RUNA RUN

26 September 2020 Trail running / Перечин /

24,9 км 10,7 км

Місце: Перечин - Тур'я Поляна - Лумшори, Закарпатська область

Дата: 26 вересня 2020

Старт змагань: с. Тур'я Поляна, урочище Шипот.

Координати 48.772485,22.875194

Фініш змагань: с. Лумшори, садиба "Лумшорські Чани".

Координати 48.7978184, 22.7109702

24,9 км

Individual race

Date: 26 September 2020

Start time: at 12:00

Price: 550 UAH

Limit: 150 participants

  • (с. Тур'я Поляна, урочище Шипот - с. Лумшори):

Довжина: 24,9 км

Максимальна висота: 1479 мнр

Набір: 980 м

Спуск: 1150 м

Контрольний час: 5 годин.

Participants total: 170

Participants registered - 147 out of maximum of 150
Last bib number assigned - 147, Илья Демидов

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Kozyr Andrii Male 1991 Kozyr team Хуст ua
2 Андрій Семенюк Male 1992 Львів ua
116 Oleksandr Piatakov Male 1988 Ужгород ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Ostapenko Vadym Male 1973 Ultra Львів ua
Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
3 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
4 Артур Засадний Male 1991 Трейл-косплей Поляна ua
5 Габріел Коржос Male 1983 Трейл-косплей Свалява ua
Сергій Йовбак Male 1984 Свалява ua
6 Іван Лев`яс Male 1991 Трейл-косплей Сусково ua
7 Тарас Вітковський Male 1997 Shypshyna run club Львів ua
8 Iryna Androsiuk Female 1988 Львів ua
9 Сергій Андросюк Male 1981 Львів ua
147 Илья Демидов Male 1994 Київ ua
Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
55 Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
10 Yurii Stasiuk Male 1989 StasiukRunningClub Луцьк ua
56 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
11 Max Sidorsky Male 1981
106 Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
Oleksandr Terletskyi Male 1986 Ultrunners Київ ua
12 Степан Іванишин Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
13 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
14 Андрій Воробець Male 1981 Просто красунчик Ужгород ua
15 Віталій Гавадзин Male 1988 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
16 Олеся Смирнова Female 1986 Ужгород ua
74 Vitaly Vovchik Male 1979 Приключенческий клуб Чумальово ua
17 Василь Цогла Male 1985 Іршава ua
18 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
142 Степан Герженій Male 1983 Свалява ua
19 Христина Михайлюк Female 1990 adidas Runners Kyiv Київ ua
20 Валерій Шапочка Male 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua
22 Сергій Даневич Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
21 Maksym Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
23 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Анастасия Манико Female 1984 Ужгород ua
140 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
25 Василь Колька Male 1991 Виноградів ua
26 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
27 Oksana Karpeniuk Female 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
28 Andrii Slavych Male 1993 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
29 Ярослав Волощук Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
30 Любомир Людкевич Male 1983 Івано-Франківськ ua
71 Дмитро Йовенко Male 1986 URUN Ужгород ua
31 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
32 Павло Стойка Male 1988 Ужгород ua
33 Віталій Кононенко Male 1986 NoBoringRunners Вінниця ua
83 Dmitro Tribunskiy Male 1974 Feketa Running Club Ужгород ua
34 Аліна Крушельницька Female 1979 NoBoringRunners Вінниця ua
121 Zhenya Yakyma Male 1987 U-run Ужгород ua
35 Геннадій Бобров Male 1988 Київ ua
36 Ольга Магдалевич Female 1987 Ужгород ua
37 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
38 Наталя Лунів Female 1990 Shypshyna Львів ua
39 Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
Віталій Лунів Male 1990 Шипшина Львів ua
40 Володимир Кабан Male 1994 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
41 Олександр Прокопенко Male 1986 Ужгород ua
42 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
43 Dmytro Tyshchenko Male 1989 Львів ua
44 Сергій Горбатюк Male 1988 Київ ua
45 Юліанна Гудзь Female 1994 GFamily/Urun Ужгород ua
77 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua
46 Vasyl Dykyi Male 1986 Feketa club Ужгород ua
Vadum Zenzeliuk Male 1989 Рівне ua
47 Mykhailo Sadovyi Male 1990 Ужгород ua
48 Andrei Turynin Male 1985 Ужгород ua
49 Оксана Юрчук Female 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
50 Юрій Ковалюк Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
51 Александр Старцев Male 1989 ULTRUNNERS
Александр Старцев Male 1989 ULTRUNNERS Київ ua
52 Богдан Рошнівський Male 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua
53 Oleksandr Ishchenko Male 1982 Київ ua
Іван Гощук Male 1981 Feketa Running club Ужгород ua
54 Катерина Чікут Female 1993 -
57 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
