Rivne Patriotic Run 2020 онлайн забіг

24 August 2020 Running / / Rivne Running Club

3k 10k
  • 3k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 10k

    Results are not yet available. Please try again later.

V легкоатлетичний онлайн-забіг «Rivne Patriotic Run 2020» проводиться з 22 по 30 серпня 2020 року. Безпосередньо сам онлайн-забіг відбувається з 6:00 по 11:00 у понеділок, 24 серпня 2020 року. Захід проводиться в Рівненській області. Дозволяється проведення забігів в інших регіонах України.
До участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р. Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.
В заході беруть участь жителі Рівненської області та інші бажаючі.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ
22.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача стартових номерів у центрі м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
23.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача стартових номерів у центрі м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
24.08.2020 р. 06:00-11:00 – проведення онлайн-забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2020» по всій території України;
24.08.2020 р. 09:00-10:00 – проведення окремих забігів у вишиванках на 3 км та 10 км у Гідропарку м.Рівне для визначення переможців та призерів на відповідних дистанціях;
24.08.2020 р. 11:00-23:59 – надсилання учасниками та отримання організаторами зафіксованих результатів Заходу;
24.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача медалей учасникам забігу; нагородження переможців та призерів офлайн забігів, які відбулися у Гідропарку м.Рівне (місце буде повідомлене окремо);
25-30.08.2020 р. – опрацювання організаторами надісланих результатів учасниками Заходу, перевірка та уточнення зафіксованих результатів;
30-31.08.2020 р. – оприлюднення офіційних результатів онлайн-забігу.
УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ
Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:
- отримати стартовий номер учасника;
- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);
- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;
- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;
- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:
- подоланої дистанції,
- часу, за який була подолана дистанція,
- дати та часу подолання дистанції;
- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:
- стартового номера учасника,
- прізвища, ім’я та по батькові учасника,
- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,
- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,
- іншої важливої інформації;
- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,
- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.
Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.
УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ
Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.
УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):
- для допуску на дистанцію 3 км:
для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;
для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.
- для допуску на дистанцію 10 км:
для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;
для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.
Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.
Організатори Заходу залишають за собою право перевіряти достовірність зафіксованих результатів, а також можуть відмовляти у реєстрації учасникам, якщо їхня участь може нести загрозу для їх же здоров’я та життя.

Контактна інформація: Сергій Ющишин, президент Rivne Running Club, rivnerun@gmail.com, 0977775190.

3k

Individual race

Price: UAH

Limit: 150 participants

До  участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р.  Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ

Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:

- отримати стартовий номер учасника;

- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);

- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;

- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;

- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:

- подоланої дистанції,

- часу, за який була подолана дистанція,

- дати та часу подолання дистанції;

- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:

- стартового номера учасника,

- прізвища, ім’я та по батькові учасника,

- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,

- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,

- іншої важливої інформації;

- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,

- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.

Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.

УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):

- для допуску на дистанцію 3 км:

для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

- для допуску на дистанцію 10 км:

для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.

