Пробіг друзів 2019

20 January 2019 Running / Богородчани / Богородчанська РДА

32k 16k 3k

20 січня 2019 у селищі Богородчани пройде "Пробіг Друзів".

32k

Individual race

Date: 20 January 2019

Start time: at 11:00

Price: 300 UAH

Limit: 150 participants

Participants total: 113

Participants registered - 93 out of maximum of 150
Last bib number assigned - 100, Марія Поліщук

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Sergei Panchenko Male 1971 RUN4U Львів ua
20 Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Aleksey Kuznetsov Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Чернівці ua
12 Sergii Spivak Male 1985 Київ ua
Iryna Boiko Female 1978 Ternopil Runday Тернопіль ua
72 андрій калинчук Male 1976 Borysrunningclub Івано-Франківськ ua
65 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
15 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
17 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
18 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
21 Олександр Сліпець Male 1984 Run Base Kyiv Київ ua
42 Віталій Терещенко Male 1993 SHYPSHYNA RUN CLUB ua
Богдан Крицун Male 1954 Богородчани ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna run club Львів ua
23 Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
Andrey Androschuk Male 1987 Київ ua
49 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
25 Зоряна Бутрин Female 1983 Ternopil Running Club Тернопіль ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
24 Ігор Заремба Male 1975 без назви Тернопіль ua
50 Юрій Цікало Male 1955 Ternopil Running Club Товстолуг ua
Сергій Шимков Male 1987 Family Run Club Бердичів ua
Роман Боднарчук Male 1984
26 Тарас Гупало Male 1995 Ківерці ua
39 Андрій Богай Male 1987 run Day Тернопіль ua
28 Танасій Маковійчук Male 1949 Колос Неполоківці ua
29 Віталій Хиля Male 1980 КЛБ Hammers Малин ua
35 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
30 Sergiy Boborykin Male 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
34 Ольга Стадник Female 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
31 Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
45 Роман Колечків Male 1992 Борислав ua
32 Dmytro Boliak Male 1987 SEBN UA Тернопіль ua
Mykyta Prus Male 1998 Львів ua
33 Василь Кабан Male 1960 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
36 Vitaliy Stupak Male 1977
87 Андрій Сушко Male 1992 Львів ua
54 Назар Бусько Male 1998 Львів ua
55 Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
37 Андрій Лапко Male 1987 динамо Івано-Франківськ ua
38 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
Петро Морикот Male 1956 Івано-Франківськ ua
40 Dariia Bodnar Female 1984 ФЛАУ Львів ua
41 Коновал Сергій Male 1992 Без клубу Тернопіль ua
46 Богдана Кульчак Female 1994 Богородчани ua
43 Andrii Sochka Male 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua
44 Максим Попов Male 1985 КЛБ Hammers Малин ua
47 Руслан Йолтухівський Male 1976 TERNOPIL RUNNING CLUB Тернопіль ua
Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
