SwimRunIF

19 Липня 2020 Мультиспорт / Івано-Франківськ / Iron Team Cadence, Gutsul running club

14,5 км.

19 липня 2020 у Івано-Франківськ повертається найсвіжіша подія року — SwimRunIF! Чому найсвіжіша? Тому що:

- у спекотний літній день ви гарно пробіжитесь, а потім остудите голову у міському озері (так-так, це вам на басейн, все серйозно). І так кілька разів;

- це єдиний свімран у Західній Україні! Справжній "свіжак" серед інших подій для спортсменів-аматорів.

Загальна довжина дистанції з плавальними та біговими етапами: 14,5 км. З них:

- біг — 13 км;

- плавання — 1,5 км.

Проходження дистанції складається з двох частин:

- біг навколо міського озера —  3 км;

- плавання + біг у 3 кола.

Одне коло складається з: 350м плавання, 700м біг, 120м плавання, 2600м біг

Ліміт часу для проходження всієї дистанції – 2,5 год.

14,5 км.

Індивідуальна участь

Дата: 19 Липня 2020

Початок: о 10:00

Вартість: 300 грн. (з 01 Липня 2020 — 350 грн.)

Вартість 350 грн.

Ліміт: 100 учасників

Змагання є особистими (індивідуальний залік) і проводяться на одній дистанції
SwimRun Fun.
Характеристика дистанції SwimRun Fun :
Загальна довжина дистанції - 14,5 км
Біг - 13 км
Плавання - 1,5км
Бігові етапи - 7
Плавальні етапи - 6
Найдовше плавання - 350м
Найдовший біг - 3000м
Ліміт часу для проходження всієї дистанції – 2.5 години.

Загалом заявок: 75

Зареєстрованих учасників - 67 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 67, Ігор Мартинюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
27 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
5 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua $
1 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
32 Тарас Бесстрашніков Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua $
3 Микола Рижов Чол 1977 Івано-Франківськ ua $
4 Yuriy Zabava Чол 1985 Iron Team Cadence, Kolomyia running club Тернопіль ua $
2 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
6 Oksana Ubyivovk Жін 1989 Run4U Львів ua $
7 Ivan Kulpa Чол 1990 Cognizant Softvision Львів ua $
Юрій Кобринович Чол 1983 Львів ua
8 Арсен Савіцький Чол 2000 Івано-Франківськ ua $
10 Ірина Косович-Онуфрик Жін 1992 ОКЛ Івано-Франківськ ua $
17 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
11 Дмитро Горячев Чол 1984 Львів ua $
12 Михайло Копієвський Чол 1981 $
13 Ярослав Грицак Чол 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua $
14 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
15 Андрій Грицанчук Чол 1989 nung Івано-Франківськ ua $
39 Сергій Шимков Чол 1987 Бердичів ua $
16 Mykyta Ubyivovk Чол 1991 Run4U Львів ua $
18 Слава Явиц Чол 1976 Чірнівці мастерс Чернівці ua $
19 Василь Гвоздєв Чол 1984 CheRun Club Чернівці ua $
20 Володимир Мірчук Чол 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Bogdan Klimovych Чол 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
21 Sergiy Chmel Чол 1982 Borys Running Club, ITC Івано-Франківськ ua $
Ihor Pylypchyk Чол 1991 IronTeamCadence Хмельницький ua
22 Володимир Кашевко Чол 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
23 Гулай Андрій Чол 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua $
29 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Діма Дорошенко Чол 1997 Івано-Франківськ ua $
25 Орест Дмитрасевич Чол 1994 Run4U Львів ua $
26 Taras Moroz Чол 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
28 Borys Platokhin Чол 1975 Чернівці ua $
33 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
31 Василь Калинчук Чол 1968 Івано-Франківськ ua $
30 Владимир Ершов Чол 1978 PACE run club Чернівці ua $
34 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
35 Богдан Байдачок Чол 1998 Campus Ukraine Львів ua $
36 Андрій Пелех Чол 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Serhii Hrabovenko Чол 1990 Iron team cadence Івано-Франківськ ua
37 Тарас Вітковський Чол 1997 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
61 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
38 Taras Tsylya Чол 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua $
40 Александра Бурьянова Жін 1992 Київ ua $
41 Жанна Романюк Жін 1988 Коломия ua $
42 Максим Оленейчук Чол 1999 Івано-Франківськ ua $
43 Руслан Павлов Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
Оксана Разумейко Жін 1993 ShypShyna Run Club Львів ua
44 Роман Захарук Чол 1988 Заболотів ua $
45 Ярослав Гараль Чол 1988 Залуччя ua $
46 Тарас Поповчак Чол 1978 Squad UA Runners Івано-Франківськ ua $
47 Aleksandr Verbitskyi Чол 1986 OT Хмельницький ua $
48 Павло Марутяк Чол 1990 Run4U Львів ua $
49 Roman Lemko Чол 1992 Swim4U Львів ua $
66 Зорянa Богдан Жін 1980 Malvy Львів ua $
50 Alex Yurov Чол 1989 Run4U Львів ua $
9 Ihor Pylypiv Чол 1989 Сам собі Жидачів ua $
57 Наталія Векслер Жін 1977 Malvy Львів ua $
Василь Сприса Чол 1986 Новояворівськ ua
51 Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
52 Vitaliy Stupak Чол 1977 Шаленi Катамарани $
53 Maksym Pavlov Чол 1981 Івано-Франківськ ua $
54 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
55 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
56 Роман Делімарський Чол 1992 Run4U Львів ua $
58 Олександр Драганчук Чол 1984 Swim4U Львів ua $
Руслан Йолтухівський Чол 1976 Тернопіль ua
59 Володимир Юзюк Чол 1981 777 Івано-Франківськ ua $
60 Yuri Stryjskyj Чол 1979 Шипшина Львів ua $
64 Andrii Kogut Чол 1989 Run4U Львів ua $
62 Юрій Луцишин Чол 1983 Львів ua $
63 Марія Собко Жін 1991 Swim4U&Run4U Львів ua $
65 Oleg Rozhko Чол 1993 Nutrilite Івано-Франківськ ua $
67 Ігор Мартинюк Чол 1965 $
Обов'язкове спорядження для проходження дистанції: - шапочка для плавання; - окуляри для плавання; - біговий інвентар. Рекомендоване cпорядження: - колобашка; - лопатки для плавання. УВАГА! Все спорядження ви носите із собою протягом усіх етапів!

Залишити коментар