Uzhhorod Half Marathon 2019

29 September 2019 Running / Ужгород / U-Run

21k 10k Естафета Благодійний забіг

Друзі, запрошуємо всіх на Uzhhorod Half Marathon 2019, що відбудеться 29 вересня 2019 року.

На Вас чекає напівмарафонська дистанція (21,097 км), 10-ти кілометрова дистанція та напівмарафонська естафета, а також дитячі забіги для наймолодших.

Траса Змагань буде прокладена по м. Ужгород. Покриття траси: асфальт, бруківка.

------------------------

ДИТЯЧІ ЗАБІГИ!

------------------------

Реєстрація на дитячі забіги у рамках Uzhhorod Half Marathon 2019 - Muffin Kids Run 2019 by Muffin Cafe відкрита та як завжди участь БЕЗКОШТОВНА!

До участі допускаються діти за наступними віковими категоріями:

100 м - до 6 років (включно);

400 м - від 7 до 10 років (включно);

800 м - від 11 до 14 років(включно).

Ліміт учасників у всіх віковими категоріях: 50 діток.

Початок: о 12:10.

Зареєструвати дитину Ви зможете перейшовши за посиланням і заповнивши простеньку реєстраційну форму ось тут:

 

Muffin Kids Run 2019

 

Чекаємо на старті!

 

21k

Individual race

Date: 29 September 2019

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 135 participants

Participants total: 143

Participants registered - 116 out of maximum of 135
Last bib number assigned - 116, Oleg Chopyk

