Пробіг друзів 2020

26 January 2020 Running / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k 1k 500m 100m
  • 32k

    View results online
  • 16k

    View results online
  • 3k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 1k

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 500m

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 100m

    Results are not yet available. Please try again later.

26 січня 2020 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

Якщо Вам потрібен трансфер з Івано-Франківська до місця видачі стартових пакетів та/або до місця старту, просимо повідомити нас за телефоном +380669710806.

32k

Individual race

Date: 26 January 2020

Start time: at 10:30

Price: 500 UAH

Limit: 220 participants

Participants total: 211

Participants registered - 175 out of maximum of 220
Last bib number assigned - 180, Sergiy Chmel

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
155 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
24 Володимир Квич Male 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
2 Sergii Spivak Male 1985 Київ ua
Taras Kulai Male 1994 SC Ultra Гійче ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
3 Етель Левіна Female 1962 Фенікс Львів ua
32 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
4 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
106 Andrii Androshchuk Male 1987 Київ ua
14 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
5 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
6 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
7 Sergei Panchenko Male 1971 RUN4U Львів ua
13 Ірина Жуган Female 1993 Одеса ua
27 Mykyta Prus Male 1998 RUN4U Львів ua
64 Олександр Бобрицький Male 1963 FLAU Львів ua
Ткачук Василь Male 1984 Авіатор Івано-Франківськ ua
15 Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
9 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
8 Андрій Голіней Male 1978 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
174 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Squad UA Runners Львів ua
10 Андрій Камінський Male 1989 Івано-Франківськ ua
12 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua
11 Сергій Шимков Male 1987 Shypshyna Run Club Львів ua
41 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
Роман Сав\'юк Male 2000 Я не є учасником клубу Надвірна ua
Орест Бусько Male 1994 Львів ua
82 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
71 Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
17 Roman Kalgin Male 1988 - Полонне ua
20 Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
Anna Vinitskaja Female 1979 Київ ua
19 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
21 Андрій Хімка Male 1973 Шипшина Львів ua
22 Дмитро Глушак Male 1961 Богородчани ua
105 Kolya Levchuk Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
84 Марія Шеліхевич Female 1968 Ternopil running club Тернопіль ua
23 Vasyl Letsyn Male 1983 Letsyn family running club Івано-Франківськ ua
25 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
26 Василь Кабан Male 1960 Коледж фіз вих ua
Oleh Drozdovskyy Male 1981 Кабани Винники ua
28 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
29 Valentyn Skubak Male 1976 Ірпінь ua
Петро Морикот Male 1956 Асоціація ветеранів Тлумач ua
30 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
31 Andriy Kucherenko Male 1976 KuzinTeam Львів ua
33 Василь Кузьків Male 1990 Сендем Богородчани ua
43 Степан Пасічний Male 1998 Івано-Франківськ ua
73 Андрій Пиндик Male 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
35 Евгения Чучкалова Female 1973 СК Науковець Київ ua
36 Андрій Бодник Male 1973 Salomon Running Club Ukraine Івано-Франківськ ua
Dariia Bodnar Female 1984 Lviv trail running club, Endurance school Львів ua
38 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
40 Тарас Гупало Male 1995 Ківерці ua
50 Іван Сенчак Male 1971 Богородчани ua
44 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Ігор Патіюк Male 1980 TRAFIK Львів ua
Оксана Заліско Female 1956 СК НУ Львівська політехніка Львів ua
96 Сергій Расчупкін Male 1990 Raschupkins Мукачево ua
42 Олег Зубач Male 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
49 Serhii Popov Male 1980 Salomon running club Ukraine
45 Гулай Андрій Male 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua
46 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Iron team Cadence Івано-Франківськ ua
55 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
47 Тарас Лаба Male 1972
48 Ірина Косович-Онуфрик Female 1992 Івано-Франківськ ua
51 Богдан Пилипчук Male 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua
Діна Костовська Female 1977 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
53 Olena Berezenska Female 1984 Salomon Running Club Київ ua
54 Roman Hnativ Male 1986 SC ULTRA Львів ua
59 Роман Мельник Male 1989 Львів ua
125 Andriy Yeromenko Male 1980 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
56 Dmitriy Pozhewilow Male 1988 4F Kharkiv Чугуїв ua
57 Назарій Яремчук Male 1993 Kolomya Running Club Коломия ua
65 Tetiana Zavediuk Female 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
60 Зореслав Каїнський Male 1978 Dodgi Львів ua
61 Наталія Каїнська Female 1991 Доджі Львів ua
62 Sergii Danylchenko Male 1989 Харків ua
63 Володимир Ясьмо Male 1964 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
Іван Бойченюк Male 1996 Богородчани ua
140 Іван Бойченюк Male 1996 Богородчани ua
66 Марьян Питын Male 1981 ТСтаФК Львів ua
67 Христина Хіменес Female 1987 ЛДУФК Львів ua
92 Тарас Ткачук Male 1965 - Івано-Франківськ ua
69 Леонард Дмитрів Male 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
70 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
Іван Вівчарук Male 1988 KRC Коломия ua
34 Vitalii Stepanchuk Male 1983 Salomon Running Club Ukraine Софіївська Борщагівка ua
72 Неля Непорадна Female 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
Максим Попов Male 1985 КЛБ Hammers Малин ua
78 Григорій Грущак Male 1984 Shypshyna Run Club
81 Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
