Personal Best

08 Серпня 2019 Біг / Львів / СК Ультра

Personal Best
  • Personal Best

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.

Як після періоду літнього міжсезоння підготуватись до особистих рекордів на осінніх стартах

Тільки практичні поради! І, звісно ж, як без подарунків!
Готуйте запитання;)

Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.
Вартість - 50 грн!

Personal Best

Індивідуальна участь

Дата: 26 Лютого 2019

Початок: о 19:30

Вартість 50 грн.

Ліміт: 60 учасників

Як після періоду літнього міжсезоння підготуватись до особистих рекордів на осінніх стартах

Тільки практичні поради! І, звісно ж, як без подарунків!
Готуйте запитання;)

Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.
Вартість - 50 грн!

Загалом заявок: 116

Зареєстрованих учасників - 7 з максимальних 60
Останній присвоєний стартовий номер - 6, Ірина Морозова

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Viktoria Dufynets Жін 1986 EduNav Львів ua
Andrii Lazorko Чол 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua
Liu Bro Жін 1919 Львів ua
Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua
Irina Khailo Жін 1995 Львів ua
Anastasiia Lebed Жін 1995 Львів ua
Василь Власюк Чол 1990 Львів ua
Ira Matviiv Жін 1994 Run Family Львів ua
Юлія Костельна Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Natalia Abramovska Жін 1992 Львів ua
Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua
Галина Боднар Жін 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Роман Мельник Чол 1989 Львів ua
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Andriy Prushko Чол 1986 Львів ua
Stepan Kurdylo Чол 1984 Львів ua
Oleh Kolesnykov Чол 1984 Львів ua
Mykhailo Huranin Чол 1992 Золочів ua
Roman Danylyshyn Чол 1992 High Runners Львів ua
Svitlana Martyniuk Жін 1994
Дмитро Тригуб Чол 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua
Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua
Lena Chy Жін 1983 - Львів ua
Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 In beer we trust Львів ua
Ihor Patiiuk Чол 1980 TRAFIK Львів ua
Sergiy Kavetskiy Чол 1986 Львів ua
Maikut Stepan Чол 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua
Ihor Khvalibota Чол 1993 Львів ua
Марія Остапчук Жін 1993 Львів ua
Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua
Оля Кривулько Жін 1984 Львів ua
Markiian Trychuk Чол 1996
Nazar Maksymets Чол 1992 Львів ua
CD Черевко Чол 1984 Impero
Зореслав Каїнський Чол 1978 Dodgi
Hryhoriy Hrushchak Чол 1984 Handstand Ukraine
Nazar Tkach Чол 1992 Run4U Львів ua
Тарас Петрик Чол 1984 Львів ua
Ігор Бугрин Чол 1964
Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Vasyl Levytskyi Чол 1988 Trilewy
Маріанна Янів Жін 1989 Львів ua
Oles Melikov Чол 1989 Львів ua
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua
Олександр Улан Чол 1982 Runday Бережани ua
Irin Sliusar Жін 1995 Runday
6 Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua $
Олег Соболта Чол 1996 Львів ua
Юлія Гедз Жін 1999 ДЮСШ 10 Львів ua
Anastasia Blaschuk Жін 1994 Ultra Львів ua
Volodymyr Horodetskyi Чол 1992 Try Lewy Львів ua
Назар Ковальчук Чол 1989 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Dariy Ivaniv Чол 1997 Ultra Львів ua
Sofiya Porokhnavets Жін 1995
Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua
Rostyslav Marynets Чол 1993 BC club Стрий ua
Настя Біляковська Жін 1992 Львів ua
3 Олександр Нестеренко Чол 1979 ZernoVita Львів ua $
Ihor Matveiev Чол 1989 Львів ua
Marta Konchevych Жін 1986 Ultra Львів ua
Oksana Konchevuch Жін 1988 Ultra Львів ua
Andrew Sermiahin Чол 1995 Миколаїв ua
Pavlo Hrytsak Чол 1983 Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
Надія Ясінська Жін 1994 SC ULTRA Львів ua
Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA
Markiyan Fetsych Чол 1991 TRILEWY Львів ua
Оксана Лиса Жін 1993 Львів ua
Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua
Ira Iva Жін 1919 Львів ua
Максим Лядик Чол 1993 Ultra Львів ua
Yuliia Prus Жін 1995 Львів ua
Nazar Peleshko Чол 1989 Рава-Руська ua
Nataliia Andrushkiv Жін 1993 Львів ua
Анна Музала Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
Валя Лабарткава Жін 1989 Львів ua
Roman Chepil Чол 1968 LeO-Team Львів ua
Марія Мірило Жін 1982
Ivan Bakun Чол 1994 Fell Wolves
Andriy Duma Чол 1984 Ультра Львів ua
Michael Lichkun Чол 1994 Львів ua
Oleg Lomaga Чол 1989 Львів ua
Андрій Сомик Чол 1990 Львів ua
Olha Leskiv Жін 1994 Sportthepark Львів ua
Andriy Furtak Чол 1986 Львів ua
Maksym Mandrykovskyy Чол 1987 Sport The Park Львів ua
Петро Іващук Чол 1989 Львів ua
Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua
Vladyslav Pidkovych Чол 1996 Львів ua
Olenka Ivanytsya Жін 1991 Львів ua
1 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
Михайло Гуранін Чол 1992 Золочів ua
2 Julia Rodych Жін 1995 Львів ua $
Олександр Нестеренко Чол 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
Ірина Бевза Жін 1988 Львів ua
Mykola Hlynka Чол 1989 Ultra Львів ua
Надія Ясінська Жін 1994 SC ULTRA Львів ua
Іван Бурбулевич Чол 1994 ---- Львів ua
Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua
3 Марія Мірило Жін 1982 $
4 Роман Рудий Чол 1992 Рудне ua $
5 Ростислав Хмелєвський Чол 1987 $
Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Irin Sliusar Жін 1995 Shypshyna Run Club
Alina Fedorchenko Жін 1995 Ultra Львів ua
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua

Залишити коментар