48 Назар Микитинський Male 1983
51 Михайло Високосов Male 1984
53 Сергій Пулінець Male 1960 ДМК "Гармонія"
63 Оксана Заліско Female 1956 СК НУ Львівська політехніка Львів ua
56 Юліана Дяченко Female 1997 Гепард Луцьк ua
57 Ivan Bakun Male 1994 Shypshyna
58 Василь Передрук Male 1976 Івано-Франківськ ua
59 Олександр Даган Male 1949 Богородчани ua
60 Vyacheslav Pryshljak Male 1989 Львів ua
61 Борис Михайлов Male 1961 ДМК "Гармонія" , АБУ
62 Zhan Symoshenko Male 1987 Kuzin Team Київ ua
Volodya ТЕСТ Male 1983 gutsul running club Івано-Франківськ ua
64 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
6 Dmitriy Pozhewilow Male 1988 4F Kharkiv Чугуїв ua
66 Лариса Лабарткава Female 1949 Ultrarun Veras Львів ua
67 Андрій Дорохін Male 1985 Ultrarun Veras Львів ua
68 Легіна Егель Female 1962 Львів ua
89 Kolya Taran Male 1990 Runtaran
69 Василь Гвоздєв Male 1984 Чернівці ua
70 Bogdan Klimovych Male 1985 Гепард Луцьк ua
77 Ігор Матус Male 1988 Ternopil Running Club Тернопіль ua
71 Сергій Зюман Male 1986 #Побігли Київ ua
73 Максим Дзісяк Male 1975 Тernopil Running Club Тернопіль ua
74 Сiльвестр Фрунза Male 1973 Чернівці ua
75 Андрій Демків Male 1980
76 Valentine Skubak Male 1976 Ірпінь ua
78 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
79 Ігор Веселов Male 1979 Che Run Club Чернівці ua
80 Serhii Korolik Male 1982 Луцьк ua
81 Дмитро Глушак Male 1961 Богородчани ua
82 Тарас Поповчак Male 1978 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
83 Teтяна Соляник Female 1981 СК Науковець Київ ua
84 Роман Процик Male 1985 Iron Cadence Team Івано-Франківськ ua
85 Роман гаврилюк Male 1982 СК Гепард Ужгород ua
88 Леонард Дмитрів Male 1992 Тернопіль ua
86 Sofiya Porokhnavets Female 1995
100 Марія Поліщук Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Yuriy Blagodir Male 1981
Юра Латишев Male 1992 SC.ULTRA Львів ua
90 Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
91 Sergii Danylchenko Male 1989 Харків ua
2 Taras Salo Male 1981 SC Ultra Львів ua
92 Олександр Бобрицький Male 1963 AVALON Ink Львів ua
Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
93 Andrii Moisei Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
13 Oleksandr Hromiak Male 1986 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Tetiana Zavediuk Female 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
94 Олександр Найда Male 1978 Ternopil Running Club
95 Андрій Гриценко Male 1994 Немає Скрипки ua
96 Андрій Ткачук Male 1983 DevBranch Луцьк ua
97 Юра Гошій Male 1982 GRS, СК КАНО Івано-Франківськ ua
98 Олександр Циганюк Male 2001 - Тернопіль ua
5 Олександр Коваленко Male 1986 Орден Святого Кросівка Київ ua
7 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Козова ua
99 Екатерина Гончарова Female 1985 Орден Святого Кросівка Гола Пристань ua
3 Юлія Янчук Female 1992 Максимум Ужгород ua
4 Андрій Більце Male 1991 Максимум Ужгород ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
9 Олександр Мілашенко Male 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
8 Володимир Йовик Male 1993 AVALON ink Львів ua

