SHYPSHYNA SLAVSKO TRAIL

23 Серпня 2020 Трейл / Славське / SHYPSHYNA RUN CLUB

40 km 20 km

40 km

40 км

Індивідуальна участь

Дата: 23 Серпня 2020

Початок: о 07:30

Вартість 550 грн.

Ліміт: 300 учасників

Загалом заявок: 34

Зареєстрованих учасників - 22 з максимальних 300
Останній присвоєний стартовий номер - 22, Tania Tolkachenko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Sergei Panchenko Чол 1971 Shypshyna run club Львів ua
12 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
1 Роман Мотруніч Чол 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Petro Sachko Чол 1985 Ternopil Running Club
Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
2 Тарас Вітковський Чол 1997 Shypshyna run club Львів ua $
Григорій Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club
Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
20 Ivan Getsko Чол 1997 Shypshyna RUN CLUB Львів ua $
3 Віталій Клименко Чол 1991 Shypshyna Львів ua $
4 Mykola Khyl Чол 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Мар‘ян Пашуля Чол 1974 Шипшина Львів ua
Тарас Заваляк Чол 1994 Львів ua
5 Mykhailo Shtefanitsa Чол 1990 Shypshyna Run Club Львів ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
22 Tania Tolkachenko Жін 1970 СК Лучеськ Луцьк ua $
6 Володимир Фалендиш Чол 1985 JastRun Львів ua $
15 Владислав Білик Чол 2001 Львів ua $
7 Oleksandr Kuts Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
8 Роман Дмитрук Чол 1975 LTRC Львів ua $
9 Ярослав Волощук Чол 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
10 Андрій Лобанов Чол 1981 JA Run Львів ua $
Max Sidorsky Чол 1981
16 Max Sidorsky Чол 1981 $
11 Yuri Stryjskyj Чол 1979 Шипшина Львів ua $
13 Роман Процик Чол 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua $
14 Oleksandr Mazur Чол 1984 Івано-Франківськ ua $
21 Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
Taras Pataman Чол 1982 К-2 Львів ua
17 Anatoliy Novak Чол 1987 Lviv ultra trail Львів ua $
18 Денис Пєсков Чол 1983 СК Лучеськ Луцьк ua $
19 Аня Шумакова Жін 1986 Лучеськ Луцьк ua $

20 km

20 км

Індивідуальна участь

Дата: 23 Серпня 2020

Початок: о 08:30

Вартість 500 грн.

Ліміт: 300 учасників

Загалом заявок: 85

Зареєстрованих учасників - 69 з максимальних 300
Останній присвоєний стартовий номер - 69, Макс Мачульський

