Пробіг друзів 2019

20 Січня 2019 Біг / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k

20 січня 2019 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

32k

32 км

Дата: 20 Січня 2019

Початок: о 11:00

Вартість: 300 грн.

Ліміт: 150 учасників

Зареєстровано учасників: 113 /150 (Оплачено - 93)
Останній присвоєний стартовий номер - 100, Марія Поліщук

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Sergei Panchenko Чол 1971 RUN4U Львів ua $
20 Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua $
Yevhen Yevstratyev Чол 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Aleksey Kuznetsov Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua $
12 Sergii Spivak Чол 1985 Київ ua $
Iryna Boiko Жін 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua
72 андрій калинчук Чол 1976 Borysrunningclub Івано-Франківськ ua $
65 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
15 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
17 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
18 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua
21 Олександр Сліпець Чол 1984 Run Base Kyiv Київ ua $
42 Віталій Терещенко Чол 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB ua $
Богдан Крицун Чол 1954 Богородчани ua
Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna run club Львів ua
23 Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua $
Andrey Androschuk Чол 1987 Київ ua
49 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
25 Зоряна Бутрин Жін 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
24 Ігор Заремба Чол 1975 без назви Тернопіль ua $
50 Юрій Цікало Чол 1955 Ternopil Running Club Товстолуг ua $
Сергій Шимков Чол 1987 Family Run Club Бердичів ua
Роман Боднарчук Чол 1984
26 Тарас Гупало Чол 1995 Ківерці ua $
39 Андрій Богай Чол 1987 run Day Тернопіль ua $
28 Танасій Маковійчук Чол 1949 Колос Неполоківці ua $
29 Віталій Хиля Чол 1980 КЛБ Hammers Малин ua $
35 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
30 Sergiy Boborykin Чол 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
34 Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
31 Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua $
45 Роман Колечків Чол 1992 Борислав ua $
32 Dmytro Boliak Чол 1987 SEBN UA Тернопіль ua $
Mykyta Prus Чол 1998 Львів ua
33 Василь Кабан Чол 1960 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
36 Vitaliy Stupak Чол 1977 $
87 Андрій Сушко Чол 1992 Львів ua $
54 Назар Бусько Чол 1998 Львів ua $
55 Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
37 Андрій Лапко Чол 1987 динамо Івано-Франківськ ua $
38 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
Петро Морикот Чол 1956 Івано-Франківськ ua
40 Dariia Bodnar Жін 1984 ФЛАУ Львів ua $
41 Коновал Сергій Чол 1992 Без клубу Тернопіль ua $
46 Богдана Кульчак Жін 1994 Богородчани ua $
43 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
44 Максим Попов Чол 1985 КЛБ Hammers Малин ua $
47 Руслан Йолтухівський Чол 1976 TERNOPIL RUNNING CLUB Тернопіль ua $
Andrii Lytvyn Чол 1987 Львів ua
48 Назар Микитинський Чол 1983 $
51 Михайло Високосов Чол 1984 $
