Uzhhorod Half Marathon 2018

28 October 2018 Running / Ужгород / U-Run

21k 10k Естафета 21k Lite 10k Lite

Друзі, запрошуємо всіх на Uzhhorod Half Maraton 2018, що відбудеться 28 жовтня 2018 року.

На Вас чекає напівмарафонська дистанція (21,097 км), 10-ти кілометрова дистанція та напівмарафонська естафета, а також дитячі забіги для наймолодших.

Траса Змагань буде прокладена по м. Ужгород. Покриття траси: асфальт, бруківка.

Для реєстрації у дитячих забігах перейдіть за посиланням.

Шановні учасники!

Вільних слотів для участі в Uzhhorod Half Marathon, що включали в стартовий пакет медаль фінішера, на даний момент не залишилось. Але ви все ще можете взяти участь в Uzhhorod Half Marathon. Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

 

21k

Individual race

Date: 28 October 2018

Start time: at 10:00

Price: 450 UAH

Limit: 180 participants

Реєстрацію завершено. Спробуй 21k Lite

Participants total: 207

Participants registered - 180 out of maximum of 180
Last bib number assigned - 180, Роксана Бондаренко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Mykola Chubaryk Male 1992 Луцьк ua
Alya Balyuk Female 1924
15 Christina Romanchuk Female 1993 Немає Золочів ua
6 Anatoliy Novak Male 1987 bicycle.delivery Львів ua
90 Наталія Фіцак Female 1993 Івано-Франківськ ua
20 Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
2 Олексій Куруца Male 1980 U-Run Ужгород ua
1 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
3 Oleksandr Piatakov Male 1988 URUN Ужгород ua
144 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
123 Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
Олена Тодорова Female 1965 Ужгород ua
27 Катерина Жуйко Female 1993 Air Fitness 365 Вінниця ua
5 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
7 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Берегове ua
12 Serhiy Rishnyak Male 1965 Ужгород ua
Igor Tsmokanich Male 1978 Хуст ua
8 Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
13 Yana Petrus Female 1993 Свалява ua
9 Сергій Трунов Male 1984 U-Run Ужгород ua
10 Anatolii Sliusarenko Male 1990 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
11 Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua
133 Ясько Олександр Male 1990 Воїн-доброволець генерала Кульчицького Новооржицьке ua
14 Oleksandr Lapchuk Male 1990 -
16 Gal Vitaly Male 1975 Ужгород ua
17 Valentyna Siletska Female 1991 NRC Київ ua
18 Mikhail Ivanov Male 1983 Три Леви Львів ua
19 Іван Василівський Male 1985
21 Анжеліка Лабінська Female 1972 -
22 Kostya Penkov Male 1982 Львів ua
23 Сергій Пилипенко Male 1984 Ужгород ua
24 Олена Пилипенко Female 1978 Ужгород ua
25 Віктор Лабінський Male 1962 - Ужгород ua
Myroslava Betsa Female 1995 U-Run club Ужгород ua
26 Andriy Yanko Male 1978
28 Кирил Буяновський Male 1991 U-run club
36 Oleksandr Slotwinsky Male 1988 Львів ua
57 Микола Кость Male 1969 UzRunClub Міжгір'я ua
29 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
38 Галина Щепанівська Female 1977 RunDay Тернопіль ua
34 андрейко міщенко Male 1987
31 Денис Шахайда Male 1989 Ужгород ua
32 Володимир Погойда Male 1976 triatman.com.ua Ужгород ua
33 Ігор Безсрочний Male 1985 Нова Пошта Київ ua
35 Viktoriia Skichko Female 1987 KMRC Київ ua
Orest Kohut Male 1987 - Ужгород ua
37 Sergey Kuchinka Male 1985 Мукачево ua
110 Vitaly Vovchik Male 1979 Приключенческий клуб "НЕ МЕЖА" Чумальово ua
Сергій Борков Male 1989 Інтер-Атлетика Ківерці ua
39 Віктор Пахмурний Male 1954 САЛО Одеса ua
Андрій Тиводар Male 1985 НеМЕЖА Тячів ua
40 Юрій Сідун Male 1984 URun Ужгород ua
41 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
42 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
43 Hennadiy Kudashev Male 1985 U-Run Ужгород ua
Olesya Female 1978 Skinny&strong Ужгород ua
120 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
116 Пинило Волоимир Male 1992 Львів ua