74 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
75 Dmytro Boliak Male 1987 Ternopil Running Club Тернопіль ua
80 Микита Клименко Male 1989 Донецьк ua
77 Наталья Алексеенко Female 1982 - Миколаїв ua
76 Dmytro Kuka Male 1997 Чернівці ua
Ігор Бугрин Male 1964 ШипШина
83 Зоряна Биндас Female 1985 Ternopil running club Тернопіль ua
85 Сергій Дубіль Male 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
86 Олег Антохів Male 1985 Берізка Львів ua
87 Іван Урущак Male 1951 SHYPSHYNA RUN CLUB/АБУ Львів ua
88 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
122 Ігор Карук Male 1974 Орден Святого Кроссівка Київ ua
108 Юрій Цікало Male 1955 Ternopil Running Club Тернопіль ua
89 Roman Petryk Male 1980 Стрий ua
90 Слава Олішевський Male 1986 FamilyRunClub Бердичів ua
91 Валентин Шевчук Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
93 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
94 Василь Гвоздєв Male 1984 CheRun Club Чернівці ua
107 Микола Плюйко Male 1946 Топранерс Київ ua
95 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
128 Леонід Музичук Male 1982 Гепард Луцьк ua
97 Tanya Ratz Female 1971 Львів ua
104 Роман Гаврилюк 1982 Saucony UKRAINE TEAM, СК Гепард Ужгород ua
98 Віталій Рехнюк Male 1984 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
99 Dmytro Kovalov Male 1997 СК Гепард Луцьк ua
100 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
101 Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
102 Саша Шура Male 1985 Федерація Триатлону міста Луцьк Луцьк ua
103 Bogdan Klimovych Male 1985 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
Сергій Шимков Male 1987 Family Run Club Бердичів ua
109 Elena Moroz Female 1979 Львів ua
110 Роман Ткачук Male 1999 Черніїв ua
111 Сiльвестр Фрунза Male 1973 Чернівці ua
112 Наталія Антонюк Female 1988 СК « Гепард» Луцьк ua
113 Сергій Пулінець Male 1960 ДМК , АБУ
114 Борис Михайлов Male 1961 ДМК , АБУ
115 Іван Курилюк Male 1987 Підгір'я ua
118 Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
116 Володимир Василюк Male 1957 Федерація легкої атлетики Івано-Франківська Івано-Франківськ ua
117 Serhii Hrabovenko Male 1990 Lviv Trail Running club Івано-Франківськ ua
179 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
119 Андрій Шафран Male 1989 Гепард
120 Maryna Ryzhko Female 1992 Київ ua
121 Hanna Havai Female 1991 Львів ua
123 Михайло Високосов Male 1984 Гепард
124 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua
126 Maksym Cherkas Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
131 Настуня Дячук Female 1997 Тернопіль ua
127 Андрій Гаврилко Male 2004 Підгір'я ua
Иван Петров Male 1980
130 Євген Будяньский Male 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua
129 Орест Гнатина Male 1978 Стрий ua
164 Масний Сергій Male 1977 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
133 Володимир Баранюк Male 1961 Червона Діброва ua
134 КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
165 Віталій Язловецький Male 1987 Gutsulraning club Івано-Франківськ ua
134 Tetiana Muzyka Female 1987 Тернопіль ua
Dionisios Niotis Male 1961 Free Самос gr
135 Ігор Веселов Male 1979 Che Run Club Чернівці ua
Ігор Лисий Male 1945 Фенікс
136 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
137 Любомир Третяк Male 1984 Гепард Луцьк ua
Олексій Кулик Male 1949 Фенікс
143 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
139 Teтяна Соляник Female 1981 СК Науковець Київ ua
141 Василь Сухар Male 1989 Івано-Франківськ ua
Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
142 Svitlana Stanko Female 1976 Rivne running club Рівне ua
Taras Salo Male 1981 SC Ultra Львів ua
144 Віталій Олексюк Male 1994 Володимир-Волинський ua
145 Ihor Sakhanda Male 1967 RC Scientist, URA Київ ua
Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
146 Діма Сіледчик Male 1997 Червоноград ua
Діма Сіледчик Male 1997 Червоноград ua
147 Іван Гуляк Male 1990 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
149 Євген Конкін Male 1990 Тернопіль ua
148 Vitaliy Stupak Male 1977 Шалений Катамаран
150 Олексій Зенін Male 1991 Львів ua
Myroslav Solomka Male 2003 - Богородчани ua
151 Павло Олійник Male 1988 TEAM ONE Чернігів ua
153 Artem Poddybnuy Male 1993 Бахмут ua
152 Sergey Panchenko Male 1958 ЄВРОПА/KLB SKIF Суми ua
154 Вадим Заблоцький Male 1970 Oil House Чернівці ua
156 Tetyana Schastlyvenko-Slezinska Female 1983 LTRC Львів ua
Владимир Семенюк Male 1979 Біла Церква ua
157 Марина Шаповалова Female 1989 Київ ua
158 Владимир Семенюк Male 1979 Біла Церква ua
159 Oleksandr Naida Male 1978 Ternopil Running Club Тернопіль ua
158 Alena Khashko Female 1987 Київ ua
160 Андрій Гриценко Male 1994 Salomon RC Скрипки ua
162 Владимир Ершов Male 1978 Чернівці ua
163 Галина Кузьмінчук Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Oleg Kozhushko Male 1989
Олександр Кисиличак Male 2002 Підгір'я ua
166 Христина Богомягкова Female 1991 Stayer Run Odessa Одеса ua
Олег Жовнір Male 1995 Ґікс
167 Андріана Подусівська Female 1999 Львів ua
Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
Mieczyslaw Goral Male 1969 Trilewy Triathlon Team Тарнобжег pl
167 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
168 Іван Баумкетнер Male 1996 Львів ua
169 Владислав Гапанович Male 1985 Lviv Trail Running Club
170 Володимир Васьков Male 1984 Епицентр Овідіополь ua
18 Василь Бордуляк Male 1955 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua
Олексій Коцаба Male 2003 Підгір'я ua
1 Іван Гешко Male 1979 Чернівці ua
171 Руслан Крамарюк Male 1988 Кіцмань ua
Олена Шевченко Female 1990 Queen & Trek King Club Київ ua
37 Oleksandr Hromiak Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
172 Ярослав Грицак Male 1979 ОКЛ Івано-Франківськ ua
173 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
175 Василь Волосянко Male 1982 Особистий Старий Лисець ua
176 Юрій Гайда Male 1981 RedHead Львів ua
177 Світлана Іверук Female 1973 Рівне ua
178 Юрий Волковинський Male 1982 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
180 Sergiy Chmel Male 1982 Borys Running Club Івано-Франківськ ua

