RUNA RUN

26 Вересня 2020 Трейл / Перечин /

24,9 км 10,7 км

Місце: Перечин - Тур'я Поляна - Лумшори, Закарпатська область

Дата: 26 вересня 2020

Старт змагань: с. Тур'я Поляна, урочище Шипот.

Координати 48.772485,22.875194

Фініш змагань: с. Лумшори, садиба "Лумшорські Чани".

Координати 48.7978184, 22.7109702

24,9 км

24.9 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Вересня 2020

Початок: о 12:00

Вартість: 550 грн.

Ліміт: 150 учасників

  • (с. Тур'я Поляна, урочище Шипот - с. Лумшори):

Довжина: 24,9 км

Максимальна висота: 1479 мнр

Набір: 980 м

Спуск: 1150 м

Контрольний час: 5 годин.

Загалом заявок: 170

Зареєстрованих учасників - 147 з максимальних 150
Останній присвоєний стартовий номер - 147, Илья Демидов

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Kozyr Andrii Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
2 Андрій Семенюк Чол 1992 Львів ua $
116 Oleksandr Piatakov Чол 1988 Ужгород ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Ostapenko Vadym Чол 1973 Ultra Львів ua
Roman Chepil Чол 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
3 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
4 Артур Засадний Чол 1991 Трейл-косплей Поляна ua $
5 Габріел Коржос Чол 1983 Трейл-косплей Свалява ua $
Сергій Йовбак Чол 1984 Свалява ua
6 Іван Лев`яс Чол 1991 Трейл-косплей Сусково ua $
7 Тарас Вітковський Чол 1997 Shypshyna run club Львів ua $
8 Iryna Androsiuk Жін 1988 Львів ua $
9 Сергій Андросюк Чол 1981 Львів ua $
147 Илья Демидов Чол 1994 Київ ua $
Богдан Кучмей Чол 1981 HETMAN Дубно ua
55 Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua $
10 Yurii Stasiuk Чол 1989 StasiukRunningClub Луцьк ua $
56 Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua $
11 Max Sidorsky Чол 1981 $
106 Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua $
Oleksandr Terletskyi Чол 1986 Ultrunners Київ ua
12 Степан Іванишин Чол 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
13 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
14 Андрій Воробець Чол 1981 Просто красунчик Ужгород ua $
15 Віталій Гавадзин Чол 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
16 Олеся Смирнова Жін 1986 Ужгород ua $
74 Vitaly Vovchik Чол 1979 Приключенческий клуб Чумальово ua $
17 Василь Цогла Чол 1985 Іршава ua $
18 Юрій Цімболинець Чол 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
142 Степан Герженій Чол 1983 Свалява ua $
19 Христина Михайлюк Жін 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua $
20 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua $
22 Сергій Даневич Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Maksym Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
23 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Анастасия Манико Жін 1984 Ужгород ua $
140 Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
25 Василь Колька Чол 1991 Виноградів ua $
26 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
27 Oksana Karpeniuk Жін 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
28 Andrii Slavych Чол 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
29 Ярослав Волощук Чол 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
30 Любомир Людкевич Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
71 Дмитро Йовенко Чол 1986 URUN Ужгород ua $
31 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
32 Павло Стойка Чол 1988 Ужгород ua $
33 Віталій Кононенко Чол 1986 NoBoringRunners Вінниця ua $
83 Dmitro Tribunskiy Чол 1974 Feketa Running Club Ужгород ua $
34 Аліна Крушельницька Жін 1979 NoBoringRunners Вінниця ua $
121 Zhenya Yakyma Чол 1987 U-run Ужгород ua $
35 Геннадій Бобров Чол 1988 Київ ua $
36 Ольга Магдалевич Жін 1987 Ужгород ua $
37 Даніелла Геворкян Жін 1981 Body Zone Ужгород ua $
38 Наталя Лунів Жін 1990 Shypshyna Львів ua $
39 Віталій Лунів Чол 1990 Шипшина Львів ua $
Віталій Лунів Чол 1990 Шипшина Львів ua
40 Володимир Кабан Чол 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
41 Олександр Прокопенко Чол 1986 Ужгород ua $
42 Uliana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
43 Dmytro Tyshchenko Чол 1989 Львів ua $
44 Сергій Горбатюк Чол 1988 Київ ua $
45 Юліанна Гудзь Жін 1994 GFamily/Urun Ужгород ua $
77 Алла Руцинська Жін 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua $
46 Vasyl Dykyi Чол 1986 Feketa club Ужгород ua $
Vadum Zenzeliuk Чол 1989 Рівне ua
47 Mykhailo Sadovyi Чол 1990 Ужгород ua $
48 Andrei Turynin Чол 1985 Ужгород ua $
49 Оксана Юрчук Жін 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
50 Юрій Ковалюк Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
51 Александр Старцев Чол 1989 ULTRUNNERS $
Александр Старцев Чол 1989 ULTRUNNERS Київ ua
52 Богдан Рошнівський Чол 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua $
53 Oleksandr Ishchenko Чол 1982 Київ ua $
Іван Гощук Чол 1981 Feketa Running club Ужгород ua
54 Катерина Чікут Жін 1993 - $
57 Олександр Тодоров Чол 1962 Ужгород ua $