53 Сергій Пулінець Чол 1960 ДМК "Гармонія" $
63 Оксана Заліско Жін 1956 СК НУ Львівська політехніка Львів ua $
56 Юліана Дяченко Жін 1997 Гепард Луцьк ua $
57 Ivan Bakun Чол 1994 Shypshyna $
58 Василь Передрук Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
59 Олександр Даган Чол 1949 Богородчани ua $
60 Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Львів ua $
61 Борис Михайлов Чол 1961 ДМК "Гармонія" , АБУ $
62 Zhan Symoshenko Чол 1987 Kuzin Team Київ ua $
Volodya ТЕСТ Чол 1983 gutsul running club Івано-Франківськ ua
64 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
6 Dmitriy Pozhewilow Чол 1988 4F Kharkiv Чугуїв ua $
66 Лариса Лабарткава Жін 1949 Ultrarun Veras Львів ua $
67 Андрій Дорохін Чол 1985 Ultrarun Veras Львів ua $
68 Легіна Егель Жін 1962 Львів ua $
89 Kolya Taran Чол 1990 Runtaran $
69 Василь Гвоздєв Чол 1984 Чернівці ua $
70 Bogdan Klimovych Чол 1985 Гепард Луцьк ua $
77 Ігор Матус Чол 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
71 Сергій Зюман Чол 1986 #Побігли Київ ua $
73 Максим Дзісяк Чол 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua $
74 Сiльвестр Фрунза Чол 1973 Чернівці ua $
75 Андрій Демків Чол 1980 $
76 Valentine Skubak Чол 1976 Ірпінь ua $
78 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
79 Ігор Веселов Чол 1979 Che Run Club Чернівці ua $
80 Serhii Korolik Чол 1982 Луцьк ua $
81 Дмитро Глушак Чол 1961 Богородчани ua $
82 Тарас Поповчак Чол 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
83 Teтяна Соляник Жін 1981 СК Науковець Київ ua $
84 Роман Процик Чол 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua $
85 Роман гаврилюк Чол 1982 СК Гепард Ужгород ua $
88 Леонард Дмитрів Чол 1992 Тернопіль ua $
86 Sofiya Porokhnavets Жін 1995 $
100 Марія Поліщук Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Yuriy Blagodir Чол 1981
Юра Латишев Чол 1992 SC.ULTRA Львів ua
90 Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua $
91 Sergii Danylchenko Чол 1989 Харків ua $
2 Taras Salo Чол 1981 SC Ultra Львів ua $
92 Олександр Бобрицький Чол 1963 AVALON Ink Львів ua $
Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua
93 Andrii Moisei Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
13 Oleksandr Hromiak Чол 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Tetiana Zavediuk Жін 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
94 Олександр Найда Чол 1978 Ternopil Running Club $
95 Андрій Гриценко Чол 1994 Немає Скрипки ua $
96 Андрій Ткачук Чол 1983 DevBranch Луцьк ua $
97 Юра Гошій Чол 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua $
98 Олександр Циганюк Чол 2001 - Тернопіль ua $
5 Олександр Коваленко Чол 1986 Орден Святого Кросівка Київ ua $
7 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Козова ua $
99 Екатерина Гончарова Жін 1985 Орден Святого Кросівка Гола Пристань ua $
3 Юлія Янчук Жін 1992 Максимум Ужгород ua $
4 Андрій Більце Чол 1991 Максимум Ужгород ua $
Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
9 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
8 Володимир Йовик Чол 1993 AVALON ink Львів ua $