58 Ярослав Туренко Male 1987 Lviv Trail Running Club Львів ua
Олексій Дума Male 1972 U-Run (Uzhhorod Running Club)
75 Віка Гутник Female 1987 Gutsul Running Club
70 Олег Пеприк Male 2002 КСО Максимум Ужгород ua
59 Юрій Бобуський Male 1992 Ужгород ua
Олег Пеприк Male 2002 КСО Максимум Ужгород ua
Микола Радченко Male 1991 BodyZone Перечин ua
60 Микола Машіка Male 1983 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
61 Євгеній Щербак Male 1990 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
62 Олександр Вікторов Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
63 Юрій Сідун Male 1984 URun Ужгород ua
64 Arsen Ryashko Male 1994 BodyZone / U-Run Ужгород ua
65 Руслан Штимак Male 1983 Ужгород ua
66 Oleksandr Slyvka Male 1990 Urun Ужгород ua
67 Георгій Фечо Male 1987 КСО Максимум Ужгород ua
68 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
69 Тарас Лаврик Male 1971 SC Ultra Львів ua
Микола Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
72 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U
73 Василь Налужний Male 1990 Богородчани ua
76 Михайло Семенюк Male 1983 Ужгород ua
86 Jan Aagesen Male 1976 GRC - Gutsul Running Club Рібе dk
144 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
82 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr Team Хуст ua
78 Ihor Pasieka Male 1983 Івано-Франківськ ua
79 Александр Шавловський Male 1987 Львів ua
88 Natalya Maslovska Female 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua
80 Марія Лісецька Female 1996 TernopilRunningClub Тернопіль ua
Князев Володимир Male 1988 ANIMAL FACTORY Ужгород ua
81 Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
115 Сергій Васільєв Male 1983 U-Run Сан-Франциско
84 Roman Khomenko Male 1983 ULTRUNNERS Київ ua
85 Мирон Григоровський Male 1976 Ужгород ua
Ігор Кардаш Male 1976 Kazanin team Ужгород ua
87 Андрій Олеськів Male 1987 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
89 Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
90 Денис Компанієць Male 1989 Goryany Trail Running Ужгород ua
Юрій Циканич Male 1989
93 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua
91 Андрій Богай Male 1987 Тернопіль ua
92 Слава Химинець Male 1995 - Худлево ua
94 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
95 Mariia Godlevska Female 1984
96 Sofiya Porokhnavets Female 1995 SC ULTRA Львів ua
98 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
97 Максим Мраморнов Male 1987 Ukrainian Trail League Київ ua
99 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua
100 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
105 Roman Radakhevych Male 1984 Тернопіль ua
101 Yuriy Drobenko Male 1986 Львів ua
102 Володимир Химович Male 1984 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
103 Andrii Lapytskyi Male 1985
104 Сергій Рябов Male 1986 Львів ua
107 Олександра Кривень Female 1980 Львів ua
108 Юрій Ворю Male 1995 Закарпатська федерація Шидокан Карате-до Ужгород ua
109 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
Davyd Hevorkyan Male 1982 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
112 Максим Селменський Male 1986 Ужгород ua
110 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
111 Roman Hnativ Male 1986 Бігови Їжак Галичини Львів ua
113 Галь Віталій Male 1975 Feketa Running Club Ужгород ua
120 Андрій Станинець Male 1992 Кротон Іршава ua
119 Pavel Buletsa Male 1994 Берлога Іршава ua
Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
Oleksandr Bukvaryk Male 1987
114 Oleksandr Prokopenko Male 1987
117 Василь Ребрик Male 1993 Львів ua
118 Василь Гвоздєв Male 1984 Pace Run Club Чернівці ua
Ярема Кузенко Male 1983 Ужгород ua
122 Ivan Zhidov Male 1987 Іршава Іршава ua
123 Олександр Сливканич Male 1982 BODYZONE runclub Ужгород ua
124 Yevhenii Koniev Male 1979 UniRun
126 Andrii Churanov Male 1985 Kinosura Київ ua
125 Yurii Zherebetskyi Male 1989 BUNDESTEAM Львів ua
141 Yaroslav Hrybyk Male 2001 Львів ua
127 Дмитро Ушльопок Male 1982 Ушльопки Чертеж ua
128 Igor Plisa Male 1984 Kinosura Київ ua
129 Denys Shevotsukov Male 1988 Львів ua
130 Віталій Плекан Male 1988 AdidasRunnersKyiv Київ ua
134 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
131 Oleksandr Dubrovin Male 1979 OnWayLife Київ ua
133 Коля Ничепоренко Male 1996 Перечин ua
132 Oleksandra Kleshchenko Female 1989 OnWayLife Київ ua
135 Павел Тищенко Male 1984 PACE run club Чернівці ua
137 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
136 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
138 Ігор Галашин Male 1995 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
139 Василь Шилюк Male 2002 Старий Тараж ua
143 Марта Остапик Female 1999 Львів ua
145 Андрій Більце Male 1991 Максимум Ужгород ua
Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
146 Ігор Бугрин Male 1964 ShypShyna Run Club Львів ua

