Uzhhorod Half Marathon 2018

28 Жовтня 2018 Біг / Ужгород / U-Run

21k 10k Естафета 21k Lite 10k Lite

Друзі, запрошуємо всіх на Uzhhorod Half Maraton 2018, що відбудеться 28 жовтня 2018 року.

На Вас чекає напівмарафонська дистанція (21,097 км), 10-ти кілометрова дистанція та напівмарафонська естафета, а також дитячі забіги для наймолодших.

Траса Змагань буде прокладена по м. Ужгород. Покриття траси: асфальт, бруківка.

Для реєстрації у дитячих забігах перейдіть за посиланням.

Шановні учасники!

Вільних слотів для участі в Uzhhorod Half Marathon, що включали в стартовий пакет медаль фінішера, на даний момент не залишилось. Але ви все ще можете взяти участь в Uzhhorod Half Marathon. Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

 

21k

21 км

Дата: 28 Жовтня 2018

Початок: о 10:00

Вартість 450 грн.

Ліміт: 180 учасників

Реєстрацію завершено. Спробуй 21k Lite

Загалом заявок: 208

Зареєстрованих учасників - 180 з максимальних 180
Останній присвоєний стартовий номер - 180, Роксана Бондаренко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Mykola Chubaryk Чол 1992 Луцьк ua
Alya Balyuk Жін 1924
15 Christina Romanchuk Жін 1993 Немає Золочів ua $
6 Anatoliy Novak Чол 1987 bicycle.delivery Львів ua $
90 Наталія Фіцак Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
20 Sergiy Gryshko Чол 1974 Борислав ua $
2 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run Ужгород ua $
1 Олександр Тодоров Чол 1962 Ужгород ua $
3 Oleksandr Piatakov Чол 1988 URUN Ужгород ua $
144 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
123 Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
Олена Тодорова Жін 1965 Ужгород ua
27 Катерина Жуйко Жін 1993 Air Fitness 365 Вінниця ua $
5 Volodymyr Feskov Чол 1986 U-Run Ужгород ua $
7 Олександр Дмитрук Чол 1990 Uzhhorod Running Club Берегове ua $
12 Serhiy Rishnyak Чол 1965 Ужгород ua $
Igor Tsmokanich Чол 1978 Хуст ua
8 Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua $
13 Yana Petrus Жін 1993 Свалява ua $
9 Сергій Трунов Чол 1984 U-Run Ужгород ua $
10 Anatolii Sliusarenko Чол 1990 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
11 Iryna Boiko Жін 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua $
133 Ясько Олександр Чол 1990 Воїн-доброволець генерала Кульчицького Новооржицьке ua $
14 Oleksandr Lapchuk Чол 1990 - $
16 Gal Vitaly Чол 1975 Ужгород ua $
17 Valentyna Siletska Жін 1991 NRC Київ ua $
18 Mikhail Ivanov Чол 1983 Три Леви Львів ua $
19 Іван Василівський Чол 1985 $
21 Анжеліка Лабінська Жін 1972 - $
22 Kostya Penkov Чол 1982 Львів ua $
23 Сергій Пилипенко Чол 1984 Ужгород ua $
24 Олена Пилипенко Жін 1978 Ужгород ua $
25 Віктор Лабінський Чол 1962 - Ужгород ua $
Myroslava Betsa Жін 1995 U-Run club Ужгород ua
26 Andriy Yanko Чол 1978 $
28 Кирил Буяновський Чол 1991 U-run club $
36 Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 Львів ua $
57 Микола Кость Чол 1969 UzRunClub Міжгір'я ua $
29 Oleksii Sikorskyi Чол 1990 Львів ua $
38 Галина Щепанівська Жін 1977 RunDay Тернопіль ua $
34 андрейко міщенко Чол 1987 $
31 Денис Шахайда Чол 1989 Ужгород ua $
32 Володимир Погойда Чол 1976 triatman.com.ua Ужгород ua $
33 Ігор Безсрочний Чол 1985 Нова Пошта Київ ua $
35 Viktoriia Skichko Жін 1987 KMRC Київ ua $
Orest Kohut Чол 1987 - Ужгород ua
37 Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua $
110 Vitaly Vovchik Чол 1979 Приключенческий клуб "НЕ МЕЖА" Чумальово ua $
Сергій Борков Чол 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
39 Віктор Пахмурний Чол 1954 САЛО Одеса ua $
Андрій Тиводар Чол 1985 НеМЕЖА Тячів ua
40 Юрій Сідун Чол 1984 URun Ужгород ua $
41 Алла Руцинська Жін 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
42 Ruslan Ruzhytskyi Чол 1985 Львів ua $
43 Hennadiy Kudashev Чол 1985 U-Run Ужгород ua $
Olesya Жін 1978 Skinny&strong Ужгород ua
120 Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua $
116 Пинило Волоимир Чол 1992 Львів ua $
44 Юлій Дашко Чол 1974 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
58 Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua $
Христина Кульчицька-Полякова Жін 1983 Ліга доброго бігу Львів ua
46 Виктория Шкуренко Жін 1978 RunBaseKyiv Київ ua $
45 Євгенія Червона Жін 1989 Run Base Київ ua $
47 Aleksandr Pylaev Чол 1983 Run Base Kyiv Київ ua $
Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua
48 Томаш Симкович Чол 1990 Ужгород ua $
50 Олександр Кисільчук Чол 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua $
157 Анастасія Черкіс Жін 1982 Ужгород ua $
Марічка Марко Жін 1992 Львів ua
52 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
53 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
54 Юліана Загурська Жін 1995 Чернівці ua $
55 Назарій Мельник Чол 1996 Львів ua $
56 Alex Kostyukov Чол 1986 U-Run $
65 Volodumyr Fialka Чол 1990 Львів ua $
67 Володимир Мазур Чол 1964 Клуб здорового способу життя Ужгород ua $
60 Tamila Babak Жін 1993 Чоп ua $
61 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
63 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
62 Олександр Куниця Чол 1989 Львів ua $
Mykola Dzedzinskyi Чол 1993 Львів ua
4 Maksim Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
118 Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua $
73 Олег Биченко Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
95 Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua $
64 Andriy Lazorko Чол 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
78 Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua $
66 Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua $
70 Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA $
68 Vasyl Khmarenko Чол 1991 TriLewy $
69 Markiyan Fetsych Чол 1991 TRILEWY Львів ua $
Сергій Генюта Чол 1985 СК Науковець Київ ua
71 Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
72 Денис Сосновский Чол 1979 U-Run Ужгород ua $
74 Artem Verhun Чол 1984 Київ ua $
75 Aleksey Dzyapko Чол 1986 Ужгород ua $
76 Maryna Prisnyak Жін 1995 Ужгород ua $
77 Олег Соболта Чол 1996 SC STARTUP Червоноград ua $
79 Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
80 Ксенія Бондарчук Жін 1993 Shypshyna Run Club Львів ua $
83 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
88 Ігор Дулин Чол 1979 Trilewy Львів ua $
82 Денис Дудаш Чол 1991 Ужгород ua $
84 Volodymyr Marusiak Чол 1989 TRILEWY Львів ua $
85 Вікторія Часовських Жін 1993 U-Run Ужгород ua $
51 Ірина Масник Жін 1983 Shypshyna run club team Lviv Тернопіль ua $
Ihor Prokaza Чол 1988 RADLER Львів ua
96 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
86 Женя Часовских Чол 2000 U-Run Ужгород ua $
87 Sergey Panchenko Чол 1971 RUN4U Львів ua $
81 Віктор Казанін Чол 1950 Ужгород ua $
89 Юрій Керецман Чол 1959 Ужгород ua $
Андрій Якимович Чол 1987 Львів ua
100 Julia Shchoka Жін 1988 - Іршава ua $
153 Ілля Munerov Чол 1992 Patrol Police TOR Великий Березний ua $
91 Степан Ганджа Чол 1985 Runday Ternopil Тернопіль ua $
92 Настя Ганджа Жін 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua $
93 Oleksandr Lenevych Чол 1997 Турка ua $
134 Ольга Романченко Жін 1990 BATTLE FLAG Пирятин ua $
94 Павло Волоський Чол 1970 Чортків ua $
Vitaliy Stupak Чол 1977
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
98 Olha Lola Жін 1983 Тернопіль ua $
97 Mieczyslaw Goral Чол 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
99 Ромко Задорожний Чол 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua $
101 Олександр Бобрицький Чол 1963 AVALON Ink Львів ua $
Габріелла Нікітчук Жін 1988 Ужгород ua
Олександр Циганюк Чол 2001 - Тернопіль ua
102 Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua $
103 Микола Грицяк Чол 1967 Чернівці ua $
167 Сергей Сагановский Чол 1994 Запоріжжя ua $
104 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
