Uzhhorod Half Marathon 2019

29 Вересня 2019 Біг / Ужгород / U-Run

21k 10k Естафета Благодійний забіг

Друзі, запрошуємо всіх на Uzhhorod Half Marathon 2019, що відбудеться 29 вересня 2019 року.

На Вас чекає напівмарафонська дистанція (21,097 км), 10-ти кілометрова дистанція та напівмарафонська естафета, а також дитячі забіги для наймолодших.

Траса Змагань буде прокладена по м. Ужгород. Покриття траси: асфальт, бруківка.

------------------------

ДИТЯЧІ ЗАБІГИ!

------------------------

Реєстрація на дитячі забіги у рамках Uzhhorod Half Marathon 2019 - Muffin Kids Run 2019 by Muffin Cafe відкрита та як завжди участь БЕЗКОШТОВНА!

До участі допускаються діти за наступними віковими категоріями:

100 м - до 6 років (включно);

400 м - від 7 до 10 років (включно);

800 м - від 11 до 14 років(включно).

Ліміт учасників у всіх віковими категоріях: 50 діток.

Початок: о 12:10.

Зареєструвати дитину Ви зможете перейшовши за посиланням і заповнивши простеньку реєстраційну форму ось тут:

 

Muffin Kids Run 2019

 

Чекаємо на старті!

 

21k

21.0975 км

Дата: 29 Вересня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 450 грн.