10,7 км

Individual race

Date: 26 September 2020

Start time: at 14:00

Price: 300 UAH

Limit: 150 participants

(с. Лумшори - озеро Велика Трустя - с. Лумшори):

Довжина: 10,7 км

Максимальна висота: 840 мнр

Набір: 420 м

Спуск: 420 м

Контрольний час: 2 години.

Participants total: 140

Participants registered - 120 out of maximum of 150
Last bib number assigned - 120, Anna Astafyeva

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
6 Konstantin Blazhevych Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
58 Nina Chyhrina Female 1985 Шалені Равлики Львів ua
2 Ирина Карпенко Female 1987 KMRC Київ ua
40 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
3 Антон Прокофєв Male 1989 Ужгород ua
4 Ярослав Сивохоп Male 1978 Ужгород ua
Hilda Dementeva Female 1975 - Ужгород ua
7 Myroslava Betsa Female 1995 Feketa Run Club Ужгород ua
5 Андрій Самсонов Male 1980 Ужгород ua
31 Оля Гуменюк Female 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
39 Інна Писклинець Female 1987 Gutsul Running Club Богородчани ua
8 Марина Медведєва Female 1991 - Ужгород ua
9 Olena Kaigorodova Female 1989 Київ ua
10 Руслан Ясинецький Male 1988 Ultrunners Київ ua
12 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
11 Лариса Саврук Female 1970 Gutsul runing club Червоноград ua
14 Інна Топоровська Female 1992 Червоноград ua
13 Віталій Шершун Male 1990 Ужгород ua
Андрій Соловей Male 1989 - Ужгород ua
16 Струтинська Тетяна Female 1979 Івано-Франківськ ua
15 Андрій Соловей Male 1989 Ужгород ua
17 Іван Сенчак Male 1971 Богородчани ua
18 Василь Іванський Male 1994 Ужгород ua
19 Євген Дудкін Male 1987 Ужгород ua
20 Єгор Овчаренко Male 1981 Ужгород ua
45 Олексій Куруца Male 1980 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
34 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
21 Євген Барило Male 1984 Перечин ua
26 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
22 Тарас Лаба Male 1972
23 Zlata Sokolova Female 2002 Ужгород ua
24 Марина Соляк Female 1985 Uzhhorod
25 Михайло Стецишин Male 1988 Львів ua
27 Юліанна Нарижная Female 1978 BODYZONE Ужгород ua
28 Мирослава Шершун Female 1978 Body Zone Ужгород ua
29 Юрій Геник Male 1975 Івано-Франківськ ua
30 Вікторія Варга Female 1979 BodyZone Ужгород ua
Юлія Марціновська Female 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
32 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
36 Володимир Юрчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
33 Юра Гошій Male 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua
35 Ruslana Migali Female 1989 Bodyzone Ужгород ua
Іван Гощук Male 1981 Kazanin Team Ужгород ua
37 Іван Гощук Male 1981 Feketa Running club Ужгород ua
38 Мирослав Драбов Male 1976 Feketa Run Club Ужгород ua
41 Roman Boiko Male 1990 Ірдинь Траіл Рун Черкаси ua
42 Тарас Рожко Male 1995 Івано-Франківськ ua
Олександр Желізняк Male 2002 Максимум Ужгород ua
43 Дмитро Зубик Male 1988 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
44 Оксана Гудзь Female 1970 GFamily/Urun Ужгород ua
46 Евгения Афанасьева Female 1984 Ужгород ua
47 Максим Черкіс Male 1984 Банда Черкісята Ужгород ua
48 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
49 Євгеній Часовских Male 2001 U-Run Ужгород ua
50 Анастасія Черкіс Female 1982 Banda Cherkisyata Ужгород ua
51 Lena Sulima Female 1983 Ultra Львів ua
52 Oleg Sulima Male 1977 Ultra Львів ua
Людмила Карпинець Female 1981 Ужгород ua
66 Василь Панько Male 1980 BodyZone Ужгород ua
53 Іван Горват Male 1991 Ужгород ua
55 Людмила Ружицька Female 1981 Івано-Франківськ ua
54 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
56 Яна Ряшко Female 1988 BodyZone Ужгород ua
72 Олег Казибрід Male 1988 Мукачево ua
65 Людмила Карпинець Female 1981 Ужгород ua
57 Andriy Semchuk Male 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua
Michal Chebanu Male 1992 СОК ДЮСШ Мукачево ua
70 Валентина Сорвiна Female 1973 Ужгород ua
59 Юрій Іванечко Male 1979 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Mariana Semenyshyn Female 1990