58 Ярослав Туренко Чол 1987 Lviv Trail Running Club Львів ua $
Олексій Дума Чол 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club)
75 Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club $
70 Олег Пеприк Чол 2002 КСО Максимум Ужгород ua $
59 Юрій Бобуський Чол 1992 Ужгород ua $
Олег Пеприк Чол 2002 КСО Максимум Ужгород ua
Микола Радченко Чол 1991 BodyZone Перечин ua
60 Микола Машіка Чол 1983 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
61 Євгеній Щербак Чол 1990 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua $
62 Олександр Вікторов Чол 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua $
63 Юрій Сідун Чол 1984 URun Ужгород ua $
64 Arsen Ryashko Чол 1994 BodyZone / U-Run Ужгород ua $
65 Руслан Штимак Чол 1983 Ужгород ua $
66 Oleksandr Slyvka Чол 1990 Urun Ужгород ua $
67 Георгій Фечо Чол 1987 КСО Максимум Ужгород ua $
68 Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua $
69 Тарас Лаврик Чол 1971 SC Ultra Львів ua $
Микола Ничепоренко Чол 1996 Перечин ua
72 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
73 Василь Налужний Чол 1990 Богородчани ua $
76 Михайло Семенюк Чол 1983 Ужгород ua $
86 Jan Aagesen Чол 1976 GRC - Gutsul Running Club Рібе dk $
144 Олег Пудсакулич Чол 1986 Ужгород ua $
82 Сергій Чіжмарь Чол 1972 Kozyr Team Хуст ua $
78 Ihor Pasieka Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
79 Александр Шавловський Чол 1987 Львів ua $
88 Natalya Maslovska Жін 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
80 Марія Лісецька Жін 1996 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
Князев Володимир Чол 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
81 Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua $
115 Сергій Васільєв Чол 1983 U-Run Сан-Франциско $
84 Roman Khomenko Чол 1983 ULTRUNNERS Київ ua $
85 Мирон Григоровський Чол 1976 Ужгород ua $
Ігор Кардаш Чол 1976 Kazanin team Ужгород ua
87 Андрій Олеськів Чол 1987 Тернопіль Трейл Тернопіль ua $
89 Ромко Задорожний Чол 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua $
Ромко Задорожний Чол 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
90 Денис Компанієць Чол 1989 Goryany Trail Running Ужгород ua $
Юрій Циканич Чол 1989
93 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
91 Андрій Богай Чол 1987 Тернопіль ua $
92 Слава Химинець Чол 1995 - Худлево ua $
94 Andrii Moisei Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
95 Mariia Godlevska Жін 1984 $
96 Sofiya Porokhnavets Жін 1995 SC ULTRA Львів ua $
98 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
97 Максим Мраморнов Чол 1987 Ukrainian Trail League Київ ua $
99 Юрій Шабацький Чол 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua $
100 Михайло Чобанюк Чол 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua $
105 Roman Radakhevych Чол 1984 Тернопіль ua $
101 Yuriy Drobenko Чол 1986 Львів ua $
102 Володимир Химович Чол 1984 Тернопіль Трейл Тернопіль ua $
103 Andrii Lapytskyi Чол 1985 $
104 Сергій Рябов Чол 1986 Львів ua $
107 Олександра Кривень Жін 1980 Львів ua $
108 Юрій Ворю Чол 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua $
109 Олег Маринич Чол 1986 TeamMarynych Виноградів ua $
Davyd Hevorkyan Чол 1982 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
112 Максим Селменський Чол 1986 Ужгород ua $
110 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
111 Roman Hnativ Чол 1986 Бігови Їжак Галичини Львів ua $
113 Галь Віталій Чол 1975 Feketa Running Club Ужгород ua $
120 Андрій Станинець Чол 1992 Кротон Іршава ua $
119 Pavel Buletsa Чол 1994 Берлога Іршава ua $
Ілля Балтін Чол 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
Oleksandr Bukvaryk Чол 1987
114 Oleksandr Prokopenko Чол 1987 $
117 Василь Ребрик Чол 1993 Львів ua $
118 Василь Гвоздєв Чол 1984 Pace Run Club Чернівці ua $
Ярема Кузенко Чол 1983 Ужгород ua
122 Ivan Zhidov Чол 1987 Іршава Іршава ua $
123 Олександр Сливканич Чол 1982 BODYZONE runclub Ужгород ua $
124 Yevhenii Koniev Чол 1979 UniRun $
126 Andrii Churanov Чол 1985 Kinosura Київ ua $
125 Yurii Zherebetskyi Чол 1989 BUNDESTEAM Львів ua $
141 Yaroslav Hrybyk Чол 2001 Львів ua $
127 Дмитро Ушльопок Чол 1982 Ушльопки Чертеж ua $
128 Igor Plisa Чол 1984 Kinosura Київ ua $
129 Denys Shevotsukov Чол 1988 Львів ua $
130 Віталій Плекан Чол 1988 AdidasRunnersKyiv Київ ua $
134 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
131 Oleksandr Dubrovin Чол 1979 OnWayLife Київ ua $
133 Коля Ничепоренко Чол 1996 Перечин ua $
132 Oleksandra Kleshchenko Жін 1989 OnWayLife Київ ua $
135 Павел Тищенко Чол 1984 PACE run club Чернівці ua $
137 Віталій Скунзя Чол 1980 Хуст ua $
136 Надія Скунзя Жін 1982 Хуст ua $
138 Ігор Галашин Чол 1995 Тернопіль Трейл Тернопіль ua $
139 Василь Шилюк Чол 2002 Старий Тараж ua $
143 Марта Остапик Жін 1999 Львів ua $
145 Андрій Більце Чол 1991 Максимум Ужгород ua $
Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua
146 Ігор Бугрин Чол 1964 ShypShyna Run Club Львів ua $