Ліміт: 150 учасників

Зареєстровано учасників: 119 /150 (Оплачено - 88)
Останній присвоєний стартовий номер - 91, Ілля Кучеренко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
2 Matt Maki Чол 1976 Київ ua $
Alyona Rilets Жін 1987 Кам'яниця ua
Віталій Гальцев Чол 1977 Ужгород ua
4 Віктор Пахмурний Чол 1954 Турклуб САЛО Одеса ua $
12 Zhenya Yakyma Чол 1987 Ужгород ua $
5 Томаш Симкович Чол 1990 Ужгород ua $
6 Alex Kostyukov Чол 1986 U-Run $
8 Yara Sydor Жін 1996 Львів ua $
9 Misha Onyshkiv Чол 1988 Львів ua $
10 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
11 Julianna Rak Жін 1993 ... Ужгород ua $
Маряна Шелеснак Жін 1991 Великий Березний ua
13 Петро Джуга Чол 1987 - Рокосово ua $
44 Олександр Єршов Чол 1985 Мукачево ua $
Анастасія Черкіс Жін 1982 Ужгород ua
20 Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
Мирослав Бугір Чол 1986 Чоп ua
Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshynarunclub Львів ua
22 Денис Часовских Чол 1977 Urun Ужгород ua $
Vitaliy Koval Чол 1987 U-RUN ( Uzhhorod Running Club )
15 Олексій Дума Чол 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club) $
16 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
17 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
18 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
31 Василь Готрович Чол 1981 FC BARCELONA $
Ілля Munerov Чол 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
Євген Зінченко Чол 1990 Білокуракине ua
19 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
21 Vasyl Dykyi Чол 1986 Без клубу Ужгород ua $
24 Артур Табас Чол 1998 Тернопіль ua $
23 Євгеній Часовских Чол 2001 U-Run Ужгород ua $
Oleksandr Lapchuk Чол 1990 -
42 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
25 Вікторія Часовських Жін 1993 U-Run Ужгород ua $
26 Сергій Трунов Чол 1984 U-Run Ужгород ua $
27 Алла Руцинська Жін 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
28 Вікторія Швець Жін 1990 Ужгород ua $
29 Hennadiy Kudashev Чол 1985 U-Run Ужгород ua $
Eduard Makarov Чол 1991 Makarov club Хмельницький ua
30 Oleksandr Lenevych Чол 1997 Турка ua $
Taras Khmelovskyi Чол 1989 Львів ua
33 Aleksey Dzyapko Чол 1986 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
Serhii Zavadskyi Чол 1995 Тернопіль ua
32 Dmytro Demkovych Чол 1999 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
35 Olena Voroniak Жін 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
34 Maryna Prisniak Жін 1995 - Ужгород ua $
37 Рулан Юнак Чол 1987 Tri lewy Львів ua $
36 Nazar Shelepets Чол 2003 Ужгород ua $
Саша Купцов Чол 1993 Середнє ua
Олександр Лин Чол 1986 Adidasrunerskiev Буча ua
38 Богдан Булеза Чол 1983 URUN Ужгород ua $
Мелита Ришко Жін 1987 Ужгород ua
49 Татьяна Черемис Жін 1977 Харків ua $
39 Коля Мізун Чол 1993 Ужгород ua $
40 Nelli Matola Жін 1999 Мукачево ua $
41 Miroslav Buleza Чол 1986 Urun Ужгород ua $