60 Богдан Дан Male 1989 Kozyr team
61 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
62 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
108 Віктор Казанін Male 1950 KaZaniN Team Ужгород ua
64 Oksana Pasieka Female 1982 Івано-Франківськ ua
109 Alieksandra Balabanova Female 1987 Ужгород ua
63 Дарина Сідун Female 1989 U-Run Ужгород ua
Юрій Керецман Male 1959 KaZaniN Team Перечин ua
Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
67 Vic Hytyk Male 1982 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
68 Сергій Трунов Male 1984 U-Run Ужгород ua
69 Andrii Lytvyn Male 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
71 Юрій Пинзеник Male 1981 Ужгород ua
73 Олександр Лещук Male 1982 Тернопіль Трейл Тернопіль ua
Roman Antonov Male 1987 Ужгород Ужгород ua
74 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
75 Михайло Куліков Male 1976 відсутній Ужгород ua
76 Василь Васильович Male 1962 UIA Львів ua
Валера Костинский Male 1987 Бухлоход Ужгород ua
Ігор Мельник Male 1983 Бухлоход
77 Ярослав Наріжний Male 1974 Без клубу Ужгород ua
78 Maryan Shtymak Male 1986 Ужгород ua
79 Світлана Вітюк Female 1978 Тернопіль ua
80 Христина Вітюк Female 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
102 Вікторія Часовських Female 1993 U-Run Ужгород ua
87 Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
81 Олександр Брунцвик 1990 Воловець ua
82 Ірина Брунцвик 1991 Воловець ua
83 Юрій Губін 1982 Мукачево ua
84 Ігор Щербанич 1992 Перечин ua
85 Юрій Марценишин 1985 Ужгород ua
86 Ростислав Негреш 1992 Сімер ua
Тарас Вовк Male 1979 Бухлоход Ужгород ua
88 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Кротон Іршава ua
91 Іванов Костянтин Male 1985 Бухлоход Ужгород ua
89 Tania Popovych Female 1985 Іршава ua
90 Volodymyr Mishchenko Male 1983 Ужгород ua
92 Liudmyla Matishynets Female 1991 Іршава ua
93 Наталія Драбов Female 1977 Ужгород ua
94 Ruslan Kuchinka Male 1977 Uzhhorod runing club Ужгород ua
Анна Домбровська Female 1983 BODYZONE runclub Ужгород ua
95 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
96 Василь Мищенко Male 1960 Науковець
Наталья Данилко Female 1979 Bodyzone Ужгород ua
105 Руслан Пишка Male 1980 Ужгород ua
Юрій Губін Male 1982 Патрульна поліція Мукачево ua
Валерiй Найман Male 1986 Патрульная полiцiя Мукачево ua
97 Марічка Москалець Female 1993 Village trail Київ ua
98 Владислав Щербаков Male 1994 Львів ua
99 Ігор Кардаш Male 1976 Kazanin team Ужгород ua
100 Marian BARCHI Male 1973 Мукачево ua
101 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
вероника жамкочян Female 1980 Ужгород ua
114 Таня Гайдамаха Female 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
103 Volodymyr Maksimchuk Male 1985 бахур клуб Чернівці ua
119 Oksana Golda Female 1982 Тернопіль трейл Тернопілля ua
104 Олександр Кулінченко Male 1996 Львів ua
113 Оксана Гонта Female 1982 Shypshyna run club Збараж ua
МИЛАН ЗВЕРЬ ЗАВГОРОДНИЙ Male 1981 BodyZone
106 Николай Товт Male 1993 Bodyzone Ужгород ua
107 Maryan Kleban Male 1988
110 Taras Deichakivskyi Male 1983 Івано-Франківськ ua
111 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
112 Нінель Абрамчук Female 1995 ShypShyna RunClub Львів ua
120 Anna Astafyeva Female 1995 Ужгород ua
115 Михайло Дуран Male 1986 - Ужгород ua
116 Христина Бедрій Female 1988 Sc Ultra Львів ua
118 Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
117 Андрій Крупчинський Male 1997 Бухлоход Ужгород ua
ОБОВ'ЯЗКОВЕ СПОРЯДЖЕННЯ - Справний мобільний телефон з сім-карткою та з можливістю здійснювати вихідні дзвінки (має бути зарядженим); - Головний убір або баф; - Ємність для рідини об'ємом не менше 0,5 л; - Індивідуальний стакан чи кружка; - Запас продуктів не менше 200 гр; - Аптечка (бинт, пластир, перекис водню, знеболюючі і серцеві засоби). Учасники забігу повинні нести все обов'язкове спорядження від початку до кінця забігу. Перевірка обов'язкового спорядження може бути проведена перед стартом, на контрольних пунктах і на фініші.

