Pokrova Half Marathon 2018

14 Жовтня 2018 Біг / Рівне / Rivne Running Club

21k 2100m

POKROVA HALF MARATHON 2018 – І-й благодійний забіг, приурочений до Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Захід проводиться у неділю, 14 жовтня 2018 року з 07.00 до 12.00 у м.Рівне на вул. Костромській, Льонокомбінатівській, проспекті Генерала Безручка, вул. Литовській зі стартом та фінішом в району входу на алею Пагорба Слави. Старт забігу – 09.00.

УМОВИ УЧАСТІ
Учасниками забігів на дистанції 21,1 км (2 кола по 10,5 км) та 2,1 км можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 50 осіб на 21,1 км, 120 осіб на 2,1 км. Реєстрація учасників на дистанції 21,1 км та 2,1 км – до 14.00 13 жовтня 2018 року через сайт www.runstyle.net, або в день старту з 07.00 до 08.30 на місці старту в офіційному наметі Rivne Running Club. Вартість онлайн-реєстрації – 100 грн, в день забігу на місці старту – 150 грн.
Всі кошти, отриманні від реєстрації, будуть спрямовані на благодійність.
Кожен учасник може бути оглянутий лікарем та не допущений до участі у стартах, у разі загрози шкоди для здоров’я.
Учасники забігу на 21,1 км при отриманні стартового пакету повинні надати медичну довідку або страховий поліс.
ПРОГРАМА
07.00 – 08.30 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 12.00 – робота намету для зберігання речей;
08.45 – 08.55 – масова розминка учасників забігу;
09.00 – старт забігу на дистанції 21,1 км;
09.10 – старт забігу на дистанції 2,1 км;
11.10 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю);
11.20 – нагородження переможців та призерів змагань серед чоловіків та жінок на дистанціях 21,1 км та 2,1 км;
11.30 – відкриття руху транспорту на трасі забігу.

НАГОРОДЖЕННЯ
Переможці та призери І-го Благодійного забігу POKROVA HALF MARATHON 2018 на дистанціях 21,1 км та 2,1 км у чоловіків та жінок нагороджуються призами від спонсорів та кубками.
Найстарший та наймолодший учасники забігу, які успішно подолали дистанцію 21,1 км або 2,1 км, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.
3-и переможці у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю), які успішно подолали одну з дистанцій забігу, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.
Усі учасники, які успішно подолали одну з дистанцій, отримують оригінальні пам’ятні медалі учасника Забігу.

21k

21 км

Дата: 14 Жовтня 2018

Початок: о 09:00

Вартість 100 грн.

Ліміт: 50 учасників

Загалом заявок: 59

Зареєстрованих учасників - 50 з максимальних 50
Останній присвоєний стартовий номер - 50, Андрій Семенюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Анна Симончук Жін 1994 Рівне ua $
2 Сергей Дмитриев Чол 1977 Rivne Running Club Рівне ua $
3 Оксана Ковальчук Жін 1994 Луцьк ua $
4 Oleksandr Koniukevych Чол 1981 Rivne Running Club Дубно ua $
12 Антон Гарбар Чол 2001 Лікарняні клоуни "Червоні Носи" Клевань ua $
5 Дмитро Василевич Чол 1985 Дубно ua $
7 Vasyl Klymiuk Чол 1986 Rivne Running Club Дубно ua $
6 Андрій Приходько Чол 1986 Рівне ua $
8 Олександр Прит Чол 1969 Томашгород ua $
23 Вячеслав Іванов Чол 1977 Нетішин ua $
9 Юрий Поляков Чол 1977 Jesus club Дубно ua $
10 Олексій Сенчуров Чол 1978 Рівне ua $
11 Андрій Дмитрієв Чол 1984 Рівне ua $
47 Андрій Цимко Чол 1995 Рівне ua $
13 Артьом Алексєєв Чол 1991 ЛК Червоні Носи Рівне ua $
14 Сергій Гамлюк Чол 1982 RivneRunningClub Рівне ua $
15 Андрій Киселюк Чол 1984 Рівне ua $
16 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
50 Андрій Семенюк Чол 1994 Хрома кобила Рівне ua $
19 Юра Зимоглядов Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
18 Дмитро Іванов Чол 1985 СК Лучеськ Луцьк ua $
20 Іванка Михаревич Жін 1999 Сарни ua $
Михайло Мунтян Чол 1988 Рівне ua
21 Петро Музичук Чол 1957 Рівне ua $
22 Irina Lysyuk Жін 1987 RivneRunningClub $
24 Дмитро Хомич Чол 1985 Rivne Running Club Рівне ua $
Станіслав Сємєйкін Чол 1994 Дніпро? ua
25 Наталія Антонюк Жін 1988 СК « Гепард» Луцьк ua $
17 Olia Yurym Жін 1997 Runit Рівне ua $
Ігор Забожчук Чол 1994 Plaza Рожище ua
42 Юрій Клекотка Чол 1989 Rivne Running Club Рівне ua $
26 Vadum Zenzeliuk Чол 1989 СПК Серце Воїна Оженин ua $
27 Кім Попов Чол 1990 Rivne Runnig Club Рівне ua $
33 Ігор Овсійчук Чол 1986 Rivne Running Club Рівне ua $
46 Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua $
28 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард $
Петро Сидорчук Чол 1946 Сіянці ua
Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua
29 Olya Samchuk Жін 1996 Рівне ua $
30 Олександр Гонтар Чол 1980 Rivne Running Club Рівне ua $
Олег Савлюк Чол 1970 Рівело Рівне ua
31 Maksym Slipchenko Чол 1983 S3 Rivne*))) Рівне ua $
32 Юліанка Дяченко Жін 1997 Гепард Луцьк ua $
34 Yurii Pinchuk Чол 1991 CrossfitRivne Рівне ua $
35 Володимир Мартинюк Чол 1993 Рівне ua $
37 Igor Veselov Чол 1979 Che Run Club Чернівці ua $
Максим Гуменюк Чол 1999 Вараш ua
36 Андрій Гулька Чол 1986 Шепетівка ua $
39 Олексій Попов Чол 1982 Вараш ua $
38 Сергій Чекалов Чол 1994 Нетішин ua $
40 Виталик Новицкий Чол 1980 Нові Мандри Луцьк ua $
41 Тетяна Новицька Жін 1982 Луцьк ua $
Марина Мойсієць Жін 1981 RivneRunningClub Рівне ua
43 Світлана Іверук Жін 1973 Рівне ua $
44 Vitalik Gudyma Чол 1988 Шепетівка ua $
45 Марина Мойсієць Жін 1918 Rivne Running Club Рівне ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
49 Роман Гаврилюк Чол 1982 СК Гепард Ужгород ua $
48 Себастьян Перейро Чол 1990 Я не проходив перевірку на наркотики :D Рівне ua $