Participants registered - 150 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Юрій Чебручан Male 1992 Рівне ua
2 Роман Бурачинський Male 2003 Triathlon Academy Рівне ua
3 Наталія Салімчук Female 2002 Немає Рівне ua
4 Наталія Лушнікова Female 1978 Рівне ua
5 Olya Samchuk Female 1996 Рівне ua
6 Олена Чубай Female 1977 Рівне ua
7 Олександра Чубай Female 2011 ДЮСШ 3 Рівне ua
8 Марія Жолобко Female 1981 Рівне раннинг клаб Рівне ua
9 Ольга Васьковець Female 1984 Lonely Peak Рівне ua
10 Марія Чубай Female 2006 ДЮСШ 3 Рівне ua
11 Анастасія Сліпченко Female 1990 Rivne Running Club Рівне ua
12 Юлія Лавренюк Female 1987 Обарів ua
13 Руслан Слободенюк Male 1974 Varash Running Club Вараш ua
14 Анна Вавелюк Female 1989 Rivne Рівне ua
15 Владислав Бондарчук Male 2004 Рівне ua
16 Олександр Заборський Male 1979 Рівне ua
17 Дмитро Здоровенко Male 2013 Varash Running Club Вараш ua
18 Аня Кіт Female 1990 Рівне ua
19 Юлія Щербяк Female 1978 Рівненський клуб бігу Рівне ua
20 Анастасія Максимюк Female 1990 Rivne Running Club Рівне ua
21 Станіслав Харечко Male 1996 Amber Tri Sports Вараш ua
22 Oksana Kazmirchuk Female 1994 РОДЛ Рівне ua
23 Олег Харечко Male 2010 Amber Tri Sports
24 Ірина Харечко Female 2013 Amber Tri Sports Вараш ua
25 Орися Килюх Female 1994 Рівне ua
26 Tatyana More Female 1982 Рівне ua
27 Людмила Суржук Female 1980 Рівне ua
28 Сергій Гуменюк Male 1974 РАЕС
30 Леся Салямон Female 1983 Rivne Running Club Рівне ua
31 Марія Ошурко Female 1982 Amber Tri Sports/Varash running club
32 Катерина Самардак Female 1986 Рівне ua
33 Богдан Бондарук Male 2004 Amber Tri Sports Вараш ua
34 Артем Ричков Male 2010 Рівне ua
35 Ксенія Косюк Female 1998 Рівне ua
36 Даніїл Ошурко Male 2002 Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club Вараш ua
37 Рустам Ферік Male 1984 Рівне ua
38 Сергій Мініч Male 1981 Рівне ua
39 Анатолій Бондарчук Male 1988 Київ ua
40 Софія Кот Female 1981 Рівне ua
41 Максим Кот Male 2009 Рівне ua
42 Володимир Дуляницький Male 1990 Amber Tri Sports Вараш ua
43 Варвара Рябікова Female 2004 Хорол ua
44 Людмила Вітюк Female 1984 Рівне ua
45 Сергій Уманцев Male 1977 Спідвей-Клуб Трофимов (Рівне) Рівне ua
46 Людмила Козлинець Female 1970 Amber Tri Sports Вараш ua
47 Дарья Микосянчик Female 1999 Rivne running club Рівне ua
48 Irina Lysyuk Female 1987 RivneRunningClub
49 Алла Юхневич Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
50 Ірина Зозюк Female 1980 RRC Рівне ua
51 Дмитро Ткачук Male 1988 Rivne Running Club Рівне ua
52 Кім Попов Male 1990 Rivne Running Club Рівне ua
53 Егор Зозюк Male 2010 RRC Рівне ua
54 Сергій Остапчук Male 1960 Рівне ua
55 Валерія Новак Female 2005 varash running club Вараш ua
56 Таня Омельчак Female 1985 Рівне ua
57 Ярослава Омельчак Female 2011 Рівне ua
58 Маргарита Басюк Female 2001 Varash Running Club Київ ua
59 Oleksandr Gontar Male 1980 Rivne Running Club Рівне ua
60 Вікторія Гуменюк Female 2014 Ізотоп Вараш ua
61 Олеся Булик Female 1994 Rivne run club Рівне ua
62 Андрій Кузьмінчук Male 1982
63 Марія Федорчук Female 2000 Рівне ua
64 Терентій Діана Female 2004 Varash Running Club Вараш ua
65 Наталiя Войтишин Female 1986 Рівне ua
66 Юрій Середюк Male 1990 Рівне ua
67 Maks Shvai Male 1979 Бананан Кузнецовськ ua
68 Назар Самолюк Male 2001 Triathlon Academy Рівне ua
69 Олександр Омельчак Male 2014
70 Олександр Кривцов Male 1959 Рівненський клуб бігу Рівне ua
71 Дмитро Стецюк Male 1987 Triathlon academy Рівне ua
72 Кіра Войтишин Female 2013 Рівне ua
73 Ольга Маслова Female 1986 Rivne Running Club Рівне ua
74 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
