SHYPSHYNA SLAVSKO TRAIL

23 August 2020 Trail running / Славське / SHYPSHYNA RUN CLUB

40 km 20 km

40 km

Individual race

Date: 23 August 2020

Start time: at 07:30

Price: 550 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 34

Participants registered - 22 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 22, Tania Tolkachenko

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Sergei Panchenko Male 1971 Shypshyna run club Львів ua
12 Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
1 Роман Мотруніч Male 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Petro Sachko Male 1985 Ternopil Running Club
Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
2 Тарас Вітковський Male 1997 Shypshyna run club Львів ua
Григорій Грущак Male 1984 Shypshyna Run Club
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
20 Ivan Getsko Male 1997 Shypshyna RUN CLUB Львів ua
3 Віталій Клименко Male 1991 Shypshyna Львів ua
4 Mykola Khyl Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Мар‘ян Пашуля Male 1974 Шипшина Львів ua
Тарас Заваляк Male 1994 Львів ua
5 Mykhailo Shtefanitsa Male 1990 Shypshyna Run Club Львів ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
22 Tania Tolkachenko Female 1970 СК Лучеськ Луцьк ua
6 Володимир Фалендиш Male 1985 JastRun Львів ua
15 Владислав Білик Male 2001 Львів ua
7 Oleksandr Kuts Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
8 Роман Дмитрук Male 1975 LTRC Львів ua
9 Ярослав Волощук Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
10 Андрій Лобанов Male 1981 JA Run Львів ua
Max Sidorsky Male 1981
16 Max Sidorsky Male 1981
11 Yuri Stryjskyj Male 1979 Шипшина Львів ua
13 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
14 Oleksandr Mazur Male 1984 Івано-Франківськ ua
21 Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
Taras Pataman Male 1982 К-2 Львів ua
17 Anatoliy Novak Male 1987 Lviv ultra trail Львів ua
18 Денис Пєсков Male 1983 СК Лучеськ Луцьк ua
19 Аня Шумакова Female 1986 Лучеськ Луцьк ua

20 km

Individual race

Date: 23 August 2020

Start time: at 08:30

Price: 500 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 85

Participants registered - 69 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 69, Макс Мачульський