2100m

2.1 км

Дата: 14 Жовтня 2018

Початок: о 09:10

Вартість 100 грн.

Ліміт: 120 учасників

Загалом заявок: 99

Зареєстрованих учасників - 86 з максимальних 120
Останній присвоєний стартовий номер - 86, Оля Пилипей

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Ірина Іщук Жін 1993 Рівне ua $
Антон Гарбар Чол 2001 Лікарняні клоуни "Червоні Носи" Клевань ua
2 Юрій Яцюк Чол 1984 Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м.Рівне Рівне ua $
3 Юрій Сєбов Чол 1992 Рівне ua $
4 Oksana Kazmirchuk Жін 1994 Рівне ua $
14 Віктор Білоус Чол 1973 Рівне ua $
Анастасия Коханчук Жін 1992 ZtRun Житомир ua
5 Oleksandr Potapenko Чол 1985 Рівне ua $
8 Юрій Іванашко Чол 1986 Луцьк ua $
7 Аріна Іванашко Жін 1989 Луцьк ua $
6 Сергій Гуменюк Чол 1974 Вараш ua $
15 Андрій Примак Чол 1995 $
10 Ігор Трофимчук Чол 1978 спортивний клуб PLAZA Рожище ua $
Аліна Лукашевич Жін 2003 Рівне ua
Андрій Садовий Чол 1987 блаблабла Костопіль ua
9 Олена Юхніч Жін 1983 Rivne Running Club $
23 Віталій Новосад Чол 1982 Дубно ua $
11 Анатолій Ошурко Чол 1986 Зарічне ua $
12 Олександр Кисільчук Чол 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua $
17 Олена Омельчук Жін 1987 Рівне ua $
18 Микола Ткачук Чол 1988 Рівне ua $
13 Olia Yurym Жін 1997 Runit Рівне ua $
16 Oleksandr Samsoniuk Чол 1983 Рівне ua $
19 Сергій Остапчук Чол 1960 Рівне ua $
20 Дмитро Возняк Чол 1994 $
21 Андрій Возняк Чол 1984 Рівне ua $
22 Катерина Літовінська Жін 2001 Дубно ua $
24 Анастасія Мокрик Жін 1994 Рівне ua $
25 Петро Сидорчук Чол 1970 Рівне ua $
26 Петро Сидорчук Чол 1946 Сіянці ua $
27 Ірина Сидорчук Жін 1980 Рівне ua $
28 Олег Стецович Чол 2004 Рівне ua $
29 Дмитрий Макеенко Чол 1987 Рівне ua $
30 Максим Гуменюк Чол 1999 Вараш ua $
31 Олександра Попова Жін 1987 Вараш ua $
32 Andru Maslenchuk Чол 1979 RRC Рівне ua $
33 Олександр Заборський Чол 1979 Рівне ua $
44 Руслан Гелешко Чол 1996 ONE PUNCH Рівне ua $
34 Тетяна Романюк Жін 1988 Шепетівка ua $
35 Анастасія Сліпченко Жін 1990 Рівне ua $
36 Сергій Пєчніков Чол 1987 Рівне ua $
37 Святослав Клічук Чол 1980 Трудові резерви Рівне ua $
42 Sergiy Shchur Чол 1982 Гетьман Дубно ua $
38 Іван Зозюк Чол 1979 RRC Рівне ua $
39 Yana Plysiuk Жін 1993 Здолбунів ua $
40 Daria Mykosyanchyk Жін 1999 - Рівне ua $
41 Ольга Гнатюк Жін 1999 Рівне ua $
43 Александр Помаранский Чол 1980 ARCE contact center Рівне ua $
45 Анастасия Дашевская Жін 1984 Rivne running club Рівне ua $
47 Олег Гавралов-Шаламай Чол 1991 Рівне ua $
