Pokrova Half Marathon 2018

14 October 2018 Running / Рівне / Rivne Running Club

21k 2100m

POKROVA HALF MARATHON 2018 – І-й благодійний забіг, приурочений до Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Захід проводиться у неділю, 14 жовтня 2018 року з 07.00 до 12.00 у м.Рівне на вул. Костромській, Льонокомбінатівській, проспекті Генерала Безручка, вул. Литовській зі стартом та фінішом в району входу на алею Пагорба Слави. Старт забігу – 09.00.

УМОВИ УЧАСТІ
Учасниками забігів на дистанції 21,1 км (2 кола по 10,5 км) та 2,1 км можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 50 осіб на 21,1 км, 120 осіб на 2,1 км. Реєстрація учасників на дистанції 21,1 км та 2,1 км – до 14.00 13 жовтня 2018 року через сайт www.runstyle.net, або в день старту з 07.00 до 08.30 на місці старту в офіційному наметі Rivne Running Club. Вартість онлайн-реєстрації – 100 грн, в день забігу на місці старту – 150 грн.
Всі кошти, отриманні від реєстрації, будуть спрямовані на благодійність.
Кожен учасник може бути оглянутий лікарем та не допущений до участі у стартах, у разі загрози шкоди для здоров’я.
Учасники забігу на 21,1 км при отриманні стартового пакету повинні надати медичну довідку або страховий поліс.
ПРОГРАМА
07.00 – 08.30 – реєстрація учасників забігу (за наявності стартових пакетів), видача стартових пакетів зареєстрованим учасникам забігу;
07.00 – 12.00 – робота намету для зберігання речей;
08.45 – 08.55 – масова розминка учасників забігу;
09.00 – старт забігу на дистанції 21,1 км;
09.10 – старт забігу на дистанції 2,1 км;
11.10 – нагородження наймолодшого та найстаршого учасників забігу; нагородження 3 переможців у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю);
11.20 – нагородження переможців та призерів змагань серед чоловіків та жінок на дистанціях 21,1 км та 2,1 км;
11.30 – відкриття руху транспорту на трасі забігу.

НАГОРОДЖЕННЯ
Переможці та призери І-го Благодійного забігу POKROVA HALF MARATHON 2018 на дистанціях 21,1 км та 2,1 км у чоловіків та жінок нагороджуються призами від спонсорів та кубками.
Найстарший та наймолодший учасники забігу, які успішно подолали дистанцію 21,1 км або 2,1 км, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.
3-и переможці у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю), які успішно подолали одну з дистанцій забігу, нагороджуються кубками та призами від спонсорів.
Усі учасники, які успішно подолали одну з дистанцій, отримують оригінальні пам’ятні медалі учасника Забігу.

21k

Individual race

Date: 14 October 2018

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 50 participants

Participants total: 58

Participants registered - 50 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 50, Андрій Семенюк