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
2 Matt Maki Male 1976 Київ ua
Alyona Rilets Female 1987 Кам'яниця ua
Віталій Гальцев Male 1977 Ужгород ua
4 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
12 Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
5 Томаш Симкович Male 1990 Ужгород ua
7 Alex Kostyukov Male 1986 U-Run
8 Yara Sydor Female 1996 Львів ua
9 Misha Onyshkiv Male 1988 Львів ua
10 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
11 Julianna Rak Female 1993 ... Ужгород ua
Маряна Шелеснак Female 1991 Великий Березний ua
13 Петро Джуга Male 1987 - Рокосово ua
44 Олександр Єршов Male 1985 Мукачево ua
93 Анастасія Черкіс Female 1982 Ужгород ua
20 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Мирослав Бугір Male 1986 Чоп ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshynarunclub Львів ua
22 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
Vitaliy Koval Male 1987 U-RUN ( Uzhhorod Running Club )
15 Олексій Дума Male 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club)
16 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
17 Леонард Дмитрів Male 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
18 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
31 Василь Готрович Male 1981 FC BARCELONA
Ілля Munerov Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
Євген Зінченко Male 1990 Білокуракине ua
19 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
21 Vasyl Dykyi Male 1986 Без клубу Ужгород ua
24 Артур Табас Male 1998 Тернопіль ua
23 Євгеній Часовских Male 2001 U-Run Ужгород ua
Oleksandr Lapchuk Male 1990 -
42 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
25 Вікторія Часовських Female 1993 U-Run Ужгород ua
26 Сергій Трунов Male 1984 U-Run Ужгород ua
27 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
28 Вікторія Швець Female 1990 Ужгород ua
29 Hennadiy Kudashev Male 1985 U-Run Ужгород ua
Eduard Makarov Male 1991 Makarov club Хмельницький ua
30 Oleksandr Lenevych Male 1997 Турка ua
Taras Khmelovskyi Male 1989 Львів ua
33 Aleksey Dzyapko Male 1986 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Serhii Zavadskyi Male 1995 Тернопіль ua
32 Dmytro Demkovych Male 1999 Lviv Ericsson Running Team Львів ua
35 Olena Voroniak Female 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua
34 Maryna Prisniak Female 1995 - Ужгород ua
37 Рулан Юнак Male 1987 Tri lewy Львів ua
36 Nazar Shelepets Male 2003 Ужгород ua
Саша Купцов Male 1993 Середнє ua
Олександр Лин Male 1986 Adidasrunerskiev Буча ua
38 Богдан Булеза Male 1983 URUN Ужгород ua
Мелита Ришко Female 1987 Ужгород ua
49 Татьяна Черемис Female 1977 Харків ua
39 Коля Мізун Male 1993 Ужгород ua
40 Nelli Matola Female 1999 Мукачево ua
41 Miroslav Buleza Male 1986 Urun Ужгород ua
Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
45 Зіновій Горбань Male 1995 Тернопіль ua
43 Анна Андрш Female 1989 Київ ua
Василий Головей Male 1987 La Porte двері
48 Nataliia Maliar Female 1995 Ужгород ua
46 Olena Korotchuk Female 1976 Орден святого кросівка Київ ua
47 Дмитро Богдан Male 1982 Дубно ua
Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
50 Ілля Рудик Male 1997 Plusmed Рівне ua
52 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
51 Андрій Некеров Male 1983 Київ ua
Віктор Корень Male 1996 Великий Березний ua
105 Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
53 Vlad Krivonis Male 1987 Київ ua
