Перечинський півмарафон 2019

26 Травня 2019 Біг / Ужгород / Ужгородський біговий клуб

22k Relay 5k

Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети 2019.

29 травня 2016 року, в честь 120-ї річниці проведення першої сучасної Олімпіади був проведений Перечинський Півмарафон поштаря Федора Фекети за маршрутом Ужгород - Перечин. Учасники пробігли маршрутом, який щодня долав прославлений поштар.

Мальовниче Закарпаття чекає на учасників з усієї України 26 травня 2019 року, коли знов відбудеться Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети. Цьогоріч, до основної дистанції (22 км) додалась можливість позмагатись у естафеті з двох учасників.

Реєструйся та Біжи як легенда!

22k

22.195 км

Дата: 26 Травня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 300 грн. (з 01 Травня 2019 — 350 грн.)

Вартість 350 грн.

Ліміт: 250 учасників

Зареєстровано учасників: 118 /250 (Оплачено - 87)
Останній присвоєний стартовий номер - 88, Коля Ничепоренко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ihor Patiiuk Чол 1980 TRAFIK Львів ua
1 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
59 Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua $
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
14 Maksim Balazhi Чол 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
2 Sam Luebbers Чол 1996 Peace Corps Денвер $
3 Dmytro Budynsky Чол 1975 U-run Ужгород ua $
4 Oksana Budynska Жін 1976 U-run Ужгород ua $
17 Aleksey Dzyapko Чол 1986 Ужгород ua $
8 Maksym Prokopiuk Чол 1983 Ужгород ua $
18 Maryna Prisnyak Жін 1995 Ужгород ua $
5 Микита Клименко Чол 1989 Донецьк ua $
Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua
6 Ігор Колесников Чол 1981 Зеленодольськ ua $
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
7 Максим Попов Чол 1985 КЛБ Hammers Малин ua $
9 Микола Машіка Чол 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
Vitaliy Kozak Чол 1976 Перечин ua
28 Тетяна Козловська Жін 1999 Донецьк ua $
27 Zhenya Yakyma Чол 1987 Ужгород ua $
10 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
11 Віктор Пахмурний Чол 1954 Турклуб САЛО Одеса ua $
22 Alyona Rilets Жін 1987 Кам'яниця ua $
12 Roman Polacek Чол 1972 Svitavy cz $
13 Marek Antos Чол 1968 Svitavy cz $
15 Микола Кость Чол 1969 U-Run Міжгір'я ua $
16 Тарас Сало Чол 1981 $
19 Vasyl Tsogla Чол 1985 Kozyrteam Іршава ua $
Тарас Руський Чол 1978 СК,, КатРуська
Evgeniy Karpov Чол 1980 Новояворівськ ua
20 Віталій Кочмар Чол 1992 Мукачево ua $
21 Basil Holovchak Чол 1992 СИЛА Зарічево ua $
23 Миша Семенюк Чол 1983 Ужгород ua $
Олександр Тодоров Чол 1962 Ужгород ua
24 Олександр Нестеренко Чол 1979 ZernoVita Львів ua $
25 Мирослав Бугір Чол 1986 Чоп ua $
26 Andriy Duma Чол 1984 Ultra Львів ua $
Михайло Пуравець Чол 1989
78 Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua $
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua
Ira Matviiv Жін 1994 Run Family, SC Ultra Львів ua
Olena Nikitas Жін 1982 SC Ultra
29 Ірина Морозова Жін 1992 Ultra Львів ua $
Марія Мірило Жін 1982
71 Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua $
Roman Chepil Чол 1968 LeO-Team Львів ua
Oleg Sulima Чол 1977 Львів ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
30 Гонондорчин Роман Чол 1989 Акведук Перечин ua $
Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua
Andriy Klob Чол 1993 Львів ua
Олександр Єршов Чол 1985 Мукачево ua
58 Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshynarunclub Львів ua $
31 Olesya Isak Жін 1978 Skinny&strong club Київ ua $
46 Орест Бабяк Чол 1968 Ужгород ua $
32 Ruslan Ruzhytskyi Чол 1985 Львів ua $
33 Саша Купцов Чол 1993 Середнє ua $
72 Анастасія Черкіс Жін 1982 Ужгород ua $
34 Габріелла Нікітчук Жін 1988 Ужгород ua $
35 Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua $
Сергій Глюдзик Чол 1987 Ужгород ua
Денис Ігнатюк Чол 1998 Ужгород ua
Яна Синипостол Жін 1982 атлет Дніпро? ua
Miroslav Buleza Чол 1986 Urun Ужгород ua
36 Vitaliy Trostianchin Чол 1987 Ultra Львів ua $
39 Мирон Григоровський Чол 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
37 Oksana Dyba Жін 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
38 Sofiya Porokhnavets Жін 1995 Ultra $
40 Максим Мраморнов Чол 1987 Ukrainian Trail League Київ ua $
41 Михайло Югас Чол 1974 Ужгород ua $
42 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
Василь Цибульський Чол 2001 Хуст ua
44 Василий Готрович Чол 1981 Без клубу $
60 Bogdan Dan Чол 1989 Kozyr team $
Сергей Михайлицкий Чол 1971 U-RUN Сторожниця ua
43 Леся Тромбола Жін 1976 U-Run Ужгород ua $
Віка Швець Жін 1990 Ужгород ua
45 Ясько Олександр Чол 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua $
47 Роман Мегела Чол 1992 Ужгород ua $
49 Сергій Колода Чол 1986 Бахмач ua $
50 Ульяна Майстренко Жін 1982 PlayOutsideCrew Київ ua $
51 Iurii Ovadenko Чол 1979 Київ ua $
52 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
53 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
54 Mariia Kushnir Жін 1986 *** Львів ua $
73 Dmitro Ivanysh Чол 1958 Фст»Динамо» Колочава ua $
67 Олексій Дума Чол 1972 U-Run $
55 Віктор Казанін Чол 1950 Київ ua $
56 Юрій Керецман Чол 1959 Зарічево ua $
57 Ольга Стадник Жін 1956 Shypshyna run club Львів ua $
Марія Кулинич Жін 1962 Shypshyna run club Львів ua
74 вася пйоса Чол 2000 Перечин ua $
61 Олег Володимирович Чол 1988 Ужгород ua $
63 Dmitro Tribunskiy Чол 1974 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua $
82 Yuliia Lampeka Жін 1995 - Ужгород ua $
62 Люся Петріченко Жін 1982 Kozyr team Хуст ua $
64 Юлий Дашко Чол 1974 Ужгород ua $
65 Vadym Symchera Чол 1980 ФК Минай Минай ua $
66 Сергій Михайлицький Чол 1971 U-RUN Ужгород ua $
79 Маряна Шелеснак Жін 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua $
80 Ілля Munerov Чол 1992 Управління Патрульної поліції в Закарпатській області Великий Березний ua $
68 Orest Kohut Чол 1987 U-run Ужгород ua $
81 Наталія Боднарчук Жін 1992 Patrol police Ужгород ua $
69 Віктор Томаш Чол 1979 Новоселиця ua $
Anatoliy Malyy Чол 1974
70 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
Юрій Левицький Чол 1975 Стрий ua
Ігор Сурла Чол 1971 Chernivtsi Running Club ?? Чернівці ua
75 Анатолій Малий Чол 1974 Ужгород ua $
76 Istvan Marci Чол 1974 Ужгород ua $
83 Konstantin Blazhevych Чол 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua $
77 Yuliana Tsurik Жін 1987 Chernivtsi running club Чернівці ua $
Григорій Хомич Чол 1988 LKB Rudnik Луцьк ua
84 Andrii Kozyr Чол 1991 Kozyrteam Хуст ua $
85 Ярослав Лазур Чол 1980 Ужгород ua $
86 Вікторія Коваль Жін 1988 Ужгород ua $
87 Алексей Скрипников Чол 1989 Ужгород ua $
88 Коля Ничепоренко Чол 1996 Перечин ua $