10,7 км

10.7 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Вересня 2020

Початок: о 14:00

Вартість: 300 грн.

Ліміт: 150 учасників

(с. Лумшори - озеро Велика Трустя - с. Лумшори):

Довжина: 10,7 км

Максимальна висота: 840 мнр

Набір: 420 м

Спуск: 420 м

Контрольний час: 2 години.

Загалом заявок: 140

Зареєстрованих учасників - 119 з максимальних 150
Останній присвоєний стартовий номер - 119, Oksana Golda

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
6 Konstantin Blazhevych Чол 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua $
58 Nina Chyhrina Жін 1985 Шалені Равлики Львів ua $
2 Ирина Карпенко Жін 1987 KMRC Київ ua $
40 Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua $
3 Антон Прокофєв Чол 1989 Ужгород ua $
4 Ярослав Сивохоп Чол 1978 Ужгород ua $
Hilda Dementeva Жін 1975 - Ужгород ua
7 Myroslava Betsa Жін 1995 Feketa Run Club Ужгород ua $
5 Андрій Самсонов Чол 1980 Ужгород ua $
31 Оля Гуменюк Жін 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
39 Інна Писклинець Жін 1987 Gutsul Running Club Богородчани ua $
8 Марина Медведєва Жін 1991 - Ужгород ua $
9 Olena Kaigorodova Жін 1989 Київ ua $
10 Руслан Ясинецький Чол 1988 Ultrunners Київ ua $
12 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
11 Лариса Саврук Жін 1970 Gutsul runing club Червоноград ua $
14 Інна Топоровська Жін 1992 Червоноград ua $
13 Віталій Шершун Чол 1990 Ужгород ua $
Андрій Соловей Чол 1989 - Ужгород ua
16 Струтинська Тетяна Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
15 Андрій Соловей Чол 1989 Ужгород ua $
17 Іван Сенчак Чол 1971 Богородчани ua $
18 Василь Іванський Чол 1994 Ужгород ua $
19 Євген Дудкін Чол 1987 Ужгород ua $
20 Єгор Овчаренко Чол 1981 Ужгород ua $
45 Олексій Куруца Чол 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
34 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
21 Євген Барило Чол 1984 Перечин ua $
26 Андрій Кирилюк Чол 1982 Run with us Ужгород ua $
22 Тарас Лаба Чол 1972 $
23 Zlata Sokolova Жін 2002 Ужгород ua $
24 Марина Соляк Жін 1985 Uzhhorod $
25 Михайло Стецишин Чол 1988 Львів ua $
27 Юліанна Нарижная Жін 1978 BODYZONE Ужгород ua $
28 Мирослава Шершун Жін 1978 Body Zone Ужгород ua $
29 Юрій Геник Чол 1975 Івано-Франківськ ua $
30 Вікторія Варга Жін 1979 BodyZone Ужгород ua $
Юлія Марціновська Жін 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
32 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
36 Володимир Юрчук Чол 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
33 Юра Гошій Чол 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua $
35 Ruslana Migali Жін 1989 Bodyzone Ужгород ua $
Іван Гощук Чол 1981 Kazanin Team Ужгород ua
37 Іван Гощук Чол 1981 Feketa Running club Ужгород ua $
38 Мирослав Драбов Чол 1976 Feketa Run Club Ужгород ua $
41 Roman Boiko Чол 1990 Ірдинь Траіл Рун Черкаси ua $
42 Тарас Рожко Чол 1995 Івано-Франківськ ua $
Олександр Желізняк Чол 2002 Максимум Ужгород ua
43 Дмитро Зубик Чол 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
44 Оксана Гудзь Жін 1970 GFamily/Urun Ужгород ua $
46 Евгения Афанасьева Жін 1984 Ужгород ua $
47 Максим Черкіс Чол 1984 Банда Черкісята Ужгород ua $
48 Денис Часовских Чол 1977 Urun Ужгород ua $
49 Євгеній Часовских Чол 2001 U-Run Ужгород ua $
50 Анастасія Черкіс Жін 1982 Banda Cherkisyata Ужгород ua $
51 Lena Sulima Жін 1983 Ultra Львів ua $
52 Oleg Sulima Чол 1977 Ultra Львів ua $
Людмила Карпинець Жін 1981 Ужгород ua
66 Василь Панько Чол 1980 BodyZone Ужгород ua $
53 Іван Горват Чол 1991 Ужгород ua $
55 Людмила Ружицька Жін 1981 Івано-Франківськ ua $
54 Олександр Дмитрук Чол 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
56 Яна Ряшко Жін 1988 BodyZone Ужгород ua $
72 Олег Казибрід Чол 1988 Мукачево ua $
65 Людмила Карпинець Жін 1981 Ужгород ua $
57 Andriy Semchuk Чол 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua $
Michal Chebanu Чол 1992 СОК ДЮСШ Мукачево ua
70 Валентина Сорвiна Жін 1973 Ужгород ua $
59 Юрій Іванечко Чол 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Mariana Semenyshyn Жін 1990