56 Ирина Трегубова Female 1982 Ужгород ua
54 Denis Yanchenkov Male 1987 Ужгород ua
104 Князев Володимир Male 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
57 Вікторія Калинич Female 1986 ДЕАФ Ужгород ua
Коля Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
58 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
59 Aleksandr Lytvyn Male 1985 Ужгород ua
Олег Сарахман Male 1997 Lider mtb team Мукачево ua
74 Olga Demianovych Female 1993 Osnovabega Київ ua
64 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
82 Ольга Штимак Female 1983 Ужгород ua
60 Ігор Мисишин Male 1997 Дрогобич ua
61 Віктор Казанін Male 1950 ua
62 Юрій Керецман Male 1959 ua
63 Serhii Klimashevskyi Male 1971 Вишневе ua
Andriy Pestov Male 1991 Львів ua
67 Александр Щерба Male 1967 Агромат Кропивницький ua
65 Олена Захарченко Female 1988 Ужгород ua
69 Tam?s K?roly Male 1983 Non Будапешт hu
66 Юлий Дашко Male 1974 Ужгород ua
68 Мария Щерба Female 1982 Агромат Кропивницький ua
70 Габріелла Бонь Female 1993 Виноградів ua
71 Вікторія Кормош Female 1991 Виноградів ua
72 Vitalii Trostianchin Female 1987 Ultra Червоноград ua
73 Наталія Приймачук Female 1979 Основа бігу Київ ua
Yuliia Lampeka Female 1995 - Ужгород ua
75 Amy McGoldrick Female 1974 Peace Corps Ukraine
80 Maksim Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
81 Ясько Олександр Male 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
76 Serhii Medvedko Male 1997 Adidas Runners Kyiv Київ ua
77 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
78 Сергій Прилукін Male 1983 Urun Ужгород ua
79 Олександр Сливканич Male 1982 без клубу Ужгород ua
83 Роман Мегела Male 1992 Ужгород ua
85 Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
84 Maksym Demidov Male 1983 Бiговий Чернiгiв Чернігів ua
86 Ярослав Наріжний Male 1974 Без клубу Ужгород ua
6 Павел Трифонов Male 1976 Любитель Ужгород ua
91 Ілля Кучеренко Male 1991 Мелітополь ua
87 Олександр Виговський Male 1980 Основа бігу Київ ua
Андрій Гриценко Male 1994 Salomon RC Скрипки ua
88 Tetyana Dubyna Female 1983 Ужгород ua
Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
89 Максим Селменський Male 1986
90 Руслан Штимак Male 1983 Ужгород ua
99 Reagen Dykhouse Male 1994 Фейрфілд
110 Юрий Губин Male 1982 Мукачево ua
92 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
109 Наталія Боднарчук Female 1992 Patrol police Ужгород ua
100 Валерій Найман Male 1986 Patrol Police Ужгород ua
94 Тарас Жеребецький Male 2000 Львів ua
108 Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol Police Ужгород ua
Назарій Мельник Male 1996 Козачки Львів ua
96 Ваня Жідов Male 1987 Іршава Іршава ua
95 Таня Фесун Female 1999 Львів ua
97 Василь Клевець Male 1987 Iron Men Іршава ua
98 Олексій Зенін Male 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua
101 Dmytro Budynsky Male 1975 U-run Ужгород ua
102 Денис Ізай Male 1979 Iron Men Іршава ua
3 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
14 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
103 Denis Zdorenko Male 1979 Ужгород ua
55 Сергій Расчупкін Male 1990 Мукачево ua
106 Volodymyr Tkachenko Male 1989 Vo2maxLab Сквира ua
107 Dmitrij Gogulinsky Male 1985 Прага cz
111 Олександр Ковач Male 1983 Ужгород ua
112 Василь Рябокінь Male 1979 Ужгород ua
113 Сергій Рябов Male 1986 Львів ua
114 Денис Шахайда Male 1989 Ужгород ua
115 Степан Олеан Male 1983 Ужгород ua
116 Oleg Chopyk Male 1983