Relay

12.2 км + 10 км

Дата: 26 Травня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 600 грн. (з 01 Травня 2019 — 700 грн.)

Вартість 700 грн.

Ліміт: 50 учасників

Зареєстровано учасників: 18 /50 (Оплачено - 15)
Останній присвоєний стартовий номер - 16, Михайло Брунець

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Олександр Дмитрук Чол 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Paula Ulianiuk Жін 1997 Львів ua
3 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra + ZernoVita Львів ua $
4 Левко Іванчук Чол 1992 ULTRA Львів ua $
5 Anastasia Blaschuk Жін 1994 Ultra Львів ua $
6 Марія Мірило Жін 1982 $
7 Ігор Кищак Чол 1982 Львів ua $
1 Кирилл Буяновский Чол 1991 U-Run club Ужгород ua $
8 Денис Часовских Чол 1977 Urun Ужгород ua $
9 Олена Тодорова Жін 1965 Ужгород ua $
10 Жанна Лендєл Жін 1985 Ужгород ua $
11 Галь Віталій Чол 1975 Ужгород ua $
14 Іван Гощук Чол 1981 Kazanin Team Ужгород ua $
12 Томаш Симкович Чол 1990 Ужгород ua $
Vasyl Shurkovskyy Чол 1975 Ужгород ua
16 Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua $
15 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $

5k

5 км

Вартість 200 грн.

Ліміт: 200 учасників

Зареєстровано учасників: 14 /200 (Оплачено - 12)
Останній присвоєний стартовий номер - 12, Наталія Йонік

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
6 Артем Корсун Чол 1989 $
1 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
2 Ulyana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
3 Валерія Залєська Жін 1996 Немає Ужгород ua $
4 Юлія Бондар Жін 1993 Jabil Івано-Франківськ ua $
Tanya Kurutsa Жін 1985 U-Run Ужгород ua
5 Mykola Vusyk Чол 1993 Jabil Кременчук ua $
9 Святослав Лешкович Чол 1990 Ужгород ua $
7 Любомир Баник Чол 1982 Ужгород ua $
8 Ігор Щербанич Чол 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua $
10 Михайло Брунець Чол 1921 ShypShyna Run Club Львів ua $
Вадим Янковський Чол 1993 U-Run Ужгород ua
11 Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
12 Наталія Йонік Жін 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua $

Залишити коментар