16k

Individual race

Date: 20 January 2019

Start time: at 11:00

Price: 300 UAH

Limit: 150 participants

Participants total: 143

Participants registered - 114 out of maximum of 150
Last bib number assigned - 114, Вадим Чуревич

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
70 Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
5 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
36 Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
1 Андрій Бодник Male 1973 Івано-Франківськ ua
2 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomya Running Club Коломия ua
10 Vitalii Bandalak Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
11 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomya Running Club Коломия ua
12 Natalya Bandalak Female 1987 Gutsul running club
13 Галина Щепанівська Female 1977 RunDay Тернопіль ua
14 Олександр Телевний Male 1986 Київ ua
15 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
79 Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
16 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
90 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
Elena Makaikina Female 1975 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Микола Смеречук Male 1994 Хмелівка ua
Nataliia Fitsak Female 1993 Івано-Франківськ ua
Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
Ruslan Naumyuk Male 1989 AVALON Ink Львів ua
17 Володимир Квич Male 1972 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
91 Іван Сенчак Male 1971 ... Богородчани ua
Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
18 Igor Pasieka Male 1983 Івано-Франківськ ua
92 Volodymyr Marchuk Male 1984 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
71 Наталія Антонюк Female 1988 Луцьк ua
4 Oleg Ozarko Male 1985 Івано-Франківськ ua
19 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
24 Роман Гривнак Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
20 Vasyl Letsyn Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Олександр Кушнір Male 1982
21 Лариса Майданюк Female 1983 Кам'янець-Подільський ua
22 Oleksandr Redko Male 1991 Любешів ua
23 Ярослав Бойчук Male 1990 Івано-Франківськ ua
25 Vasyl Koshel Male 1978 Family Коломия ua
Олег Цюцяк Male 1975 Сам си тренер Івано-Франківськ ua
26 Yuliana Tsurik Female 1987 Run Family Чернівці ua
27 Віталій Овчинка Male 1983
28 Ірина Зінчук Female 1996 Ковель ua
29 Володимир Чорненький Male 1995 Львів ua
Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
Yuriy Zabava Male 1985 TopRunners Тернопіль ua
30 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
31 Ihor Pylypiv Male 1989 Gutsul ranning club Жидачів ua
Володимир Коновалов Male 2000 Львів ua
33 Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
Орест Бусько Male 1994 Львів ua
Софія ВІкулова Female 1989 Івано-Франківськ ua
32 Igor Kotelko Male 1980
40 Volodumyr Fialka Male 1990 Львів ua
37 Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
34 Аня Катеринюк Female 1997 Ворвулинці ua
35 Іванна Царевич Female 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua
Ігор Генсіровський Male 1981
38 Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
39 Галина Кузьмінчук Female 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
97 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
106 Андрій Біда Male 1982 shypshyna run club Львів ua
Андрій Пелех Male 1984 Тернопіль ua
57 Volodymyr Khmelovskyi Male 1991 Львів ua
59 Роман Микитюк Male 1996 Івано-Франківськ ua
42 Чеслав Янович Male 1985 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
45 Vasyl Maherka Male 1986 GRC Івано-Франківськ ua
41 Володимир Швидкий Male 1979 Жидачів ua
44 Ірина Гоголь Female 1977 Богородчани ua
47 Marina Yarmurskia Female 1968 Runday, Ternopil Тернопіль ua
43 Михайло Сюсько Male 1988 Runday Ternopil Тернопіль ua
108 Володимир Василюк Male 1957 Федерація легкої атлетики Івано-Франківська Івано-Франківськ ua