60 Богдан Дан Чол 1989 Kozyr team $
61 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
62 Олександр Косован Чол 1998 Club Ultra Сторожинець ua $
108 Віктор Казанін Чол 1950 KaZaniN Team Ужгород ua $
64 Oksana Pasieka Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
109 Alieksandra Balabanova Жін 1987 Ужгород ua $
63 Дарина Сідун Жін 1989 U-Run Ужгород ua $
Юрій Керецман Чол 1959 KaZaniN Team Перечин ua
Вася Цибульський Чол 2001 Workouter.Ua Хуст ua
67 Vic Hytyk Чол 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
68 Сергій Трунов Чол 1984 U-Run Ужгород ua $
69 Andrii Lytvyn Чол 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua $
71 Юрій Пинзеник Чол 1981 Ужгород ua $
73 Олександр Лещук Чол 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua $
Roman Antonov Чол 1987 Ужгород Ужгород ua
74 Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
75 Михайло Куліков Чол 1976 відсутній Ужгород ua $
76 Василь Васильович Чол 1962 UIA Львів ua $
Валера Костинский Чол 1987 Бухлоход Ужгород ua
Ігор Мельник Чол 1983 Бухлоход
77 Ярослав Наріжний Чол 1974 Без клубу Ужгород ua $
78 Maryan Shtymak Чол 1986 Ужгород ua $
79 Світлана Вітюк Жін 1978 Тернопіль ua $
80 Христина Вітюк Жін 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
102 Вікторія Часовських Жін 1993 U-Run Ужгород ua $
87 Dima Kikaleishvili Чол 1990 Кротон Іршава ua $
81 Олександр Брунцвик 1990 Воловець ua $
82 Ірина Брунцвик 1991 Воловець ua $
83 Юрій Губін 1982 Мукачево ua $
84 Ігор Щербанич 1992 Перечин ua $
85 Юрій Марценишин 1985 Ужгород ua $
86 Ростислав Негреш 1992 Сімер ua $
Тарас Вовк Чол 1979 Бухлоход Ужгород ua
88 Катя Кікалейшвілі Жін 1991 Кротон Іршава ua $
91 Іванов Костянтин Чол 1985 Бухлоход Ужгород ua $
89 Tania Popovych Жін 1985 Іршава ua $
90 Volodymyr Mishchenko Чол 1983 Ужгород ua $
92 Liudmyla Matishynets Жін 1991 Іршава ua $
93 Наталія Драбов Жін 1977 Ужгород ua $
94 Ruslan Kuchinka Чол 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua $
Анна Домбровська Жін 1983 BODYZONE runclub Ужгород ua
95 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
96 Василь Мищенко Чол 1960 Науковець $
Наталья Данилко Жін 1979 Bodyzone Ужгород ua
105 Руслан Пишка Чол 1980 Ужгород ua $
Юрій Губін Чол 1982 Патрульна поліція Мукачево ua
Валерiй Найман Чол 1986 Патрульная полiцiя Мукачево ua
97 Марічка Москалець Жін 1993 Village trail Київ ua $
98 Владислав Щербаков Чол 1994 Львів ua $
99 Ігор Кардаш Чол 1976 Kazanin team Ужгород ua $
100 Marian BARCHI Чол 1973 Мукачево ua $
101 Юлій Немеш Чол 1986 Немеш Хуст ua $
вероника жамкочян Жін 1980 Ужгород ua
114 Таня Гайдамаха Жін 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
103 Volodymyr Maksimchuk Чол 1985 бахур клуб Чернівці ua $
119 Oksana Golda Жін 1982 Тернопіль трейл Тернопілля ua $
104 Олександр Кулінченко Чол 1996 Львів ua $
113 Оксана Гонта Жін 1982 Shypshyna run club Збараж ua $
МИЛАН ЗВЕРЬ ЗАВГОРОДНИЙ Чол 1981 BodyZone
106 Николай Товт Чол 1993 Bodyzone Ужгород ua $
107 Maryan Kleban Чол 1988 $
110 Taras Deichakivskyi Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
111 Сергій Ковега Чол 1974 Ков'яги ua $
112 Нінель Абрамчук Жін 1995 ShypShyna RunClub Львів ua $
Anna Astafyeva Жін 1995 Ужгород ua
115 Михайло Дуран Чол 1986 - Ужгород ua $
116 Христина Бедрій Жін 1988 Sc Ultra Львів ua $
118 Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua $
117 Андрій Крупчинський Чол 1997 Бухлоход Ужгород ua $
ОБОВ'ЯЗКОВЕ СПОРЯДЖЕННЯ - Справний мобільний телефон з сім-карткою та з можливістю здійснювати вихідні дзвінки (має бути зарядженим); - Головний убір або баф; - Ємність для рідини об'ємом не менше 0,5 л; - Індивідуальний стакан чи кружка; - Запас продуктів не менше 200 гр; - Аптечка (бинт, пластир, перекис водню, знеболюючі і серцеві засоби). Учасники забігу повинні нести все обов'язкове спорядження від початку до кінця забігу. Перевірка обов'язкового спорядження може бути проведена перед стартом, на контрольних пунктах і на фініші.