Mieczyslaw Goral Чол 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
45 Зіновій Горбань Чол 1995 Тернопіль ua $
43 Анна Андрш Жін 1989 Київ ua $
Василий Головей Чол 1987 La Porte двері
48 Nataliia Maliar Жін 1995 Ужгород ua $
46 Olena Korotchuk Жін 1976 Орден святого кросівка Київ ua $
47 Дмитро Богдан Чол 1982 Дубно ua $
Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua
50 Ілля Рудик Чол 1997 Plusmed Рівне ua $
52 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
51 Андрій Некеров Чол 1983 Київ ua $
55 Галь Віталій Чол 1975 Ужгород ua $
Віктор Корень Чол 1996 Великий Березний ua
Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua
53 Vlad Krivonis Чол 1987 Київ ua $
56 Ирина Трегубова Жін 1982 Ужгород ua $
54 Denis Yanchenkov Чол 1987 Ужгород ua $
Князев Володимир Чол 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
57 Вікторія Калинич Жін 1986 ДЕАФ Ужгород ua $
Коля Ничепоренко Чол 1996 Перечин ua
58 Ruslan Ruzhytskyi Чол 1985 Львів ua $
59 Aleksandr Lytvyn Чол 1985 Ужгород ua $
Олег Сарахман Чол 1997 Lider mtb team Мукачево ua
74 Olga Demianovych Жін 1993 Osnovabega Київ ua $
64 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
82 Ольга Штимак Жін 1983 Ужгород ua $
60 Ігор Мисишин Чол 1997 Дрогобич ua $
61 Віктор Казанін Чол 1950 ua $
62 Юрій Керецман Чол 1959 ua $
63 Serhii Klimashevskyi Чол 1971 Вишневе ua $
Andriy Pestov Чол 1991 Львів ua
67 Александр Щерба Чол 1967 Агромат Кропивницький ua $
65 Олена Захарченко Жін 1988 Ужгород ua $
69 Tam?s K?roly Чол 1983 Non Будапешт hu $
66 Юлий Дашко Чол 1974 Ужгород ua $
68 Мария Щерба Жін 1982 Агромат Кропивницький ua $
70 Габріелла Бонь Жін 1993 Виноградів ua $
71 Вікторія Кормош Жін 1991 Виноградів ua $
72 Vitalii Trostianchin Жін 1987 Ultra Червоноград ua $
73 Наталія Приймачук Жін 1979 Основа бігу Київ ua $
Yuliia Lampeka Жін 1995 - Ужгород ua
75 Amy McGoldrick Жін 1974 Peace Corps Ukraine $
80 Maksim Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
81 Ясько Олександр Чол 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua $
76 Serhii Medvedko Чол 1997 Adidas Runners Kyiv Київ ua $
77 Volodymyr Feskov Чол 1986 U-Run Ужгород ua $
78 Сергій Прилукін Чол 1983 Urun Ужгород ua $
79 Олександр Сливканич Чол 1982 без клубу Ужгород ua $
83 Роман Мегела Чол 1992 Ужгород ua $
85 Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua $
84 Maksym Demidov Чол 1983 Бiговий Чернiгiв Чернігів ua $
86 Ярослав Наріжний Чол 1974 Без клубу Ужгород ua $
Павел Трифонов Чол 1976 Любитель Ужгород ua
91 Ілля Кучеренко Чол 1991 Мелітополь ua $
87 Олександр Виговський Чол 1980 Основа бігу Київ ua $
Андрій Гриценко Чол 1994 Salomon RC Скрипки ua
88 Tetyana Dubyna Жін 1983 Ужгород ua $
Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua
89 Максим Селменський Чол 1986 $
90 Руслан Штимак Чол 1983 Ужгород ua $
Reagen Dykhouse Чол 1994 Фейрфілд