Лариса Лабарткава Female 1949 ULTRA Львів ua
7 Roman Maksymiv Male 1990 Івано-Франківськ ua
51 Андрій Ільїв Male 1987
46 Vasyl Janko Male 1983 Івано-Франківськ ua
48 Марія Шеліхевич Female 1968 Тернопіль ua
49 Тарас Бесстрашніков Male 1988 SHYPSHYNA RUN CLUB Жовква ua
54 Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
Назар Левицький Male 2000 KSO''IF-Deaf'' Калуш ua
50 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Mykola Kaban Male 1990 Івано-Франківськ ua
52 Андрій Шпіц Male 1989 Берлин ua
53 Володимир Федосеєнко Male 1998 KSO IF DEAF Івано-Франківськ ua
55 Вікторія Гутник Female 1987 с. Гута ua
56 Віталій Цимбалюк Male 1972 Ліга доброго бігу Млинів ua
58 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
60 Іван Пастернак Male 1991 Івано-Франківськ ua
111 Олена Троць Female 1989 СК Гепард Луцьк ua
61 Serg Futumaichuk Male 1980 Village Run
62 Орест Бусько Male 1994 Львів ua
68 Олег Соболта Male 1996 SC STARTUP Червоноград ua
63 Тарас Тимофійчук Male 1980 Коломия ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
65 Юрій Малий Male 1985 Nike+ Run Club Одеса ua
66 Ігор Бугрин Male 1964 Фенікс
67 Oleksiy Kubochkin Male 1982 Львів ua
69 Максим Юркевич Male 2000 Коломия ua
72 Сергій Надрага Male 1982 Богородчани ua
73 Vasyl Krychun Male 1977 CoreValue Івано-Франківськ ua
76 Андрій Михалків Male 1996 KSO IF-Deaf Івано-Франківськ ua
74 Ігор Лисий Male 1945 Львів ua
Марія Поліщук Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
75 Любомир Гев\'юк Male 1986 KRClub Коломия ua
Олег Бутковський Male 1992 Runday
88 Yuriy Blagodir Male 1981
77 Oleksandr Klymkovych Male 1992 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
78 Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
102 Сергій Середюк Male 1988 Особисто Хмельницький ua
80 Ігор Безсрочний Male 1985 Нова Пошта Київ ua
84 Юрій Скорейко Male 1995 CROSSHILL Чернівці ua
81 Віктор Мохначук Male 1981 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Mike Onyshkiv Male 1990 Терен Тернопіль ua
82 Богдан Байбула Male 1950 Богородчани ua
83 Олександр Марін Male 1997 Коломия ua
85 Ромко Задорожний Male 1985 ФМ / Горгани / Тернопільський півмарафон Тернопіль ua
100 Oleksandr Leshchuk Male 1982 Тернопіль ua
93 Василь Жмуд Male 1990 Івано-Франківськ ua
Володимир Рудник Male 1955 Самостійно Львів ua
Наталя Тяжола Female 1988 Каруна
87 Dmytro Kotsjuk Male 1985 Чорний Острів ua
Степан Підсадний Male 1988 Кам'янець-Подільський ua
89 Volodymyr Kashevko Male 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
Andrey Balatsky Male 1989 Runday Коломия Коломия ua
94 Ruslan Fedorkiv Male 2000 Івано-Франківськ ua
95 Віталій Рехнюк Male 1984 Гепард Луцьк ua
3 Sergii Rybak Male 1986 Динамо Вінниця ua
96 Vika Krysiuk Female 1999 Кфв Івано-Франківськ ua
98 Наталія Ліварська Female 1984 Кам'янець-Подільський ua
110 Ольга Грицак Female 1993 Івано-Франківськ ua
104 Руслан Полюхович Male 2000 Богородчани ua
99 Леонід Калинчук Male 1967 НАВС
101 Олександр Желізняк Male 2002 Максимум Ужгород ua
9 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U
8 Pavlo Marutyak Male 1990 Run4U Львів ua
6 Ruslan Koshman Male 1990 Ternopil Running Club Тернопіль ua
109 Андрій Борушок Male 1988 Івано-Франківськ ua
103 Анна Жмурко Female 1996 Чернігів ua
107 Valentyna Molchanets Female 1996 Stetsyuk Team / Rivne Running Club Рівне ua
64 Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
105 Роман Боднарчук Male 1984
112 Nazar Shchavinskiy Male 1983 Івано-Франківськ ua
Ілона Вільшук Female 2001 Animal Gym Івано-Франківськ ua
Тамара Луценко Female 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
113 Євген Туровець Male 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
114 Вадим Чуревич Male 2002 KSO''IF-DEAF' ' Івано-Франківськ ua
86 Сергій Яросевич Male 1982 Ternopilruningclub Кременець ua