16k

Individual race

Date: 26 January 2020

Start time: at 10:30

Price: 500 UAH

Limit: 250 participants

Participants total: 291

Participants registered - 248 out of maximum of 250
Last bib number assigned - 250, Юрій Вихопень

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
110 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
Olena Kuvila Female 1993 Gutsul running club Львів ua
Андрій Михалків Male 1996 KSO"IF-Deaf" Надвірна ua
Іванна Ковалів Female 1990 Івано-Франківськ ua
Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
8 Василь Гелетій Male 1988 Калуш ua
98 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
6 Максим Ус Male 1988 Інваспорт, Біговий Чернігів Чернігів ua
4 Євгенія Ус Female 1985 Біговий Чернігів Чернігів ua
3 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
5 Vitaliy Karpets Male 1986 Epikur Нововолинськ ua
93 Олена Хомуляк Female 1996 Ternopil runing club Тернопіль ua
7 Іванна Ковалів Female 1990 GRC Івано-Франківськ ua
9 Yaroslav Boichuk Male 1990 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
10 Oleksandr Slotvinskyy Male 1988 In beer we trust Львів ua
17 Yuliia Kucherenko Female 1988 Gutsul Running Club Львів ua
11 Людмила Прекрасна Female 1983 Київ ua
12 Володимир Гречаний Male 1978 Київ ua
13 Taras Tymofiichuk Male 1980 Коломия ua
14 Іванка Демків Female 1997 Лісний Хлібичин ua
15 Andrii Slavych Male 1993 Івано-Франківськ ua
16 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
30 Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
18 Oleksandr Redko Male 1991 Gutsul Running Club Київ ua
19 Володимир Лук\'янчук Male 1976 Gutsul running club Броди ua
217 Ірина Шевчук Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
101 Petro Dorosh Male 1987 Shypshyna run club Львів ua
20 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
77 Ольга Олійник Female 1994 Shypshyna Львів ua
21 Марина Гладилина Female 1995 Shypshyna run club Львів ua
64 Sasha Alimov Male 1984 Львів ua
40 Вероніка Вах Female 1995 Львів ua
60 Kateryna Senkiv Female 1988 Shypshyna Run Club Львів ua
129 Віка Гутник Female 1987 Gutsul Running Club
Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
216 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
Alina Sytnik Female 1988 ShypShyna Run Club
90 Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
Андрій Пришляк Male 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Лариса Койнаш Female 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
25 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
26 Nataliia Bandalak Female 1987 Gutsul running club
27 Bohdan Dyba Male 1997 Львів ua
Kalambet Yuriy Male 1988
81 Наталія Петришин Female 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
28 Вячеслав Грицкевич Male 1979 Gutsul Running Clun Івано-Франківськ ua
153 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
29 Іван Пастернак Male 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
158 Sergii Misko Male 1983 Броди ua
34 Марко Феньо Male 2000 Deaf Running Club Lviv Стрий ua
31 Oleg Kyrylko Male 1968 RunnersConnect Київ ua
33 Mykola Kramarenko Male 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
32 Андрій Деркач Male 1989 Чернівці ua
224 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Євген Будяньский Male 1982 Gutsul Running Club Миколаїв ua
Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
36 Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
37 Тарас Котик Male 1988 Городенка ua
38 Лариса Майданюк Female 1983 Кам'янець-Подільський ua
39 Оксана Забельская Female 1983
41 Andrii Sochka Male 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua
42 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
43 Микола Смеречук Male 1994 Хмелівка ua
52 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
44 Ihor Pylypiv Male 1989 Жидачів ua
45 Snizhana Skupova Female 1993 RunDay Львів ua
Руслан Ковалик Male 1982 TRAFIK Львів ua
46 Микола Єфімчук Male 1977 Богородчани ua
47 Тетяна Єфімчук Female 1987 Богородчани ua
Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
48 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
49 Andriі Bandalak Male 1985 Івано-Франківськ ua
50 Вікторія Зубач Female 1988 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
85 Тарас Поповчак Male 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
57 Juliya Zavadskaya Female 1987 Salomon Running Club Ukraine Київ ua
51 Lyudmila Mihaylova Female 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua
53 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
54 Микола Жуков Male 1984 Київ ua
55 Олександр Телевний Male 1986 Київ ua
56 Владислав Ткаченко Male 1976 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
58 Oleksandr Herheliuk Male 1989 Dexpens Лисець ua
59 Ihor Pasieka Male 1983 Івано-Франківськ ua
61 Наталія Рубльовська Female 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
180 Андрій Лапко Male 1987 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
120 Катерина Малецька Female 1997 Sport town Івано-Франківськ ua
63 Дмитро Романишин Male 1982 СПЦ "Каменяр" Івано-Франківськ ua
Наталія Ліварська Female 1984 Кам'янець-Подільський ua
65 Володимир Масний Male 1979 Жидачів ua
67 Андрій Клебан Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
66 Maria Petrynjak Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
68 Максим Юркевич Male 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua
69 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
70 Степан Іванишин Male 1994 Commando.run Калуш ua
71 Iryna Sliusar Female 1995 ShypShyna Run Club
72 Марта Цимбаліста Female 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
131 Pavlo Kochkodan Male 1985 Богородчани ua
73 Volodumyr Fialka Male 1990 ShypShyna Run Club Львів ua
74 Valerii Makaikin Male 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Ілля Мрад Male 1992 шипишина Бейрут lb
75 Наталія Соболта Female 1999 Червоноград ua
225 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U
78 Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
76 Андрій Шпіц Male 1989 Броди ua
100 Володимир Федосеєнко Male 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua
79 Вікторія Бабенко Female 1991 Shypshuna Run Club Львів ua
80 Олег Соболта Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
82 Petro Polkovnikov Male 1988 Gutsul Running Club Яремче ua
83 Serg Futumaichuk Male 1980 Village Run
Наталія Пойдюк Female 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
84 Наталія Пойдюк Female 1984 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
86 Roman Maksymiv Male 1990 Івано-Франківськ ua
87 Stepan Kurdylo Male 1984 In Beer We Trust Львів ua
88 Тереза Швець Female 1998 Ternopil Running Club Тернопіль ua
89 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
91 Козир Андрій Male 1991 Kozyr team Хуст ua
92 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
94 Anastasiia Platokhina Female 1999 Чернівці ua
95 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua
105 Anastasiya Romanyuk Female 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
96 Ольгп Малиновська Female 1989 Надвірна ua
242 Vasyl Janko Male 1983 Івано-Франківськ ua
97 Роман Дунець Male 1981 Lviv Trail Running Club Львів ua
99 Михайло Скобилко Male 1989 Shypshyna run club Львів ua
2 Сергій Чізмар Male 1972 Kozyr team Хуст ua
102 Любомир Бордун Male 1984 Kolomyia Running Club Коломия ua
103 Мар\'ян Партика Male 1983 Run4U Львів ua
104 Роксана Партика Female 1987 Run4U Львів ua
Іван Жекало Male 1999 ДЮСШ Голинь ua
159 Володимир Косило Male 1987 Надвірна ua
173 Ярослав Остафійчук Male 1955 Медик Івано-Франківськ ua
106 Ramin Gasanov Male 1986
107 Юрій Тиліпський Male 1995 Львів ua
108 Оксана Катериняк Female 1987 Коломия ua
109 Ivanka Uboga Female 1988 Львів ua
147 Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
111 Володимир Пінтилюк Male 1982 Pulse Running Team Чернівці ua
112 Руслан Вербіцький Male 1978 Тернопіль ua
212 Сергій Яросевич Male 1982 Ternopilruningclub Тернопіль ua
Ольга Грицак Female 1993 Івано-Франківськ ua
114 Віталій Цимбалюк Male 1972 Ліга доброго бігу Млинів ua