10k

Individual race

Date: 29 September 2019

Start time: at 09:10

Price: free

Limit: 115 participants

Participants total: 124

Participants registered - 98 out of maximum of 115
Last bib number assigned - 98, Maria Bobelyuk

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
2 Konstantin Blazhevych Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
3 Любомир Баник Male 1982 Ужгород ua
62 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
12 Дар\'я Тесленко Female 1993 Ужгород ua
4 Vasyl Tsogla Male 1985 Kozyrteam Іршава ua
45 Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Rostyslav Dankanych Male 1986 U-run Мукачево ua
61 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
5 Yana Kushtan Female 1990 Ужгород ua
43 Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
Roman Huti Male 1992 Ужгород ua
7 Віталій Чуприна Male 1993 Вінниця ua
8 Serge Vronsky Male 1982 U-Run Ужгород ua
Даша Тяско Female 2003 Ужгород ua
Mykola Malytskyj Male 1981 Червоноград ua
26 Anna Astafyeva Female 1995 Ужгород ua
19 Вікторія Чопик Female 1990 Gfamily Ужгород ua
9 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
11 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
Микола Машіка Male 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
10 Марина Соляк Female 1985 U-Run
20 Саня Мальков Male 1986 FitPit Ужгород ua
74 Natalia Bondarenko Female 1992 Vodafone team 2019 Ужгород ua
13 Volodymyr Ploshchanskyi Male 1989 Львів ua
22 Мирослав Драбов Male 1976 Ужгород ua
14 Анастасія Миронюк Female 1993 Ужгород ua
15 Andrii Kozyr Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
17 Оксана Куртяк Female 1979 Без назви Ужгород ua
16 Федір Куртяк Male 1979 Медичний центр "PlusMed" Ужгород ua
21 Myroslava Betsa Female 1995 U-Run club Ужгород ua
18 Андрій Репетило Male 1995 Urun Ужгород ua
23 Марина Нагуляк Female 1986 Київ ua
81 Галь Віталій Male 1975 Ужгород ua
24 Юрій Паканич Male 1991 Ужгород ua
46 Vitaliy Koval Male 1987
90 Slavom?r Dem??k Male 1977 Парховани sk
Vitalii Diurd Male 1984 Неформальна асоціація бігунів України (NABU)
92 Vera Narepekha Female 1984 Львів ua
87 Тамара Готра Female 1986 Ужгород ua
Люся Петріченко Female 1982 Kozyr team Хуст ua
Валерия Шарамбай Female 1995 Ужгород ua
25 Nadja Babenko Female 1978
Андрій Воробець Male 1981 Ужгород ua
27 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
28 Снежана Брензович-Кичера Female 1988 BodyZone
29 Дарина Сідун Female 1989 Urun Ужгород ua
42 Анастасия Манико Female 1984 BodyZone Ужгород ua
50 Arsen Ryashko Male 1994 BodyZone Ужгород ua
49 Яна Ряшко Female 1988 BodyZone Ужгород ua
30 Микола Радченко Male 1991 BodyZone Перечин ua
Юрій Сідун Male 1984 URun Ужгород ua
31 Vadym Symchera Male 1980 ФК Минай Минай ua
32 Сергій Михайлицький Male 1971 U-RUN Ужгород ua
35 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Біжиш Одеса ua
33 Володимир Журін Male 1976 URUN Ужгород ua
Oleksandr Bogachenko Male 1979 Харків ua
Олександр Смирнов Male 1984 Bodyzone Ужгород ua
34 Dmitry Kozhemyaka Male 1985 FamilyDYRun Донецьк ua
36 Marina Maliutina Female 1987 Ужгород ua
37 Іван Карабиньош Male 1980 Іршава ua
47 Анастасія Петришак Петришак Female 2001 Body zone Трускавець ua
38 Olena Kasyanenko Female 1974 Ужгород ua
39 Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
40 Dmytro Pastushenko Male 1986 Миколаїв ua
Ольга Штимак Female 1983 Ужгород ua
41 Антон Нагорний Male 1994 Харків ua
65 Vitaliia Yatskanych Female 1992 Ужгород ua
52 Віталій Сірко Male 1981 Ужгород ua
44 Serhiy Rishnyak Male 1965 Ужгород ua
91 Крістіна Лендєл Female 1992 Ужгород ua
6 Pavel Ninc Male 1991 Impulse Ужгород ua
Князев Володимир Male 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
Arthur Myhalko Male 1990 Ужгород ua
51 Тетяна Козловська Female 1999 Донецьк ua
67 Леся Тромбола Female 1976 U-Run Ужгород ua
75 Ліліана Сливка Female 2001 Ужгород ua
Павел Трифонов Male 1976 Любитель Ужгород ua
53 Володимир Луцак Male 1983 Ужгород ua
80 Vasyl Shurkovskyy Male 1975 Ужгород ua
98 Maria Bobelyuk Female 1995 Ужгород ua
54 Mykola Vusyk Male 1993 Горішні Плавні Кременчук ua
55 Наталія Йонік Female 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua
56 Руслан Алексик Male 1979 Ужгород ua
71 Олександр Желізняк Male 2002 Максимум Ужгород ua
57 Степан Бачкай Male 1970 Uzhhorod running club Ужгород ua
79 Віктор Росул Male 1992 Мукачево ua
58 Надія Трибунська Female 1979 Ужгород ua
59 Мілан Парасич Male 1988 Перечин ua
60 Василь Головчак Male 1992 СИЛА Зарічево ua
70 Дмитро Йовенко Male 1986 Ужгород ua
95 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
Natasha Rosul Female 1995 - Ужгород ua
69 Ольга Романченко Female 1990 Vodafone Ужгород ua
63 Саша Купцов Male 1993 Середнє ua
64 Дмитро Набока Male 1988 Ужгород ua
68 Alyona Rilets Female 1987 URUN Кам'яниця ua
66 Інна Чейпеш Female 1983 Ужгород ua
72 Володимир Швець Male 1986 Пустомити ua
73 Pavlo Gavrishko Male 1992 Ужгород ua
Іван Гощук Male 1981 Kazanin Team Ужгород ua
Алиса Грига Female 1989 Ужгород ua
85 Валерія Залеська Female 1996 Patrol police Ужгород ua
86 Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
76 Денис Демидов Male 1983 Конореечки Київ ua
77 Євгенія Аверіна Female 1978 Конореечки Київ ua
78 Denis Dudash Male 1991 Ужгород ua
83 Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
84 Едуард Балога Male 1986 Твій центр розвитку Ужгород ua
82 Борис Любка Male 1987 Виноградів ua
Іван Завидняк Male 1986 Ужгород ua
88 Юрій Дранчак Male 1990 Ужгород ua
Inna Oros Female 1983 Вайпер Ужгород ua
89 Микита Леся Female 1987 Astound Commerce Ужгород ua
93 Сергей Шоля Male 1985 U-Run Ужгород ua
94 Міша Штика Male 2000 Ужгород ua
Андрій Гриценко Male 1994 Salomon RC Скрипки ua
48 Вася Лендєл Male 1992 Ужгород ua
97 Вітя Чорний Male 1974 Рівне ua
96 Анжела Чорна Female 1976
Taras Zadorozhnij Male 1978 —— Ужгород ua
Tanya Kurutsa Female 1985 U-Run Ужгород ua