75 Аліна Серветник Female 1986 Rivne Running Club Рівне ua
76 Микола Шевчук Male 1996 Rivne Running Club Рівне ua
77 Сергій Лучечко Male 1982 Rivne Running Club Рівне ua
78 Роман Гаврон Male 1993 Рівне ua
79 Олександр Симончук Male 1990 Кузнецовськ ua
80 Alexandra Butenko Female 1998 - Рівне ua
81 Сергій Левчик Male 1995 ІНВАСПОРТ Рівне ua
82 Жинський Микола Male 1997 Crossfit Rivne Рівне ua
83 Yaroslav Zbytkovsky Male 1964 Олімпійські резерви Рівне ua
84 Ігор Овсійчук Male 1986 Rivne Running Club Рівне ua
85 Артем Поддубняк Male 1992 ТМ Степанська Рівне ua
86 Олена Гусейнова Female 1988 Рівне ua
87 Олена Хлиновська Female 1983 Rivne Running Club
88 Леся Кручак Female 1984 Family RunClub Бердичів ua
89 Женя Василенко Male 2002 Rivne Running Club Рівне ua
90 Людмила Козлюк Female 1982 Рівне ua
91 Тетяна Іванішена Female 1965 FamilyRunClub Бердичів ua
92 Володимир Міскевич Male 1988 T4plus Рівне ua
93 Людмила Чурилович Female 1991 Rivne Running Club Рівне ua
94 Ольга Воробей Female 1994 Rivne Running Club Рівне ua
95 Назар Жилінський Male 1999 Рівне ua
96 Дмитро Нех Male 1994 Rivne Running Club Рівне ua
97 Віталій Борисюк Male 1984 Рівне ua
98 Олександр Кисільчук Male 1993 Дубно ua
99 Бабійчук Тетяна Female 1989 Рівне ua
100 Андрій Тимощук Male 1975 Спілка пасічників Рівненщини
101 Михайло Макарчук Male 1981 Varash Running Club Вараш ua
102 Ілля Горшков Male 2004 Рівне ua
103 Ілля Куцеля Male 2004 Кристал Дубно ua
104 Діана Гузовата Female 2004 Varash Running Club Вараш ua
105 Дмитро Богдан Male 1982 Дубно ua
106 Олександр Помаранський Male 1980 Агрохимпак Рівне ua
107 Олександр Чабан Male 1989 Рівне ua
108 Гуменюк Алла Female 1978 РАЕС Вараш ua
109 Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
110 Татьяна Малиновская Female 1984 Mamarun Рівне ua
111 Дмитро Ковальчук Male 2000 Triathlon Academy Рівне ua
112 Євген Святецький Male 1981 FamilyRunClub Бердичів ua
113 Володимир Гонцов Male 1981 Суренж Рівне ua
114 Володимир Браценюк Male 1988 Rivne Рівне ua
115 Олена Браценюк Female 1988 Rivne Рівне ua
116 Аліна Яремко Female 2006 ДЮСШ 3 Рівне ua
117 Олена Євенко Female 1976 Family Run Club Бердичів ua
118 Оксана Богдан Female 1983 Дубно ua
119 Віктор Громнюк Male 1967 Ровер клюб Клевань ua
120 Всеволод Шарчук Male 2002 - Рівне ua
121 Вадим Михалюк Male 1993 CrossFit Rivne Рівне ua
122 Роман Рахильчук Male 1997 Рівне ua
123 Iгор Федас Male 1996 - Здолбунів ua
124 Наталія Редько Female 1992 Рівне ua
125 Марко Федорчук Male 2009 Вараш ua
126 Дмитро Шур Male 1998 - Рівне ua
127 Руслана Каленюк Female 1984 Луцьк ua
128 Анна Акініна Female 1996 Здолбунів ua
129 Максим Гуменюк Male 1999 Вараш ua
130 Василь Сущик Male 1994 Рівне ua
131 Сергій Пєчніков Male 1987 Рівне ua
132 Наташа Талах Female 1986 Varash Running Clab Вараш ua
133 Igor Chernenkov Male 2006 Осдюсшор (баскетбол) Рівне ua
134 Сергій Микитюк Male 1987 Рівне ua
135 Dimitri Stetsuyk Male 1988 Varash Running Club Вараш ua
136 Наталія Камінська Female 1985 Varash Running Club
137 Сергій Скібчик Male 1985 Varash Running Club Вараш ua
138 Олена Ящук Female 1996
139 Oleksandr Vovk Male 1988 Рівне ua
140 Лілія Саврук Female 1992 Вараш ua
141 Тетяна Архіпова Female 1959 Вараш ua
142 Наталія Водько Female 1980 Вараш ua
143 Віктор Самков Male 1999 - Рівне ua
144 Савюк Сергій Male 1988 Дубно ua
145 Дмитро Лакіза Male 1989 Рівне ua
146 Марія Троцюк Female 2009 Рівне ua
147 Іван Ковтун Male 1987 Triathlon academy Рівне ua
148 Андрій Губиш Male 1984 Hetman Дубно ua
149 Дмитро Ліщук Male 1993 Рівне ua
150 Станіслав Дацюк Male 2001 CrossFit Rivne Рівне ua
151 Яна Матвійчук Female 1995 ALFA GYM RIVNE Рівне ua

