Ніч на Погулянці

21 Червня 2018 Біг / Львів / СК Ультра

3k

У найкоротшу літню ніч запрошуємо Вас взяти участь у нічному забізі на 3 кілометри "Ніч на Погулянці"!

3k

3 км

Дата: 21 Червня 2018

Початок: о 22:00

Ліміт: 300 учасників

Загалом заявок: 184

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
Крук Василь Чол 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua
Павло Грицак Чол 1983
Андрій Лапко Чол 1987 Івано-Франківськ ua
Елеонора Провозін Жін 1989 Львів ua
Volodymyr Khanas Чол 1986 NDLT Львів ua
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Гербут Жін 1986 Львів ua
Serhii Hrabovenko Чол 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
Ihor Patiiuk Чол 1980 TRAFIK Львів ua
Taras Kulai Чол 1994 Немає Гійче ua
Alex Bohachov Чол 1993
Юрій Мартиненко Чол 1981
Олександр Мілашенко Чол 1987 RunDay Львів ua
Ira Matviiv Жін 1994 Run Family Львів ua
Anatoliy Novak Чол 1987 bicycle.delivery Львів ua
Olena Kuvila Жін 1993 Львів ua
Юра Латишев Чол 1992 SC.ULTRA Львів ua
Denis Fedkovich Чол 1991 Львів ua
Yuriy Kaminskyi Чол 1996 Львів ua
Mykola Tulyk Чол 1986 Львів ua
Khrystia Boiko Жін 1989 Львів ua
Петро Трагнюк Чол 1992 Львів ua
Galyna Dranchuk Жін 1997 RunClub SturtUp Червоноград ua
Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua
андрейко міщенко Чол 1987
Roman Melnyk Чол 1989 Львів ua
Юрій Лащенко Чол 1987 + Львів ua
Ельдар Мухаметзянов Чол 1986 Runday Львів ua
Vladimir Draginich Чол 1983 ЛКАВ Львів ua
Sergii Slipenko Чол 1989 Львів ua
Надія Ясінська Жін 1994 SC ULTRA Львів ua
Левко Іванчук Чол 1992 ULTRA Львів ua
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA
MIRA Bodakovska Жін 1984 Львів ua
Катерина Біла Жін 1996 Львів ua
Jana Mysholivska Жін 1992 NBS Lviv Львів ua
Марія Каранець Жін 1988 Львів ua
Oksana Kharechko Жін 1997 NBS Lviv Львів ua
Андрій Лозинський Чол 1990 Львів ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Leonid Hvozdetskyy Чол 1945 Львів ua
Олександр Маковейчук Чол 1969 AbtoRun Львів ua
Анна Швед Жін 1991 Львів ua
Тарас Крохмаль Чол 2002 .. Львів ua
Liuba Kuzniarska Жін 1995 Sport life Львів ua
Timofey Shirokiy Чол 1981 Bili Vovki Львів ua
Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua
Viktoriia Savaryn Жін 1997 Львів ua
Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua
Зіновій Урсул Чол 1960 Немає Львів ua
Олена Чумаченко Жін 1991 Кропивницький ua
Yana Matveyeva Жін 1989 Пляж Львів ua
Юрій Скрипка Чол 1998 НАСВ Львів ua
Марія Гук Жін 1999 Львівська політехніка Львів ua
Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua
Василь Дегтяр Чол 1992 Львів ua
Yarina Pazina Жін 1994 Винники ua
Bohdan Goliian Чол 1992 agrus.space Винники ua
Stas Lvov Чол 1995 Otaman Львів ua
Дима Ткаченко Чол 1999
Анжелика Власенко Жін 1995 Львів ua
Viktoria Yasinska Жін 1991 Львів ua
Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 ULTRA Львів ua
