Перечинський півмарафон 2019

26 May 2019 Running / Ужгород / Ужгородський біговий клуб

22k Relay 5k

Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети 2019.

29 травня 2016 року, в честь 120-ї річниці проведення першої сучасної Олімпіади був проведений Перечинський Півмарафон поштаря Федора Фекети за маршрутом Ужгород - Перечин. Учасники пробігли маршрутом, який щодня долав прославлений поштар.

Мальовниче Закарпаття чекає на учасників з усієї України 26 травня 2019 року, коли знов відбудеться Перечинський півмарафон поштаря Федора Фекети. Цьогоріч, до основної дистанції (22 км) додалась можливість позмагатись у естафеті з двох учасників.

Реєструйся та Біжи як легенда!

22k

Individual race

Date: 26 May 2019

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 250 participants

Participants total: 118

Participants registered - 87 out of maximum of 250
Last bib number assigned - 88, Коля Ничепоренко

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ihor Patiiuk Male 1980 TRAFIK Львів ua
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
59 Тетяна Давиденко Female 1994 Ultra Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
14 Maksim Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Sam Luebbers Male 1996 Peace Corps Денвер
3 Dmytro Budynsky Male 1975 U-run Ужгород ua
4 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
17 Aleksey Dzyapko Male 1986 Ужгород ua
8 Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
18 Maryna Prisnyak Female 1995 Ужгород ua
5 Микита Клименко Male 1989 Донецьк ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
6 Ігор Колесников Male 1981 Зеленодольськ ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 SC ULTRA Львів ua
7 Максим Попов Male 1985 КЛБ Hammers Малин ua
9 Микола Машіка Male 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Vitaliy Kozak Male 1976 Перечин ua
28 Тетяна Козловська Female 1999 Донецьк ua
27 Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
10 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
11 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
22 Alyona Rilets Female 1987 Кам'яниця ua
12 Roman Polacek Male 1972 Svitavy cz
13 Marek Antos Male 1968 Svitavy cz
15 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
16 Тарас Сало Male 1981
19 Vasyl Tsogla Male 1985 Kozyrteam Іршава ua
Тарас Руський Male 1978 СК,, КатРуська
Evgeniy Karpov Male 1980 Новояворівськ ua
20 Віталій Кочмар Male 1992 Мукачево ua
21 Basil Holovchak Male 1992 СИЛА Зарічево ua
23 Миша Семенюк Male 1983 Ужгород ua
Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
24 Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
25 Мирослав Бугір Male 1986 Чоп ua
26 Andriy Duma Male 1984 Ultra Львів ua
Михайло Пуравець Male 1989
78 Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Ira Matviiv Female 1994 Run Family, SC Ultra Львів ua
Olena Nikitas Female 1982 SC Ultra
29 Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
Марія Мірило Female 1982
71 Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Roman Chepil Male 1968 LeO-Team Львів ua
Oleg Sulima Male 1977 Львів ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
30 Гонондорчин Роман Male 1989 Акведук Перечин ua
Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
Andriy Klob Male 1993 Львів ua
Олександр Єршов Male 1985 Мукачево ua
58 Віталій Терещенко Male 1993 Shypshynarunclub Львів ua
31 Olesya Isak Female 1978 Skinny&strong club Київ ua
46 Орест Бабяк Male 1968 Ужгород ua
32 Ruslan Ruzhytskyi Male 1985 Львів ua
33 Саша Купцов Male 1993 Середнє ua
72 Анастасія Черкіс Female 1982 Ужгород ua
34 Габріелла Нікітчук Female 1988 Ужгород ua
35 Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
Сергій Глюдзик Male 1987 Ужгород ua
Денис Ігнатюк Male 1998 Ужгород ua
Яна Синипостол Female 1982 атлет Дніпро? ua
Miroslav Buleza Male 1986 Urun Ужгород ua
36 Vitaliy Trostianchin Male 1987 Ultra Львів ua
39 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
37 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
38 Sofiya Porokhnavets Female 1995 Ultra
40 Максим Мраморнов Male 1987 Ukrainian Trail League Київ ua
41 Михайло Югас Male 1974 Ужгород ua
42 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
Василь Цибульський Male 2001 Хуст ua
44 Василий Готрович Male 1981 Без клубу
60 Bogdan Dan Male 1989 Kozyr team
Сергей Михайлицкий Male 1971 U-RUN Сторожниця ua
43 Леся Тромбола Female 1976 U-Run Ужгород ua
Віка Швець Female 1990 Ужгород ua
45 Ясько Олександр Male 1990 SUMY RUNNING CLUB Новооржицьке ua
47 Роман Мегела Male 1992 Ужгород ua
49 Сергій Колода Male 1986 Бахмач ua
50 Ульяна Майстренко Female 1982 PlayOutsideCrew Київ ua
51 Iurii Ovadenko Male 1979 Київ ua
52 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
53 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
54 Mariia Kushnir Female 1986 *** Львів ua
73 Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
67 Олексій Дума Male 1972 U-Run
55 Віктор Казанін Male 1950 Київ ua
56 Юрій Керецман Male 1959 Зарічево ua
57 Ольга Стадник Female 1956 Shypshyna run club Львів ua
Марія Кулинич Female 1962 Shypshyna run club Львів ua
74 вася пйоса Male 2000 Перечин ua
61 Олег Володимирович Male 1988 Ужгород ua
63 Dmitro Tribunskiy Male 1974 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
82 Yuliia Lampeka Female 1995 - Ужгород ua
62 Люся Петріченко Female 1982 Kozyr team Хуст ua
64 Юлий Дашко Male 1974 Ужгород ua
65 Vadym Symchera Male 1980 ФК Минай Минай ua
66 Сергій Михайлицький Male 1971 U-RUN Ужгород ua
79 Маряна Шелеснак Female 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
80 Ілля Munerov Male 1992 Управління Патрульної поліції в Закарпатській області Великий Березний ua
68 Orest Kohut Male 1987 U-run Ужгород ua
81 Наталія Боднарчук Female 1992 Patrol police Ужгород ua
69 Віктор Томаш Male 1979 Новоселиця ua
Anatoliy Malyy Male 1974
70 Петро Іващук Male 1989 Львів ua
Юрій Левицький Male 1975 Стрий ua
Ігор Сурла Male 1971 Chernivtsi Running Club ?? Чернівці ua
75 Анатолій Малий Male 1974 Ужгород ua
76 Istvan Marci Male 1974 Ужгород ua
83 Konstantin Blazhevych Male 1975 ДКС (Донецький Клуб Спорту) Ужгород ua
77 Yuliana Tsurik Female 1987 Chernivtsi running club Чернівці ua
Григорій Хомич Male 1988 LKB Rudnik Луцьк ua
84 Andrii Kozyr Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
85 Ярослав Лазур Male 1980 Ужгород ua
86 Вікторія Коваль Female 1988 Ужгород ua
87 Алексей Скрипников Male 1989 Ужгород ua
88 Коля Ничепоренко Male 1996 Перечин ua