3k

Individual race

Date: 20 January 2019

Start time: at 11:05

Price: free

Limit: 200 participants

Participants total: 43


Last bib number assigned - 43, Ольга Стойко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Давид Дем\'янів Male 2011 Богородчани ua
2 Світлана Дем\'янів Female 1983 Богородчани ua
3 Любомир Дем\'янів Male 1980 Богородчани ua
4 Владислав Дем\'янів Male 2004 Богородчани ua
5 Вася Куриляк Male 1996 ДЮСШ№1
6 Каріна Сенчак Female 2007 .... Богородчани ua
7 Роман Попович Male 2001 ДЮСШ№1 Коломия ua
8 Роман Полуліх Male 1987
10 Наталія Рубльовська Female 1982 Івано-Франківськ ua
21 Дмитро Цьомко Male 2001 КДЮСШ N1 Коломия ua
12 Степан Беницький Male 2001 Львів ua
13 Саша Юрців Male 2004 Богородчани ua
14 Назар Гапаляк Male 1989 Львів ua
15 Микола Олеярник Male 1988 Львів ua
16 Андрій Цимбалюк Male 2010 Ліга доброго бігу Млинів ua
9 Павло Жирков Male 1953 Сокаль ua
17 Микита Ступак Male 2007 Львів ua
18 Петро Олещук Male 1990 Львів ua
19 Viktor Sheremet Male 1952 Phoenix Львів ua
20 Андрій Гаврилко Male 2004 Підгір'я ua
24 Уляна Грицевич Female 1985 Богородчани ua
25 Оксана Грицевич Female 2011 Богородчани ua
26 Myroslav Solomka Male 2003 - Богородчани ua
27 Oleh Pylyp Male 1999 Campus Lviv Львів ua
28 Богдан Микитюк Male 2001 Gutsul running clud Івано-Франківськ ua
29 Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
30 Володимир Бандяк Male 1980 Івано-Франківськ ua
31 Софія Юрчишин Female 2005 Саджава ua
32 Марія Тиичишин Female 2004 Богородчани ua
33 Зоряна Биндас Female 1985 Ternopil running club Тернопіль ua
34 Павло Павлюк Male 1999 KSO Івано-Франківськ ua
35 Денис Марчук Male 2001 КФВ Івано-Франківськ ua
36 Оля Долотко Female 2009 Богородчани ua
37 Вікторія Долотко Female 2006 Богородчани ua
11 Франко Єжак Male 1972 Богородчани ua
22 Ірина Єжак Female 1973 Богородчани ua
23 Яна Єжак Female 2006 Богородчани ua
38 Ivan Pasieka Male 2011 Івано-Франківськ ua
39 Василь Маслій Male 1959 Глибоке ua
40 Діма Гаврилів Male 2008 Nika Богородчани ua
41 Наталія Марчук Female 1987 Івано-Франківськ ua
42 Анна Сороканич Female 2003 Івано-Франківськ ua
43 Ольга Стойко Female 1990 Івано-Франківськ ua

16 Comments:

  1. Ruslan Naumyuk

    Для учасників бойових дій яка вартість

    1. Володимир Юрчук

      Знижка 50%

      1. Ігор Генсіровський

        ??
        а яким чином знижку отримати (промкод) !?

        1. Володимир Юрчук

          Писати на вайбер 0950750661

  2. Михайло Високосов

    Медаль з пластмаси?

    1. Михайло Сюсько

      А Ви хочете золоту? Думаю, за додаткові кошти особисто для Вас зроблять ). З повагою

      1. Михайло Високосов

        З повагою, ви – юморист. Дуже смішно. Хочеться отримати нормальну, «не пластмасову» медаль за пробіг в 32км.

        1. Михайло Сюсько

          Ну, золотою вона точно не буде. Я думаю, Ви це розумієте. Як і срібною, чи навіть бронзовою. А там далі, невже для Вас принципово з чого вона буде зроблена?? Дивлчись на неї, через 10-20 років Ви однаково згадаєте, що це був за день. Я обсобисто побіжу заради того, щоб гарно провести час і було що згадати. А з цим завданням будь-яка медаль впорається)) Навіть пластикова.

          Але, звичайно, це тільки особисто моя точка зору

        2. Володимир Юрчук

          Медалі на дист. 16-32км будуть виготовлені з МЕТАЛУ!

  3. Юрій Цікало

    Я зареєструвався на 32 км, як пенсіонер 1955 р. н., але не отримав номера, хоч у списку знаходжуся. Від Вас отримав інформацію, що пенсіонери реєструються безкоштовно. Які мені ще треба зробити дії, щоб отримати номер? З повагою, Юрій.

    1. Володимир Юрчук

      Доброго дня! Ми відмітимо Вам проплату.

    2. Юрій Цікало

      Дякую за присвоєння номера.

  4. Marina Yarmurskia

    Не можу оплатити, киньте номер картки

  5. Руслана Ратушняк

    Добрий вечір, можете перериєструвати Ратушняк Руслана №15 з 32км на 16км

  6. Руслана Ратушняк

    Добрий вечір, можете перериєструвати Ратушняк Руслана №14 з 32км на 16км

  7. Саша Юрців

    Коли будуть відомі результати 3 км?

Leave a comment