SC ULTRA Meeting

06 Лютого 2019 Біг / Львів / СК Ультра

Meeting
  • Meeting

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.

Намагаєтеся почати підготовку до нового бігового сезону?
Ця зустріч допоможе зорієнтуватися як, де і з ким це зробити;)

Чекаємо Вас 6 лютого в ТИХОМУ ЗАЛІ Театру пива "ПРАВДА".
Початок о 19:30.

В рамках зустрічі ми розкажемо, що робити, щоб побити свій PB у новому сезоні та скільки потрібно "пахати", аби це стало реальністю;)
Лекція без води!

А ще, в рамках зустрічі, відбудуться розіграші СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ на дружні старти, знижок та безкоштовних програм підготовки до обраного старту!

Зустріч БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.

Чекаємо Вас!

Meeting

Дата: 06 Лютого 2019

Початок: о 19:30

Ліміт: 90 учасників

Намагаєтеся почати підготовку до нового бігового сезону?
Ця зустріч допоможе зорієнтуватися як, де і з ким це зробити;)

Чекаємо Вас 6 лютого в ТИХОМУ ЗАЛІ Театру пива "ПРАВДА".
Початок о 19:30.

В рамках зустрічі ми розкажемо, що робити, щоб побити свій PB у новому сезоні та скільки потрібно "пахати", аби це стало реальністю;)
Лекція без води!

А ще, в рамках зустрічі, відбудуться розіграші СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ на дружні старти, знижок та безкоштовних програм підготовки до обраного старту!

Зустріч БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.

Чекаємо Вас!

Зареєстровано учасників: 90 /90

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Natalia Abramovska Жін 1992 Львів ua
Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ілона Каспрук Жін 1992 Львів ua
Vira Horvat Жін 1994 Львів ua
Anastasiia Lebed Жін 1995 Львів ua
Roman Chepil Чол 1968 LeO-Team Львів ua
Sofiya Porokhnavets Жін 1995
Леонід Шамарін Чол 1992
Даніель Ніязієв Чол 1982 -
Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA
Зореслав Каїнський Чол 1978 Dodji
Діма Бусел Чол 1994 NUTRILITE Львів ua
Andriy Kucherenko Чол 1976 KuzinTeam Львів ua
Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
Олександр Куниця Чол 1989 Львів ua
Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олександр Улан Чол 1982 Runday Бережани ua
Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshynarunclub Львів ua
Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Liu Bro Жін 1919 Львів ua
Наталія Філоретова Жін 1996 Runday Львів ua
Валя Лабарткава Жін 1989 Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua
Ihor Khvalibota Чол 1993 Львів ua
Orest Karapinka Чол 1992 Львів ua
Rina Isaieva Жін 1996 Львів ua
Марія Остапчук Жін 1993 Львів ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Irin Sliusar Жін 1995 Runday
Volodymyr Mysak Чол 1988 Run4U
Max Feshchenko Чол 1984 Львів ua
Анастасія Онищенко Жін 1995 Шипшина Львів ua
Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua
Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua
Надія Луценко Жін 1994 Львів ua
Taras Mazurkevych Чол 1999 Львів ua
Назарій Ковальчук Чол 1989 Ліга Доброго Бігу
Viktoria Dufynets Жін 1986 EduNav Львів ua
Svyatoslav Rymar Чол 1919
Мирон Максимів Чол 1993 Львів ua
Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua
Vasyl Levytskyi Чол 1988 Trilewy
Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua
Мія Штик Жін 1994 Львів ua
Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua
Андрій Якимович Чол 1987 Львів ua
Tasha Desperado Жін 1989 Львів ua
Anastasia Blaschuk Жін 1994 Немає Львів ua
Оля Кривулько Жін 1984 Львів ua
Andriy Sitarchuk Чол 1974 Макеба Львів ua
Yaroslav Turenko Чол 1987 Lviv trail running club Львів ua
Роман Гаївський Чол ua
Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Anna Aven Жін 1990 Львів ua
Yaroslav Skorokhid Чол 1992 Львів ua
Марія Маньковська Жін 1995 Львів ua
Natalia Ukhanska Жін 1994 Львів ua
Roman Prokopiv Чол 1993 Львів ua
Ihor Patiiuk Чол 1980 TRAFIK Львів ua
Andrew Sermiahin Чол 1995 Миколаїв ua
Andriy Zdrenyk Чол 1989
Vovik Gorban Чол 1982 Run Base Київ ua
Dmytro Degtiarov Чол 1986 SC ULTRA Львів ua
Ihor Matveiev Чол 1989 Львів ua
Ярослав Носа Чол 1981 Fell wolves Львів ua
Максим Лядик Чол 1993 Львів ua
Юля Прус Жін 1995 Львів ua
Ірина Морозова Жін 1992 Львів ua
Hryhoriy Hrushchak Чол 1984 Handstand Ukraine
Markiian Trychuk Чол 1996
Ramina Dadasheva Жін 1985 Львів ua
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua
Svitlana Leshko Жін 1989 Львів ua
Nazar Peleshko Чол 1989 Без клубу;) Рава-Руська ua
Марко Мудрак Чол 1975 Львів ua
Oleksandr Yatsunyck Чол 1985 Львів ua
Yuriy Hvozdovych Чол 1986 Ultra Львів ua
Stepan Kurdylo Чол 1984 Львів ua
Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua
Volodymyr Khanas Чол 1986 NDLT Львів ua
Жанна Савчук Жін 1988 Львів ua
Olesya Maksymkiv Жін 1996
Тетяна Ніязієва Жін 1985 -
Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua
Lena Chy Жін 1983 - Львів ua
Іван Бурбулевич Чол 1994 ---- Львів ua
Олег Соболта Чол 1996 Львів ua
Михайло Фльорко Чол 1976 Львів ua

1 коментар:

  1. Ярослав Кондюх

    Вітання,Друзі! Якщо хтось з Вас знає, що з якоїсь причини точно не зможе відвідати нашу зустріч – напишіть в коментарі тут. Є багато охочих, а ліміт вичерпано)

Залишити коментар