Rivne Patriotic Run 2020 онлайн забіг

24 Серпня 2020 Біг / / Rivne Running Club

3k 10k
  • 3k

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 10k

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.

V легкоатлетичний онлайн-забіг «Rivne Patriotic Run 2020» проводиться з 22 по 30 серпня 2020 року. Безпосередньо сам онлайн-забіг відбувається з 6:00 по 11:00 у понеділок, 24 серпня 2020 року. Захід проводиться в Рівненській області. Дозволяється проведення забігів в інших регіонах України.
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р. Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.
В заході беруть участь жителі Рівненської області та інші бажаючі.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ
22.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача стартових номерів у центрі м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
23.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача стартових номерів у центрі м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
24.08.2020 р. 06:00-11:00 – проведення онлайн-забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2020» по всій території України;
24.08.2020 р. 09:00-10:00 – проведення окремих забігів у вишиванках на 3 км та 10 км у Гідропарку м.Рівне для визначення переможців та призерів на відповідних дистанціях;
24.08.2020 р. 11:00-23:59 – надсилання учасниками та отримання організаторами зафіксованих результатів Заходу;
24.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача медалей учасникам забігу; нагородження переможців та призерів офлайн забігів, які відбулися у Гідропарку м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
25-30.08.2020 р. – опрацювання організаторами надісланих результатів учасниками Заходу, перевірка та уточнення зафіксованих результатів;
30-31.08.2020 р. – оприлюднення офіційних результатів онлайн-забігу.
УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ
Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:
- отримати стартовий номер учасника;
- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);
- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;
- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;
- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:
- подоланої дистанції,
- часу, за який була подолана дистанція,
- дати та часу подолання дистанції;
- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:
- стартового номера учасника,
- прізвища, ім’я та по батькові учасника,
- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,
- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,
- іншої важливої інформації;
- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,
- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.
Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.
УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ
Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.
УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):
- для допуску на дистанцію 3 км:
для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;
для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.
- для допуску на дистанцію 10 км:
для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;
для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.
Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.
Організатори Заходу залишають за собою право перевіряти достовірність зафіксованих результатів, а також можуть відмовляти у реєстрації учасникам, якщо їхня участь може нести загрозу для їх же здоров’я та життя.

Контактна інформація: Сергій Ющишин, президент Rivne Running Club, rivnerun@gmail.com, 0977775190.

3k

3 км

Індивідуальна участь

Ліміт: 150 учасників

До  участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р.  Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ

Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:

- отримати стартовий номер учасника;

- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);

- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;

- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;

- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:

- подоланої дистанції,

- часу, за який була подолана дистанція,

- дати та часу подолання дистанції;

- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:

- стартового номера учасника,

- прізвища, ім’я та по батькові учасника,

- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,

- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,

- іншої важливої інформації;

- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,

- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.

Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.

УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):

- для допуску на дистанцію 3 км:

для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

- для допуску на дистанцію 10 км:

для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.

Загалом заявок: 150

Зареєстрованих учасників - 150 з максимальних 150
Останній присвоєний стартовий номер - 151, Яна Матвійчук