44 Юлій Дашко Male 1974 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
58 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
Христина Кульчицька-Полякова Female 1983 Ліга доброго бігу Львів ua
46 Виктория Шкуренко Female 1978 RunBaseKyiv Київ ua
45 Євгенія Червона Female 1989 Run Base Київ ua
47 Aleksandr Pylaev Male 1983 Run Base Kyiv Київ ua
Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
48 Томаш Симкович Male 1990 Ужгород ua
50 Олександр Кисільчук Male 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua
157 Анастасія Черкіс Female 1982 Ужгород ua
Марічка Марко Female 1992 Львів ua
52 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
53 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
54 Юліана Загурська Female 1995 Чернівці ua
55 Назарій Мельник Male 1996 Львів ua
56 Alex Kostyukov Male 1986 U-Run
65 Volodumyr Fialka Male 1990 Львів ua
67 Володимир Мазур Male 1964 Клуб здорового способу життя Ужгород ua
60 Tamila Babak Female 1993 Чоп ua
61 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
63 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
62 Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
Mykola Dzedzinskyi Male 1993 Львів ua
4 Maksim Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
118 Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
73 Олег Биченко Male 1983 Івано-Франківськ ua
95 Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
64 Andriy Lazorko Male 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
78 Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
66 Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
70 Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
68 Vasyl Khmarenko Male 1991 TriLewy
69 Markiyan Fetsych Male 1991 TRILEWY Львів ua
Сергій Генюта Male 1985 СК Науковець Київ ua
71 Андрій Садовський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
72 Денис Сосновский Male 1979 U-Run Ужгород ua
74 Artem Verhun Male 1984 Київ ua
75 Aleksey Dzyapko Male 1986 Ужгород ua
76 Maryna Prisnyak Female 1995 Ужгород ua
77 Олег Соболта Male 1996 SC STARTUP Червоноград ua
79 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
80 Ксенія Бондарчук Female 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
83 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
88 Ігор Дулин Male 1979 Trilewy Львів ua
82 Денис Дудаш Male 1991 Ужгород ua
84 Volodymyr Marusiak Male 1989 TRILEWY Львів ua
85 Вікторія Часовських Female 1993 U-Run Ужгород ua
51 Ірина Масник Female 1983 Shypshyna run club team Lviv Тернопіль ua
Ihor Prokaza Male 1988 RADLER Львів ua
96 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
86 Женя Часовских Male 2000 U-Run Ужгород ua
87 Sergey Panchenko Male 1971 RUN4U Львів ua
81 Віктор Казанін Male 1950 Ужгород ua
89 Юрій Керецман Male 1959 Ужгород ua
Андрій Якимович Male 1987 Львів ua
100 Julia Shchoka Female 1988 - Іршава ua
153 Ілля Munerov Male 1992 Patrol Police TOR Великий Березний ua
91 Степан Ганджа Male 1985 Runday Ternopil Тернопіль ua
92 Настя Ганджа Female 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua
93 Oleksandr Lenevych Male 1997 Турка ua
134 Ольга Романченко Female 1990 BATTLE FLAG Пирятин ua
94 Павло Волоський Male 1970 Чортків ua
Vitaliy Stupak Male 1977
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
98 Olha Lola Female 1983 Тернопіль ua
97 Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
99 Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
101 Олександр Бобрицький Male 1963 AVALON Ink Львів ua
Габріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
Олександр Циганюк Male 2001 - Тернопіль ua
102 Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
103 Микола Грицяк Male 1967 Чернівці ua
167 Сергей Сагановский Male 1994 Запоріжжя ua
104 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
105 Мирон Максимів Male 1993 Львів ua