Relay

Individual race

Date: 26 May 2019

Start time: at 09:00

Price: free

Limit: 50 participants

Participants total: 18

Participants registered - 15 out of maximum of 50
Last bib number assigned - 16, Михайло Брунець

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
2 Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
3 Валерій Шапочка Male 1975 Ultra + ZernoVita Львів ua
4 Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
5 Anastasia Blaschuk Female 1994 Ultra Львів ua
6 Марія Мірило Female 1982
7 Ігор Кищак Male 1982 Львів ua
1 Кирилл Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
8 Денис Часовских Male 1977 Urun Ужгород ua
9 Олена Тодорова Female 1965 Ужгород ua
10 Жанна Лендєл Female 1985 Ужгород ua
11 Галь Віталій Male 1975 Ужгород ua
14 Іван Гощук Male 1981 Kazanin Team Ужгород ua
12 Томаш Симкович Male 1990 Ужгород ua
Vasyl Shurkovskyy Male 1975 Ужгород ua
16 Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
15 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua

5k

Individual race

Price: free

Limit: 200 participants

Participants total: 14

Participants registered - 12 out of maximum of 200
Last bib number assigned - 12, Наталія Йонік

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
6 Артем Корсун Male 1989
1 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
2 Ulyana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
3 Валерія Залєська Female 1996 Немає Ужгород ua
4 Юлія Бондар Female 1993 Jabil Івано-Франківськ ua
Tanya Kurutsa Female 1985 U-Run Ужгород ua
5 Mykola Vusyk Male 1993 Jabil Кременчук ua
9 Святослав Лешкович Male 1990 Ужгород ua
7 Любомир Баник Male 1982 Ужгород ua
8 Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
10 Михайло Брунець Male 1921 ShypShyna Run Club Львів ua
Вадим Янковський Male 1993 U-Run Ужгород ua
11 Володимир Ханас Male 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
12 Наталія Йонік Female 1981 U-Run/Uzhgorod running club Ужгород ua

Leave a comment