119 Alex Yurov Male 1989 Run4U Львів ua
113 Paul Kovalskyi Male 1990 Спілка воїнів АТО Волині Луцьк ua
115 Денис Щолоков Male 1989 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
116 Александр Антонюк Male 1984 RIA.COM Київ ua
117 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
118 Misha Shastin Male 1994 Львів ua
121 Олександр Малонос Male 1988 в/ч А1666 Львів ua
122 Ivan Kirvas Male 1992 Львів ua
123 Юрій Цімболинець Male 1992 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
Ірина Пикалюк Female 1987 Epikur Володимир-Волинський ua
156 Vasyl Koshel Male 1978 Family Коломия ua
124 Шушка Іван Male 1996 Ужгород ua
125 Andrii Kepeshchuk Male 1994 KYIV CYCLING SQUAD Богородчани ua
126 Аліна Сич Female 1973 Epikur Володимир-Волинський ua
127 Андрій Бадзюнь Male 1976 Epikur Нововолинськ ua
128 Serhii Korolik Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
193 Володимир Карпяк Male 1995 Deaf Running Club Lviv Львів ua
130 Максим Лядик Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Оксана Матіос Female 1978 Kolomyia Runday Коломия ua
133 Татьяна Кнышенко Female 1983 Epikur Володимир-Волинський ua
134 Сергій Безотосний Male 1985 Львів ua
135 Валентина Кошелюк Female 1999 Львів ua
136 Володимир Кабан Male 1994 Івано-Франківськ ua
Юлія Марціновська Female 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
Юлія Марціновська Female 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
187 Степан Білець Male 1999 Deaf Running Club Lviv Львів ua
161 Андрій Борушок Male 1988 Івано-Франківськ ua
137 Богдан Рошнівський Male 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua
138 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua
139 Роксолана Стефанюк Female 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua
140 Наталія Карпенко Female 1977 Нетішин ua
141 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
142 Andriy Pestov Male 1991 Львів ua
143 Гнат Думинець Male 1994 Львів ua
144 Роман Штангрет Male 1979 Трускавець ua
249 Volodymyr Olkhovyk Male 1987 Федерація Триатлону м.Луцька
145 Іванна Царевич Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
146 Тарас Шевчук Male 1989 СК «Гепард» Луцьк ua
148 Юлія Петрань Female 1984 SC StartUp Червоноград ua
149 Юля Петришина Female 1990 СК Лучеськ
Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
152 Vita Vypasniak Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
150 Віталій Петришин Male 1996 SK Luchesk Луцьк ua
151 Юрій Ковалюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
154 Христина Вітюк Female 1991 Ліга Доброго Бігу
157 Павло Павлюк Male 1999 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
155 Любов Шебунчак Female 1986 Дзвиняч ua
215 Андрій Демків Male 1980
160 Олександр Качанко Male 1989 Івано-Франківськ ua
162 Andriy Semchuk Male 1985 Gutzul running club Івано-Франківськ ua
Olya Genyk Female 1991 Львів ua
174 Максим Пакін Male 1998 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
163 Уляна Купчак Female 1998 Ternopil_running_club Тернопіль ua
164 Julia Drozd Female 1990 Shypshyna Run Club Львів ua
Yuliya Petrovych Female 1990 Зварйовані туристи Рівне ua
179 Вадим Рогозовський Male 1989 Saucony Ukraine Team/Saucony running club Володарка ua
165 Sergey Dolbysh Male 1974 Коломийський біговий клуб Коломия ua
23 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
166 Леонід Калинчук Male 1967 НАВС
167 Андрій Бурко Male 1987 Володимир-Волинський ua
168 Тарас Васів Male 1983 Володимир-Волинський ua
169 Наталія Смикалюк Female 1989 Володимир-Волинський ua
170 Вадим Литвинчук Male 1991 Володимир-Волинський ua
171 Ілля Медецький Male 1988 Володимир-Волинський ua
172 Вікторія Нечипорук Female 1988 Володимир-Волинський ua
175 Mykola Khyl Male 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
176 Nazar Kachurak Male 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua
184 Михайло Калинчук Male 1992 Навс Івано-Франківськ ua
178 Oleksandr Viktorov Male 1990 Bila Tserkva Marathon Біла Церква ua
177 Іванна Русавська Female 1991 Київ ua
201 Олександр Цопа Male 1987 Pace Run Club Чернівці ua
Руслан Йолтухівський Male 1976 Ternopil Running Club Тернопіль ua
181 Володимир Блаженко Male 1985 Тернопіль ua
182 Марічка Москалець Female 1993 Village trail Київ ua
191 Natalya Maslovska Female 1981 Ternopil Running Club Тернопіль ua
189 Андрій Назарко Male 1983 - Городок ua
183 Юрій Левицький Male 1975 ГО"Стрийські хвости" Стрий ua
188 Сергей Марьянов Male 1992 Луцьк ua
185 Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
186 Богдан Крицун Male 1954 Богородчани ua
210 Михайло Лотиш Male 1980 Кolomyia Running Club Коломия ua
211 Олексій Даган Male 1949 Богородчани ua
Oleg Ozarko Male 1985 Івано-Франківськ ua
Sergii Rybak Male 1986 Динамо Вінниця ua
1 Ігор Гелетій Male 1982 Івано-Франківськ ua
190 Андрій Пелех Male 1984 Тернопіль ua
192 Сергій Топольницький Male 1986 shypshyna run club Львів ua
194 Вадим Чуревич Male 2002 KSO "IF-Deaf" Івано-Франківськ ua
195 Валентин Іванків Male 2001 KSO"IF-Deaf" Івано-Франківськ ua
196 Наталия Ершова Female 1978 Чернівці ua
197 Сергій Даневич Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
198 Вадим Собко Male 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
239 Оксана Собко Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
200 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
199 Андрій Козій Male 1985 Адвокат Майбутнього Пустомити ua
Александр Побережный Male 1964 - Хмельницький ua
202 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
203 Оксана Райта Female 1993 No name
214 Oleh Drozdovskyy Male 1981 Кабани Винники ua
204 Галина Брановська Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
205 Богдан Ільків Male 1972 Калуш ua
213 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
206 Сергій Чіжмарь Male 1996 Kozyr Team Хуст ua
207 Taras Koropas Male 1994 Bulby41 Львів ua
208 Василь Жмуд Male 1990 Івано-Франківськ ua
209 Aibek Dadabaev Male 1988 stayerrunodessa
Лариса Лабарткава Female 1949 ULTRA RUN VERAS Львів ua
244 Олег Пахар Male 1988 ГуцулРаннінгКлаб Івано-Франківськ ua
Катерина Фецяк Female 1992 Кузня Тіла Нововолинськ ua
220 Андрій Маїк Male 1993 Шипшина Львів ua
Ярослав Конопельський Male 1957 Фенікс Львів ua
218 Михайло Бузак Male 1997 Благо Івано-Франківськ ua
219 Богдан Свістяк Male 1999 Благо Івано-Франківськ ua
226 Юра Гошій Male 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua
221 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
228 Аліна Бощук Female 1999 Чернівці ua
223 Павло Федорко Male 2003 Підгір'я ua
229 Yuriy Blagodir Male 1981
222 Олександр Джулінський Male 1987 Lutsk Triathlon Federation Луцьк ua
227 Mykyta Ubyivovk Male 1991 Run4U Львів ua
230 Dorota Janikowska-Mlynarczyk Female 1972 Олесно pl
231 Leszek Latusek Male 1969 Олесно pl
232 Gianluca Lettiero Male 1971 Олесно pl
233 Наталя Бродська Female 1981 KamyanetsRunClub
234 Дмитро Забельський Male 1981
235 Петро Бродський Male 1980 KamyanetsRunClub
Taras Bileichuk Male 1989 Івано-Франківськ ua
Леся Квич Female 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Володимир Рудник Male 1955 Самостійно Львів ua
240 Максим Гаврилів Male 1985 New Generation Львів ua
236 Микола Воробей Male 1971 Нововолинськ ua
Єрьоменко Дмитро Male 2006 Піски ua
Надія Луценко Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
237 Олег Решетняк Male 1991 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
238 Оля Кирич Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
241 Роман Глушак Male 1964 Долина ua
243 Олексій Стрельцов Male 1989 АФЛ Львів ua
245 Олександр Кушнір Male 1982
246 Віктор Мохначук Male 1981 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Ірина Аксьонова Female 1981 Nova Poshta Global Run Club Львів ua
247 Євгеній Щербак Male 1990 Білоцерківський Марафон Біла Церква ua
22 Оксана Разумейко Female 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олександр Крамарюк Male 1994 Кіцмань ua
Євген Мацейко Male 1989 Karpatiya NordicFitClub Дрогобич ua
250 Юрій Вихопень Male 1992 НГУ Тернопіль ua
248 Діана Вихопень Female 1997 -- Тернопіль ua