16k

16 км

Дата: 20 Січня 2019

Початок: о 11:00

Вартість: 300 грн.

Ліміт: 150 учасників

Зареєстровано учасників: 144 /150 (Оплачено - 114)
Останній присвоєний стартовий номер - 114, Вадим Чуревич

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
70 Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua $
5 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
36 Serhii Hrabovenko Чол 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua $
1 Андрій Бодник Чол 1973 Івано-Франківськ ua $
2 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomya Running Club Коломия ua $
10 Vitalii Bandalak Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
11 Ольга Дуляба Жін 1982 Kolomya Running Club Коломия ua $
12 Natalya Bandalak Жін 1987 Gutsul running club $
13 Галина Щепанівська Жін 1977 RunDay Тернопіль ua $
14 Олександр Телевний Чол 1986 Київ ua $
15 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
79 Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
16 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
90 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
Elena Makaikina Жін 1975 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Микола Смеречук Чол 1994 Хмелівка ua
Nataliia Fitsak Жін 1993 Івано-Франківськ ua
Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua
Ruslan Naumyuk Чол 1989 AVALON Ink Львів ua
17 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
91 Іван Сенчак Чол 1971 ... Богородчани ua $
Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Igor Pasieka Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
92 Volodymyr Marchuk Чол 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
71 Наталія Антонюк Жін 1988 Луцьк ua $
4 Oleg Ozarko Чол 1985 Івано-Франківськ ua $
19 Yaroslav Voloshchuk Чол 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
24 Роман Гривнак Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
20 Vasyl Letsyn Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
Олександр Кушнір Чол 1982
21 Лариса Майданюк Жін 1983 Кам'янець-Подільський ua $
22 Oleksandr Redko Чол 1991 Любешів ua $
23 Ярослав Бойчук Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
25 Vasyl Koshel Чол 1978 Family Коломия ua $
Олег Цюцяк Чол 1975 Сам си тренер Івано-Франківськ ua
26 Yuliana Tsurik Жін 1987 Run Family Чернівці ua $
27 Віталій Овчинка Чол 1983 $
28 Ірина Зінчук Жін 1996 Ковель ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
29 Володимир Чорненький Чол 1995 Львів ua $
Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua
Yuriy Zabava Чол 1985 TopRunners Тернопіль ua
30 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
31 Ihor Pylypiv Чол 1989 Gutsul ranning club Жидачів ua $
Володимир Коновалов Чол 2000 Львів ua
33 Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua $
Орест Бусько Чол 1994 Львів ua
Софія ВІкулова Жін 1989 Івано-Франківськ ua
32 Igor Kotelko Чол 1980 $
40 Volodumyr Fialka Чол 1990 Львів ua $
37 Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua $
34 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
35 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua $
Ігор Генсіровський Чол 1981
38 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
39 Галина Кузьмінчук Жін 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
97 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
106 Андрій Біда Чол 1982 shypshyna run club Львів ua $
Андрій Пелех Чол 1984 Тернопіль ua
57 Volodymyr Khmelovskyi Чол 1991 Львів ua $
59 Роман Микитюк Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
42 Чеслав Янович Чол 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
45 Vasyl Maherka Чол 1986 GRC Івано-Франківськ ua $
41 Володимир Швидкий Чол 1979 Жидачів ua $
44 Ірина Гоголь Жін 1977 Богородчани ua $
47 Marina Yarmurskia Жін 1968 Runday, Ternopil Тернопіль ua $
43 Михайло Сюсько Чол 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua $
108 Володимир Василюк Чол 1957 Федерація легкої атлетики Івано-Франківська Івано-Франківськ ua $