105 Мирон Максимів Чол 1993 Львів ua $
170 Микола Кулинич Чол 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB $
Andriy Chaplyak Чол 1995 ЗОНД Ужгород ua
158 Олександр Ковач Чол 1983 Ужгород ua $
159 Андрея Фазекаш Жін 1987 Ужгород ua $
106 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita Актив-Клуб Львів ua $
107 Володимир Ваврик Чол 1987 Львів ua $
108 Микола Дмитроца Чол 1986 Львів ua $
Ulyana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
139 Віталій Цимбалюк Чол 1972 Млинів ua $
109 Олександр Нестеренко Чол 1979 ZernoVita Львів ua $
Діма Дідоводюк Чол 1987 Borys running club Івано-Франківськ ua
114 Тарас Заваляк Чол 1994 Львів ua $
141 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
168 Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
111 Тарас Бесстрашніков Чол 1988 Жовква ua $
112 Yuliia Lampeka Жін 1995 - Ужгород ua $
Oleg Frolov Чол 1982 Полтава ua
113 Ivanna Urban Жін 1993 Ужгород ua $
115 Henri Kirs Чол 1991 Тарту ee $
Gabriel Ro?ko Чол 1985 Zpocen? zroody Прага cz
117 Левко Іванчук Чол 1992 ULTRA Львів ua $
119 Володимир Блаженко Чол 1985 Тернопіль ua $
Андрій Хімка Чол 1973 ЗСУ Львів ua
30 Vratislav Lipovsky Чол 1965 MBO Strazske Strazske sk $
172 Андрій Пиндик Чол 1997 Shypshyna Run Club Львів ua $
121 Natalya Tyazhola Жін 1988 Каруна Тернопіль ua $
173 Тарас Осміловський Чол 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
146 Богдан Сивенький Чол 1967 Львів ua $
122 Павло Бебіх Чол 1987 Львів ua $
59 Anna Malekina Жін 1984 UNITED ATHLETES Тячів ua $
176 Віталій Терещенко Чол 1993 Shipshina run club Львів ua $
124 Alexander Gontar Чол 1980 Rivne Running Club Рівне ua $
175 Анна-Марія Задерецька Жін 1994 Shypshyna Львів ua $
125 Роман Гаврилюк Чол 1982 СК Гепард Ужгород ua $
131 Вадим Приймачук Чол 1995 Камінь-Каширський ua $
Khrystyna Ryzhuk Жін 1992 Trilewy Львів ua
126 Сергій Ющишин Чол 1988 Rivne Running Club Рівне ua $
127 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
128 Nazar Sarabun Чол 1994 Каруна Тернопіль ua $
129 Альона Кальницька Жін 1981 KUZIN TEAM/MC Київ ua $
177 Elena Makaykina Жін 1975 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
140 Леонард Дмитрів Чол 1992 Тернопіль ua $
130 Кім Попов Чол 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
174 Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
178 Ольга Купців Жін 1986 shypshyna Львів ua $
179 Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
132 Aleksey Stepanov Чол 1988 Runday Тернопіль ua $
135 Валентин Шевчук Чол 1982 СК Гепард Луцьк ua $
136 Сергій Баскаков Чол 1989 $
137 Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua $
138 Василь Власюк Чол 1990 Львів ua $
142 Sergiy Chmel Чол 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
143 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
145 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
49 Володимир Сидорчук Чол 1998 Дубно ua $
161 Миша Семенюк Чол 1983 Ужгород ua $
171 Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB $
148 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
147 Олена Троць Жін 1989 СК Гепард Луцьк ua $
149 Ірина Брунцвик Жін 1991 Воловець ua $
150 Юрій Губін Чол 1982 Мукачево ua $
151 Валерій Найман Чол 1986 Патрульньна Поліція Закарпаття Ужгород ua $
152 Miroslav Pokrievka Чол 1975 Runningpro Martin sk $
154 Олег Мєскало Чол 1992 Сінево Львів ua $
155 Ірина Жук Жін 1990 Сінево Львів ua $
156 Юліана Дяченко Жін 1997 Гепард Луцьк ua $
160 Тетяна Галка Жін 1986 СК Гепард Луцьк ua $
162 Давид Геворкян Чол 1982 Ужгород ua $
163 Мирон Григоровський Чол 1976 Ужгород ua $
164 Ярослав Рудяк Чол 1959 Долина ua $
169 Роксоляна Креховецька Жін 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
180 Роксана Бондаренко Жін 1983 Shypshyna runclub Львів ua $
165 Yaroslav Kuzyo Чол 1986 U-Run Ужгород ua $
166 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $

10k

10 км

Дата: 28 Жовтня 2018

Початок: о 10:00

Вартість 450 грн.

Ліміт: 94 учасників

Реєстрацію завершено. Спробуй 10k Lite

Загалом заявок: 114

Зареєстрованих учасників - 94 з максимальних 94
Останній присвоєний стартовий номер - 1094, Mykola Kramarenko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1001 Oksana Lynnyk Жін 1983 Uzhgorod running club U-run Ужгород ua $
Igor Pyvovarov Чол 1991
Maja Lechcer Жін 1992 . Минай ua
1028 Konstantin Blazhevich Чол 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua $
1003 Ірина Пацкан Жін 1994 - Ужгород ua $
1002 Alla Pohorilyak Жін 1991 . Ужгород ua $
1004 Wadym Jankowskyj Чол 1993 $
Ваня Тимінський Чол 1992 Коломия ua
1005 Basil Holovchak Чол 1992 Спортивний клуб Зарічево ua $
Маряна Шелесна Жін 1991
1006 Tanya Kurutsa Жін 1985 U-Run Ужгород ua $
1007 Olga Kurak Жін 1982 Uzhhorod running club Ужгород ua $
1054 Марина Соляк Жін 1985 U-Run Ужгород ua $
1055 Іван Гощук Чол 1981 Ужгород ua $
Yana Kovalchuk Жін 1992 Ужгород ua
1009 Інна Чейпеш Жін 1983 Ужгород ua $
1023 Наталія Дюлай Жін 1971 Ужгород ua $
1010 Ольга Фейдак Жін 1990 Львів ua $
1015 Taras Kulai Чол 1994 Немає Гійче ua $
Ярина Мордяк Жін 1987 Ужгород ua
1012 Galina Liakhina Жін 1988 Київ ua $
1013 Kateryna Verbitska Жін 1986 Київ ua $
1024 Марія Ковальчук Жін 1988 Київ ua $
1014 Alyona Rilets Жін 1987 Кам'яниця ua $
Николай Кузьмин Чол 1996 Ужгород ua
1016 Taras Породько Чол 1993 Ужгород ua $
1017 Віталій Мигович Чол 1988 Мукачево ua $
1018 Lena Kozar Жін 1991 RunBaseKyiv Київ ua $
1022 Катерина Тугушева Жін 1983 Київ ua $
1020 Мирослав Булеза Чол 1986 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
1019 Богдан Булеза Чол 1983 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
1021 Vasyl Tsogla Чол 1985 Kozyrteam Іршава ua $
1029 Nick Udut Чол 1990 Ужгород ua $
1026 Igor Stilnyk Чол 1985 $
1025 Денис Ізай Чол 1979 - Іршава ua $
1027 Юрій Ващук Чол 1987 “ VIKING “ Луцьк ua $
1011 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
1069 Андрій Швадчак Чол 1980 Run4Fun 82100 Дрогобич ua $
1045 Ірина Жуган Жін 1993 Одеса ua $
Євген Назаренко Чол 1982 Хмельницький ua
1030 Roman Rosul Чол 1987 Ужгород ua $
Іван Завидняк Чол 1986 Ужгород ua
1031 Михайло Туряниця Чол 1986 Ужгород ua $
1032 Вадим М\'яснянкін Чол 1986 JustAnswer $
1033 Артур Слінченко Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
1074 Іван Пастернак Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
1034 Galyna Dranchuk Жін 1997 RunClub SturtUp Червоноград ua $
1035 Nazar Dorosh Чол 1980 TRILEWY Львів ua $
1037 Артем Третьяков Чол 1983 TRILEWY Львів ua $
1036 Роксолана Повалій Жін 1983 TRILEWY Львів ua $
Viktor Malahovskyy Чол 1989 Львів ua
1038 Mykola Vusyk Чол 1993 Jabil Ужгород ua $
1039 Volodymyr Horodetskyi Чол 1992 Try Lewy Львів ua $
1040 Леся Тромбола Жін 1976 U-Run Ужгород ua $
1041 Віталій Кочмар Чол 1992 Мукачево ua $