170 Микола Кулинич Male 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB
Andriy Chaplyak Male 1995 ЗОНД Ужгород ua
158 Олександр Ковач Male 1983 Ужгород ua
159 Андрея Фазекаш Female 1987 Ужгород ua
106 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita Актив-Клуб Львів ua
107 Володимир Ваврик Male 1987 Львів ua
108 Микола Дмитроца Male 1986 Львів ua
Ulyana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
139 Віталій Цимбалюк Male 1972 Млинів ua
109 Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
Діма Дідоводюк Male 1987 Borys running club Івано-Франківськ ua
114 Тарас Заваляк Male 1994 Львів ua
141 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
168 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
111 Тарас Бесстрашніков Male 1988 Жовква ua
112 Yuliia Lampeka Female 1995 - Ужгород ua
Oleg Frolov Male 1982 Полтава ua
113 Ivanna Urban Female 1993 Ужгород ua
115 Henri Kirs Male 1991 Тарту ee
Gabriel Ro?ko Male 1985 Zpocen? zroody Прага cz
117 Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
119 Володимир Блаженко Male 1985 Тернопіль ua
Андрій Хімка Male 1973 ЗСУ Львів ua
30 Vratislav Lipovsky Male 1965 MBO Strazske Strazske sk
172 Андрій Пиндик Male 1997 Shypshyna Run Club Львів ua
121 Natalya Tyazhola Female 1988 Каруна Тернопіль ua
173 Тарас Осміловський Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
146 Богдан Сивенький Male 1967 Львів ua
122 Павло Бебіх Male 1987 Львів ua
59 Anna Malekina Female 1984 UNITED ATHLETES Тячів ua
176 Віталій Терещенко Male 1993 Shipshina run club Львів ua
124 Alexander Gontar Male 1980 Rivne Running Club Рівне ua
175 Анна-Марія Задерецька Female 1994 Shypshyna Львів ua
125 Роман Гаврилюк Male 1982 СК Гепард Ужгород ua
131 Вадим Приймачук Male 1995 Камінь-Каширський ua
Khrystyna Ryzhuk Female 1992 Trilewy Львів ua
126 Сергій Ющишин Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
127 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
128 Nazar Sarabun Male 1994 Каруна Тернопіль ua
129 Альона Кальницька Female 1981 KUZIN TEAM/MC Київ ua
177 Elena Makaykina Female 1975 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
140 Леонард Дмитрів Male 1992 Тернопіль ua
130 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
174 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
178 Ольга Купців Female 1986 shypshyna Львів ua
179 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Aleksey Stepanov Male 1988 Runday Тернопіль ua
135 Валентин Шевчук Male 1982 СК Гепард Луцьк ua
136 Сергій Баскаков Male 1989
137 Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
138 Василь Власюк Male 1990 Львів ua
142 Sergiy Chmel Male 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
143 Tetiana Zavediuk Female 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
145 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
49 Володимир Сидорчук Male 1998 Дубно ua
161 Миша Семенюк Male 1983 Ужгород ua
171 Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
148 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
147 Олена Троць Female 1989 СК Гепард Луцьк ua
149 Ірина Брунцвик Female 1991 Воловець ua
150 Юрій Губін Male 1982 Мукачево ua
151 Валерій Найман Male 1986 Патрульньна Поліція Закарпаття Ужгород ua
152 Miroslav Pokrievka Male 1975 Runningpro Martin sk
154 Олег Мєскало Male 1992 Сінево Львів ua
155 Ірина Жук Female 1990 Сінево Львів ua
156 Юліана Дяченко Female 1997 Гепард Луцьк ua
160 Тетяна Галка Female 1986 СК Гепард Луцьк ua
162 Давид Геворкян Male 1982 Ужгород ua
163 Мирон Григоровський Male 1976 Ужгород ua
164 Ярослав Рудяк Male 1959 Долина ua
169 Роксоляна Креховецька Female 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
180 Роксана Бондаренко Female 1983 Shypshyna runclub Львів ua
165 Yaroslav Kuzyo Male 1986 U-Run Ужгород ua
166 Наталія Антонюк Female 1988 СК « Гепард» Луцьк ua