Лариса Лабарткава Жін 1949 ULTRA Львів ua
7 Roman Maksymiv Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
51 Андрій Ільїв Чол 1987 $
46 Vasyl Janko Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
48 Марія Шеліхевич Жін 1968 Тернопіль ua $
49 Тарас Бесстрашніков Чол 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua $
54 Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua $
Назар Левицький Чол 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
50 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Mykola Kaban Чол 1990 Івано-Франківськ ua
52 Андрій Шпіц Чол 1989 Берлин ua $
53 Володимир Федосеєнко Чол 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua $
55 Вікторія Гутник Жін 1987 с. Гута ua $
56 Віталій Цимбалюк Чол 1972 Ліга доброго бігу Млинів ua $
58 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
60 Іван Пастернак Чол 1991 Івано-Франківськ ua $
111 Олена Троць Жін 1989 СК Гепард Луцьк ua $
61 Serg Futumaichuk Чол 1980 Village Run $
62 Орест Бусько Чол 1994 Львів ua $
68 Олег Соболта Чол 1996 SC STARTUP Червоноград ua $
63 Тарас Тимофійчук Чол 1980 Коломия ua $
Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
65 Юрій Малий Чол 1985 Nike+ Run Club Одеса ua $
66 Ігор Бугрин Чол 1964 Фенікс $
67 Oleksiy Kubochkin Чол 1982 Львів ua $
69 Максим Юркевич Чол 2000 Коломия ua $
72 Сергій Надрага Чол 1982 Богородчани ua $
73 Vasyl Krychun Чол 1977 CoreValue Івано-Франківськ ua $
76 Андрій Михалків Чол 1996 KSO IF-Deaf Івано-Франківськ ua $
74 Ігор Лисий Чол 1945 Львів ua $
Марія Поліщук Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
75 Любомир Гев\'юк Чол 1986 KRClub Коломия ua $
Олег Бутковський Чол 1992 Runday
88 Yuriy Blagodir Чол 1981 $
77 Oleksandr Klymkovych Чол 1992 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
78 Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua $
102 Сергій Середюк Чол 1988 Особисто Хмельницький ua $
80 Ігор Безсрочний Чол 1985 Нова Пошта Київ ua $
84 Юрій Скорейко Чол 1995 CROSSHILL Чернівці ua $
81 Віктор Мохначук Чол 1981 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Mike Onyshkiv Чол 1990 Терен Тернопіль ua
82 Богдан Байбула Чол 1950 Богородчани ua $
83 Олександр Марін Чол 1997 Коломия ua $
85 Ромко Задорожний Чол 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua $
100 Oleksandr Leshchuk Чол 1982 Тернопіль ua $
93 Василь Жмуд Чол 1990 Івано-Франківськ ua $
Володимир Рудник Чол 1955 Самостійно Львів ua
Наталя Тяжола Жін 1988 Каруна
87 Dmytro Kotsjuk Чол 1985 Чорний Острів ua $
Степан Підсадний Чол 1988 Кам'янець-Подільський ua
89 Volodymyr Kashevko Чол 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
Andrey Balatsky Чол 1989 Runday Коломия Коломия ua
94 Ruslan Fedorkiv Чол 2000 Івано-Франківськ ua $
95 Віталій Рехнюк Чол 1984 Гепард Луцьк ua $
3 Sergii Rybak Чол 1986 Динамо Вінниця ua $
96 Vika Krysiuk Жін 1999 Кфв Івано-Франківськ ua $
98 Наталія Ліварська Жін 1984 Кам'янець-Подільський ua $
110 Ольга Грицак Жін 1993 Івано-Франківськ ua $
104 Руслан Полюхович Чол 2000 Богородчани ua $
99 Леонід Калинчук Чол 1967 НАВС $
101 Олександр Желізняк Чол 2002 Максимум Ужгород ua $
9 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
8 Pavlo Marutyak Чол 1990 Run4U Львів ua $
6 Ruslan Koshman Чол 1990 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
109 Андрій Борушок Чол 1988 Івано-Франківськ ua $
103 Анна Жмурко Жін 1996 Чернігів ua $
107 Valentyna Molchanets Жін 1996 Stetsyuk Team / Rivne Running Club Рівне ua $
64 Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
105 Роман Боднарчук Чол 1984 $
112 Nazar Shchavinskiy Чол 1983 Івано-Франківськ ua $
Ілона Вільшук Жін 2001 Animal Gym Івано-Франківськ ua
Тамара Луценко Жін 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
113 Євген Туровець Чол 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
114 Вадим Чуревич Чол 2002 KSO''IF-DEAF' ' Івано-Франківськ ua $
86 Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Кременець ua $