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Богдана Мельничук Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Ліга Доброго Бігу Львів ua $
3 Зоряна Зеліско Жін 1986 Ліга доброго бігу, Shypshyna Run Club Львів ua $
Руслан Дриль Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
5 Ярема Кіт Чол 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua $
Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
2 Юрій Орищич Чол 1988 Shypshyna Run Club Львів ua $
12 Олег Стефанишин Чол 1968 Гребенів ua $
4 Ivan Loyek Чол 1993 Shypshyna Львів ua $
6 Оксана Гонта Жін 1982 Збараж ua $
7 Юлія Маслова Жін 1975 Запоріжжя ua $
9 Orest Lobanov Чол 1995 44 bar lviv Львів ua $
43 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
8 Назар Різник Чол 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Oleh Stefanyshyn Чол 1968 ShypShyna Run Club Гребенів ua
Христина Вітюк Жін 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10 Юлія Мокіна Жін 1982 Львів ua $
32 Alina Sytnik Жін 1988 ShypShyna Run Club $
30 Stepan Antonyk Чол 1991 Shypshyna Львів ua $
64 Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
40 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Bogdan Dobranskyy Чол 1995 Flavio Running Львів ua
11 Андрей Слынченко Чол 1978 I Love Supersport Одеса ua $
21 Sebastyan Chorba Чол 1983 Skole Run Club Сколе ua $
63 Вікторія Бабенко Жін 1991 Shypshuna Run Club Львів ua $
13 Вадим Собко Чол 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
46 Наталя Антонів Жін 1980 Шипшина Львів ua $
41 Anatolii Herasymov Чол 1981 Skole Ran Club Сколе ua $
15 Віталій Лунів Чол 1990 Шипшина Львів ua $
14 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
18 Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
16 Наталя Лунів Жін 1990 Shypshyna Львів ua $
17 Ольга Каширина Жін 1972 Харків ua $
19 Андрій Біда Чол 1982 Shypshyna run club Брюховичі ua $
20 Volodymyr Mereniuk Чол 1991 Shypshyna Львів ua $
Maksym Cherkas Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Наталія Петришин Жін 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Наталія Петришин Жін 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
22 Ірина Семіон Жін 1981 ShypShyna Run Club Соснівка ua $
Bodia Balandovych Чол 1999 Сколе ua
69 Макс Мачульський Чол 1985 BIP AUTO Львів ua $
23 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
24 Катерина Сеньків Жін 1988 ShypshynaRunClub Львів ua $
Костянтин Лабарткава Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
25 Наталія Дворник Жін 1993 ShypShyna Львів ua $
26 Козир Андрій Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
27 Bogdan Dan Чол 1989 Kozyr team $
31 Сергій Чіжмарь Чол 1972 Kozyr Team Хуст ua $
28 Vasyl Yunko Чол 1992 Spypshyna Run Club Давидів ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
29 Oleh Drozdovskyi Чол 1981 ShypShyna Винники ua $
66 Ігор Бугрин Чол 1964 ШипШина $
33 Оля Кирич Жін 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
34 Павло Слободян Чол 1990 SHYPSHYNA RunClub Львів ua $
35 Serhii Kachan Чол 1977 Дніпро? ua $
68 Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua $
Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Марта Цимбаліста Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
39 Viktor Yuskiv Чол 1974 Львів ua $
45 Ігор Андрусишин Чол 1985 SRT Стрий ua $
36 Yana Chorna Жін 1996 Shypshyna run club Львів ua $
37 Роксоляна Креховецька Жін 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
38 Сергій Даневич Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
42 Оксана Собко Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
47 Володимир Ломаковський Чол 1985 Львів ua $
44 Микола Козій Чол 1984 Львів ua $
49 Ihor Pylypiv Чол 1989 Сам собі Жидачів ua $
61 Yuriy Lomako Чол 1984 Харків ua $
48 Anna Kharkhay Жін 1996 Shypshyna Run Club Львів ua $
50 Юрій Іванечко Чол 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
51 Андрій Маїк Чол 1993 Шипшина Львів ua $
Chenikalo Oleksandr Чол 1991 Run4U Львів ua
Мія Штик Жін 1994 Львів ua
52 Александр Погорелов Чол 1993 Shypshyna Львів ua $
53 Pavlo Pohuts Чол 1992 - Львів ua $
59 Марко Феньо Чол 2000 deaf lviv running club Стрий ua $
54 Roman Kholonyuk Чол 1977 SHYPSHYNA Львів ua $
55 Любов Кожушко Жін 1991 Львів ua $
56 Orest Korenovskyy Чол 1982 Львів ua $
57 Marian Shpytak Чол 1990 Шипшина Львів ua $
58 Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
60 Denys Yasinskyi Чол 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
62 Юрій Слєпньов Чол 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
65 Ігор Попович Чол 1982 Львів ua $
Анна Музала Жін 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
67 Євген Нємцов Чол 1983 $
Обов'язкове спорядження - Мобільний телефон (має бути зарядженим) - Літній головний убір - Ємність для рідини об'ємом мінімум 0.75 літрів для дистанції 40К та об`ємом мінімум 0,5 л для дистанції 20К Учасники забігу повинні нести все обов'язкове спорядження від початку до кінця забігу. Перевірка обов'язкового спорядження може бути проведена перед стартом, на контрольних пунктах і на фініші.

5 коментарів:

  1. Христина Мельник

    Доброго дня, який набір висоти на 40 км?

    1. Руслан Дриль

      Добрий день.
      Приблизний набір висоти на 40 км – 1200 метрів. Точні треки і набір висоти буде в наступний понеділок оприлюднено на нашій події у Facebook
      https://www.facebook.com/events/1521014038072032/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22action_history%22%3A%5B%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%5C%22%5B%5D%5C%22%22%7D%5D%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

  2. Bogdan Orestovich

    Привіт. Перекиньте мене будь ласка з 40км. на 20км.

  3. Роман Дмитрук

    Доброго вечора!!! величезне дякую за класне свято!!! надіюсь воно в Славську буде першим, але буде мати традиції на довгі роки!!!

Залишити коментар