Естафета

Individual race

Date: 29 September 2019

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 12 participants

Participants total: 26

Participants registered - 11 out of maximum of 12
Last bib number assigned - 11, Василь Беца

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Vitalii Datsiuk Male 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
Роман Круть Male 1997 TRANSOFTGROUP Кольчино ua
1 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily Ужгород ua
2 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
3 Андрій Кирилюк Male 1982 Ужгород Ужгород ua
Юрій Чомоляк Male 1997 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
4 Стас Козар Male 1991 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
5 Bogdan Sergienko Male 1990 AZinec Ужгород ua
Олег Бисага Male 1995 AZinec Ужгород ua
Іван Бабука Male 1990 AZinec Ужгород ua
Юлій Ронаї Male 1994 AZinec Ужгород ua
Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
9 Крістіан Ходанич Male 1992 Yazaki Ужгород ua
Коля Фомишкин Male 1988 BodyZone
6 Роман Шерегiй Male 1973 BodyZone Ужгород ua
Степан Лозинский Male 1994 Ядзакі Самбір ua
7 Наталья Данилко Female 1979 Bodyzone Ужгород ua
8 Валентина Фомишкина Female 1988 Bodyzone Ужгород ua
Maxim Yevdokymenko Male 1994 AZinec Ужгород ua
Віталій Сальник Male 1984 Yazaki Ужгород ua
Валерий Коваленко Male 1989 Astound Commerce
10 Валерій Коваленко Male 1989 Astound Commerce Ужгород ua
Денис Ящук Male 1987 Astound Commerce Ужгород ua
Ірина Пацкан Female 1994 Astound Commerce Ужгород ua
Юрій Бобуський Male 1992 Astound Commerce Ужгород ua
11 Василь Беца Male 1985 SAUCONY UKRAINE TEAM Львів ua

Благодійний забіг

Individual race

Price: free

Limit: 100 participants

Uzhhorod Running Club в рамках Uzhhorod Half Marathon 2019 запрошують всіх охочих до участі в благодійному забігу «Пробіжи – допоможи!», який відбудеться в Ужгороді на стадіоні “Авангард”.

Усі зібрані кошти буде спрямовано на допомогу діткам.
Взяти участь можуть особи яким виповнилось 16 років.
Поспішайте зареєструватися, адже тільки перші 50 учасників гарантовано отримають медаль фінішера.

Всі учасники отримають індивідуальний стартовий номер, гостинці від організаторів і величезний заряд позитивної енергії.
Долучайся – допоможи дітям!
Чекаємо на старті!

Participants total: 16

Participants registered - 12 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 12, Андрій Козир

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Микола Машіка Male 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
3 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
4 Степан Бачкай Male 1970 Uzhhorod running club Ужгород ua
5 Holub Nataliya Female 1984 Ужгород ua
6 Артем Нарижний Male 2005 Ужгород ua
Ярина Мордяк Female 1987 Ужгород ua
Oksana Dovhei Female 1987 Ужгород ua
Yana Mashika Female 1986 Мукачево ua
7 Катерина Машіко Female 1987 Ужгород ua
8 Ірина Юнак Female 1987 Львів ua
9 Юлія Бондар Female 1993 Jabil Івано-Франківськ ua
10 Andriy Yonik Male 1980 Jabil Луцьк ua
11 Анна Потапова Female 1983 Ужгород ua
12 Андрій Козир Male 1991 Kozyr team Хуст ua
Татьяна Ковач Female 1982 Ужгород ua

20 Comments:

  1. Юрий Павлов

    Вітаю вас шановні добродії.
    Вперше зацікавився марафоном в Ужгороді.
    Та був дуже здивований коли побачив що що за те щоб прийняти участь треба платити гроші..
    Можете пояснити чому так навіщо за це платити?
    Це що вклад у грошовий призовий фонд?
    Дякую за розуміння..