10k

Individual race

Price: UAH

Limit: 150 participants

Реєстрація на Захід – безкоштовна.

До  участі у Заході запрошуються всі бажаючі, але не більше, як 150 осіб на дистанцію 3 км та 150 осіб на дистанцію 10 км, і які пройшли попередню обов’язкову реєстрацію на сайті www.runstyle.net. Онлайн-реєстрація учасників розпочинається з моменту відкриття такої реєстрації на сайті www.runstyle.net і завершується о 13:00 23.08.2020 р.  Загальна кількість учасників – не більше 300 осіб на всі дистанції.

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ

Щоб взяти участь у Заході кожен учасник повинен:

- отримати стартовий номер учасника;

- у період з 06:00 до 11:00 24 серпня 2020 року – подолати у вишиванці дистанцію у 3 км або 10 км, на яку він/вона реєструвалися (якщо це не загрожує здоров’ю та життю учасника/учасниці);

- всю дистанцію пробігти у вишиванці, про що зробити відповідне фото;

- під час забігу для фіксації результату використовувати застосунки «Strava», «Runkeeper», «Runtastic», «Nike Training Club» та інші – для смартфонів, або електронний годинник;

- зафіксувати результат учасника з обов’язковим відображенням:

- подоланої дистанції,

- часу, за який була подолана дистанція,

- дати та часу подолання дистанції;

- у період з 11:00 до 23.59 24 серпня 2020 року – надіслати зафіксовані результати участі у Заході на електронну адресу rivnerun@gmail.com з обов’язковим вказуванням:

- стартового номера учасника,

- прізвища, ім’я та по батькові учасника,

- дистанції бігу та часу, за який ця дистанція була подолана,

- зафіксовані результати (скрін, фото) у відповідній формі на цифрові носії,

- іншої важливої інформації;

- у період 25 по 30 серпня 2020 року – отримати офіційні результати від організаторів Заходу,

- 24 серпня – для переможців та призерів офлайн забігів – взяти участь в офіційному нагородженні у центрі м.Рівне.

Усі учасники онлайн-забігу, які успішно подолають обрану дистанцію, нагороджуються медалями.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

Для визначення переможців та призерів Заходу проводитимуться офлайн («живі») забіги, які відбудуться на дистанціях 3 км та 10 км з 09:00 до 10:00 у Гідропарку м.Рівне. Збір о 8.45 24 серпня біля озера Яйце.