1042 Наталія Ярмолюк Жін 1984 VIKING Луцьк ua $
1043 Ілля Рудик Чол 1997 Plusmed Рівне ua $
1044 Кристина Дурач Жін 1993 Львів ua $
1050 Діма Солук Чол 1998 Львів ua $
1068 Сергей Михайлицкий Чол 1971 U-RUN Сторожниця ua $
1046 Денис Часовских Чол 1977 Ужгород ua $
1047 Ерік Ігнат Чол 1999 Ужгород ua $
1048 Павло Кчеті Чол 1998 Ужгород ua $
1049 Лариса Майданюк Жін 1983 Кам'янець-Подільський ua $
1008 Vasya Vainraukh Чол 1991 Kozyr Team Хуст ua $
1057 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
Кім Попов Чол 1990 Rivne Runnig Club Рівне ua
1051 Yuri Savruk Чол 1970 SC StartUp Червоноград ua $
1052 Лариса Саврук Жін 1970 Червоноград ua $
1053 Олександр Гризак Чол 1978 Кам'янець-Подільський ua $
Тарас Качор Чол 1997 Тернопіль ua
1060 Оксана Забельская Жін 1983 $
1059 Дмитро Забельський Чол 1982 $
1056 Оксана Максимів Жін 1997 Старий Нижбірок ua $
1058 Володимир Журін Чол 1976 URUN Ужгород ua $
1075 Едуард Ілтьо Чол 1984 Мукачево ua $
1061 Олександр Кривський Чол 1994 СК "Добро" Хуст ua $
1062 Наталія Йонік Жін 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua $
Yulja Tovtin Жін 2005 - Ужгород ua
mila danko Жін 1980 - Ужгород ua
1063 Lukachek Olesya Жін 1988 Kozyr team Хуст ua $
1064 Павло Орос Чол 1989 Хуст ua $
Gennady Lachkov Чол 1988 Ужгород ua
1065 Vitalii Diurd Чол 1984 Неформальна асоціація бігунів України (NABU) $
1067 Микола Шевчук Чол 1996 Rivne Running Club $
Kalambet Yuriy Чол 1988
Ivan Kudrei Чол 1993 Іршава ua
1066 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
1070 Oleksandr Bidzilia Чол 1986 Мукачево ua $
Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юліана Дяченко Жін 1997 Гепард Луцьк ua
Nataliia Andrushkiv Жін 1993 Львів ua
1093 Анна Музала Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
1071 Володимир Швець Чол 1986 Львів ua $
1072 Вікторія Бисага Жін 1993 Kozyrteam Хуст ua $
1073 Король Христина Жін 1996 Kozyrteam Мукачево ua $
1094 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
1076 Наталія Боднарчук Жін 1992 Чоп ua $
1077 Олександр Брунцвик Чол 1990 Воловець ua $
1078 Ольга Купльовська Жін 1987 Сінево Львів ua $
1079 Ірина Бурбан Жін 1984 Сінево Львів ua $
1080 Ольга Шкурпіта Жін 1990 Сінево Львів ua $
1081 Оксана Гольота Жін 1991 Сінево Львів ua $
1082 Мар'яна Цюра Жін 1995 Сінево Львів ua $
1083 Христина Балацька Жін 1991 Сінево Львів ua $
1084 Марія Мірило Жін 1982 Сінево Львів ua $
1085 Наталя Жолубак Жін 1983 Сінево Львів ua $
1086 Марія Ільницька Жін 1996 Сінево Львів ua $
1087 Олена Черняк Жін 1988 Сінево Луцьк ua $
1088 Ярина Третяк Жін 1999 Сінево Львів ua $
1089 Дана Стащук Жін 1994 Сінево Луцьк ua $
1090 Світлана Дашко Жін 1988 Сінево Івано-Франківськ ua $
1091 Вікторія Сорокових Жін 1979 Сінево Київ ua $
1092 Ігор Кищак Чол 1982 Сінево Львів ua $

Естафета

5.1 км 5.45 км 5.1 км 5.45 км

Дата: 28 Жовтня 2018

Початок: о 10:00

Вартість 1800 грн.