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Анна Симончук Female 1994 Рівне ua
2 Сергей Дмитриев Male 1977 Rivne Running Club Рівне ua
3 Оксана Ковальчук Female 1994 Луцьк ua
4 Oleksandr Koniukevych Male 1981 Rivne Running Club Дубно ua
12 Антон Гарбар Male 2001 Лікарняні клоуни "Червоні Носи" Клевань ua
5 Дмитро Василевич Male 1985 Дубно ua
7 Vasyl Klymiuk Male 1986 Rivne Running Club Дубно ua
6 Андрій Приходько Male 1986 Рівне ua
8 Олександр Прит Male 1969 Томашгород ua
23 Вячеслав Іванов Male 1977 Нетішин ua
9 Юрий Поляков Male 1977 Jesus club Дубно ua
10 Олексій Сенчуров Male 1978 Рівне ua
11 Андрій Дмитрієв Male 1984 Рівне ua
47 Андрій Цимко Male 1995 Рівне ua
13 Артьом Алексєєв Male 1991 ЛК Червоні Носи Рівне ua
14 Сергій Гамлюк Male 1982 RivneRunningClub Рівне ua
15 Андрій Киселюк Male 1984 Рівне ua
16 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
50 Андрій Семенюк Male 1994 Хрома кобила Рівне ua
19 Юра Зимоглядов Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
18 Дмитро Іванов Male 1985 СК Лучеськ Луцьк ua
20 Іванка Михаревич Female 1999 Сарни ua
Михайло Мунтян Male 1988 Рівне ua
21 Петро Музичук Male 1957 Рівне ua
22 Irina Lysyuk Female 1987 RivneRunningClub
24 Дмитро Хомич Male 1985 Rivne Running Club Рівне ua
Станіслав Сємєйкін Male 1994 Дніпро? ua
25 Наталія Антонюк Female 1988 СК « Гепард» Луцьк ua
17 Olia Yurym Female 1997 Runit Рівне ua
Ігор Забожчук Male 1994 Plaza Рожище ua
42 Юрій Клекотка Male 1989 Rivne Running Club Рівне ua
26 Vadum Zenzeliuk Male 1989 СПК Серце Воїна Оженин ua
27 Кім Попов Male 1990 Rivne Runnig Club Рівне ua
33 Ігор Овсійчук Male 1986 Rivne Running Club Рівне ua
46 Andriy Stepasiyk Male 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
28 Тарас Третяк Male 1983 Гепард
Петро Сидорчук Male 1946 Сіянці ua
Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
29 Olya Samchuk Female 1996 Рівне ua
30 Олександр Гонтар Male 1980 Rivne Running Club Рівне ua
Олег Савлюк Male 1970 Рівело Рівне ua
31 Maksym Slipchenko Male 1983 S3 Rivne*))) Рівне ua
32 Юліанка Дяченко Female 1997 Гепард Луцьк ua
34 Yurii Pinchuk Male 1991 CrossfitRivne Рівне ua
35 Володимир Мартинюк Male 1993 Рівне ua
37 Igor Veselov Male 1979 Che Run Club Чернівці ua
Максим Гуменюк Male 1999 Вараш ua
36 Андрій Гулька Male 1986 Шепетівка ua
39 Олексій Попов Male 1982 Вараш ua
38 Сергій Чекалов Male 1994 Нетішин ua
40 Виталик Новицкий Male 1980 Нові Мандри Луцьк ua
41 Тетяна Новицька Female 1982 Луцьк ua
Марина Мойсієць Female 1981 RivneRunningClub Рівне ua
43 Світлана Іверук Female 1973 Рівне ua
44 Vitalik Gudyma Male 1988 Шепетівка ua
45 Марина Мойсієць Female 1918 Rivne Running Club Рівне ua
49 Роман Гаврилюк Male 1982 СК Гепард Ужгород ua
48 Себастьян Перейро Male 1990 Я не проходив перевірку на наркотики :D Рівне ua

2100m

Individual race

Date: 14 October 2018

Start time: at 09:10

Price: free

Limit: 120 participants

Participants total: 99

Participants registered - 86 out of maximum of 120
Last bib number assigned - 86, Оля Пилипей

