Пробіг друзів 2020

26 Січня 2020 Біг / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k 1k 500m 100m

26 січня 2020 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

Якщо Вам потрібен трансфер з Івано-Франківська до місця видачі стартових пакетів та/або до місця старту, просимо повідомити нас за телефоном +380669710806.

32k

32 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 400 грн. (з 01 Січня 2020 — 500 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Загалом заявок: 139

Зареєстрованих учасників - 115 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 116, Володимир Василюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua
24 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Sergii Spivak Чол 1985 Київ ua $
Taras Kulai Чол 1994 SC Ultra Гійче ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
3 Етель Левіна Жін 1962 Фенікс Львів ua $
32 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
4 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
106 Andrii Androshchuk Чол 1987 Київ ua $
14 Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
6 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
7 Sergei Panchenko Чол 1971 RUN4U Львів ua $
13 Ірина Жуган Жін 1993 Одеса ua $
27 Mykyta Prus Чол 1998 RUN4U Львів ua $
64 Олександр Бобрицький Чол 1963 FLAU Львів ua $
Ткачук Василь Чол 1984 Авіатор Івано-Франківськ ua
15 Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua $
9 Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua $
8 Андрій Голіней Чол 1978 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Squad UA Runners Львів ua
10 Андрій Камінський Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
12 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
11 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
41 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
Роман Сав\'юк Чол 2000 Я не є учасником клубу Надвірна ua
Орест Бусько Чол 1994 Львів ua
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
71 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
39 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
17 Roman Kalgin Чол 1988 - Полонне ua $
20 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
18 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
Anna Vinitskaja Жін 1979 Київ ua
19 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Андрій Хімка Чол 1973 Шипшина Львів ua $
22 Дмитро Глушак Чол 1961 Богородчани ua $
105 Kolya Levchuk Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
84 Марія Шеліхевич Жін 1968 Ternopil running club Тернопіль ua $
23 Vasyl Letsyn Чол 1983 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua $
25 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
26 Василь Кабан Чол 1960 Коледж фіз вих ua $
Oleh Drozdovskyy Чол 1981 Кабани Винники ua
28 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
29 Valentyn Skubak Чол 1976 Ірпінь ua $
Петро Морикот Чол 1956 Асоціація ветеранів Тлумач ua
30 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
31 Andriy Kucherenko Чол 1976 KuzinTeam Львів ua $
33 Василь Кузьків Чол 1990 Сендем Богородчани ua $
34 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
43 Степан Пасічний Чол 1998 Івано-Франківськ ua $
73 Андрій Пиндик Чол 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
35 Евгения Чучкалова Жін 1973 СК Науковець Київ ua $
36 Андрій Бодник Чол 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua $
37 Dariia Bodnar Жін 1984 Lviv trail running club, Endurance school Львів ua $
38 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
40 Тарас Гупало Чол 1995 Ківерці ua $
50 Іван Сенчак Чол 1971 Богородчани ua $
44 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Ігор Патіюк Чол 1980 TRAFIK Львів ua
Оксана Заліско Жін 1956 СК НУ Львівська політехніка Львів ua
96 Сергій Расчупкін Чол 1990 Raschupkins Мукачево ua $
42 Олег Зубач Чол 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
49 Serhii Popov Чол 1980 Salomon running club Ukraine $
45 Гулай Андрій Чол 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua $
46 Yaroslav Voloshchuk Чол 1984 Iron team Cadence Івано-Франківськ ua $
55 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
47 Тарас Лаба Чол 1972 $
48 Ірина Косович-Онуфрик Жін 1992 Івано-Франківськ ua $
51 Богдан Пилипчук Чол 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua $
52 Діна Костовська Жін 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
53 Olena Berezenska Жін 1984 Salomon Running Club Київ ua $
54 Roman Hnativ Чол 1986 SC ULTRA Львів ua $
59 Роман Мельник Чол 1989 Львів ua $
56 Dmitriy Pozhewilow Чол 1988 4F Kharkiv Чугуїв ua $
57 Назарій Яремчук Чол 1993 Kolomya Running Club Коломия ua $
58 Андрій Лапко Чол 1987 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
65 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
60 Зореслав Каїнський Чол 1978 Dodgi Львів ua $
61 Наталія Каїнська Жін 1991 Доджі Львів ua $
62 Sergii Danylchenko Чол 1989 Харків ua $
63 Володимир Ясьмо Чол 1964 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
Іван Бойченюк Чол 1996 Богородчани ua
Іван Бойченюк Чол 1996 Богородчани ua
66 Марьян Питын Чол 1981 ТСтаФК Львів ua $
67 Христина Хіменес Жін 1987 ЛДУФК Львів ua $
92 Тарас Ткачук Чол 1965 - Івано-Франківськ ua $
68 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
69 Леонард Дмитрів Чол 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
70 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
Іван Вівчарук Чол 1988 KRC Коломия ua
Vitalii Stepanchuk Чол 1983 Salomon Running Club Ukraine Софіївська Борщагівка ua
72 Неля Непорадна Жін 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
Максим Попов Чол 1985 КЛБ Hammers Малин ua
78 Григорій Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club $
81 Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna Run Club Львів ua $
74 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
75 Dmytro Boliak Чол 1987 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
80 Микита Клименко Чол 1989 Донецьк ua $
77 Наталья Алексеенко Жін 1982 - Миколаїв ua $
76 Dmytro Kuka Чол 1997 Чернівці ua $
79 Vasyl Janko Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
82 Ігор Бугрин Чол 1964 ШипШина $
83 Зоряна Биндас Жін 1985 Ternopil running club Тернопіль ua $
85 Сергій Дубіль Чол 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
86 Олег Антохів Чол 1985 Берізка Львів ua $
87 Іван Урущак Чол 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua $
88 Танасій Маковійчук Чол 1949 Колос Неполоківці ua $
Ігор Карук Чол 1974 Орден Святого Кроссівка Київ ua
108 Юрій Цікало Чол 1955 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
89 Roman Petryk Чол 1980 Стрий ua $
90 Слава Олішевський Чол 1986 FamilyRunClub Бердичів ua $
91 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
93 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
94 Василь Гвоздєв Чол 1984 CheRun Club Чернівці ua $
107 Микола Плюйко Чол 1946 Топранерс Київ ua $
95 Chenikalo Oleksandr Чол 1991 Run4U Львів ua $
Леонід Музичук Чол 1982 Гепард Луцьк ua
97 Tanya Ratz Жін 1971 Львів ua $
104 Роман Гаврилюк 1982 Saucony UKRAINE TEAM, СК Гепард Ужгород ua $
98 Віталій Рехнюк Чол 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
99 Dmytro Kovalov Чол 1997 СК Гепард Луцьк ua $
100 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
101 Viktor Hrushetskyy Чол 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua $
102 Саша Шура Чол 1985 Федерація Триатлону міста Луцьк Луцьк ua $
103 Bogdan Klimovych Чол 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
Сергій Шимков Чол 1987 Family Run Club Бердичів ua
109 Elena Moroz Жін 1979 Львів ua $
110 Роман Ткачук Чол 1999 Черніїв ua $
111 Сiльвестр Фрунза Чол 1973 Чернівці ua $
112 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $
113 Сергій Пулінець Чол 1960 ДМК , АБУ $
114 Борис Михайлов Чол 1961 ДМК , АБУ $
115 Іван Курилюк Чол 1987 Підгір'я ua $
Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua
116 Володимир Василюк Чол 1957 Федерація легкої атлетики Івано-Франківська Івано-Франківськ ua $