10k

Individual race

Date: 28 October 2018

Start time: at 10:00

Price: 450 UAH

Limit: 94 participants

Реєстрацію завершено. Спробуй 10k Lite

Participants total: 114

Participants registered - 94 out of maximum of 94
Last bib number assigned - 1094, Mykola Kramarenko

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1001 Oksana Lynnyk Female 1983 Uzhgorod running club U-run Ужгород ua
Igor Pyvovarov Male 1991
Maja Lechcer Female 1992 . Минай ua
1028 Konstantin Blazhevich Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
1003 Ірина Пацкан Female 1994 - Ужгород ua
1002 Alla Pohorilyak Female 1991 . Ужгород ua
1004 Wadym Jankowskyj Male 1993
Ваня Тимінський Male 1992 Коломия ua
1005 Basil Holovchak Male 1992 Спортивний клуб Зарічево ua
Маряна Шелесна Female 1991
1006 Tanya Kurutsa Female 1985 U-Run Ужгород ua
1007 Olga Kurak Female 1982 Uzhhorod running club Ужгород ua
1054 Марина Соляк Female 1985 U-Run Ужгород ua
1055 Іван Гощук Male 1981 Ужгород ua
Yana Kovalchuk Female 1992 Ужгород ua
1009 Інна Чейпеш Female 1983 Ужгород ua
1023 Наталія Дюлай Female 1971 Ужгород ua
1010 Ольга Фейдак Female 1990 Львів ua
1015 Taras Kulai Male 1994 Немає Гійче ua
Ярина Мордяк Female 1987 Ужгород ua
1012 Galina Liakhina Female 1988 Київ ua
1013 Kateryna Verbitska Female 1986 Київ ua
1024 Марія Ковальчук Female 1988 Київ ua
1014 Alyona Rilets Female 1987 Кам'яниця ua
Николай Кузьмин Male 1996 Ужгород ua
1016 Taras Породько Male 1993 Ужгород ua
1017 Віталій Мигович Male 1988 Мукачево ua
1018 Lena Kozar Female 1991 RunBaseKyiv Київ ua
1022 Катерина Тугушева Female 1983 Київ ua
1020 Мирослав Булеза Male 1986 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1019 Богдан Булеза Male 1983 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
1021 Vasyl Tsogla Male 1985 Kozyrteam Іршава ua
1029 Nick Udut Male 1990 Ужгород ua
1026 Igor Stilnyk Male 1985
1025 Денис Ізай Male 1979 - Іршава ua
1027 Юрій Ващук Male 1987 “ VIKING “ Луцьк ua
1011 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
1069 Андрій Швадчак Male 1980 Run4Fun 82100 Дрогобич ua
1045 Ірина Жуган Female 1993 Одеса ua
Євген Назаренко Male 1982 Хмельницький ua
1030 Roman Rosul Male 1987 Ужгород ua
Іван Завидняк Male 1986 Ужгород ua
1031 Михайло Туряниця Male 1986 Ужгород ua
1032 Вадим М\'яснянкін Male 1986 JustAnswer
1033 Артур Слінченко Male 1991 Івано-Франківськ ua
1074 Іван Пастернак Male 1991 Івано-Франківськ ua
1034 Galyna Dranchuk Female 1997 RunClub SturtUp Червоноград ua
1035 Nazar Dorosh Male 1980 TRILEWY Львів ua
1037 Артем Третьяков Male 1983 TRILEWY Львів ua
1036 Роксолана Повалій Female 1983 TRILEWY Львів ua
Viktor Malahovskyy Male 1989 Львів ua
1038 Mykola Vusyk Male 1993 Jabil Ужгород ua
1039 Volodymyr Horodetskyi Male 1992 Try Lewy Львів ua
1040 Леся Тромбола Female 1976 U-Run Ужгород ua