3k

Individual race

Date: 26 January 2020

Start time: at 10:35

Price: UAH

Limit: 200 participants

Participants total: 212

Participants registered - 208 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 206, Юрій Басараб

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Саша Юрців Male 2004 Богородчани ua
2 Bodya Ivankiv Male 2006 Богородчани ua
3 Вероніка Генкул Female 2001 Чернівці ua
4 Грицевич Оксана Female 2011 Богородчани ua
5 Уляна Грицевич Female 1985 Богородчани ua
6 Василь Куриляк Male 1996 КДЮСШ
7 Андрій Водвуд Male 1996 Adidas Івано-Франківськ ua
8 Анастасія Остапишин Female 2007 ДЮСШ-1 Івано-Франківськ ua
9 Антон Федик Male 2007 ДЮСШ-1
10 Marianna Voraliuk Female 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
11 Святослав Торованин Male 1992 Івано-Франківськ ua
12 Христина Фученко Female 1985 Івано-Франківськ ua
13 Василина Лило Female 1987
14 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
15 Ірина Лущик Female 1999 Рух Тверезих Галичан Львів ua
16 Tetyana Strutynska Female 1979 Івано-Франківськ ua
17 Анастасія Сенчак Female 1996 Івано-Франківськ ua
18 Руслана Веретчак Female 1969 Івано-Франківськ ua
19 Катерина Ткаченко Female 2002 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
20 Марта Порада Female 1983 Івано-Франківськ ua
21 Oksana Pasieka Female 1982 Івано-Франківськ ua
22 Владислав Дем\'янів Male 2004 Богородчани ua
23 Юрій Гуцул Male 1979 Crossfit Energy
24 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
25 Олеся Немудра Female 1987 Київ ua
26 Віра Грущак Male 1984 Shypshyna Run Club
27 Сергій Подумей Male 1993 CrossfitEnergy Борщів ua
28 Василь Українець Male 1980 Crossfit Energy Борщів ua
29 Оксана Яровик Female 1977 Івано-Франківськ ua
30 Тетяна Колесник Female 1989 Яргорів ua
31 Василь Грошенко Male 1952
32 Oksana Grynovets Female 1983 Не у клубі
33 Ігор Броневич Male 1991 Твоя Львівщина Львів ua
34 Юлія Попович Female 2004
35 Оля Долотко Female 2009 Богородчани ua
36 Любомир Демянів Male 1980 Богородчани ua
37 Світлана Демянів Female 1983 Богородчани ua
38 Давид Демянів Male 2011 Богородчани ua
39 Галина Грошенко Female 1958 Богородчани ua
40 Олег Купрієнко Male 2006 Стрий ua
41 Анастасія Купрієнко Female 2003 Стрий ua
42 Юлія Марціновська Female 1995 Kolomyia Running Club Коломия ua
43 Іван Москалюк Male 1991 Слобода-Банилів ua
44 Уляна Струтинська 1989 Івано-Франківськ ua
45 Tetyana Hemiy Female 1979 Івано-Франківськ ua
46 Volodya Yurchuk Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
47 Тетяна Дишлюк Female 1986 Епікур Володимир-Волинський ua
67 Мар\'яна Безотосна Female 1986 Львів ua
48 Oksana Dzundza Female 1973 Івано-Франківськ ua
49 Maryana Bezotosna Female 1986 Львів ua
50 Ігор Томчишин Male 1991 CrossFit ENERGY Борщів ua
51 Lina Petlyak Female 1997 Івано-Франківськ ua
52 Денис Лісовий Male 1999 Борщів ua
66 Олена Онуфрик Female 1968 Free Самос gr
53 Виктория Ванджура Female 2000 Crossfit Energy Борщів ua
54 Дмитро Богославець Male 1988 Володимир-Волинський ua
55 Оксана Богославець Female 1992 Володимир-Волинський ua
56 Ірина Ковальчук Female 1996 Володимир-Волинський ua
57 Ірина Мисанюк Female 1992 Володимир-Волинський ua
58 Ольга Панасюк Female 1979 Володимир-Волинський ua
59 Сергій Ковальчук Male 1973 Володимир-Волинський ua
60 Віталій Пилипюк Male 1982 Володимир-Волинський ua
61 Любов Саць Female 1984 Володимир-Волинський ua
62 Ірина Пикалюк Female 1987 Володимир-Волинський
63 Руслана Пилипюк Female 1986 Володимир-Волинський ua
64 Леонід Тищук Male 1985 Володимир-Волинський ua
65 Володимир Шандра Male 1988 Володимир-Волинський ua
68 Микита Ступак Male 2007 Львів ua
69 Славич Христина Female 2005 SC StartUp Червоноград ua
81 Уляна Гаврилко Female 2009 Богородчанська ЗОШ №1 Підгір'я ua
70 Мія Штик Female 1994 RaketaTeam Львів ua
71 Ігор Андрусишин Male 1985 SRT Стрий ua
72 Володимир Бандяк Male 1980 Івано-Франківськ ua
73 Iryna Galaguz Chornous Female 1984 Івано-Франківськ ua
74 Вікторія Крисюк Female 1999 Кфв Івано-Франківськ ua
75 Олександр Желізняк Male 2002 Максимум Ужгород ua
76 Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
82 Oleg Ozarko Male 1985 Івано-Франківськ ua
77 Nazar Masliy Male 1984 - Глибоке ua
78 Василь Маслій Male 1959 - Глибоке ua
79 Андрій Євгень Male 1985 CrossFitEnergy
80 Сергій Українець Male 2001 Crossfit Energy Борщів ua
83 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
84 Наталя Калабанька Female 1973 Івано-Франківськ ua
115 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
85 Олег Коршунов Male 1996 Pace run club Чернівці ua
86 Ольга Гонтар Female 1997 Володимир-Волинський ua
87 Володимир Мазурук Male 1987 Володимир-Волинський ua
88 Олеся Соколова Female 1986 Володимир-Волинський ua
89 Олександр Старанчук Male 2003 Crossfit Energy Борщів ua
90 Юрій Пташник Male 2009 Богородчани ua
91 Yuriy Pavlik Male 1981 Борислав ua
92 Діана Скородинська Female 2002 Азимут Калуш ua
93 Саша Брикса Male 1979 Івано-Франківськ ua
94 Іра Кульчицька Female 1987 Івано-Франківськ ua
95 Михайло Кульчицький Male 1982 Івано-Франківськ ua
116 Андрій Андрусейко Male 1977 Стрий ua
96 Тарас Рожко Male 1995 Івано-Франківськ ua
97 Максим Брикса Male 2004
119 Ольга Лотиш Female 1983 Коломия ua
98 Роман Станіславський Male 2010 Івано-Франківськ ua
99 Софія Лях Female 1995 Шипшина Львів ua
101 Роман Єжак Male 1995 Богородчани ua
102 Франко Єжак Male 1972 Богородчани ua
103 Ірина Єжак Female 1973 Богородчани ua
104 Роман Крицун Male 1964 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua
105 Микола Яцків Male 1962 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua
106 Орест Оклієвич Male 1961 Івано-Франківськ ua
107 Наталя Дячишин Female 1982 Благо Івано-Франківськ ua
108 Любов Прохаска Female 1982 Благо Івано-Франківськ ua
109 Леонід Бажовський Male 1989 Crossfit Energy Борщів ua
110 Іван Рожкевич Male 1959 група козаків Богородчани ua
111 Софія Волочій Female 2004 Богородчани ua
117 Катерина Фецяк Female 1992 Кузня Тіла Нововолинськ ua
112 Віталій Гавадзин Male 1988 Івано-Франківськ ua
113 Ірина Гавадзин Female 1994 Івано-Франківськ ua
114 Василь Римарук Male 1978 -
118 Oksana Ubyivovk Female 1989 Run4U Львів ua
Петро Чернявський Male 1982 Івано-Франківськ ua
Stanislaw Belka Male 1982 Олесно pl
Norbert Hober Male 1982 Олесно pl
120 Марія Маркова Female 1982 Івано-Франківськ ua
121 Олександр Кривко Male 2006 Школа ном 2 Богородчани ua
122 Андрій Жирик Male 2005 Богородчани ua
123 Роман Бойко Male 2002
124 Таня Вуйчик Female 2005 Богородчани ua
125 Влад Феденько Male 2005 BOGORUNERS2K20 Богородчани ua
126 Ігор Антонов Male 2006 BOGORUNERS2K2 Богородчани ua
127 Павло Волочій Male 2006 Богородчани ua
128 Олег Дідух Male 2006 Богородчани ua
129 Андрій ЗАГІРНЯК Male 2004 Пробіг Друзів Підгір'я ua
130 Анастасія Тацюк Female 2004 Богородчани ua
131 Надія Луценко Female 1994 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
132 Andriy Kytsman Male 1993 Богородчани ua
133 Андрій Кремез Male 1983 BogoBasket Богородчани ua
134 Юлія Ляхович Female 1984 RunIfCommunity
135 Андрій Петрунько Male 2004 Богородчани ua
136 Дмитро Гуцман Male 2006 Богородчани ua
137 Максим Ковбанюк Male 2004 Bogo Basket Богородчани ua
138 Ірина Гуцман Female 1978 Богородчани ua
139 Андрій Левицький Male 2004 Bogo Basket Богородчани ua
140 Сергій Коваль Male 2006 Bogo basket Богородчани ua
141 Стас Маслій Male 2006 BogoBasket Богородчани ua
142 Віталій Бойчук Male 2006 BogoBasket Богородчани ua
143 Ігор Третяк Male 1986 Богородчани ua
144 Денис Соколовський Male 2011 Богородчани ua
144 Захар Попович Male 2006 Школа 2 Богородчани ua
145 Діана Воронич Female 2004
146 Оля Дем\'янів Female 2004 Богородчани ua
147 Яна Кобилюк Female 2004 Богородчани ua
148 Софія Гуменюк Female 2004 Ххх Богородчани ua
149 Angelika Volovich Female 1994 Київ ua
150 Соколовська Христина Female 2006 Богородчани ua
151 Діана Соловей Female 2005 Богородчани ua
152 Соколовська Світлана Female 1986 Богородчани ua
152 Максим Озарко Male 2004 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua
153 Олександр Бойчук Male 1982 Богородчани ua
154 Софія Іванків Female 2005 Богородчани ua
155 Софія Рибчинська Female 2004 Богородчани ua
156 Святослав Рибчинський Male 2009 Богородчани ua
156 Глушак Максим Male 2010 Bogo Basket Богородчани ua
157 Марія Смук Female 1992 Богородчани ua
158 Кирило Ходорченко Male 2009 Bogobasket Богородчани ua
159 Костюк Дмитро Male 2012 Bogo Basket Богородчани ua
159 Олексій Стрельцов Male 1989 АФЛ Львів ua
160 Андрій Харун Male 2003 Івано-Франківськ ua
161 Назар Трошко Male 2004 KSO"IF-Deaf" Єзупіль ua
162 Соломія Цімболинець Female 1994 Івано-Франківськ ua
163 Сергій Кравець Male 1988 ТМ Ксенія ua
164 Оксана Костиш Female 1980 ТМ Ксенія Івано-Франківськ ua
165 Ігор Луців Male 2007 Богородчани ua
166 Олена Нечаєва Female 1979 Фенікс Львів ua
167 Ольга Петрів Female 1989 Івано-Франківськ ua
168 Наталія Мантика Female 1961 CrossFitEnergy Борщів ua
169 Андрій Білик Male 1978 CrossFitEnergy Борщів ua
170 Уляна Кушнір Female 1982 Чернівці ua
171 Олексій Попруга Male 1997 ДПРЧ-4 Богородчани ua
172 Насірова Ельміра Female 1998 ПНУ Івано-Франківськ ua
173 Андрій Яцків Male 2004 Богородчани ua
174 Зоряна Борова Female 2000 ПНУ Івано-Франківськ ua
175 Taras Gladkyi Male 1981 Задністрянське ua
176 Ірина Бордун Female 1983 Коломия ua
177 Інна Писклинець Female 1987 Богородчани ua
178 Оксана Борова Female 2000 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua
179 Анастасія Середюк Female 2004 Богородчани ua
180 Юрій Головчук Male 1998 Івано-Франківськ ua
181 Олександер Юзвак Male 1996 Crossfit Energy
182 Yaroslav Huliak Male 1991 Ск "Бескид" Богородчани ua
183 Андрій Кройтор Male 2004 Богородчани ua
184 Ярослав Миханюк Male 2003 Коледж фізичного виховання Івано-Франківськ ua
185 Денис Пташник Male 2007 Богородчани ua
186 Мар"яна Станіславська Female 2004 Івано-Франківськ ua
187 Каріна Почерева Female 2008 Івано-Франківськ ua
188 Наталія Михайлишин Female 1980 Богородчани ua
189 Сніжана Жирук Female 1967 CrossFitEnergy Борщів ua
190 Надія Фещук Female 1974 CrossFitEnergy Борщів ua
191 Юлія Михайлишин Female 2005 Богородчани ua
192 Захар Кочерга Male 2000 Івано-Франківськ ua
193 Станіслав Михайлишин Male 2010 Богородчани ua
194 Руслан Говдяк Male 2001 Старі Богородчани ua
195 Сергій Смолярук Male 1984 Епікур ua
196 Руслан Михайлишин Male 1979 Богородчани ua
197 Денис Марчук Male 2001 КФВ Івано-Франківськ ua
198 Анастасія Василишин Female 2001 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
199 Ольга Гірак Female 2002 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
200 Адріана Шеремета Female 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
201 Богдана Перегінець Female 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
202 Наталія Комольцева Female 1984 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
203 Катерина Климців Female 2009 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
204 Іванна Джурин Female 2000 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
205 Богдан Микитюк Male 1981 ДЮСШ-2 Прикарпатські вовчиці ua
206 Юрій Басараб Male 2009