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Богдана Мельничук Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB, Ліга Доброго Бігу Львів ua
3 Зоряна Зеліско Female 1986 Ліга доброго бігу, Shypshyna Run Club Львів ua
Руслан Дриль Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
5 Ярема Кіт Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua
Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
2 Юрій Орищич Male 1988 Shypshyna Run Club Львів ua
12 Олег Стефанишин Male 1968 Гребенів ua
4 Ivan Loyek Male 1993 Shypshyna Львів ua
6 Оксана Гонта Female 1982 Збараж ua
7 Юлія Маслова Female 1975 Запоріжжя ua
9 Orest Lobanov Male 1995 44 bar lviv Львів ua
43 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
8 Назар Різник Male 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleh Stefanyshyn Male 1968 ShypShyna Run Club Гребенів ua
Христина Вітюк Female 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
10 Юлія Мокіна Female 1982 Львів ua
32 Alina Sytnik Female 1988 ShypShyna Run Club
30 Stepan Antonyk Male 1991 Shypshyna Львів ua
64 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
40 Ірина Шевчук Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Bogdan Dobranskyy Male 1995 Flavio Running Львів ua
11 Андрей Слынченко Male 1978 I Love Supersport Одеса ua
21 Sebastyan Chorba Male 1983 Skole Run Club Сколе ua
63 Вікторія Бабенко Female 1991 Shypshuna Run Club Львів ua
13 Вадим Собко Male 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
46 Наталя Антонів Female 1980 Шипшина Львів ua
41 Anatolii Herasymov Male 1981 Skole Ran Club Сколе ua
15 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
14 Mykola Kramarenko Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
17 Ольга Каширина Female 1972 Харків ua
19 Андрій Біда Male 1982 Shypshyna run club Брюховичі ua
20 Volodymyr Mereniuk Male 1991 Shypshyna Львів ua
Maksym Cherkas Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Наталія Петришин Female 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Наталія Петришин Female 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
22 Ірина Семіон Female 1981 ShypShyna Run Club Соснівка ua
Bodia Balandovych Male 1999 Сколе ua
69 Макс Мачульський Male 1985 BIP AUTO Львів ua
23 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U
24 Катерина Сеньків Female 1988 ShypshynaRunClub Львів ua
Костянтин Лабарткава Male 1984 SC ULTRA Львів ua
25 Наталія Дворник Female 1993 ShypShyna Львів ua
26 Козир Андрій Male 1991 Kozyr team Хуст ua
27 Bogdan Dan Male 1989 Kozyr team
31 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr Team Хуст ua
28 Vasyl Yunko Male 1992 Spypshyna Run Club Давидів ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
29 Oleh Drozdovskyi Male 1981 ShypShyna Винники ua
66 Ігор Бугрин Male 1964 ШипШина
33 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
34 Павло Слободян Male 1990 SHYPSHYNA RunClub Львів ua
35 Serhii Kachan Male 1977 Дніпро? ua
68 Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
39 Viktor Yuskiv Male 1974 Львів ua
45 Ігор Андрусишин Male 1985 SRT Стрий ua
36 Yana Chorna Female 1996 Shypshyna run club Львів ua
37 Роксоляна Креховецька Female 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
38 Сергій Даневич Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
42 Оксана Собко Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
47 Володимир Ломаковський Male 1985 Львів ua
44 Микола Козій Male 1984 Львів ua
49 Ihor Pylypiv Male 1989 Сам собі Жидачів ua
61 Yuriy Lomako Male 1984 Харків ua
48 Anna Kharkhay Female 1996 Shypshyna Run Club Львів ua
50 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
51 Андрій Маїк Male 1993 Шипшина Львів ua
Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
Мія Штик Female 1994 Львів ua
52 Александр Погорелов Male 1993 Shypshyna Львів ua
53 Pavlo Pohuts Male 1992 - Львів ua
59 Марко Феньо Male 2000 deaf lviv running club Стрий ua
54 Roman Kholonyuk Male 1977 SHYPSHYNA Львів ua
55 Любов Кожушко Female 1991 Львів ua
56 Orest Korenovskyy Male 1982 Львів ua
57 Marian Shpytak Male 1990 Шипшина Львів ua
58 Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
60 Denys Yasinskyi Male 1986 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
62 Юрій Слєпньов Male 1991 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
65 Ігор Попович Male 1982 Львів ua
Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
67 Євген Нємцов Male 1983
Обов'язкове спорядження - Мобільний телефон (має бути зарядженим) - Літній головний убір - Ємність для рідини об'ємом мінімум 0.75 літрів для дистанції 40К та об`ємом мінімум 0,5 л для дистанції 20К Учасники забігу повинні нести все обов'язкове спорядження від початку до кінця забігу. Перевірка обов'язкового спорядження може бути проведена перед стартом, на контрольних пунктах і на фініші.

5 Comments:

  1. Христина Мельник

    Доброго дня, який набір висоти на 40 км?

    1. Руслан Дриль

      Добрий день.
      Приблизний набір висоти на 40 км – 1200 метрів. Точні треки і набір висоти буде в наступний понеділок оприлюднено на нашій події у Facebook
      https://www.facebook.com/events/1521014038072032/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22action_history%22%3A%5B%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%5C%22%5B%5D%5C%22%22%7D%5D%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

      1. Христина Мельник

        дякую

  2. Bogdan Orestovich

    Привіт. Перекиньте мене будь ласка з 40км. на 20км.

  3. Роман Дмитрук

    Доброго вечора!!! величезне дякую за класне свято!!! надіюсь воно в Славську буде першим, але буде мати традиції на довгі роки!!!

Leave a comment