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Юрій Чебручан Чол 1992 Рівне ua $
2 Роман Бурачинський Чол 2003 Triathlon Academy Рівне ua $
3 Наталія Салімчук Жін 2002 Немає Рівне ua $
4 Наталія Лушнікова Жін 1978 Рівне ua $
5 Olya Samchuk Жін 1996 Рівне ua $
6 Олена Чубай Жін 1977 Рівне ua $
7 Олександра Чубай Жін 2011 ДЮСШ 3 Рівне ua $
8 Марія Жолобко Жін 1981 Рівне раннинг клаб Рівне ua $
9 Ольга Васьковець Жін 1984 Lonely Peak Рівне ua $
10 Марія Чубай Жін 2006 ДЮСШ 3 Рівне ua $
11 Анастасія Сліпченко Жін 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
12 Юлія Лавренюк Жін 1987 Обарів ua $
13 Руслан Слободенюк Чол 1974 Varash Running Club Вараш ua $
14 Анна Вавелюк Жін 1989 Rivne Рівне ua $
15 Владислав Бондарчук Чол 2004 Рівне ua $
16 Олександр Заборський Чол 1979 Рівне ua $
17 Дмитро Здоровенко Чол 2013 Varash Running Club Вараш ua $
18 Аня Кіт Жін 1990 Рівне ua $
19 Юлія Щербяк Жін 1978 Рівненський клуб бігу Рівне ua $
20 Анастасія Максимюк Жін 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
21 Станіслав Харечко Чол 1996 Amber Tri Sports Вараш ua $
22 Oksana Kazmirchuk Жін 1994 РОДЛ Рівне ua $
23 Олег Харечко Чол 2010 Amber Tri Sports $
24 Ірина Харечко Жін 2013 Amber Tri Sports Вараш ua $
25 Орися Килюх Жін 1994 Рівне ua $
26 Tatyana More Жін 1982 Рівне ua $
27 Людмила Суржук Жін 1980 Рівне ua $
28 Сергій Гуменюк Чол 1974 РАЕС $
30 Леся Салямон Жін 1983 Rivne Running Club Рівне ua $
31 Марія Ошурко Жін 1982 Amber Tri Sports/Varash running club $
32 Катерина Самардак Жін 1986 Рівне ua $
33 Богдан Бондарук Чол 2004 Amber Tri Sports Вараш ua $
34 Артем Ричков Чол 2010 Рівне ua $
35 Ксенія Косюк Жін 1998 Рівне ua $
36 Даніїл Ошурко Чол 2002 Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club Вараш ua $
37 Рустам Ферік Чол 1984 Рівне ua $
38 Сергій Мініч Чол 1981 Рівне ua $
39 Анатолій Бондарчук Чол 1988 Київ ua $
40 Софія Кот Жін 1981 Рівне ua $
41 Максим Кот Чол 2009 Рівне ua $
42 Володимир Дуляницький Чол 1990 Amber Tri Sports Вараш ua $
43 Варвара Рябікова Жін 2004 Хорол ua $
44 Людмила Вітюк Жін 1984 Рівне ua $
45 Сергій Уманцев Чол 1977 Спідвей-Клуб Трофимов (Рівне) Рівне ua $
46 Людмила Козлинець Жін 1970 Amber Tri Sports Вараш ua $
47 Дарья Микосянчик Жін 1999 Rivne running club Рівне ua $
48 Irina Lysyuk Жін 1987 RivneRunningClub $
49 Алла Юхневич Жін 1992 Rivne Running Club Рівне ua $
50 Ірина Зозюк Жін 1980 RRC Рівне ua $
51 Дмитро Ткачук Чол 1988 Rivne Running Club Рівне ua $
52 Кім Попов Чол 1990 Rivne Running Club Рівне ua $
53 Егор Зозюк Чол 2010 RRC Рівне ua $
54 Сергій Остапчук Чол 1960 Рівне ua $
55 Валерія Новак Жін 2005 varash running club Вараш ua $
56 Таня Омельчак Жін 1985 Рівне ua $
57 Ярослава Омельчак Жін 2011 Рівне ua $
58 Маргарита Басюк Жін 2001 Varash Running Club Київ ua $
59 Oleksandr Gontar Чол 1980 Rivne Running Club Рівне ua $
60 Вікторія Гуменюк Жін 2014 Ізотоп Вараш ua $
61 Олеся Булик Жін 1994 Rivne run club Рівне ua $
62 Андрій Кузьмінчук Чол 1982 $
63 Марія Федорчук Жін 2000 Рівне ua $
64 Терентій Діана Жін 2004 Varash Running Club Вараш ua $
65 Наталiя Войтишин Жін 1986 Рівне ua $
66 Юрій Середюк Чол 1990 Рівне ua $
67 Maks Shvai Чол 1979 Бананан Кузнецовськ ua $
68 Назар Самолюк Чол 2001 Triathlon Academy Рівне ua $
69 Олександр Омельчак Чол 2014 $
70 Олександр Кривцов Чол 1959 Рівненський клуб бігу Рівне ua $
71 Дмитро Стецюк Чол 1987 Triathlon academy Рівне ua $
72 Кіра Войтишин Жін 2013 Рівне ua $
73 Ольга Маслова Жін 1986 Rivne Running Club Рівне ua $
74 Анатолій Ошурко Чол 1986 Зарічне ua $
75 Аліна Серветник Жін 1986 Rivne Running Club Рівне ua $