1k

Individual race

Price: UAH

Limit: 100 participants

1 км індивідуально для учасників віком 11-14 років.

Participants total: 56

Participants registered - 51 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 182, Володимир Пазинюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Діана Сисак Female 2007 Калуш ua
2 Настя Борисова Female 2007 Тисмениця ua
3 Настя Воробчак Female 2007 Тисмениця ua
4 Василь Войчук Male 2009 Тисмениця ua
5 Любов Козачок Female 2008 Тисмениця ua
6 Ірина Пленюк Female 2007 Тисмениця ua
7 Анастасія Пленюк Female 2008 Тисмениця ua
8 Вікторія Зошій Female 2007 Тисмениця ua
9 Анна Мисишин Female 2007 Тисмениця ua
10 Вікторія Данилюк Female 2008 Тисмениця ua
11 Любомир Луців Male 2008
12 Єрьоменко Дмитро Male 2006 Піски ua
13 Андрій Сисак Male 2007 Тисмениця ua
14 Андрій Захарук Male 2008 Тисмениця ua
15 Роман Мисишин Male 2006 Тисмениця ua
16 Ярослав Федоришин Male 2006 Тисмениця ua
17 Роман Сисак Male 2006 Тисмениця ua
18 Ольга Єнкало Female 2008 Калуш ua
19 Олександр Балашовець Male 2009 Калуш ua
20 Зоряна Смик Female 2006 Калуш ua
21 Євгенія Магас Female 2008 Калуш ua
22 Богдан Генега Male 2007 Калуш ua
25 Славич Христина Female 2005 SC StartUp Червоноград ua
24 Олег Рибак Male 2007 СКА Львів ua
23 Каріна Сенчак Female 2007 Богородчани ua
26 ігор Яремак Male 2008 азимут Калуш ua
27 Іван Багрій Male 2008 Богородчани ua
29 Яна Єжак Female 2006 Богородчани ua
30 Настя Брикайло Female 2009
153 Богдан Полюхович Male 2008 Богородчани ua
157 Ольга Вірстюк Female 2010 Богородчани ua
160 Денис Данилюк Male 2007 Богородчани ua
161 Вікторія Козак Female 2008 Богородчани ua
162 Христина Костишин Female 2008 Богородчани ua
163 Аня Демків Female 2008 Богородчани ua
164 Анна Дмитрук Female 2007 Богородчани ua
165 Максим Вірстюк Male 2009 BogoBasket Богородчани ua
166 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
166 Настя Ерстенюк Female 2009 Богородчани ua
167 Остап Басараб Male 2008 Богородчани ua
168 Анжела Гатич Female 1990 Богородчани ua
169 Михайло Гатич Male 2010 Богородчани ua
170 Денис Писклинець Male 2008 Богородчани ua
171 Оксана Грицевич Female 2011 Богородчани ua
171 Максим Крицун Male 2012 Богородчани ua
175 Олег Поворозник Male 2011 Богородчани ua
174 Владислав Дрогомирецький Male 2008 Богородчани ua
176 Саша Гоголь Male 2008 Богородчани ua
173 Валентина Басараб Female 2006
172 Наталія Антонова Female 1982 BogoBasket Богородчани ua
177 Svitlana Ivanova Female 1980 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
178 Ігор Антонов Male 2006 BOGOBASKET Богородчани ua
179 Павло Багрій Male 2005 Богородчани ua
180 Дем’ян Макар Male 2007 СЛІД Богородчани ua
181 Арсен Бойченюк Male 2006 2школа Богородчани ua
182 Володимир Пазинюк Male 2004 Богородчани ua

500m

Individual race

Price: UAH

Limit: 100 participants

500 м індивідуально для учасників віком 8-10 років.

Participants total: 35

Participants registered - 35 out of maximum of 100
Last bib number assigned - 207, Олег Фученко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Аня Попика Female 2009 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
2 Василь Войчук Male 2009 Калуш ua
3 Маргарита Ткаченко Female 2009 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
4 Софія Воробчак Female 2009 Тисмениця ua
5 Ivan Pasieka Male 2011 Івано-Франківськ ua
6 Давид Демянів Male 2011 Богородчани ua
7 Андрій Цимбалюк Male 2010 Ліга доброго бігу Млинів ua
8 Іван Багрій Male 2008 Богородчани ua
9 Максим Пушкіш Male 2010 Калуш ua
10 Ілля Івасів Male 2010 Калуш ua
11 Михайло Пушкіш Male 2010 Калуш ua
12 Владислав Харлов Male 2010 Калуш ua
13 Святослав Бойко Male 2010 Калуш ua
14 Каріна Бойсюк Female 2009 Калуш ua
15 Каріна Федоришин Female 2009 Калуш ua
16 Іван Яремак Male 2010 Калуш ua
17 Ігор Кирилишин Male 2009 Калуш ua
18 Ангеліна Крайник Female 2009 Калуш ua
19 Софія Синиця Female 2009 Калуш ua
20 Андріана Смик Female 2009 Калуш ua
21 Дмитро Лотиш Male 2012 Коломия ua
22 Miliena Trembitska Female 2014 Shypshyna Run Club Львів ua
26 Катруся Царевич Female 2011 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
27 Юрій Саранчук Male 2012 Богородчани ua
28 Михайло Пилипюк Male 2010 Володимир-Волинський ua
31 Олександра Кульчицька Female 2011 Івано-Франківськ ua
29 Богдан Середюк Male 2011 Старі Богородчани ua
30 Ілона Бабецька Female 2012 Богородчани ua
32 Дарина Озарко Female 2010 Івано-Франківськ ua
25 Владислава Єфімчук Female 2012 Богородчани ua
23 Аліна Говера Male 2012 Старі Богородчани ua
24 Віктор Римарук Male 2012 -
167 Лада Бордун Female 2010 Коломия ua
168 Anastasia Voraliuk Female 2014 Івано-Франківськ ua
207 Олег Фученко Male 2010 Івано-Франківськ ua