13 Comments:

  1. Yuriy Drobenko

    Прошу перевірити надходження коштів 24.9k , #101 Yuriy Drobenko, після підтвердження оплати показало помилку, а суму списало!

    1. Микола Радченко

      Оплата зареєстрована!

  2. Олександр Кулінченко

    Доброго дня
    Давайте якось скооперуємось хто буде добиратися зі Львова

    1. Микола Радченко

      https://t.me/runarun

      Тут в чаті можна кооперуватись)

  3. Василь Шилюк

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка, а страховка є обов’язковою для отримання стартового пакета чи ні?

    1. Микола Радченко

      Ні, не обов’язкова)

  4. Олег Пудсакулич

    Доброго дня, о якій годині планований трансфер з Лумшор? я б хотів зареєструватись ( підкова) поїхати в лумшори, залишити авто там і назад на реєстрацю чи Т.Пасіку до вантажівок

    1. Микола Радченко

      Орієнтовно година 6 ранку. Вам краще поїхати в Лумшори, залишити машину, а потім вже на реєстрацію. Інакше не встигнете

  5. Олександр Новак

    Доброго дня! Чи можливо ще зареєструватися на 10км.

  6. Добрий день. Чи можливо ще зареєструватися на забіг на 10 км?

  7. Вася Цибульський

    Як можна оплатити реєстрацію?
    Бо я був не встиг оплатити
    Можна це зробитт

    1. Ярослав Кондюх

      Доброго дня. Вже, на жаль, ніяк. Реєстрація закрита і номери надруковані

  8. Оксана Гонта

    Скиньте посилання для завантаження трейлу будь ласка, на 10 км. Дякую.

Leave a comment