76 Микола Шевчук Чол 1996 Rivne Running Club Рівне ua $
77 Сергій Лучечко Чол 1982 Rivne Running Club Рівне ua $
78 Роман Гаврон Чол 1993 Рівне ua $
79 Олександр Симончук Чол 1990 Кузнецовськ ua $
80 Alexandra Butenko Жін 1998 - Рівне ua $
81 Сергій Левчик Чол 1995 ІНВАСПОРТ Рівне ua $
82 Жинський Микола Чол 1997 Crossfit Rivne Рівне ua $
83 Yaroslav Zbytkovsky Чол 1964 Олімпійські резерви Рівне ua $
84 Ігор Овсійчук Чол 1986 Rivne Running Club Рівне ua $
85 Артем Поддубняк Чол 1992 ТМ Степанська Рівне ua $
86 Олена Гусейнова Жін 1988 Рівне ua $
87 Олена Хлиновська Жін 1983 Rivne Running Club $
88 Леся Кручак Жін 1984 Family RunClub Бердичів ua $
89 Женя Василенко Чол 2002 Rivne Running Club Рівне ua $
90 Людмила Козлюк Жін 1982 Рівне ua $
91 Тетяна Іванішена Жін 1965 FamilyRunClub Бердичів ua $
92 Володимир Міскевич Чол 1988 T4plus Рівне ua $
93 Людмила Чурилович Жін 1991 Rivne Running Club Рівне ua $
94 Ольга Воробей Жін 1994 Rivne Running Club Рівне ua $
95 Назар Жилінський Чол 1999 Рівне ua $
96 Дмитро Нех Чол 1994 Rivne Running Club Рівне ua $
97 Віталій Борисюк Чол 1984 Рівне ua $
98 Олександр Кисільчук Чол 1993 Дубно ua $
99 Бабійчук Тетяна Жін 1989 Рівне ua $
100 Андрій Тимощук Чол 1975 Спілка пасічників Рівненщини $
101 Михайло Макарчук Чол 1981 Varash Running Club Вараш ua $
102 Ілля Горшков Чол 2004 Рівне ua $
103 Ілля Куцеля Чол 2004 Кристал Дубно ua $
104 Діана Гузовата Жін 2004 Varash Running Club Вараш ua $
105 Дмитро Богдан Чол 1982 Дубно ua $
106 Олександр Помаранський Чол 1980 Агрохимпак Рівне ua $
107 Олександр Чабан Чол 1989 Рівне ua $
108 Гуменюк Алла Жін 1978 РАЕС Вараш ua $
109 Святослав Клічук Чол 1980 Трудові резерви Рівне ua $
110 Татьяна Малиновская Жін 1984 Mamarun Рівне ua $
111 Дмитро Ковальчук Чол 2000 Triathlon Academy Рівне ua $
112 Євген Святецький Чол 1981 FamilyRunClub Бердичів ua $
113 Володимир Гонцов Чол 1981 Суренж Рівне ua $
114 Володимир Браценюк Чол 1988 Rivne Рівне ua $
115 Олена Браценюк Жін 1988 Rivne Рівне ua $
116 Аліна Яремко Жін 2006 ДЮСШ 3 Рівне ua $
117 Олена Євенко Жін 1976 Family Run Club Бердичів ua $
118 Оксана Богдан Жін 1983 Дубно ua $
119 Віктор Громнюк Чол 1967 Ровер клюб Клевань ua $
120 Всеволод Шарчук Чол 2002 - Рівне ua $
121 Вадим Михалюк Чол 1993 CrossFit Rivne Рівне ua $
122 Роман Рахильчук Чол 1997 Рівне ua $
123 Iгор Федас Чол 1996 - Здолбунів ua $
124 Наталія Редько Жін 1992 Рівне ua $
125 Марко Федорчук Чол 2009 Вараш ua $
126 Дмитро Шур Чол 1998 - Рівне ua $
127 Руслана Каленюк Жін 1984 Луцьк ua $
128 Анна Акініна Жін 1996 Здолбунів ua $
129 Максим Гуменюк Чол 1999 Вараш ua $
130 Василь Сущик Чол 1994 Рівне ua $
131 Сергій Пєчніков Чол 1987 Рівне ua $
132 Наташа Талах Жін 1986 Varash Running Clab Вараш ua $
133 Igor Chernenkov Чол 2006 Осдюсшор (баскетбол) Рівне ua $
134 Сергій Микитюк Чол 1987 Рівне ua $
135 Dimitri Stetsuyk Чол 1988 Varash Running Club Вараш ua $
136 Наталія Камінська Жін 1985 Varash Running Club $
137 Сергій Скібчик Чол 1985 Varash Running Club Вараш ua $
138 Олена Ящук Жін 1996 $
139 Oleksandr Vovk Чол 1988 Рівне ua $
140 Лілія Саврук Жін 1992 Вараш ua $
141 Тетяна Архіпова Жін 1959 Вараш ua $
142 Наталія Водько Жін 1980 Вараш ua $
143 Віктор Самков Чол 1999 - Рівне ua $
144 Савюк Сергій Чол 1988 Дубно ua $
145 Дмитро Лакіза Чол 1989 Рівне ua $
146 Марія Троцюк Жін 2009 Рівне ua $
147 Іван Ковтун Чол 1987 Triathlon academy Рівне ua $
148 Андрій Губиш Чол 1984 Hetman Дубно ua $
149 Дмитро Ліщук Чол 1993 Рівне ua $
150 Станіслав Дацюк Чол 2001 CrossFit Rivne Рівне ua $
151 Яна Матвійчук Жін 1995 ALFA GYM RIVNE Рівне ua $