10 коментарів:

  1. Yuriy Drobenko

    Прошу перевірити надходження коштів 24.9k , #101 Yuriy Drobenko, після підтвердження оплати показало помилку, а суму списало!

    1. Микола Радченко

      Оплата зареєстрована!

  2. Олександр Кулінченко

    Доброго дня
    Давайте якось скооперуємось хто буде добиратися зі Львова

    1. Микола Радченко

      https://t.me/runarun

      Тут в чаті можна кооперуватись)

  3. Василь Шилюк

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка, а страховка є обов’язковою для отримання стартового пакета чи ні?

    1. Микола Радченко

      Ні, не обов’язкова)

  4. Олег Пудсакулич

    Доброго дня, о якій годині планований трансфер з Лумшор? я б хотів зареєструватись ( підкова) поїхати в лумшори, залишити авто там і назад на реєстрацю чи Т.Пасіку до вантажівок

    1. Микола Радченко

      Орієнтовно година 6 ранку. Вам краще поїхати в Лумшори, залишити машину, а потім вже на реєстрацію. Інакше не встигнете

  5. Олександр Новак

    Доброго дня! Чи можливо ще зареєструватися на 10км.

  6. Добрий день. Чи можливо ще зареєструватися на забіг на 10 км?

Залишити коментар