УВАГА! До участі в офлайн забігах допускатимуться виключно зареєстровані учасники Заходу, які у 2019-20 роках хоча б 1 раз виконували відповідні нормативи (і зможуть це довести):

- для допуску на дистанцію 3 км:

для чоловіків – 3 км – 12 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 3 км – 15 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

- для допуску на дистанцію 10 км:

для чоловіків – 10 км – 43 хв 00 с або швидше, 5 км – 21 хв 00 с або швидше;

для жінок – 10 км – 55 хв 00 або швидше, 5 км – 26 хв 00 с або швидше.

Переможці та призери Заходу серед чоловіків та жінок нагороджуються кубками за 1,2,3 місця, а також подарунками від партнерів. Офіційне нагородження переможців та призерів відбуватиметься в центрі м.Рівне увечері 24 серпня.

Participants registered - 117 out of maximum of 150

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
151 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
152 Даша Шевчук Female 2002 3Z Рівне ua
153 Оля Підгородецька Female 1987 Rivne Running Club Рівне ua
154 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
155 Віталій Соборний Male 1989 Верес Рівне Рівне ua
156 Karina Shemosyuk Female 1989 Рівне ua
157 Роман Васьковець Male 1986 Lonely Peak Рівне ua
158 Сергій Проневич Male 1989 ? Рівне ua
159 Maksym Slipchenko Male 1983 RivneRunningClub Рівне ua
160 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
161 Олександр Войналович Male 1994 Varash Running Club Богуслав ua
162 Сергей Дмитриев Male 1977 Rivne Running Club Рівне ua
163 Дмитро Здоровенко Male 1984 Varash Running Club Вараш ua
164 Тетяна Дорощук Female 1985 Вараш ua
165 Наталія Харечко Female 1972 Amber Tri Sports Вараш ua
166 Анатолій Харечко Male 1971 Amber Tri Sports
167 Богдан Сорочинський Male 1995 Barbaros Рівне ua
168 Андрій Жарський Male 1984 Рівне ua
169 Назар Козак Male 1997 Rivne Running Club Рівне ua
170 Максим Волович Male 1997 Rivne Running Club Рівне ua
171 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
172 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
173 Катерина Прит Female 1998 Томашгород ua
174 Олександр Прит Male 1969 Amber Tri Sports Томашгород ua
175 Віталій Федорчук Male 1977 Amber Tri Spotrs, Varash Running Club Вараш ua
176 Юрій Клекотка Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
177 Роман Небожук Male 1987 Київ ua
178 Сергій Кістенюк Male 1985
179 Павло Бас Male 1995 Rive Running Club Рівне ua
180 Ілля Пігович Male 1983 Кам'янець-Подільський ua
181 Олександр Ошурко Male 1979 Amber Tri Sports Вараш ua
182 Ігор Мінькевич Male 1991 Rivne Running Club Рівне ua
183 Сергій Котельник Male 1973 Varash Running Club Вараш ua
184 Ірина Кутра Female 1979 Rivne running club Рівне ua
185 Сергій Муравинець Male 1981 Varash Running Club
186 Олег Дячук Male 1986 Рівне ua
187 Ira Grigorenko Female 1985 Rivne running club Рівне ua
188 Yurii Pinchuk Male 1991 CrossfitRivne Рівне ua
189 Діма Лопатін Male 2005 Varash Running Club Вараш ua
190 Євгеній Дорофєєв Male 1982 Amber Tri Sports Вараш ua
191 Олена Блищик Female 1990 Amber Tri Sports Вараш ua
192 Себастьян Перейро Male 1990 У мене часто не працює застосунок для фіксації результату :D Рівне ua
193 Сергей Козубов Male 1973 Київ ua
194 Максим Лєшик Male 1989 Amber Tri Sports Вараш ua
195 Юлія Федіна Female 1987 Amber Tri Sports Вараш ua
196 Ірина Малихіна Female 1991 Varash Running Club Вараш ua
197 Роман Ткачук Male 1986 AMBER TRI SPORTS Вараш ua