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ірина Іщук Female 1993 Рівне ua
Антон Гарбар Male 2001 Лікарняні клоуни "Червоні Носи" Клевань ua
2 Юрій Яцюк Male 1984 Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м.Рівне Рівне ua
3 Юрій Сєбов Male 1992 Рівне ua
4 Oksana Kazmirchuk Female 1994 Рівне ua
14 Віктор Білоус Male 1973 Рівне ua
Анастасия Коханчук Female 1992 ZtRun Житомир ua
5 Oleksandr Potapenko Male 1985 Рівне ua
8 Юрій Іванашко Male 1986 Луцьк ua
7 Аріна Іванашко Female 1989 Луцьк ua
6 Сергій Гуменюк Male 1974 Вараш ua
15 Андрій Примак Male 1995
10 Ігор Трофимчук Male 1978 спортивний клуб PLAZA Рожище ua
Аліна Лукашевич Female 2003 Рівне ua
Андрій Садовий Male 1987 блаблабла Костопіль ua
9 Олена Юхніч Female 1983 Rivne Running Club
23 Віталій Новосад Male 1982 Дубно ua
11 Анатолій Ошурко Male 1986 Зарічне ua
12 Олександр Кисільчук Male 1993 веслувальний клуб ''HETMAN'' Дубно ua
17 Олена Омельчук Female 1987 Рівне ua
18 Микола Ткачук Male 1988 Рівне ua
13 Olia Yurym Female 1997 Runit Рівне ua
16 Oleksandr Samsoniuk Male 1983 Рівне ua
19 Сергій Остапчук Male 1960 Рівне ua
20 Дмитро Возняк Male 1994
21 Андрій Возняк Male 1984 Рівне ua
22 Катерина Літовінська Female 2001 Дубно ua
24 Анастасія Мокрик Female 1994 Рівне ua
25 Петро Сидорчук Male 1970 Рівне ua
26 Петро Сидорчук Male 1946 Сіянці ua
27 Ірина Сидорчук Female 1980 Рівне ua
28 Олег Стецович Male 2004 Рівне ua
29 Дмитрий Макеенко Male 1987 Рівне ua
30 Максим Гуменюк Male 1999 Вараш ua
31 Олександра Попова Female 1987 Вараш ua
32 Andru Maslenchuk Male 1979 RRC Рівне ua
33 Олександр Заборський Male 1979 Рівне ua
44 Руслан Гелешко Male 1996 ONE PUNCH Рівне ua
34 Тетяна Романюк Female 1988 Шепетівка ua
35 Анастасія Сліпченко Female 1990 Рівне ua
36 Сергій Пєчніков Male 1987 Рівне ua
37 Святослав Клічук Male 1980 Трудові резерви Рівне ua
42 Sergiy Shchur Male 1982 Гетьман Дубно ua
38 Іван Зозюк Male 1979 RRC Рівне ua
39 Yana Plysiuk Female 1993 Здолбунів ua
40 Daria Mykosyanchyk Female 1999 - Рівне ua
41 Ольга Гнатюк Female 1999 Рівне ua
43 Александр Помаранский Male 1980 ARCE contact center Рівне ua
45 Анастасия Дашевская Female 1984 Rivne running club Рівне ua
47 Олег Гавралов-Шаламай Male 1991 Рівне ua
46 Юрій Чебручан Male 1992 Рівне ua
Владислава Титова Female 2004
48 Владислава Титова Female 2004
53 Богдан Кучмей Male 1981 немає Дубно ua
49 Ярослав Поминчук Male 2009 Рівне ua
Назар Гузь Male 1996 Рівне ua
50 Людмила Романченко Female 1960 Клевань ua
51 Олена Могаддамі Female 1990 Рівне ua
52 Ангеліна Кучмей Female 2008 - Дубно ua
54 Олександр Багній Male 1993 Rivne Running Club Рівне ua
Anastasia Zelenska Female 1995 Фітнеспорт Рівне ua
55 Станіслав Сємєйкін Male 1994 Дніпро? ua
56 Юля Мухаровська Female 1986 Рівне ua
57 Александр Симончук Male 1990 Рівне ua
58 Роман Гаврон Male 1993 Рівне ua
59 Єва Гайдук Female 2016 Комашка Здолбунів ua
60 Дмитро Богдан Male 1982 Дубно ua
61 Дарина Грищук Female 2004 Авангард Рівне ua
63 Володя Рева Male 2005 ФК Стандарт Здовбиця ua
62 Андрій Садовський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
70 Луцюк Павло Male 1982 Рівне ua
64 Dmytro Solovey Male 1995 Sk «ONE PUNCH» , AБМ «Легион» Клевань ua
77 Алла Юхневич Female 1992 Rivne Running Club Рівне ua
Віталій Торопчін Male 1981
65 Олег Грабарчук Male 1991 Рівне ua
66 Грабарчук Богдан Male 2000 Рівне ua
74 Аліна Касьянова Female 1992 Інваспорт Рівне ua
69 Dmytro Kasianov Male 1989 Рівне ua
67 Андрій Луцюк Male 2010 Рівне ua
68 Svitlana Romaniuk Female 1992 Рівне ua
72 Микола Шевчук Male 1996 Rivne Running Club
78 Andriy Gubish Male 1984 Гетьман Дубно ua
71 Валерій Нестеренко Male 1945 Костопіль ua
73 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
75 Анна Коваль Female 2005 ОСДЮСШОР Авангард Рівне ua
76 Rogi Akiredot Male 1977 Рівне ua
Нікіта Вітюк Male 2001 Ізотоп Рівне ua
Олег Соболта Male 1996 SC STARTUP Червоноград ua
80 Оксана Бучкевич Female 1993 Rivne Running Club Рівне ua
Роман Богдан Male 2008 Hetman Дубно ua
Рома Бондарчук Male 1992 Рівне ua
79 Анатолій Черненков Male 2011 Бк Рівне Рівне ua
81 Igor Chernenkov Male 2006 Осдюсшор Рівне ua
82 Богдан Ткачук Male 1987 Рівне ua
Formaniuk Viktor Male 1975 AS Ukraine Рівне ua
83 Віктор Форманюк Male 1975 AS Ukraine Рівне ua
84 Олена Попова Female 1991 Рівне ua
85 Іра Зензелюк Female 1991 Рівне ua
86 Оля Пилипей Female 1978 Runstyle Рівне ua

4 Comments:

  1. Луцюк Павло

    Я зареєструвався як оплатити

  2. Данило Титов

    регистрация уже не возможна на сайте?

    1. Дмитро Хомич

      Реєстрація учасників на дистанції 21,1 км та 2,1 км – до 14.00 13 жовтня 2018 року через сайт https://www.runstyle.net,

    2. Юрій Гринів

      Онлайн-реєстрація завершена.

Leave a comment