16k

16 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 400 грн. (з 01 Січня 2020 — 500 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Загалом заявок: 149

Зареєстрованих учасників - 122 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 122, Ivan Kirvas

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
110 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
1 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
Olena Kuvila Жін 1993 Gutsul running club Львів ua
Андрій Михалків Чол 1996 KSO"IF-Deaf" Надвірна ua
Іванна Ковалів Жін 1990 Івано-Франківськ ua
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
8 Василь Гелетій Чол 1988 Калуш ua $
98 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
6 Максим Ус Чол 1988 Інваспорт, Біговий Чернігів Чернігів ua $
4 Євгенія Ус Жін 1985 Біговий Чернігів Чернігів ua $
3 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
5 Vitaliy Karpets Чол 1986 Epikur Нововолинськ ua $
93 Олена Хомуляк Жін 1996 Ternopil runing club Тернопіль ua $
7 Іванна Ковалів Жін 1990 GRC Івано-Франківськ ua $
9 Yaroslav Boichuk Чол 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
10 Oleksandr Slotvinskyy Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
17 Yuliia Kucherenko Жін 1988 Gutsul Running Club Львів ua $
11 Людмила Прекрасна Жін 1983 Київ ua $
12 Володимир Гречаний Чол 1978 Київ ua $
13 Taras Tymofiichuk Чол 1980 Коломия ua $
14 Іванка Демків Жін 1997 Лісний Хлібичин ua $
15 Andrii Slavych Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
16 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
30 Юлія Маляганова Жін 1983 ShypshynaRunClub Львів ua $
18 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
19 Володимир Лук\'янчук Чол 1976 Gutsul running club Броди ua $
101 Petro Dorosh Чол 1987 Shypshyna run club Львів ua $
20 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
77 Ольга Олійник Жін 1994 Shypshyna Львів ua $
21 Марина Гладилина Жін 1995 Shypshyna run club Львів ua $
64 Sasha Alimov Чол 1984 Львів ua $
40 Вероніка Вах Жін 1995 Львів ua $
60 Kateryna Senkiv Жін 1988 Shypshyna Run Club Львів ua $
Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
22 Alina Sytnik Жін 1988 ShypShyna Run Club $
90 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
23 Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Лариса Койнаш Жін 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
25 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
26 Nataliia Bandalak Жін 1987 Gutsul running club $
27 Bohdan Dyba Чол 1997 Львів ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
81 Наталія Петришин Жін 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
28 Вячеслав Грицкевич Чол 1979 Gutsul Running Clun Івано-Франківськ ua $
Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua
29 Іван Пастернак Чол 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Sergii Misko Чол 1983 Броди ua
34 Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
31 Oleg Kyrylko Чол 1968 RunnersConnect Київ ua $
33 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
32 Андрій Деркач Чол 1989 Чернівці ua $
35 Євген Будяньский Чол 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua $
Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua
36 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
37 Тарас Котик Чол 1988 Городенка ua $
38 Лариса Майданюк Жін 1983 Кам'янець-Подільський ua $
39 Оксана Забельская Жін 1983 $
41 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
42 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
43 Микола Смеречук Чол 1994 Хмелівка ua $
52 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
44 Ihor Pylypiv Чол 1989 Жидачів ua $
45 Snizhana Skupova Жін 1993 RunDay Львів ua $
Руслан Ковалик Чол 1982 TRAFIK Львів ua
46 Микола Єфімчук Чол 1977 Богородчани ua $
47 Тетяна Єфімчук Жін 1987 Богородчани ua $
Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
48 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
49 Andriі Bandalak Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
50 Вікторія Зубач Жін 1988 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
85 Тарас Поповчак Чол 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
57 Juliya Zavadskaya Жін 1987 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