198 Євген Остапович Male 1980 Amber Tri Sports Вараш ua
199 Антон Маєвський Male 1986 Amber Tri Sports Вараш ua
200 Петро Кислянка Male 1982 Моноліт Вараш ua
201 Іван Зозюк Male 1979 RRC Рівне ua
202 Антон Корінь Male 1991 Немаю Вронкі pl
204 Oksana Osypenko Female 1990 Рівне ua
205 Viktor Kryshmaru Male 1969 Family Run Club Чернівці ua
206 Микола Ткачук Male 1988 Рівне ua
207 Ангеліна Ушко Female 2003 Varash Running Club
208 Леонід Нестерчук Male 1972 AmberTriSports Вараш ua
209 Sergii Misko Male 1983 Броди ua
210 Юлія Волошинська Female 1988 Броди ua
211 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
212 Назар Михайлюк Male 1983 Triathlon academy Луцьк ua
213 Руслан Величко Male 1980 Рівне ua
214 Людмила Василенко Female 1978 Rivne running club Рівне ua
215 Андрій Лазаренко Male 1983 DataHeartTeam Київ ua
216 Володимир Среберко Male 1958 VARASH RUNNING KLUB
217 Maksim Fisianchuk Male 1989 Rivnerun Рівне ua
218 Дмитро Мельник Male 1998 Rivne Рівне ua
219 Костянтин Бондарев Male 1961 АБУ Кожухівка ua
220 Vadum Zenzeliuk Male 1989 Рівне ua
221 Сергій Примак Male 1980 Rivne Running Club
222 Богдан Кучмей Male 1981 HETMAN Дубно ua
223 Віталій Новосад Male 1982 HETMAN Дубно ua
224 Stashuk Vadym Male 1994 Київ ua
225 Denis Portnoy Male 1983 Рівне ua
226 Владислав Харечко Male 1998 ТУ ССО у Рівненській області Рівне ua
227 Наталия Горшкова Female 1980 Рівне ua
228 Дімка Стрільчук Male 1986 СК Еверест Рівне ua
229 Євген Святецький Male 1981 FamilyRunClub Бердичів ua
230 Лариса Стрільчук Female 1985 - Рівне ua
231 Володимир Сидорчук Male 1998 Гетьман Дубно ua
232 Антон Гарбар Male 2001 Klevan Runners Клевань ua
233 Эдвард Агаджанян Male 1983 FamilyRunClub Єреван am
234 Гадомська Вікторія Female 1991 FamilyRunClub Хмільник ua
235 Юлія Петришина Female 1990 СК Лучеськ
236 Мирослав Паук Male 1998 Львів ua
237 Дмитро Возняк Male 1994
238 Іван Ковтун Male 1987 Triathlon academy Рівне ua
239 Володимир Горшков Male 1976 Рівне ua
240 Konstantin Zharoed Male 1984 Полтава ua
241 Андрій Степасюк Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині, PLAZA Луцьк ua
242 Олександр Сахнюк Male 1987 Varash Running Club Вараш ua
243 Дар\'я Дячук Female 1985 Bobiki Team Рівне ua
244 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
245 Олексій Сенчуров Male 1978 Рівне ua
246 Андрій Никитюк Male 1990 Тур клуб "Чарочка" Вараш ua
247 Віталій Талах Male 1985 Varash Running Club Вараш ua
248 Yuriy Bondarenko Male 1985 Рівне ua
249 Тетяна Саврук Female 1990 Вараш ua
250 Євгеній Саврук Male 1993 Вараш ua
251 Дмитро Вєтров Male 1982 Sri Chinmoy Marathon Team Рівне ua
252 Олексій Гетманов Male 2001 VarashRunnigClub Вараш ua
253 Nazar Voroniuk Male 1992 Рівне ua
254 Dmytro Kovalov Male 1997 СК Гепард Луцьк ua
255 Володимир Залюбівець Male 1990 Рівне ua
256 Volodymyr Novosad Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
257 Руслана Аташкаде Female 1985 Державний університет телекомунікацій Київ ua
258 Вікторія Власюк Female 1987 Немає Рівне ua
259 Дмитро Максимчук Male 1998 ???????? Рівне ua
260 Андрій Колоша Male 1980 Runday Оболонь Київ ua
261 Мирослава Камінська Female 1982 Runday Київ ua
262 Inna Hnedko Female 1988 Рівне ua
263 Коля Кондратюк Male 1997 Гоща ua
264 Дмитро Хомич Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
265 Марк Величко Male 2006 Рівне ua
266 Jullia Kaya Female 1988 Rivne Running Club Боремель ua
267 Андрій Романів Male 1976 Рівне Рівне ua
268 Тетяна Панасюк Female 1972 Running Club Poltava Рівне ua