10k

10 км

Індивідуальна участь

Ліміт: 150 учасників

Реєстрація на Захід – безкоштовна.

До  участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р.  Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ

Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:

- отримати стартовий номер учасника;

- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);

- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;

- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;

- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:

- подоланої дистанції,

- часу, за який була подолана дистанція,

- дати та часу подолання дистанції;

- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:

- стартового номера учасника,

- прізвища, ім’я та по батькові учасника,

- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,

- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,

- іншої важливої інформації;

- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,

- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.

Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.

УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):

- для допуску на дистанцію 3 км:

для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

- для допуску на дистанцію 10 км:

для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.

Загалом заявок: 117

Зареєстрованих учасників - 117 з максимальних 150
Останній присвоєний стартовий номер - 268, Тетяна Панасюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
151 Олександр Багній Чол 1993 Rivne Running Club Рівне ua $
152 Даша Шевчук Жін 2002 3Z Рівне ua $
153 Оля Підгородецька Жін 1987 Rivne Running Club Рівне ua $
154 Юра Зимоглядов Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
155 Віталій Соборний Чол 1989 Верес Рівне Рівне ua $
156 Karina Shemosyuk Жін 1989 Рівне ua $
157 Роман Васьковець Чол 1986 Lonely Peak Рівне ua $
158 Сергій Проневич Чол 1989 ? Рівне ua $
159 Maksym Slipchenko Чол 1983 RivneRunningClub Рівне ua $
160 Світлана Ільченко Жін 1981 Нетішин ua $
161 Олександр Войналович Чол 1994 Varash Running Club Богуслав ua $
162 Сергей Дмитриев Чол 1977 Rivne Running Club Рівне ua $
163 Дмитро Здоровенко Чол 1984 Varash Running Club Вараш ua $
164 Тетяна Дорощук Жін 1985 Вараш ua $
165 Наталія Харечко Жін 1972 Amber Tri Sports Вараш ua $
166 Анатолій Харечко Чол 1971 Amber Tri Sports $
167 Богдан Сорочинський Чол 1995 Barbaros Рівне ua $
168 Андрій Жарський Чол 1984 Рівне ua $
169 Назар Козак Чол 1997 Rivne Running Club Рівне ua $
170 Максим Волович Чол 1997 Rivne Running Club Рівне ua $
171 Віталій Петришин Чол 1996 SK Luchesk Луцьк ua $
172 Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua $
173 Катерина Прит Жін 1998 Томашгород ua $
174 Олександр Прит Чол 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua $
175 Віталій Федорчук Чол 1977 Amber Tri Spotrs, Varash Running Club Вараш ua $
176 Юрій Клекотка Чол 1989 Rivne Running Club Рівне ua $
177 Роман Небожук Чол 1987 Київ ua $
178 Сергій Кістенюк Чол 1985 $
179 Павло Бас Чол 1995 Rive Running Club Рівне ua $
180 Ілля Пігович Чол 1983 Кам'янець-Подільський ua $
181 Олександр Ошурко Чол 1979 Amber Tri Sports Вараш ua $
182 Ігор Мінькевич Чол 1991 Rivne Running Club Рівне ua $
183 Сергій Котельник Чол 1973 Varash Running Club Вараш ua $
184 Ірина Кутра Жін 1979 Rivne running club Рівне ua $
185 Сергій Муравинець Чол 1981 Varash Running Club $
186 Олег Дячук Чол 1986 Рівне ua $
187 Ira Grigorenko Жін 1985 Rivne running club Рівне ua $
188 Yurii Pinchuk Чол 1991 CrossfitRivne Рівне ua $
189 Діма Лопатін Чол 2005 Varash Running Club Вараш ua $
190 Євгеній Дорофєєв Чол 1982 Amber Tri Sports Вараш ua $
191 Олена Блищик Жін 1990 Amber Tri Sports Вараш ua $
192 Себастьян Перейро Чол 1990 У мене часто не працює застосунок для фіксації результату :D Рівне ua $