1041 Віталій Кочмар Male 1992 Мукачево ua
1042 Наталія Ярмолюк Female 1984 VIKING Луцьк ua
1043 Ілля Рудик Male 1997 Plusmed Рівне ua
1044 Кристина Дурач Female 1993 Львів ua
1050 Діма Солук Male 1998 Львів ua
1068 Сергей Михайлицкий Male 1971 U-RUN Сторожниця ua
1046 Денис Часовских Male 1977 Ужгород ua
1047 Ерік Ігнат Male 1999 Ужгород ua
1048 Павло Кчеті Male 1998 Ужгород ua
1049 Лариса Майданюк Female 1983 Кам'янець-Подільський ua
1008 Vasya Vainraukh Male 1991 Kozyr Team Хуст ua
1057 Аня Катеринюк Female 1997 Ворвулинці ua
Кім Попов Male 1990 Rivne Runnig Club Рівне ua
1051 Yuri Savruk Male 1970 SC StartUp Червоноград ua
1052 Лариса Саврук Female 1970 Червоноград ua
1053 Олександр Гризак Male 1978 Кам'янець-Подільський ua
Тарас Качор Male 1997 Тернопіль ua
1060 Оксана Забельская Female 1983
1059 Дмитро Забельський Male 1982
1056 Оксана Максимів Female 1997 Старий Нижбірок ua
1058 Володимир Журін Male 1976 URUN Ужгород ua
1075 Едуард Ілтьо Male 1984 Мукачево ua
1061 Олександр Кривський Male 1994 СК "Добро" Хуст ua
1062 Наталія Йонік Female 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua
Yulja Tovtin Female 2005 - Ужгород ua
mila danko Female 1980 - Ужгород ua
1063 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
1064 Павло Орос Male 1989 Хуст ua
Gennady Lachkov Male 1988 Ужгород ua
1065 Vitalii Diurd Male 1984 Неформальна асоціація бігунів України (NABU)
1067 Микола Шевчук Male 1996 Rivne Running Club
Kalambet Yuriy Male 1988
Ivan Kudrei Male 1993 Іршава ua
1066 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
1070 Oleksandr Bidzilia Male 1986 Мукачево ua
Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юліана Дяченко Female 1997 Гепард Луцьк ua
Nataliia Andrushkiv Female 1993 Львів ua
1093 Анна Музала Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
1071 Володимир Швець Male 1986 Львів ua
1072 Вікторія Бисага Female 1993 Kozyrteam Хуст ua
1073 Король Христина Female 1996 Kozyrteam Мукачево ua
1094 Mykola Kramarenko Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
1076 Наталія Боднарчук Female 1992 Чоп ua
1077 Олександр Брунцвик Male 1990 Воловець ua
1078 Ольга Купльовська Female 1987 Сінево Львів ua
1079 Ірина Бурбан Female 1984 Сінево Львів ua
1080 Ольга Шкурпіта Female 1990 Сінево Львів ua
1081 Оксана Гольота Female 1991 Сінево Львів ua
1082 Мар'яна Цюра Female 1995 Сінево Львів ua
1083 Христина Балацька Female 1991 Сінево Львів ua
1084 Марія Мірило Female 1982 Сінево Львів ua
1085 Наталя Жолубак Female 1983 Сінево Львів ua
1086 Марія Ільницька Female 1996 Сінево Львів ua
1087 Олена Черняк Female 1988 Сінево Луцьк ua
1088 Ярина Третяк Female 1999 Сінево Львів ua
1089 Дана Стащук Female 1994 Сінево Луцьк ua
1090 Світлана Дашко Female 1988 Сінево Івано-Франківськ ua
1091 Вікторія Сорокових Female 1979 Сінево Київ ua
1092 Ігор Кищак Male 1982 Сінево Львів ua

