Personal Best

08 August 2019 Running / Львів / СК Ультра

Personal Best
  • Personal Best

    Results are not yet available. Please try again later.

Як після періоду літнього міжсезоння підготуватись до особистих рекордів на осінніх стартах

Тільки практичні поради! І, звісно ж, як без подарунків!
Готуйте запитання;)

Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.
Вартість - 50 грн!

Personal Best

Individual race

Date: 26 February 2019

Start time: at 19:30

Price: free

Limit: 60 participants

Як після періоду літнього міжсезоння підготуватись до особистих рекордів на осінніх стартах

Тільки практичні поради! І, звісно ж, як без подарунків!
Готуйте запитання;)

Попередня реєстрація обов'язкова!
Кількість місць обмежена.
Вартість - 50 грн!

Participants total: 116

Participants registered - 7 out of maximum of 60
Last bib number assigned - 6, Ірина Морозова

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Viktoria Dufynets Female 1986 EduNav Львів ua
Andrii Lazorko Male 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
Liu Bro Female 1919 Львів ua
Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
Irina Khailo Female 1995 Львів ua
Anastasiia Lebed Female 1995 Львів ua
Василь Власюк Male 1990 Львів ua
Ira Matviiv Female 1994 Run Family Львів ua
Юлія Костельна Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Natalia Abramovska Female 1992 Львів ua
Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
Галина Боднар Female 1979 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Роман Мельник Male 1989 Львів ua
Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Andriy Prushko Male 1986 Львів ua
Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
Oleh Kolesnykov Male 1984 Львів ua
Mykhailo Huranin Male 1992 Золочів ua
Roman Danylyshyn Male 1992 High Runners Львів ua
Svitlana Martyniuk Female 1994
Дмитро Тригуб Male 1972 ShypShyna Run Club Львів ua
Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Lena Chy Female 1983 - Львів ua
Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
Ihor Patiiuk Male 1980 TRAFIK Львів ua
Sergiy Kavetskiy Male 1986 Львів ua
Maikut Stepan Male 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua
Ihor Khvalibota Male 1993 Львів ua
Марія Остапчук Female 1993 Львів ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
Оля Кривулько Female 1984 Львів ua
Markiian Trychuk Male 1996
Nazar Maksymets Male 1992 Львів ua
CD Черевко Male 1984 Impero
Зореслав Каїнський Male 1978 Dodgi
Hryhoriy Hrushchak Male 1984 Handstand Ukraine
Nazar Tkach Male 1992 Run4U Львів ua
Тарас Петрик Male 1984 Львів ua
Ігор Бугрин Male 1964
Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Vasyl Levytskyi Male 1988 Trilewy
Маріанна Янів Female 1989 Львів ua
Oles Melikov Male 1989 Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Олександр Улан Male 1982 Runday Бережани ua
Irin Sliusar Female 1995 Runday
6 Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
Олег Соболта Male 1996 Львів ua
Юлія Гедз Female 1999 ДЮСШ 10 Львів ua
Anastasia Blaschuk Female 1994 Ultra Львів ua
Volodymyr Horodetskyi Male 1992 Try Lewy Львів ua
Назар Ковальчук Male 1989 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Dariy Ivaniv Male 1997 Ultra Львів ua
Sofiya Porokhnavets Female 1995
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
Rostyslav Marynets Male 1993 BC club Стрий ua
Настя Біляковська Female 1992 Львів ua
3 Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
Ihor Matveiev Male 1989 Львів ua
Marta Konchevych Female 1986 Ultra Львів ua
Oksana Konchevuch Female 1988 Ultra Львів ua
Andrew Sermiahin Male 1995 Миколаїв ua
Pavlo Hrytsak Male 1983 Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
Markiyan Fetsych Male 1991 TRILEWY Львів ua
Оксана Лиса Female 1993 Львів ua
Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Ira Iva Female 1919 Львів ua
Максим Лядик Male 1993 Ultra Львів ua
Yuliia Prus Female 1995 Львів ua
Nazar Peleshko Male 1989 Рава-Руська ua
Nataliia Andrushkiv Female 1993 Львів ua
Анна Музала Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
Валя Лабарткава Female 1989 Львів ua
Roman Chepil Male 1968 LeO-Team Львів ua
Марія Мірило Female 1982
Ivan Bakun Male 1994 Fell Wolves
Andriy Duma Male 1984 Ультра Львів ua
Michael Lichkun Male 1994 Львів ua
Oleg Lomaga Male 1989 Львів ua
Андрій Сомик Male 1990 Львів ua
Olha Leskiv Female 1994 Sportthepark Львів ua
Andriy Furtak Male 1986 Львів ua
Maksym Mandrykovskyy Male 1987 Sport The Park Львів ua
Петро Іващук Male 1989 Львів ua
Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
Vladyslav Pidkovych Male 1996 Львів ua
Olenka Ivanytsya Female 1991 Львів ua
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
Михайло Гуранін Male 1992 Золочів ua
2 Julia Rodych Female 1995 Львів ua
Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
Ірина Бевза Female 1988 Львів ua
Mykola Hlynka Male 1989 Ultra Львів ua
Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
Іван Бурбулевич Male 1994 ---- Львів ua
Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
3 Марія Мірило Female 1982
4 Роман Рудий Male 1992 Рудне ua
5 Ростислав Хмелєвський Male 1987
Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Irin Sliusar Female 1995 Shypshyna Run Club
Alina Fedorchenko Female 1995 Ultra Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua

Leave a comment