193 Сергей Козубов Чол 1973 Київ ua $
194 Максим Лєшик Чол 1989 Amber Tri Sports Вараш ua $
195 Юлія Федіна Жін 1987 Amber Tri Sports Вараш ua $
196 Ірина Малихіна Жін 1991 Varash Running Club Вараш ua $
197 Роман Ткачук Чол 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua $
198 Євген Остапович Чол 1980 Amber Tri Sports Вараш ua $
199 Антон Маєвський Чол 1986 Amber Tri Sports Вараш ua $
200 Петро Кислянка Чол 1982 Моноліт Вараш ua $
201 Іван Зозюк Чол 1979 RRC Рівне ua $
202 Антон Корінь Чол 1991 Немаю Вронкі pl $
204 Oksana Osypenko Жін 1990 Рівне ua $
205 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Family Run Club Чернівці ua $
206 Микола Ткачук Чол 1988 Рівне ua $
207 Ангеліна Ушко Жін 2003 Varash Running Club $
208 Леонід Нестерчук Чол 1972 AmberTriSports Вараш ua $
209 Sergii Misko Чол 1983 Броди ua $
210 Юлія Волошинська Жін 1988 Броди ua $
211 Олена Омельчук Жін 1987 Рівне ua $
212 Назар Михайлюк Чол 1983 Triathlon academy Луцьк ua $
213 Руслан Величко Чол 1980 Рівне ua $
214 Людмила Василенко Жін 1978 Rivne running club Рівне ua $
215 Андрій Лазаренко Чол 1983 DataHeartTeam Київ ua $
216 Володимир Среберко Чол 1958 VARASH RUNNING KLUB $
217 Maksim Fisianchuk Чол 1989 Rivnerun Рівне ua $
218 Дмитро Мельник Чол 1998 Rivne Рівне ua $
219 Костянтин Бондарев Чол 1961 АБУ Кожухівка ua $
220 Vadum Zenzeliuk Чол 1989 Рівне ua $
221 Сергій Примак Чол 1980 Rivne Running Club $
222 Богдан Кучмей Чол 1981 HETMAN Дубно ua $
223 Віталій Новосад Чол 1982 HETMAN Дубно ua $
224 Stashuk Vadym Чол 1994 Київ ua $
225 Denis Portnoy Чол 1983 Рівне ua $
226 Владислав Харечко Чол 1998 ТУ ССО у Рівненській області Рівне ua $
227 Наталия Горшкова Жін 1980 Рівне ua $
228 Дімка Стрільчук Чол 1986 СК Еверест Рівне ua $
229 Євген Святецький Чол 1981 FamilyRunClub Бердичів ua $
230 Лариса Стрільчук Жін 1985 - Рівне ua $
231 Володимир Сидорчук Чол 1998 Гетьман Дубно ua $
232 Антон Гарбар Чол 2001 Klevan Runners Клевань ua $
233 Эдвард Агаджанян Чол 1983 FamilyRunClub Єреван am $
234 Гадомська Вікторія Жін 1991 FamilyRunClub Хмільник ua $
235 Юлія Петришина Жін 1990 СК Лучеськ $
236 Мирослав Паук Чол 1998 Львів ua $
237 Дмитро Возняк Чол 1994 $
238 Іван Ковтун Чол 1987 Triathlon academy Рівне ua $
239 Володимир Горшков Чол 1976 Рівне ua $
240 Konstantin Zharoed Чол 1984 Полтава ua $
241 Андрій Степасюк Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині, PLAZA Луцьк ua $
242 Олександр Сахнюк Чол 1987 Varash Running Club Вараш ua $
243 Дар\'я Дячук Жін 1985 Bobiki Team Рівне ua $
244 Andru Maslenchuk Чол 1979 RRC Рівне ua $
245 Олексій Сенчуров Чол 1978 Рівне ua $
246 Андрій Никитюк Чол 1990 Тур клуб "Чарочка" Вараш ua $
247 Віталій Талах Чол 1985 Varash Running Club Вараш ua $
248 Yuriy Bondarenko Чол 1985 Рівне ua $
249 Тетяна Саврук Жін 1990 Вараш ua $
250 Євгеній Саврук Чол 1993 Вараш ua $
251 Дмитро Вєтров Чол 1982 Sri Chinmoy Marathon Team Рівне ua $
252 Олексій Гетманов Чол 2001 VarashRunnigClub Вараш ua $
253 Nazar Voroniuk Чол 1992 Рівне ua $
254 Dmytro Kovalov Чол 1997 СК Гепард Луцьк ua $
255 Володимир Залюбівець Чол 1990 Рівне ua $
256 Volodymyr Novosad Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
257 Руслана Аташкаде Жін 1985 Державний університет телекомунікацій Київ ua $
258 Вікторія Власюк Жін 1987 Немає Рівне ua $
259 Дмитро Максимчук Чол 1998 ???????? Рівне ua $
260 Андрій Колоша Чол 1980 Runday Оболонь Київ ua $
261 Мирослава Камінська Жін 1982 Runday Київ ua $
262 Inna Hnedko Жін 1988 Рівне ua $
263 Коля Кондратюк Чол 1997 Гоща ua $
264 Дмитро Хомич Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
265 Марк Величко Чол 2006 Рівне ua $
266 Jullia Kaya Жін 1988 Rivne Running Club Боремель ua $
267 Андрій Романів Чол 1976 Рівне Рівне ua $
268 Тетяна Панасюк Жін 1972 Running Club Poltava Рівне ua $