10k

10 км

Дата: 29 Вересня 2019

Початок: о 09:10

Вартість: 400 грн.

Ліміт: 100 учасників

Зареєстровано учасників: 99 /100 (Оплачено - 73)
Останній присвоєний стартовий номер - 73, Pavlo Gavrishko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
2 Konstantin Blazhevych Чол 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua $
3 Любомир Баник Чол 1982 Ужгород ua $
62 Мирон Григоровський Чол 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
12 Дар\'я Тесленко Жін 1993 Ужгород ua $
4 Vasyl Tsogla Чол 1985 Kozyrteam Іршава ua $
45 Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
Rostyslav Dankanych Чол 1986 U-run Мукачево ua
61 Михайло Семенюк Чол 1983 Ужгород ua $
5 Yana Kushtan Жін 1990 Ужгород ua $
43 Валентина Сорвiна Жін 1973 Ужгород ua $
Roman Huti Чол 1992 Ужгород ua
7 Віталій Чуприна Чол 1993 Вінниця ua $
8 Serge Vronsky Чол 1982 U-Run Ужгород ua $
Даша Тяско Жін 2003 Ужгород ua
Mykola Malytskyj Чол 1981 Червоноград ua
26 Anna Astafyeva Жін 1995 Ужгород ua $
19 Вікторія Чопик Жін 1990 Gfamily Ужгород ua $
9 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
11 Олег Лис Чол 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua $
Микола Машіка Чол 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
10 Марина Соляк Жін 1985 U-Run $
20 Саня Мальков Чол 1986 FitPit Ужгород ua $
Natalia Bondarenko Жін 1992 Vodafone team 2019 Ужгород ua
13 Volodymyr Ploshchanskyi Чол 1989 Львів ua $
22 Мирослав Драбов Чол 1976 Ужгород ua $
14 Анастасія Миронюк Жін 1993 Ужгород ua $
15 Andrii Kozyr Чол 1991 Kozyrteam Хуст ua $
17 Оксана Куртяк Жін 1979 Без назви Ужгород ua $
16 Федір Куртяк Чол 1979 Медичний центр "PlusMed" Ужгород ua $
21 Myroslava Betsa Жін 1995 U-Run club Ужгород ua $
18 Андрій Репетило Чол 1995 Urun Ужгород ua $
23 Марина Нагуляк Жін 1986 Київ ua $
24 Юрій Паканич Чол 1991 Ужгород ua $
46 Vitaliy Koval Чол 1987 $
Slavom?r Dem??k Чол 1977 Парховани sk
Vitalii Diurd Чол 1984 Неформальна асоціація бігунів України (NABU)
Vera Narepekha Жін 1984 Львів ua
Тамара Готра Жін 1986 Ужгород ua
Люся Петріченко Жін 1982 Kozyr team Хуст ua
Валерия Шарамбай Жін 1995 Ужгород ua
25 Nadja Babenko Жін 1978 $
Андрій Воробець Чол 1981 Ужгород ua
27 Даніелла Геворкян Жін 1981 Body Zone Ужгород ua $
28 Снежана Брензович-Кичера Жін 1988 BodyZone $
29 Дарина Сідун Жін 1989 Urun Ужгород ua $
42 Анастасия Манико Жін 1984 BodyZone Ужгород ua $
50 Arsen Ryashko Чол 1994 BodyZone Ужгород ua $
49 Яна Ряшко Жін 1988 BodyZone Ужгород ua $
30 Микола Радченко Чол 1991 BodyZone Перечин ua $
48 Юрій Сідун Чол 1984 URun Ужгород ua $
31 Vadym Symchera Чол 1980 ФК Минай Минай ua $
32 Сергій Михайлицький Чол 1971 U-RUN Ужгород ua $
35 Аммар Сапожніков Чол 1990 Їж Двіж Біжиш Одеса ua $
33 Володимир Журін Чол 1976 URUN Ужгород ua $
Oleksandr Bogachenko Чол 1979 Харків ua
Олександр Смирнов Чол 1984 Bodyzone Ужгород ua
34 Dmitry Kozhemyaka Чол 1985 FamilyDYRun Донецьк ua $
36 Marina Maliutina Жін 1987 Ужгород ua $
37 Іван Карабиньош Чол 1980 Іршава ua $
47 Анастасія Петришак Петришак Жін 2001 Body zone Трускавець ua $
38 Olena Kasyanenko Жін 1974 Ужгород ua $
39 Serhii Velebnik Чол 1992 Донецьк ua $
40 Dmytro Pastushenko Чол 1986 Миколаїв ua $
Ольга Штимак Жін 1983 Ужгород ua
41 Антон Нагорний Чол 1994 Харків ua $
65 Vitaliia Yatskanych Жін 1992 Ужгород ua $
52 Віталій Сірко Чол 1981 Ужгород ua $
44 Serhiy Rishnyak Чол 1965 Ужгород ua $
Крістіна Лендєл Жін 1992 Ужгород ua
6 Pavel Ninc Чол 1991 Impulse Ужгород ua $
Князев Володимир Чол 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
Arthur Myhalko Чол 1990 Ужгород ua
51 Тетяна Козловська Жін 1999 Донецьк ua $
67 Леся Тромбола Жін 1976 U-Run Ужгород ua $
Ліліана Сливка Жін 2001 Ужгород ua
Павел Трифонов Чол 1976 Любитель Ужгород ua
53 Володимир Луцак Чол 1983 Ужгород ua $
Vasyl Shurkovskyy Чол 1975 Ужгород ua
Maria Bobelyuk Жін 1995 Ужгород ua
54 Mykola Vusyk Чол 1993 Горішні Плавні Кременчук ua $
55 Наталія Йонік Жін 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua $
56 Руслан Алексик Чол 1979 Ужгород ua $
71 Олександр Желізняк Чол 2002 Максимум Ужгород ua $
57 Степан Бачкай Чол 1970 Uzhhorod running club Ужгород ua $
Віктор Росул Чол 1992 Мукачево ua
58 Надія Трибунська Жін 1979 Ужгород ua $
59 Мілан Парасич Чол 1988 Перечин ua $
60 Василь Головчак Чол 1992 СИЛА Зарічево ua $
70 Дмитро Йовенко Чол 1986 Ужгород ua $
Вікторія Мавроматі Жін 1983 Ужгород ua
Natasha Rosul Жін 1995 - Ужгород ua
69 Ольга Романченко Жін 1990 Vodafone Ужгород ua $
63 Саша Купцов Чол 1993 Середнє ua $
64 Дмитро Набока Чол 1988 Ужгород ua $
68 Alyona Rilets Жін 1987 URUN Кам'яниця ua $
66 Інна Чейпеш Жін 1983 Ужгород ua $
72 Володимир Швець Чол 1986 Пустомити ua $
73 Pavlo Gavrishko Чол 1992 Ужгород ua $

Естафета

4 x 5,25 км

Дата: 29 Вересня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 1600 грн.