3k

3 км

Дата: 20 Січня 2019

Початок: о 11:05

Ліміт: 200 учасників

Зареєстровано учасників: 43 /200
Останній присвоєний стартовий номер - 43, Ольга Стойко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Давид Дем\'янів Чол 2011 Богородчани ua
2 Світлана Дем\'янів Жін 1983 Богородчани ua
3 Любомир Дем\'янів Чол 1980 Богородчани ua
4 Владислав Дем\'янів Чол 2004 Богородчани ua
5 Вася Куриляк Чол 1996 ДЮСШ№1
6 Каріна Сенчак Жін 2007 .... Богородчани ua
7 Роман Попович Чол 2001 ДЮСШ№1 Коломия ua
8 Роман Полуліх Чол 1987
10 Наталія Рубльовська Жін 1982 Івано-Франківськ ua
21 Дмитро Цьомко Чол 2001 КДЮСШ N1 Коломия ua
12 Степан Беницький Чол 2001 Львів ua
13 Саша Юрців Чол 2004 Богородчани ua
14 Назар Гапаляк Чол 1989 Львів ua
15 Микола Олеярник Чол 1988 Львів ua
16 Андрій Цимбалюк Чол 2010 Ліга доброго бігу Млинів ua
9 Павло Жирков Чол 1953 Сокаль ua
17 Микита Ступак Чол 2007 Львів ua
18 Петро Олещук Чол 1990 Львів ua
19 Viktor Sheremet Чол 1952 Phoenix Львів ua
20 Андрій Гаврилко Чол 2004 Підгір'я ua
24 Уляна Грицевич Жін 1985 Богородчани ua
25 Оксана Грицевич Жін 2011 Богородчани ua
26 Myroslav Solomka Чол 2003 - Богородчани ua
27 Oleh Pylyp Чол 1999 Campus Lviv Львів ua
28 Богдан Микитюк Чол 2001 Gutsul running clud Івано-Франківськ ua
29 Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
30 Володимир Бандяк Чол 1980 Івано-Франківськ ua
31 Софія Юрчишин Жін 2005 Саджава ua
32 Марія Тиичишин Жін 2004 Богородчани ua
33 Зоряна Биндас Жін 1985 Ternopil running club Тернопіль ua
34 Павло Павлюк Чол 1999 KSO Івано-Франківськ ua
35 Денис Марчук Чол 2001 КФВ Івано-Франківськ ua
36 Оля Долотко Жін 2009 Богородчани ua
37 Вікторія Долотко Жін 2006 Богородчани ua
11 Франко Єжак Чол 1972 Богородчани ua
22 Ірина Єжак Жін 1973 Богородчани ua
23 Яна Єжак Жін 2006 Богородчани ua
38 Ivan Pasieka Чол 2011 Івано-Франківськ ua
39 Василь Маслій Чол 1959 Глибоке ua
40 Діма Гаврилів Чол 2008 Nika Богородчани ua
41 Наталія Марчук Жін 1987 Івано-Франківськ ua
42 Анна Сороканич Жін 2003 Івано-Франківськ ua
43 Ольга Стойко Жін 1990 Івано-Франківськ ua

16 коментарів:

  1. Ruslan Naumyuk

    Для учасників бойових дій яка вартість

      1. Ігор Генсіровський

        ??
        а яким чином знижку отримати (промкод) !?

        1. Volodya Yurchuk

          Писати на вайбер 0950750661

  2. Михайло Високосов

    Медаль з пластмаси?

    1. Михайло Сюсько

      А Ви хочете золоту? Думаю, за додаткові кошти особисто для Вас зроблять ). З повагою

      1. Михайло Високосов

        З повагою, ви – юморист. Дуже смішно. Хочеться отримати нормальну, «не пластмасову» медаль за пробіг в 32км.

        1. Михайло Сюсько

          Ну, золотою вона точно не буде. Я думаю, Ви це розумієте. Як і срібною, чи навіть бронзовою. А там далі, невже для Вас принципово з чого вона буде зроблена?? Дивлчись на неї, через 10-20 років Ви однаково згадаєте, що це був за день. Я обсобисто побіжу заради того, щоб гарно провести час і було що згадати. А з цим завданням будь-яка медаль впорається)) Навіть пластикова.

          Але, звичайно, це тільки особисто моя точка зору

        2. Volodya Yurchuk

          Медалі на дист. 16-32км будуть виготовлені з МЕТАЛУ!

  3. Юрій Цікало

    Я зареєструвався на 32 км, як пенсіонер 1955 р. н., але не отримав номера, хоч у списку знаходжуся. Від Вас отримав інформацію, що пенсіонери реєструються безкоштовно. Які мені ще треба зробити дії, щоб отримати номер? З повагою, Юрій.

    1. Volodya Yurchuk

      Доброго дня! Ми відмітимо Вам проплату.

    2. Юрій Цікало

      Дякую за присвоєння номера.

  4. Marina Yarmurskia

    Не можу оплатити, киньте номер картки

  5. Руслана Ратушняк

    Добрий вечір, можете перериєструвати Ратушняк Руслана №15 з 32км на 16км

  6. Руслана Ратушняк

    Добрий вечір, можете перериєструвати Ратушняк Руслана №14 з 32км на 16км

  7. Саша Юрців

    Коли будуть відомі результати 3 км?

Залишити коментар