100m

Individual race

Price: UAH

Limit: 50 participants

100 м індивідуально для учасників віком 1-7 років.

Participants total: 27

Participants registered - 27 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 174, Яна Фученко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Катерина Величкевич Female 2013 Shypshyna run club Львів ua
2 Андрій Гелетій Male 2013 Калуш ua
3 Оля Порада Female 2012 Івано-Франківськ ua
4 Єлизавета Ткаченко Female 2012 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
5 Кароліна Воробчак Female 2012 Тисмениця ua
6 Solomiia Pasieka Female 2012 Івано-Франківськ ua
7 Danylo Kushnir Male 2016 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
8 Давид Грущак Male 2013 Shypshyna run club
9 Давид Демянів Male 2011 Богородчани ua
10 Яринка Грущак Female 2015 Shypshyna Run Club
11 Михайло Середюк Male 2013 Богородчани ua
12 Karina Ozarko Female 2013 Івано-Франківськ ua
13 Софія Саранчук Female 2016 Богородчани ua
14 Антон Сікора Male 2014 Богородчани ua
15 Катерина Пташник Female 2014 Богородчани ua
16 Каміла Бублик Female 2012 Івано-Франківськ ua
17 Вероніка Мельник Female 2012 Івано-Франківськ ua
18 Христина Рогацька Female 2012 Богородчани ua
19 Брикса Остап Male 2013 Івано-Франківськ ua
20 Матвій Присяжнюк Male 2016 Богородчани ua
21 Роман Присяжнюк Male 2014 Богородчани ua
22 Олександр Говера Male 2015 Старі Богородчани ua
23 Ілля Полюхович Male 2013 Богородчани ua
24 Мирослав Кріцак Male 2014 Богородчани ua
172 Дем’ян Макар Male 2007 СЛІД Богородчани ua
173 Злата Макар Female 2013 Богородчани ua
174 Яна Фученко Female 2015 Івано-Франківськ ua

28 Comments:

  1. Марія Кулинич

    Яка знижка інвалідам 3 групи?

    1. Володимир Юрчук

      Для інвалідів 3 групи немає знижки.

  2. Андрій Хімка

    Допоможіть зареєструватись учасник бойових дій

  3. Valentyn Skubak

    Доброго дня, як зареєструвати ще одного учасника зі свого акаунта?

    1. Володимир Юрчук

      Доброго дня! Якщо дистанція інша ніж у Вас тоді можна.
      У іншому випадку напишіть дані учасника на вайбер 095-075-06-61

  4. Іван Бойченюк

    Який маршрут 32 км?

    1. Володимир Юрчук

      Маршрут традиційний, без змін, в положенні схематично вказано як проходить маршрут та описано через які населені пункти. Детальна карта маршруту згодом буде оприлюднена на нашій сторінці facebook.

  5. Andrii Yeromenko

    Доброго дня. Чи можна змінити дистанцію? Реєструвався на 16 км., тепер наважився на на 32 км. )))

    1. Володимир Юрчук

      Якщо визначитись на 100% напишіть мені у вайбер 095-075-06-61

  6. Іван Жекало

    Добрий вечір Чи є знижки інвалідам 2 групи?

    1. Володимир Юрчук

      Так, напишіть мені у вайбер +380950750661

  7. Mykyta Prus

    Доброго дня, я зарєструвався і вже проплатив, але отримав травму і не зможу приймати участь, чи можливо якось повернути гроші ?

    1. Володимир Юрчук

      Ні, нажаль кошти не повертаються!(

      1. Mykyta Prus

        Доброго дня! Чи можливо з 32 км переєструвати на 16 км ?

  8. Kalambet Yuriy

    Доброго вечора. Чи діє знижка для учасника ато? Дякую

  9. Олексій Кулик

    Шановні організатори змагань!
    Я заявив себе і Ігоря Лисого на дистанцію 32 км. Але зараз ми не впевнені, що зможемо здолати цю дистанцію. Тому просимо Вас перезаявити нас на дистанцію 16 км. Номерів на 32 км нам ще не дали. Наші прізвища заходяться на 17-ій сторінці списку учасників на 32 км.
    З повагою, Олексій Кулик.

    1. Володимир Юрчук

      Доброго дня! Ви подали тільки заявку на реєстрацію. Реєстрація на участь вважається дійсною тільки після присвоєння номера ,тобто оплати стартового внеску. Для осіб пенсійного віку ми даємо знижку 50% деталі писати у вайбер 0950750661

  10. Oleh Drozdovskyi

    Доброго вечора.
    Прошу зняти мене з реєстрації на 32к, буду бігти 16к- свята добре пройшли 🙂
    Олег Дроздовський

    1. Володимир Юрчук

      Доброго дня! Перереєстрація з 1 січня платна, вартість 100грн
      Прошу написати мені у вайбер 0950750661

  11. Дем’ян Макар

    Вітаю!
    О котрій початок (відкриття) змагань?

    1. Володимир Юрчук

      Відкрийте будь ласка положення змагань , там вся інформація.

  12. Олександр Кривко

    Добрий день я хочу вам подякувати за цей щорічний пробіг ви молодці що робите це

    1. Володимир Юрчук

      Доброго дня! Дякую Вам!) Дуже приємно що нашу роботу цінять!

  13. Денис Лагутков

    Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка, як передбачений формат онлайн-забігу (реєстрація, надіслати скрін про подалання дистанції а потім отримати поштою посилку)?

    1. Володимир Юрчук

      Доброго вечора! Залежно яка дистанція, напишіть мені на вайбер 0950750661 або зателефонуйте..

  14. Христина Рогацька

    Доброго дня! Чому на забіг 100 м. два 171 номера?

  15. Уляна Гаврилко

    Добрий день,так розумію забіг на 32км в 10.30,з котрої години починається реєстрація і о котрій закінчується?

  16. Саша Юрців

    коли будуть результати 3 км?

Leave a comment