22 коментарі:

  1. Павло Бас

    “24.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача медалей учасникам забігу”
    Це лише для учасників офлайн забігу ? чи ті що онлайн забіг також получають медаль?

  2. Сергій Ющишин

    Всі зареєстровані учасники отримують медалі

    1. Олена Гусейнова

      Яким чином учасники онлайн забігу отримують медалі?

  3. Варвара Рябікова

    А іногороднім кубки будуть за призові місця?

    1. Сергій Ющишин

      Кубки та призи тільки переможцям та призерам живого забігу (допуск до якого тільки по нормативу). Усі інші учасники біжать спокійно онлайн і отримують медалі за участь.

  4. Марія Федорчук

    Якщо ненароком зареєструвалась на 10к, а потім знову на 3к, то перший варіант можна відмінити?

    1. Сергій Ющишин

      Ми скасуємо перший варіант.

  5. Наталія Салімчук

    А хто є спонсорами забігу?

    1. Дмитро Хомич

      Наталія, Ви як професійна спортсменка, маєте знати ситуацію з середини. На скільки охоче бізнес та держава підтримує місцевих спортсменів) Я не думаю, що спонсор взагалі є. Але хай організатор прокоментує, якщо вважатиме за потрібне. Бо питання, насправді, дуже не скромне)

      1. Наталія Салімчук

        Ні,ви мене не зрозуміли не спонсори а організатори!!! Я сама помилилась і тільки потім це замітила:))))

      2. Наталія Салімчук

        Так як забіг є безкоштовним,було цікаво хто є організаторами?
        Надіюсь ви тепер зрозуміли що я мала на увазі:))))

        1. Сергій Ющишин

          Так, тепер все зрозуміло. Все ок)

    2. Сергій Ющишин

      Якщо ви про нагороди, які будуть для переможців та призерів, то будуть: гарні великі кубки від Олі Земляк (“Львівські круасани”), сертифікати на замовлення товару від GERA, маленькі подаруночки від Степанської води, а також від Магазину меду м.Рівне. Можливо ще щось буде.

  6. Євген Святецький

    Доброго вероча. я у понеділок зареєструвався на 10км. прошу анолювати реєстрацію, так як відновлююсь після хвороби і вирішив що краще пробігти 3 км.

    1. Сергій Ющишин

      Доброго дня. Напишіть, будь ласка свій номер та імя, прізвище, яке потрібно видалити.

  7. Іван Ковтун

    Добрий вечір ! Скасуйте будь ласка мою участь на 10 км номер 238 Іван Ковтун , вирішив на 3 бігти

  8. Руслана Аташкаде

    Доброго дня! Для тих, хто біжить онлайн на пошту повинен прийти номер учасника?

    1. Сергій Ющишин

      Ні, номер ви мали б забрати. Так само як і медаль. Якщо ви не забрали – можете бігти без номера

  9. Марія Троцюк

    Де отримати стартовий номер учасника?

    1. Сергій Ющишин

      Повідомляли про це заздалегідь на всіх ресурсах. Якщо не забрали раніше то можна забрати номер та медаль 24 серпня з 14.00 до 18.00 у кавярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1

Залишити коментар