Ліміт: 20 учасників

Загалом заявок: 20

Зареєстрованих учасників - 20 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 2008, Олеся Смирнова

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
2001 Viktor Viktor Чол 1990 Munkach Sport Club Мукачево ua $
2002 Андрій Кирилюк Чол 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
2005 Стас Козар Чол 1991 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
2005 Юрій Чомоляк Чол 1997 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
2005 Роман Круть Чол 1997 TRANSOFTGROUP Кольчино ua $
2003 Istvan Rakoczi Чол 1989 AZinec Ужгород ua $
2003 Юлій Ронаї Чол 1994 AZinec Ужгород ua $
2003 Олег Бисага Чол 1918 AZinec Ужгород ua $
2003 Іван Бабука Чол 1990 AZinec Ужгород ua $
2005 Vitalii Datsiuk Чол 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
2004 Остап Онишко Чол 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
2006 Andriy Stepasiyk Чол 1989 VIKING Луцьк ua $
2006 Katya Tabachuk Жін 1992 VIKING Луцьк ua $
2006 Igor Khvaliba Чол 1991 VIKING Луцьк ua $
2006 Vova Tabachuk Чол 1988 VIKING Луцьк ua $
2008 Олеся Смирнова Жін 1986 Ужгород ua $
2007 Андрій Козир Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
2004 Андрій Радовенчик Чол 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
2004 Тарас Пехник Чол 1999 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
2004 Михайло Брунець Чол 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $

21k Lite

21 км

Дата: 28 Жовтня 2018

Початок: о 10:00

Вартість 350 грн.

Ліміт: 50 учасників

Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

Загалом заявок: 8

Зареєстрованих учасників - 8 з максимальних 50
Останній присвоєний стартовий номер - 308, Gabriel Ro?ko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
301 Олена Войчук Жін 1974 Івано-Франківськ ua $
302 Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua $
303 Роман Боднарчук Чол 1984 $
304 Андрій Чапляк Чол 1995 Червоноград ua $
305 Josef Malanka Чол 1977 Sportclub Pribor Приборжавське ua $
308 Gabriel Ro?ko Чол 1985 Zpocen? zroody Прага cz $
306 Vitaliy Stupak Чол 1977 $
307 Євген Черненко Чол 1985 Praha Run Київ ua $

10k Lite

10 км

Дата: 28 Жовтня 2018

Початок: о 10:00

Вартість 350 грн.

Ліміт: 50 учасників

Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

Загалом заявок: 4

Зареєстрованих учасників - 4 з максимальних 50
Останній присвоєний стартовий номер - 4, Ірина Голуб

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
3 Ivan Kudrei Чол 1993 Іршава ua $
1 Sofiya Porokhnavets Жін 1995 $
2 Максим Мраморнов Чол 1987 Ukrainian Trail League Київ ua $
4 Ірина Голуб Жін 1978 U-Run Ужгород ua $

12 коментарів:

  1. Олександр Нестеренко

    Доброго дня!
    Зараєструвався на 21км, здійснив оплату, але не отримав повідомлення про реєстрацію, стартовий номер 🙁

  2. Олексій Куруца

    Олександр Нестеренко у Вас 109 номер. Подивіться вкладку №15.

  3. Vasiliy Bidzilya

    Нема посилання на реєстрацію. Підкажіть як зареєструватись. 0674142072

    1. Микола Машіка

      Вільних слотів для участі в Uzhhorod Half Marathon, що включали в стартовий пакет медаль фінішера, на даний момент не залишилось. Але ви все ще можете взяти участь в Uzhhorod Half Marathon зареєструвавшись на 21k Lite та 10k Lite – стартові пакети без медалі фінішера

  4. Gabriel Ro?ko

    Dobryj den. Shojno zarejestruvavsja na 21kLite, ale systema postijno vykydaje pomylku pry oplati kartoju (karta ne ukr). Isnuje inshyj sposib oplaty nizh karta?

  5. Юлія Лендєл

    Доброго дня!
    Естафета…..
    1)Чому хтось зареєстрований по один, як представник команди (наприклад я), а хтось всією командою (4 учасники)?
    2)Яка загальна кількість команд?

    1. Олексій Куруца

      Загальна кількість команд – 8.

  6. Альона Кальницька

    Доброго дня! не можу зареєструватись на 21к Lite

    1. Олексій Куруца

      Згідно Положення реєстрація тривала до 21.10.

  7. Назар М'яснянкін

    Був зареєстрований на 10к, пробіг, але не бачу результату в списках. Номер 1032.

    1. Олексій Куруца

      Ваш результат добавлено!

Залишити коментар