51 Lyudmila Mihaylova Жін 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua $
53 Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
54 Микола Жуков Чол 1984 Київ ua $
55 Олександр Телевний Чол 1986 Київ ua $
56 Владислав Ткаченко Чол 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
58 Oleksandr Herheliuk Чол 1989 Dexpens Лисець ua $
59 Ihor Pasieka Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
61 Наталія Рубльовська Жін 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
62 Andriy Yeromenko Чол 1980 Salomon Running Club Ukraine Київ ua $
120 Катерина Малецька Жін 1997 Sport town Івано-Франківськ ua $
63 Дмитро Романишин Чол 1982 СПЦ "Каменяр" Івано-Франківськ ua $
Наталія Ліварська Жін 1984 Кам'янець-Подільський ua
65 Володимир Масний Чол 1979 Жидачів ua $
67 Андрій Клебан Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
66 Maria Petrynjak Жін 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
68 Максим Юркевич Чол 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua $
69 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
70 Степан Іванишин Чол 1994 Commando.run Калуш ua $
71 Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club $
72 Марта Цимбаліста Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Pavlo Kochkodan Чол 1985 Богородчани ua
73 Volodumyr Fialka Чол 1990 ShypShyna Run Club Львів ua $
74 Valerii Makaikin Чол 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Ілля Мрад Чол 1992 шипишина Бейрут lb
75 Наталія Соболта Жін 1999 Червоноград ua $
78 Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua $
76 Андрій Шпіц Чол 1989 Броди ua $
100 Володимир Федосеєнко Чол 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua $
79 Вікторія Бабенко Жін 1991 Shypshuna Run Club Львів ua $
80 Олег Соболта Чол 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
82 Petro Polkovnikov Чол 1988 Gutsul Running Club Яремче ua $
83 Serg Futumaichuk Чол 1980 Village Run $
Наталія Пойдюк Жін 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
84 Наталія Пойдюк Жін 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
86 Roman Maksymiv Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
87 Stepan Kurdylo Чол 1984 In Beer We Trust Львів ua $
88 Тереза Швець Жін 1998 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
89 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
91 Козир Андрій Чол 1991 Kozyr team Хуст ua $
92 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua $
94 Anastasiia Platokhina Жін 1999 Чернівці ua $
95 Ольга Дуляба Жін 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua $
105 Anastasiya Romanyuk Жін 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
96 Ольгп Малиновська Жін 1989 Надвірна ua $
97 Роман Дунець Чол 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua $
99 Михайло Скобилко Чол 1989 Shypshyna run club Львів ua $
2 Сергій Чізмар Чол 1972 Kozyr team Хуст ua $
102 Любомир Бордун Чол 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua $
103 Мар\'ян Партика Чол 1983 Run4U Львів ua $
104 Роксана Партика Жін 1987 Run4U Львів ua $
Іван Жекало Чол 1999 ДЮСШ Голинь ua
Володимир Косило Чол 1987 Надвірна ua
Ярослав Остафійчук Чол 1955 Медик Івано-Франківськ ua
106 Ramin Gasanov Чол 1986 $
107 Юрій Тиліпський Чол 1995 Львів ua $
108 Оксана Катериняк Жін 1987 Коломия ua $
109 Ivanka Uboga Жін 1988 Львів ua $
Roman Hryvnak Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
111 Володимир Пінтилюк Чол 1982 Pulse Running Team Чернівці ua $
112 Руслан Вербіцький Чол 1978 Тернопіль ua $
Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Тернопіль ua
Ольга Грицак Жін 1993 Івано-Франківськ ua
114 Віталій Цимбалюк Чол 1972 Ліга доброго бігу Млинів ua $
119 Alex Yurov Чол 1989 Run4U Львів ua $
113 Paul Kovalskyi Чол 1990 Спілка воїнів АТО Волині Луцьк ua $
115 Денис Щолоков Чол 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua $
116 Александр Антонюк Чол 1984 RIA.COM Київ ua $
117 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
118 Misha Shastin Чол 1994 Львів ua $
121 Олександр Малонос Чол 1988 в/ч А1666 Львів ua $
122 Ivan Kirvas Чол 1992 Львів ua $
Юрій Цімболинець Чол 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
Ірина Пикалюк Жін 1987 Epikur Володимир-Волинський ua
Vasyl Koshel Чол 1978 Family Коломия ua

