SC ULTRA Meeting

06 February 2019 Running / Львів / СК Ультра

Meeting
  • Meeting

    Results are not yet available. Please try again later.

Намагаєтеся почати підготовку до нового бігового сезону?
Ця зустріч допоможе зорієнтуватися як, де і з ким це зробити;)

Чекаємо Вас 6 лютого в ТИХОМУ ЗАЛІ Театру пива "ПРАВДА".
Початок о 19:30.

В рамках зустрічі ми розкажемо, що робити, щоб побити свій PB у новому сезоні та скільки потрібно "пахати", аби це стало реальністю;)
Лекція без води!

А ще, в рамках зустрічі, відбудуться розіграші СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ на дружні старти, знижок та безкоштовних програм підготовки до обраного старту!

Зустріч БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.

Чекаємо Вас!

Meeting

Individual race

Date: 06 February 2019

Start time: at 19:30

Price: free

Limit: 90 participants

Намагаєтеся почати підготовку до нового бігового сезону?
Ця зустріч допоможе зорієнтуватися як, де і з ким це зробити;)

Чекаємо Вас 6 лютого в ТИХОМУ ЗАЛІ Театру пива "ПРАВДА".
Початок о 19:30.

В рамках зустрічі ми розкажемо, що робити, щоб побити свій PB у новому сезоні та скільки потрібно "пахати", аби це стало реальністю;)
Лекція без води!

А ще, в рамках зустрічі, відбудуться розіграші СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ на дружні старти, знижок та безкоштовних програм підготовки до обраного старту!

Зустріч БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.

Чекаємо Вас!

Participants total: 90

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Natalia Abramovska Female 1992 Львів ua
Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ілона Каспрук Female 1992 Львів ua
Vira Horvat Female 1994 Львів ua
Anastasiia Lebed Female 1995 Львів ua
Roman Chepil Male 1968 LeO-Team Львів ua
Sofiya Porokhnavets Female 1995
Леонід Шамарін Male 1992
Даніель Ніязієв Male 1982 -
Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
Зореслав Каїнський Male 1978 Dodji
Діма Бусел Male 1994 NUTRILITE Львів ua
Andriy Kucherenko Male 1976 KuzinTeam Львів ua
Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
Олександр Куниця Male 1989 Львів ua
Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олександр Улан Male 1982 Runday Бережани ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshynarunclub Львів ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Liu Bro Female 1919 Львів ua
Наталія Філоретова Female 1996 Runday Львів ua
Валя Лабарткава Female 1989 Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Ihor Khvalibota Male 1993 Львів ua
Orest Karapinka Male 1992 Львів ua
Rina Isaieva Female 1996 Львів ua
Марія Остапчук Female 1993 Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Irin Sliusar Female 1995 Runday
Volodymyr Mysak Male 1988 Run4U
Max Feshchenko Male 1984 Львів ua
Анастасія Онищенко Female 1995 Шипшина Львів ua
Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Надія Луценко Female 1994 Львів ua
Taras Mazurkevych Male 1999 Львів ua
Назарій Ковальчук Male 1989 Ліга Доброго Бігу
Viktoria Dufynets Female 1986 EduNav Львів ua
Svyatoslav Rymar Male 1919
Мирон Максимів Male 1993 Львів ua
Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Vasyl Levytskyi Male 1988 Trilewy
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
Мія Штик Female 1994 Львів ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
Андрій Якимович Male 1987 Львів ua
Tasha Desperado Female 1989 Львів ua
Anastasia Blaschuk Female 1994 Немає Львів ua
Оля Кривулько Female 1984 Львів ua
Andriy Sitarchuk Male 1974 Макеба Львів ua
Yaroslav Turenko Male 1987 Lviv trail running club Львів ua
Роман Гаївський Male ua
Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Anna Aven Female 1990 Львів ua
Yaroslav Skorokhid Male 1992 Львів ua
Марія Маньковська Female 1995 Львів ua
Natalia Ukhanska Female 1994 Львів ua
Roman Prokopiv Male 1993 Львів ua
Ihor Patiiuk Male 1980 TRAFIK Львів ua
Andrew Sermiahin Male 1995 Миколаїв ua
Andriy Zdrenyk Male 1989
Vovik Gorban Male 1982 Run Base Київ ua
Dmytro Degtiarov Male 1986 SC ULTRA Львів ua
Ihor Matveiev Male 1989 Львів ua
Ярослав Носа Male 1981 Fell wolves Львів ua
Максим Лядик Male 1993 Львів ua
Юля Прус Female 1995 Львів ua
Ірина Морозова Female 1992 Львів ua
Hryhoriy Hrushchak Male 1984 Handstand Ukraine
Markiian Trychuk Male 1996
Ramina Dadasheva Female 1985 Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Svitlana Leshko Female 1989 Львів ua
Nazar Peleshko Male 1989 Без клубу;) Рава-Руська ua
Марко Мудрак Male 1975 Львів ua
Oleksandr Yatsunyck Male 1985 Львів ua
Yuriy Hvozdovych Male 1986 Ultra Львів ua
Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
Volodymyr Khanas Male 1986 NDLT Львів ua
Жанна Савчук Female 1988 Львів ua
Olesya Maksymkiv Female 1996
Тетяна Ніязієва Female 1985 -
Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
Lena Chy Female 1983 - Львів ua
Іван Бурбулевич Male 1994 ---- Львів ua
Олег Соболта Male 1996 Львів ua
Михайло Фльорко Male 1976 Львів ua

1 Comment:

  1. Ярослав Кондюх

    Вітання,Друзі! Якщо хтось з Вас знає, що з якоїсь причини точно не зможе відвідати нашу зустріч – напишіть в коментарі тут. Є багато охочих, а ліміт вичерпано)

Leave a comment