Пробіг друзів 2020

26 Січня 2020 Біг / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k 1k 500m 100m

26 січня 2020 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

Якщо Вам потрібен трансфер з Івано-Франківська до місця видачі стартових пакетів та/або до місця старту, просимо повідомити нас за телефоном +380669710806.

32k

32 км

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 300 грн. (з 01 Грудня 2019 — 400 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Загалом заявок: 57

Зареєстрованих учасників - 36 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 36, Андрій Бодник

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua
24 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Sergii Spivak Чол 1985 Київ ua $
Taras Kulai Чол 1994 SC Ultra Гійче ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
3 Етель Левіна Жін 1962 Фенікс Львів ua $
32 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
4 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Andrii Androshchuk Чол 1987 Київ ua
14 Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
5 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
6 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
7 Sergei Panchenko Чол 1971 RUN4U Львів ua $
13 Ірина Жуган Жін 1993 Одеса ua $
27 Mykyta Prus Чол 1998 RUN4U Львів ua $
Олександр Бобрицький Чол 1963 FLAU Львів ua
Ткачук Василь Чол 1984 Авіатор Івано-Франківськ ua
15 Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua $
9 Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua $
8 Андрій Голіней Чол 1978 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Squad UA Runners Львів ua
10 Андрій Камінський Чол 1989 Івано-Франківськ ua $
12 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
11 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
Роман Сав\'юк Чол 2000 Я не є учасником клубу Надвірна ua
Орест Бусько Чол 1994 Львів ua
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
17 Roman Kalgin Чол 1988 - Полонне ua $
20 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
18 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
Anna Vinitskaja Жін 1979 Київ ua
19 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Андрій Хімка Чол 1973 Шипшина Львів ua $
22 Дмитро Глушак Чол 1961 Богородчани ua $
Kolya Levchuk Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Марія Шеліхевич Жін 1968 Ternopil running club Тернопіль ua
23 Vasyl Letsyn Чол 1983 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua $
25 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
26 Василь Кабан Чол 1960 Коледж фіз вих ua $
Oleh Drozdovskyy Чол 1981 Кабани Винники ua
28 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
29 Valentyn Skubak Чол 1976 Ірпінь ua $
Петро Морикот Чол 1956 Асоціація ветеранів Тлумач ua
30 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
31 Andriy Kucherenko Чол 1976 KuzinTeam Львів ua $
33 Василь Кузьків Чол 1990 Сендем Богородчани ua $
34 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
Степан Пасічний Чол 1998 Івано-Франківськ ua
Андрій Пиндик Чол 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
35 Евгения Чучкалова Жін 1973 СК Науковець Київ ua $
36 Андрій Бодник Чол 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua $

16k

16 км

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:30

Вартість: 300 грн. (з 01 Грудня 2019 — 400 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Загалом заявок: 57

Зареєстрованих учасників - 36 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 37, Тарас Котик

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
1 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua $
Olena Kuvila Жін 1993 Gutsul running club Львів ua
Андрій Михалків Чол 1996 KSO"IF-Deaf" Надвірна ua
Іванна Ковалів Жін 1990 Івано-Франківськ ua
Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua
8 Василь Гелетій Чол 1988 Калуш ua $
Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua
6 Максим Ус Чол 1988 Інваспорт, Біговий Чернігів Чернігів ua $
4 Євгенія Ус Жін 1985 Біговий Чернігів Чернігів ua $
3 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
5 Vitaliy Karpets Чол 1986 Epikur Нововолинськ ua $
Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua
7 Іванна Ковалів Жін 1990 GRC Івано-Франківськ ua $
9 Yaroslav Boichuk Чол 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
10 Oleksandr Slotvinskyy Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
17 Yuliia Kucherenko Жін 1988 Gutsul Running Club Львів ua $
11 Людмила Прекрасна Жін 1983 Київ ua $
12 Володимир Гречаний Чол 1978 Київ ua $
13 Taras Tymofiichuk Чол 1980 Коломия ua $
14 Іванка Демків Жін 1997 Лісний Хлібичин ua $
15 Andrii Slavych Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
16 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
30 Юлія Маляганова Жін 1983 ShypshynaRunClub Львів ua $
18 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
19 Володимир Лук\'янчук Чол 1976 Gutsul running club Броди ua $
Petro Dorosh Чол 1987 Shypshyna run club Львів ua
20 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
Ольга Олійник Жін 1994 Shypshyna Львів ua
21 Марина Гладилина Жін 1995 Shypshyna run club Львів ua $
Sasha Alimov Чол 1984 Львів ua
Вероніка Вах Жін 1995 Львів ua
Kateryna Senkiv Жін 1988 Shypshyna Run Club Львів ua
Віка Гутник Жін 1987 Gutsul Running Club
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
22 Alina Sytnik Жін 1988 ShypShyna Run Club $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
23 Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Лариса Койнаш Жін 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
25 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
26 Nataliia Bandalak Жін 1987 Gutsul running club $
27 Bohdan Dyba Чол 1997 Львів ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
Наталія Петришин Жін 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
28 Вячеслав Грицкевич Чол 1979 Gutsul Running Clun Івано-Франківськ ua $
Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua
29 Іван Пастернак Чол 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Sergii Misko Чол 1983 Броди ua
34 Марко Феньо Чол 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua $
31 Oleg Kyrylko Чол 1968 RunnersConnect Київ ua $
33 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
32 Андрій Деркач Чол 1989 Чернівці ua $
35 Євген Будяньский Чол 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua $
Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua
36 Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
37 Тарас Котик Чол 1988 Городенка ua $