46 Юрій Чебручан Чол 1992 Рівне ua $
Владислава Титова Жін 2004
48 Владислава Титова Жін 2004 $
53 Богдан Кучмей Чол 1981 немає Дубно ua $
49 Ярослав Поминчук Чол 2009 Рівне ua $
Назар Гузь Чол 1996 Рівне ua
50 Людмила Романченко Жін 1960 Клевань ua $
51 Олена Могаддамі Жін 1990 Рівне ua $
52 Ангеліна Кучмей Жін 2008 - Дубно ua $
54 Олександр Багній Чол 1993 Rivne Running Club Рівне ua $
Anastasia Zelenska Жін 1995 Фітнеспорт Рівне ua
55 Станіслав Сємєйкін Чол 1994 Дніпро? ua $
56 Юля Мухаровська Жін 1986 Рівне ua $
57 Александр Симончук Чол 1990 Рівне ua $
58 Роман Гаврон Чол 1993 Рівне ua $
59 Єва Гайдук Жін 2016 Комашка Здолбунів ua $
60 Дмитро Богдан Чол 1982 Дубно ua $
61 Дарина Грищук Жін 2004 Авангард Рівне ua $
63 Володя Рева Чол 2005 ФК Стандарт Здовбиця ua $
62 Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
70 Луцюк Павло Чол 1982 Рівне ua $
64 Dmytro Solovey Чол 1995 Sk «ONE PUNCH» , AБМ «Легион» Клевань ua $
77 Алла Юхневич Жін 1992 Rivne Running Club Рівне ua $
Віталій Торопчін Чол 1981
65 Олег Грабарчук Чол 1991 Рівне ua $
66 Грабарчук Богдан Чол 2000 Рівне ua $
74 Аліна Касьянова Жін 1992 Інваспорт Рівне ua $
69 Dmytro Kasianov Чол 1989 Рівне ua $
67 Андрій Луцюк Чол 2010 Рівне ua $
68 Svitlana Romaniuk Жін 1992 Рівне ua $
72 Микола Шевчук Чол 1996 Rivne Running Club $
78 Andriy Gubish Чол 1984 Гетьман Дубно ua $
71 Валерій Нестеренко Чол 1945 Костопіль ua $
73 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
75 Анна Коваль Жін 2005 ОСДЮСШОР Авангард Рівне ua $
76 Rogi Akiredot Чол 1977 Рівне ua $
Нікіта Вітюк Чол 2001 Ізотоп Рівне ua
Олег Соболта Чол 1996 SC STARTUP Червоноград ua
80 Оксана Бучкевич Жін 1993 Rivne Running Club Рівне ua $
Роман Богдан Чол 2008 Hetman Дубно ua
Рома Бондарчук Чол 1992 Рівне ua
79 Анатолій Черненков Чол 2011 Бк Рівне Рівне ua $
81 Igor Chernenkov Чол 2006 Осдюсшор Рівне ua $
82 Богдан Ткачук Чол 1987 Рівне ua $
Formaniuk Viktor Чол 1975 AS Ukraine Рівне ua
83 Віктор Форманюк Чол 1975 AS Ukraine Рівне ua $
84 Олена Попова Жін 1991 Рівне ua $
85 Іра Зензелюк Жін 1991 Рівне ua $
86 Оля Пилипей Жін 1978 Runstyle Рівне ua $

4 коментарі:

  1. Луцюк Павло

    Я зареєструвався як оплатити

  2. Данило Титов

    регистрация уже не возможна на сайте?

    1. Дмитро Хомич

      Реєстрація учасників на дистанції 21,1 км та 2,1 км – до 14.00 13 жовтня 2018 року через сайт https://www.runstyle.net,

    2. Юрій Гринів

      Онлайн-реєстрація завершена.

Залишити коментар