Київ ua
86 Віталій Бучок Male 1981 runday Тернопіль ua
92 Тарас Поповчак Male 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
94 Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
95 Valerii Shypunov Male 1988 High Runner's Club
93 Ірина Циркун Female 1988 Одеса ua
97 Ярослав Котович Male 2000 СТК "Легіон"
98 Олег Мазуренко Male 1981 Одеса ua
99 Bogdan Kupriienko Male 1987 High Runner's Львів ua
100 Роман Мороз Male 1991 СТК "Легіон" Тернопіль ua
8 Dariia Bodnar Female 1984 ФЛАУ Львів ua

Fun 7k

Individual race

Date: 02 December 2018

Start time: at 11:00

Price: free

Limit: 50 participants

Participants registered - 50 out of maximum of 50

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
49 Марія Лісецька Female 1996 TernopilRunningClub Тернопіль ua
23 Вадим Ратинський Male 1985 Тернопіль ua
1 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
2 Христина-Ірина Сорока Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
3 Олена Скиба Female 1989 Running Club Ternopil Тернопіль ua
4 Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
5 Anastasiya Romanyuk Female 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
34 Святослав Калинюк Male 1991 Королівка ua
18 Олексій Безруков Male 1981 Золоті стріли Хмельницький ua
16 Надія Блащук Female 1987 Золоті стріли Хмельницький ua
17 Альона Шураєва Female 2006 Золоті стріли Хмельницький ua
Наталія Кравець Female 1998 Метаморфоза Тернопіль ua
6 Богдан Гайдук Male 1995 СТК "Бребенескул" Славута ua
7 Yura Mamonov Male 1983 Львів ua
Demchuk Nazar Male 1984 Збараж ua
Maria Petrochko Female 1989 TernopilRunningClub Тернопіль ua
8 Ivanna Pop Female 1995 Чернівці ua
9 Назар Лаб\'як Male 1989 Львів ua
Світлана Єфременкова Female 1989 Орден святого кросівка Київ ua
10 Андрей Литвин Male 1976 Орден святого Кросівка Київ ua
11 Віталій Ігорович Male 1992 Тернопіль ua
12 Аня Катеринюк Female 1997 Ворвулинці ua
13 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
Lyuda Petrash Female 1981 SEBN.UA Тернопіль ua
14 Андрій Губиш Male 1984 Дубно ua
15 Олександр Кисільчук Male 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua
Діма Швець Male 1999 Тернопіль ua
32 Vitaliy Gavrylenko Male 1986 BRC Івано-Франківськ ua
Стецюк Дмитро Male 1987 StetsiukTeam Рівне ua
Іва Баюра Female 1995 - Тернопіль ua
19 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
Ostap Elyashevskyy Male 1986 Львів ua
Євген Денісов Male 1981 Довжанськ ua
21 Роман Гривнак Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Андрій Очеретюк Male 1991 СК «Юніор» Макарів ua
22 Володимир Блаженко Male 1985 Тернопіль ua
24 Дмитро Богдан Male 1982 Дубно ua
29 Сергій Тищенко Male 1982 RunSyndicate Макарів ua
Андрій Бородій Male 1981 Runday Ternopil Волочиськ ua
25 Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
Назар Таньовський Male 1998 Тернопіль ua
Nazar Tanovskiy Male 1998 Тернопіль ua
26 Володимир Дубовий Male 1993 Тернопіль ua
27 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Львів ua
28 Svitlana Parhomchuk Female 1992 Київ ua
30 Роман Комаровський Male 1988 Winkel Run Волочиськ ua
41 Володимир Скальський Male 1999 Львів ua
31 Михайло Брунець Male 1991 Ліга Доброго Бігу Львів ua
35 Володя Мартинюк Male 1978 Тернопіль ua
36 Роман Федчина Male 1990 Runday Ternopil Тернопіль ua
47 Михайло Редьква Male 2002 Ternopil RunDay Тернопіль ua
37 Михайло Стахів Male 1995 Ternopil runday Тернопіль ua
38 Сергій Левчик Male 1995 Інваспорт Рівне ua
39 Роман Петрик Male 1980
40 Олег Купрієнко Male 2006 Стрий ua
42 Oleksandr Redko Male 1991 Любешів ua
48 Віктор Клачко Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
44 Оксана Крижановська Female 1988 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
43 Юрій Крижановський Male 1988 Білоцерківський марафон Біла Церква ua
45 Andrii Muran Male 1989 ITMBW Krakow Краків pl
46 Liuba Pudlyk Female 1993 ITMBW Krakow Краків pl
Олег Соболта Male 1996 SC STARTUP Червоноград ua
50 Оксана Гринчишин Female 1978 Тернопіль ua
20 Володимир Швець Male 1986 Львів ua
33 Nazar Sarabun Male 1994 Каруна Тернопіль ua

10 Comments:

  1. Олександр Олійник

    Чи буде збільшена к-ть місць на 21 км в звязку з більшою к-тю бажаюяих ? Дякую

  2. Oleg Ivanovskyy

    Чи буде збільшена кількість місць на 21км?

  3. Сергій Кузьменко

    Чи можна буде щє зареєструваттся???

    1. Олександр Олійник

      з 18-00 буде добавлено 18місць на 21 км + 9 місць на 7 км – написано на сайті події в fb

      1. Сергій Кузьменко

        Дякую

  4. Rostyslav Kopak

    Вже не можна зареєструватися?

  5. Сергій Середюк

    Є можливість зареєструватись?

  6. Alexandr Lyba

    Як провести оплату?

  7. Yurii Beznoschenko

    а чи можна ще зареєструватись на 7 км?

  8. Vasyl Koshel

    чи мож ще зарееструватись, дякую

Leave a comment