3k

3 км

Дата: 26 Січня 2020

Початок: о 10:35

Ліміт: 200 учасників

Загалом заявок: 13

Зареєстрованих учасників - 13 з максимальних 200
Останній присвоєний стартовий номер - 13, Василина Лило

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Саша Юрців Чол 2004 Богородчани ua $
2 Bodya Ivankiv Чол 2006 Богородчани ua $
3 Вероніка Генкул Жін 2001 Чернівці ua $
4 Грицевич Оксана Жін 2011 Богородчани ua $
5 Уляна Грицевич Жін 1985 Богородчани ua $
6 Василь Куриляк Чол 1996 КДЮСШ $
7 Андрій Водвуд Чол 1996 Adidas Івано-Франківськ ua $
8 Анастасія Остапишин Жін 2007 ДЮСШ-1 Івано-Франківськ ua $
9 Антон Федик Чол 2007 ДЮСШ-1 $
10 Marianna Voraliuk Жін 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
11 Святослав Торованин Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
12 Христина Фученко Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
13 Василина Лило Жін 1987 $

1k

1 км

Ліміт: 250 учасників

1 км індивідуально для учасників віком 11-14 років.

Загалом заявок: 1

Зареєстрованих учасників - 1 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Діана Сисак

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Діана Сисак Жін 2007 Калуш ua $

500m

0.5 км

Ліміт: 250 учасників

500 м індивідуально для учасників віком 8-10 років.

Загалом заявок: 2

Зареєстрованих учасників - 2 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 2, Василь Войчук

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Аня Попика Жін 2009 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
2 Василь Войчук Чол 2009 Калуш ua $

100m

0.1 км

Ліміт: 250 учасників

100 м індивідуально для учасників віком 1-7 років.

Загалом заявок: 2

Зареєстрованих учасників - 2 з максимальних 250
Останній присвоєний стартовий номер - 2, Андрій Гелетій

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Катерина Величкевич Жін 2013 Shypshyna run club Львів ua $
2 Андрій Гелетій Чол 2013 Калуш ua $

7 коментарів:

  1. Марія Кулинич

    Яка знижка інвалідам 3 групи?

    1. Volodya Yurchuk

      Для інвалідів 3 групи немає знижки.

  2. Андрій Хімка

    Допоможіть зареєструватись учасник бойових дій

  3. Valentyn Skubak

    Доброго дня, як зареєструвати ще одного учасника зі свого акаунта?

    1. Volodya Yurchuk

      Доброго дня! Якщо дистанція інша ніж у Вас тоді можна.
      У іншому випадку напишіть дані учасника на вайбер 095-075-06-61

  4. Ivan Boicheniuk

    Який маршрут 32 км?

    1. Volodya Yurchuk

      Маршрут традиційний, без змін, в положенні схематично вказано як проходить маршрут та описано через які населені пункти. Детальна карта маршруту згодом буде оприлюднена на нашій сторінці facebook.

Залишити коментар