22 Comments:

  1. Павло Бас

    “24.08.2020 р. 14:00-18:00 – видача медалей учасникам забігу”
    Це лише для учасників офлайн забігу ? чи ті що онлайн забіг також получають медаль?

  2. Сергій Ющишин

    Всі зареєстровані учасники отримують медалі

    1. Олена Гусейнова

      Яким чином учасники онлайн забігу отримують медалі?

  3. Варвара Рябікова

    А іногороднім кубки будуть за призові місця?

    1. Сергій Ющишин

      Кубки та призи тільки переможцям та призерам живого забігу (допуск до якого тільки по нормативу). Усі інші учасники біжать спокійно онлайн і отримують медалі за участь.

  4. Марія Федорчук

    Якщо ненароком зареєструвалась на 10к, а потім знову на 3к, то перший варіант можна відмінити?

    1. Сергій Ющишин

      Ми скасуємо перший варіант.

      1. Марія Федорчук

        Дякую

  5. Наталія Салімчук

    А хто є спонсорами забігу?

    1. Дмитро Хомич

      Наталія, Ви як професійна спортсменка, маєте знати ситуацію з середини. На скільки охоче бізнес та держава підтримує місцевих спортсменів) Я не думаю, що спонсор взагалі є. Але хай організатор прокоментує, якщо вважатиме за потрібне. Бо питання, насправді, дуже не скромне)

      1. Наталія Салімчук

        Ні,ви мене не зрозуміли не спонсори а організатори!!! Я сама помилилась і тільки потім це замітила:))))

      2. Наталія Салімчук

        Так як забіг є безкоштовним,було цікаво хто є організаторами?
        Надіюсь ви тепер зрозуміли що я мала на увазі:))))

        1. Сергій Ющишин

          Так, тепер все зрозуміло. Все ок)

    2. Сергій Ющишин

      Якщо ви про нагороди, які будуть для переможців та призерів, то будуть: гарні великі кубки від Олі Земляк (“Львівські круасани”), сертифікати на замовлення товару від GERA, маленькі подаруночки від Степанської води, а також від Магазину меду м.Рівне. Можливо ще щось буде.

  6. Євген Святецький

    Доброго вероча. я у понеділок зареєструвався на 10км. прошу анолювати реєстрацію, так як відновлююсь після хвороби і вирішив що краще пробігти 3 км.

    1. Сергій Ющишин

      Доброго дня. Напишіть, будь ласка свій номер та імя, прізвище, яке потрібно видалити.

  7. Іван Ковтун

    Добрий вечір ! Скасуйте будь ласка мою участь на 10 км номер 238 Іван Ковтун , вирішив на 3 бігти

    1. Сергій Ющишин

      Добре

  8. Руслана Аташкаде

    Доброго дня! Для тих, хто біжить онлайн на пошту повинен прийти номер учасника?

    1. Сергій Ющишин

      Ні, номер ви мали б забрати. Так само як і медаль. Якщо ви не забрали – можете бігти без номера

  9. Марія Троцюк

    Де отримати стартовий номер учасника?

    1. Сергій Ющишин

      Повідомляли про це заздалегідь на всіх ресурсах. Якщо не забрали раніше то можна забрати номер та медаль 24 серпня з 14.00 до 18.00 у кавярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м.Рівне, вул. В.Чорновола, 1

Leave a comment