Естафета

Individual race

Date: 28 October 2018

Start time: at 10:00

Price: 1800 UAH

Limit: 20 participants

Participants total: 20

Participants registered - 20 out of maximum of 20
Last bib number assigned - 2008, Олеся Смирнова

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
2001 Viktor Viktor Male 1990 Munkach Sport Club Мукачево ua
2002 Андрій Кирилюк Male 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2005 Стас Козар Male 1991 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
2005 Юрій Чомоляк Male 1997 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
2005 Роман Круть Male 1997 TRANSOFTGROUP Кольчино ua
2003 Istvan Rakoczi Male 1989 AZinec Ужгород ua
2003 Юлій Ронаї Male 1994 AZinec Ужгород ua
2003 Олег Бисага Male 1918 AZinec Ужгород ua
2003 Іван Бабука Male 1990 AZinec Ужгород ua
2005 Vitalii Datsiuk Male 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
2004 Остап Онишко Male 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
2006 Andriy Stepasiyk Male 1989 VIKING Луцьк ua
2006 Katya Tabachuk Female 1992 VIKING Луцьк ua
2006 Igor Khvaliba Male 1991 VIKING Луцьк ua
2006 Vova Tabachuk Male 1988 VIKING Луцьк ua
2008 Олеся Смирнова Female 1986 Ужгород ua
2007 Андрій Козир Male 1991 Kozyr team Хуст ua
2004 Андрій Радовенчик Male 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
2004 Тарас Пехник Male 1999 Ліга Доброго Бігу Львів ua
2004 Михайло Брунець Male 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua

21k Lite

Individual race

Date: 28 October 2018

Start time: at 10:00

Price: 350 UAH

Limit: 50 participants

Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

Participants total: 8

Participants registered - 8 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 308, Gabriel Ro?ko

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
301 Олена Войчук Female 1974 Івано-Франківськ ua
302 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
303 Роман Боднарчук Male 1984
304 Андрій Чапляк Male 1995 Червоноград ua
305 Josef Malanka Male 1977 Sportclub Pribor Приборжавське ua
308 Gabriel Ro?ko Male 1985 Zpocen? zroody Прага cz
306 Vitaliy Stupak Male 1977
307 Євген Черненко Male 1985 Praha Run Київ ua

10k Lite

Individual race

Date: 28 October 2018

Start time: at 10:00

Price: 350 UAH

Limit: 50 participants

Реєструйтесь на 21k Lite та 10k Lite стартові пакети без медалі фінішера і розділіть радість бігу разом з нами 28 жовтня. Вперед! Тебе не зупинити! Чекаємо на старті.

Participants total: 4

Participants registered - 4 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 4, Ірина Голуб

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3 Ivan Kudrei Male 1993 Іршава ua
1 Sofiya Porokhnavets Female 1995
2 Максим Мраморнов Male 1987 Ukrainian Trail League Київ ua
4 Ірина Голуб Female 1978 U-Run Ужгород ua

12 Comments:

  1. Олександр Нестеренко

    Доброго дня!
    Зараєструвався на 21км, здійснив оплату, але не отримав повідомлення про реєстрацію, стартовий номер 🙁

  2. Олексій Куруца

    Олександр Нестеренко у Вас 109 номер. Подивіться вкладку №15.

  3. Vasiliy Bidzilya

    Нема посилання на реєстрацію. Підкажіть як зареєструватись. 0674142072

    1. Микола Машіка

      Вільних слотів для участі в Uzhhorod Half Marathon, що включали в стартовий пакет медаль фінішера, на даний момент не залишилось. Але ви все ще можете взяти участь в Uzhhorod Half Marathon зареєструвавшись на 21k Lite та 10k Lite – стартові пакети без медалі фінішера

  4. Gabriel Ro?ko

    Dobryj den. Shojno zarejestruvavsja na 21kLite, ale systema postijno vykydaje pomylku pry oplati kartoju (karta ne ukr). Isnuje inshyj sposib oplaty nizh karta?

    1. Микола Машіка

      Напишіть нам на urun.club@gmail.com

  5. Юлія Лендєл

    Доброго дня!
    Естафета…..
    1)Чому хтось зареєстрований по один, як представник команди (наприклад я), а хтось всією командою (4 учасники)?
    2)Яка загальна кількість команд?

    1. Олексій Куруца

      Загальна кількість команд – 8.

  6. Альона Кальницька

    Доброго дня! не можу зареєструватись на 21к Lite

    1. Олексій Куруца

      Згідно Положення реєстрація тривала до 21.10.

  7. Назар М'яснянкін

    Був зареєстрований на 10к, пробіг, але не бачу результату в списках. Номер 1032.

    1. Олексій Куруца

      Ваш результат добавлено!

Leave a comment