    1. Олексій Куруца

      Шановний пане Юрій.
      Проведення масових спортивних заходів потребує великих зусиль організаморів та чималої суми коштів для забезпечення всього необхіного. Тому за рахунок стартових внесків покривається частина витра. В Україні у всіх областях за рік відбувається десятки стартів і майже всі вони є комерційними, де реєстраційні внески від 100 грн. (рання реєстрація) і більше 1000 грн. за 1 учасника. Є і безкоштовні старти, які проводяться за рахунох місцевого бюджету чи великих спонсорів.
      Шукайте в календарях спортивних подій старти, які влаштують ваші потреби.
      Якщо потрібно порадити де можна прийняти участь – звертайтесь.

    2. Юрій Гринів

      В рамках будь-якого комерційного старту Ви можете прийняти участь у форматі безкоштовного FreeRun.
      Проте Ви не отримаєте ні стартового нагрудного номера, ні медалі фінішера, ні електронної фіксації Вашого результату на фініші, Ви не будете подані до онлайн-протоколу фінішерів на сайті змагання та не отримаєте СМС-повідомлення на телефон з Вашим результатом, також Ви не зможете отримати передбачену організаторами сувенірну атрибутику заходу та харчування на фініші…

  2. Віктор Циганков

    Наскільки розумію в естафеті 1600грн за всю команду. То чому при реєстрації пише що потрібно самому сплатити цю всю суму?

    1. Олексій Куруца

      При реєстрації естафетної команди – один учасник сплачує внесок за всю команду.

  3. Дмитро Йовенко

    Доброго вечора, в мене є чек за оплату події, однак в списку учасників чомусь моє прізвище непітверджене і нема оплати! Треба предявити чек оплати чи який механізм?

    1. Олексій Куруца

      Добрий день.
      У Вас №70. Чекаємо на старті.

  4. Ілля Кучеренко

    Медаль финишера и футболка входит в оплату за стартовый пакет? Или это оплачивается отдельно?

    1. Олексій Куруца

      Медалі входять у вартість стартового пакету та їх отримають всі учасники, що завершать свої дистанції. Футболки не передбачені в цьому році.

  5. Lina Kovalenko

    Добрий вечір. Де отримують стартові пакети ? (адреси якось не знайшла)
    Чи можливо мені отримати стартовий пакет 29.09 ? (я з Ужгороду) 28.09 в мене робочий день…

    1. Олексій Куруца

      Видача стартових в суботу 28-го MAXIMUS GYM з 14: до 18:00!
      Більше інформації за посиланням:
      https://www.facebook.com/uzhhorodhalfmarathon/photos/a.2233375430104007/2387836044657944/?type=3&theater

      1. Lina Kovalenko

        Дякую. Я можу отримати свій стартовий пакет 29.09 (коли отримують особи з інших міст) ? В мене просто 28.09 робочий день, тому трішки незручно.

  6. Анна Потапова

    Доброго дня. Форма реєстрації на дитячий забіг не працює. Як можна зареєструватись?

    1. Олексій Куруца

      Для дитячих забігів було передбачено 50 місць. Через велику кількість реєстрацій ми збільшили кількість учасників ще на 30.
      Сьогодні вже маємо 80 учасників, тому форма і не працює.
      https://www.facebook.com/uzhhorodhalfmarathon/photos/a.2233375430104007/2382448315196717/?type=1&theater

  7. Вікторія Мавроматі

    Доброго дня! Я уплатила сьогодні забіг коли буде підтвердження?

    1. Олексій Куруца

      Якщо система автоматично не зарахувала номер – тоді Вам буде зараховано номер протягом кількох годин, після ручної перевірки та внесення відмітки про оплату в базу даних.

  8. Олексій Куруца

    Оплає є. Номер незабаром присвоять.

    1. Вікторія Мавроматі

      Дякую

  9. Світлана Лебідь

    Доброго дня , у мене син приймає участь у дитячому забігу …Дітям , теж треба заберати ставпові пакети ???

    1. Олексій Куруца

      Можна забрати 29.09

Leave a comment