3k

3 км

Індивідуальна участь

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:35

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 46

Зареєстрованих учасників - 46 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 46, Volodya Yurchuk

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Саша Юрців Чол 2004 Богородчани ua $
2 Bodya Ivankiv Чол 2006 Богородчани ua $
3 Вероніка Генкул Жін 2001 Чернівці ua $
4 Грицевич Оксана Жін 2011 Богородчани ua $
5 Уляна Грицевич Жін 1985 Богородчани ua $
6 Василь Куриляк Чол 1996 КДЮСШ $
7 Андрій Водвуд Чол 1996 Adidas Івано-Франківськ ua $
8 Анастасія Остапишин Жін 2007 ДЮСШ-1 Івано-Франківськ ua $
9 Антон Федик Чол 2007 ДЮСШ-1 $
10 Marianna Voraliuk Жін 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
11 Святослав Торованин Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
12 Христина Фученко Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
13 Василина Лило Жін 1987 $
14 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
15 Ірина Лущик Жін 1999 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
16 Tetyana Strutynska Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
17 Анастасія Сенчак Жін 1996 Івано-Франківськ ua $
18 Руслана Веретчак Жін 1969 Івано-Франківськ ua $
19 Катерина Ткаченко Жін 2002 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
20 Марта Порада Жін 1983 Івано-Франківськ ua $
21 Oksana Pasieka Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
22 Владислав Дем\'янів Чол 2004 Богородчани ua $
23 Юрій Гуцул Чол 1979 Crossfit Energy $
24 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
25 Олеся Немудра Жін 1987 Київ ua $
26 Віра Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club $
27 Сергій Подумей Чол 1993 CrossfitEnergy Борщів ua $
28 Василь Українець Чол 1980 Crossfit Energy Борщів ua $
29 Оксана Яровик Жін 1977 Івано-Франківськ ua $
30 Тетяна Колесник Жін 1989 Яргорів ua $
31 Василь Грошенко Чол 1952 $
32 Oksana Grynovets Жін 1983 Не у клубі $
33 Ігор Броневич Чол 1991 Твоя Львівщина Львів ua $
34 Юлія Попович Жін 2004 $
35 Оля Долотко Жін 2009 Богородчани ua $
36 Любомир Демянів Чол 1980 Богородчани ua $
37 Світлана Демянів Жін 1983 Богородчани ua $
38 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
39 Галина Грошенко Жін 1958 Богородчани ua $
40 Олег Купрієнко Чол 2006 Стрий ua $
41 Анастасія Купрієнко Жін 2003 Стрий ua $
42 Юлія Марціновська Жін 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua $
43 Іван Москалюк Чол 1991 Слобода-Банилів ua $
44 Уляна Струтинська 1989 Івано-Франківськ ua $
45 Tetyana Hemiy Жін 1979 Івано-Франківськ ua $
46 Volodya Yurchuk Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $

1k

1 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 250 учасників

1 км індивідуально для учасників віком 11-14 років.

Загалом заявок: 11

Зареєстрованих учасників - 11 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 11, Любомир Луців

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Діана Сисак Жін 2007 Калуш ua $
2 Настя Борисова Жін 2007 Тисмениця ua $
3 Настя Воробчак Жін 2007 Тисмениця ua $
4 Василь Войчук Чол 2009 Тисмениця ua $
5 Любов Козачок Жін 2008 Тисмениця ua $
6 Ірина Пленюк Жін 2007 Тисмениця ua $
7 Анастасія Пленюк Жін 2008 Тисмениця ua $
8 Вікторія Зошій Жін 2007 Тисмениця ua $
9 Анна Мисишин Жін 2007 Тисмениця ua $
10 Вікторія Данилюк Жін 2008 Тисмениця ua $
11 Любомир Луців Чол 2008 $

500m

0.5 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 250 учасників

500 м індивідуально для учасників віком 8-10 років.

Загалом заявок: 7

Зареєстрованих учасників - 7 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 7, Андрій Цимбалюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Аня Попика Жін 2009 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Василь Войчук Чол 2009 Калуш ua $
3 Маргарита Ткаченко Жін 2009 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
4 Софія Воробчак Жін 2009 Тисмениця ua $
5 Ivan Pasieka Чол 2011 Івано-Франківськ ua $
6 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
7 Андрій Цимбалюк Чол 2010 Ліга доброго бігу Млинів ua $

100m

0.1 км

Індивідуальна участь

Вартість: безкоштовно

Ліміт: 250 учасників

100 м індивідуально для учасників віком 1-7 років.

Загалом заявок: 10

Зареєстрованих учасників - 10 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 10, Яринка Грущак

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Катерина Величкевич Жін 2013 Shypshyna run club Львів ua $
2 Андрій Гелетій Чол 2013 Калуш ua $
3 Оля Порада Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
4 Єлизавета Ткаченко Жін 2012 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
5 Кароліна Воробчак Жін 2012 Тисмениця ua $
6 Solomiia Pasieka Жін 2012 Івано-Франківськ ua $
7 Danylo Kushnir Чол 2016 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
8 Давид Грущак Чол 2013 Shypshyna run club $
9 Давид Демянів Чол 2011 Богородчани ua $
10 Яринка Грущак Жін 2015 Shypshyna Run Club $

11 коментарів:

  1. Марія Кулинич

    Яка знижка інвалідам 3 групи?

    1. Volodya Yurchuk

      Для інвалідів 3 групи немає знижки.

  2. Андрій Хімка

    Допоможіть зареєструватись учасник бойових дій

  3. Valentyn Skubak

    Доброго дня, як зареєструвати ще одного учасника зі свого акаунта?

    1. Volodya Yurchuk

      Доброго дня! Якщо дистанція інша ніж у Вас тоді можна.
      У іншому випадку напишіть дані учасника на вайбер 095-075-06-61

  4. Іван Бойченюк

    Який маршрут 32 км?

    1. Volodya Yurchuk

      Маршрут традиційний, без змін, в положенні схематично вказано як проходить маршрут та описано через які населені пункти. Детальна карта маршруту згодом буде оприлюднена на нашій сторінці facebook.

  5. Andrii Yeromenko

    Доброго дня. Чи можна змінити дистанцію? Реєструвався на 16 км., тепер наважився на на 32 км. )))

    1. Volodya Yurchuk

      Якщо визначитись на 100% напишіть мені у вайбер 095-075-06-61

  6. Іван Жекало

    Добрий вечір Чи є знижки інвалідам 2 групи?

    1. Volodya Yurchuk

      Так, напишіть мені у вайбер +380950750661

Залишити коментар