SwimRunIF

19 July 2020 Multisport / Івано-Франківськ / Iron Team Cadence, Gutsul running club

14,5 км.

19 липня 2020 у Івано-Франківськ повертається найсвіжіша подія року — SwimRunIF! Чому найсвіжіша? Тому що:

- у спекотний літній день ви гарно пробіжитесь, а потім остудите голову у міському озері (так-так, це вам на басейн, все серйозно). І так кілька разів;

- це єдиний свімран у Західній Україні! Справжній "свіжак" серед інших подій для спортсменів-аматорів.

Загальна довжина дистанції з плавальними та біговими етапами: 14,5 км. З них:

- біг — 13 км;

- плавання — 1,5 км.

Проходження дистанції складається з двох частин:

- біг навколо міського озера —  3 км;

- плавання + біг у 3 кола.

Одне коло складається з: 350м плавання, 700м біг, 120м плавання, 2600м біг

Ліміт часу для проходження всієї дистанції – 2,5 год.

14,5 км.

Individual race

Date: 19 July 2020

Start time: at 10:00

Price: 300 UAH from 01 July 2020 — 350 UAH

Price: 350 UAH

Limit: 100 participants

Змагання є особистими (індивідуальний залік) і проводяться на одній дистанції
SwimRun Fun.
Характеристика дистанції SwimRun Fun :
Загальна довжина дистанції - 14,5 км
Біг - 13 км
Плавання - 1,5км
Бігові етапи - 7
Плавальні етапи - 6
Найдовше плавання - 350м
Найдовший біг - 3000м
Ліміт часу для проходження всієї дистанції – 2.5 години.

Participants total: 75

Participants registered - 67 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 67, Ігор Мартинюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
27 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
5 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua
1 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
32 Тарас Бесстрашніков Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua
3 Микола Рижов Male 1977 Івано-Франківськ ua
4 Yuriy Zabava Male 1985 Iron Team Cadence, Kolomyia running club Тернопіль ua
2 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
6 Oksana Ubyivovk Female 1989 Run4U Львів ua
7 Ivan Kulpa Male 1990 Cognizant Softvision Львів ua
Юрій Кобринович Male 1983 Львів ua
8 Арсен Савіцький Male 2000 Івано-Франківськ ua
10 Ірина Косович-Онуфрик Female 1992 ОКЛ Івано-Франківськ ua
17 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
11 Дмитро Горячев Male 1984 Львів ua
12 Михайло Копієвський Male 1981
13 Ярослав Грицак Male 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua
14 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
15 Андрій Грицанчук Male 1989 nung Івано-Франківськ ua
39 Сергій Шимков Male 1987 Бердичів ua
16 Mykyta Ubyivovk Male 1991 Run4U Львів ua
18 Слава Явиц Male 1976 Чірнівці мастерс Чернівці ua
19 Василь Гвоздєв Male 1984 CheRun Club Чернівці ua
20 Володимир Мірчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
21 Sergiy Chmel Male 1982 Borys Running Club, ITC Івано-Франківськ ua
Ihor Pylypchyk Male 1991 IronTeamCadence Хмельницький ua
22 Володимир Кашевко Male 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
23 Гулай Андрій Male 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua
29 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Діма Дорошенко Male 1997 Івано-Франківськ ua
25 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
26 Taras Moroz Male 1984 Iron Team Cadence, Borys Running Club Івано-Франківськ ua
28 Borys Platokhin Male 1975 Чернівці ua
33 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
31 Василь Калинчук Male 1968 Івано-Франківськ ua
30 Владимир Ершов Male 1978 PACE run club Чернівці ua
34 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
35 Богдан Байдачок Male 1998 Campus Ukraine Львів ua
36 Андрій Пелех Male 1984 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Serhii Hrabovenko Male 1990 Iron team cadence Івано-Франківськ ua
37 Тарас Вітковський Male 1997 Ліга Доброго Бігу Львів ua
61 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
38 Taras Tsylya Male 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua
40 Александра Бурьянова Female 1992 Київ ua
41 Жанна Романюк Female 1988 Коломия ua
42 Максим Оленейчук Male 1999 Івано-Франківськ ua
43 Руслан Павлов Male 1989 Івано-Франківськ ua
Оксана Разумейко Female 1993 ShypShyna Run Club Львів ua
44 Роман Захарук Male 1988 Заболотів ua
45 Ярослав Гараль Male 1988 Залуччя ua
46 Тарас Поповчак Male 1978 Squad UA Runners Івано-Франківськ ua
47 Aleksandr Verbitskyi Male 1986 OT Хмельницький ua
48 Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
49 Roman Lemko Male 1992 Swim4U Львів ua
66 Зорянa Богдан Female 1980 Malvy Львів ua
50 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
9 Ihor Pylypiv Male 1989 Сам собі Жидачів ua
57 Наталія Векслер Female 1977 Malvy Львів ua
Василь Сприса Male 1986 Новояворівськ ua
51 Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
52 Vitaliy Stupak Male 1977 Шаленi Катамарани
53 Maksym Pavlov Male 1981 Івано-Франківськ ua
54 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
55 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
56 Роман Делімарський Male 1992 Run4U Львів ua
58 Олександр Драганчук Male 1984 Swim4U Львів ua
Руслан Йолтухівський Male 1976 Тернопіль ua
59 Володимир Юзюк Male 1981 777 Івано-Франківськ ua
60 Yuri Stryjskyj Male 1979 Шипшина Львів ua
64 Andrii Kogut Male 1989 Run4U Львів ua
62 Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
63 Марія Собко Female 1991 Swim4U&Run4U Львів ua
65 Oleg Rozhko Male 1993 Nutrilite Івано-Франківськ ua
67 Ігор Мартинюк Male 1965
Обов'язкове спорядження для проходження дистанції: - шапочка для плавання; - окуляри для плавання; - біговий інвентар. Рекомендоване cпорядження: - колобашка; - лопатки для плавання. УВАГА! Все спорядження ви носите із собою протягом усіх етапів!

Leave a comment