Ліміт: 25 учасників

Зареєстровано учасників: 11 /25 (Оплачено - 5)
Останній присвоєний стартовий номер - 5, Bogdan Sergienko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Vitalii Datsiuk Чол 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
Роман Круть Чол 1997 TRANSOFTGROUP Кольчино ua
1 Юліанна Гудзь Жін 1994 GFamily Ужгород ua $
2 Олександр Дмитрук Чол 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
3 Андрій Кирилюк Чол 1982 Ужгород Ужгород ua $
Юрій Чомоляк Чол 1997 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
4 Стас Козар Чол 1991 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
5 Bogdan Sergienko Чол 1990 AZinec Ужгород ua $
Олег Бисага Чол 1995 AZinec Ужгород ua
Іван Бабука Чол 1990 AZinec Ужгород ua
Юлій Ронаї Чол 1994 AZinec Ужгород ua

Благодійний забіг

2 км

Вартість 150 грн.

Ліміт: 100 учасників

Uzhhorod Running Club в рамках Uzhhorod Half Marathon 2019 запрошують всіх охочих до участі в благодійному забігу «Пробіжи – допоможи!», який відбудеться в Ужгороді на стадіоні “Авангард”.

Усі зібрані кошти буде спрямовано на допомогу діткам.
Взяти участь можуть особи яким виповнилось 16 років.
Поспішайте зареєструватися, адже тільки перші 50 учасників гарантовано отримають медаль фінішера.

Всі учасники отримають індивідуальний стартовий номер, гостинці від організаторів і величезний заряд позитивної енергії.
Долучайся – допоможи дітям!
Чекаємо на старті!

Зареєстровано учасників: 4 /100 (Оплачено - 4)
Останній присвоєний стартовий номер - 4, Степан Бачкай

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Микола Машіка Чол 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
2 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
3 Uliana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
4 Степан Бачкай Чол 1970 Uzhhorod running club Ужгород ua $

9 коментарів:

  1. Юрий Павлов

    Вітаю вас шановні добродії.
    Вперше зацікавився марафоном в Ужгороді.
    Та був дуже здивований коли побачив що що за те щоб прийняти участь треба платити гроші..
    Можете пояснити чому так навіщо за це платити?
    Це що вклад у грошовий призовий фонд?
    Дякую за розуміння..

    1. Олексій Куруца

      Шановний пане Юрій.
      Проведення масових спортивних заходів потребує великих зусиль організаморів та чималої суми коштів для забезпечення всього необхіного. Тому за рахунок стартових внесків покривається частина витра. В Україні у всіх областях за рік відбувається десятки стартів і майже всі вони є комерційними, де реєстраційні внески від 100 грн. (рання реєстрація) і більше 1000 грн. за 1 учасника. Є і безкоштовні старти, які проводяться за рахунох місцевого бюджету чи великих спонсорів.
      Шукайте в календарях спортивних подій старти, які влаштують ваші потреби.
      Якщо потрібно порадити де можна прийняти участь – звертайтесь.

    2. Юрій Гринів

      В рамках будь-якого комерційного старту Ви можете прийняти участь у форматі безкоштовного FreeRun.
      Проте Ви не отримаєте ні стартового нагрудного номера, ні медалі фінішера, ні електронної фіксації Вашого результату на фініші, Ви не будете подані до онлайн-протоколу фінішерів на сайті змагання та не отримаєте СМС-повідомлення на телефон з Вашим результатом, також Ви не зможете отримати передбачену організаторами сувенірну атрибутику заходу та харчування на фініші…

  2. Віктор Циганков

    Наскільки розумію в естафеті 1600грн за всю команду. То чому при реєстрації пише що потрібно самому сплатити цю всю суму?

    1. Олексій Куруца

      При реєстрації естафетної команди – один учасник сплачує внесок за всю команду.

  3. Дмитро Йовенко

    Доброго вечора, в мене є чек за оплату події, однак в списку учасників чомусь моє прізвище непітверджене і нема оплати! Треба предявити чек оплати чи який механізм?

    1. Олексій Куруца

      Добрий день.
      У Вас №70. Чекаємо на старті.

  4. Ілля Кучеренко

    Медаль финишера и футболка входит в оплату за стартовый пакет? Или это оплачивается отдельно?

    1. Олексій Куруца

      Медалі входять у вартість стартового пакету та їх отримають всі учасники, що завершать свої дистанції. Футболки не передбачені в цьому році.

Залишити коментар