Taras Voitovych Чол 1985 Львів ua
Анна Кальніна Жін 1994 Львів ua
Тарас Гуменюк Чол 1983 TERNOPILRUN Тернопіль ua
Artem Kuz Чол 1988 Уявний клуб Львів ua
Ilya Khromov Чол 1979 Львів ua
Ігор Новак Чол 1978 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Viktor Bachynskyi Чол 1972 LeO-Team Львів ua
Sofia Rybytska Жін 1993 Львів ua
Nazar Horbachuk Чол 1994 Львів ua
Kateryna Husakova Жін 1997 Львів ua
Олександр Рогатньов Чол 1994 O-Club Centurion Полтава ua
Svetlana Kondratieva Жін 1988 Bayris Львів ua
Mykola Plakhtin Чол 1992 Львів ua
Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua
Владислав Приступа Чол 1992
Юлій Верста Чол 1981 ZernoVita Львів ua
Василь Матвійчук Чол 1991 Львів ua
Andriy Sitarchuk Чол 1974 Львів ua
Олександра Колотело Жін 1988 Львів ua
Андрій Плита Чол 1996 Runday Миколаїв ua
Юля Бойко Жін 1980 Ківі Фітнес Львів ua
Святослав Різник Чол 1992 Львів ua
Mariana Mykhailovych Жін 1995 Львів ua
Dasha Kruhlyak Жін 1990 Bubiks Львів ua
Назар Різник Чол 1992 Bubiks Львів ua
Ольга Пилипишин Жін 1977 не є членом клубу Львів ua
Andriy Zdrenyk Чол 1989
Dmytro Smirnov Чол 1986 CoreValue Львів ua
Назар Пелех Чол 1992 Львів ua
Віталій Єляшевський Чол 1987 Львів ua
Андрій Курницьки Чол 1995 Львів ua
Ірина Гнатюк Жін 1994 Львів ua
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua
Василь Власюк Чол 1990 Львів ua
Sergiy Kavetskiy Чол 1986 Львів ua
Наталія Філоретова Жін 1996 Runday Львів ua
Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua
Volodymyr Ozhukh Чол 1986 Львів ua
Володимир Врублевський Чол 1985 Runday Львів ua
Христина Макота Жін 1994 Львів ua
Олена Кениз Жін 1992
Tanya Ratz Жін 1971 Львів ua
Mariia Kushnir Жін 1986 *** Львів ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
Vasyl Levytskyy Чол 1988 Trilewy
Саша Ворожко Чол 1995 KtlKnt Львів ua
Володимир Каралюс Чол 1984 Львів ua
Оксана Лиса Жін 1993 Львів ua
Аньця Саман Жін 1991
Artem Slotin Чол 1990 Runfamily Черкаси ua
Леонід Шамарін Чол 1992 СПАРТА
Софія Роюк Жін 1999 Євроспорт Львів ua
Yaroslav Smoliak Чол 1995 KtlKnt Львів ua
Oleg Sulima Чол 1977 Львів ua
Олег М\'єскало Чол 1992 Lviv Running Club Львів ua
Юрій Луцишин Чол 1983 Львів ua
Сергій Шимков Чол 1987 Family Run Club Бердичів ua
Уляна Купчак Жін 1998 Runday Львів ua
Роюк Людмила Жін 1974 Євроспорт Львів ua
Vasyl Yakymiv Чол 1992 Львів ua
Вероніка Голомовза Жін 1998 НАСВ Львів ua
Arthur Bobyshev Чол 1992 Львів ua
Дмитрий Савчук Чол 1991 Львів ua
Serhiy Kolesnyk Чол 1983 4front Львів ua
Олександра Петрук Жін 1985 Не має Львів ua
Володимир Мацьків Чол 1974 Львів ua
Olena Fedorova Жін 1992 Track&Speed Club Львів ua
Сергій Баскаков Чол 1989
Iryna Ustenna Жін 1982 Львів ua
Andriy Leshchuk Чол 1984 Львів ua
Misha Shastin Чол 1994 Львів ua
Snizhana Skupova Жін 1993 Львів ua
Христина Хіменес Жін 1987 ЛДУФК Львів ua
Роман Стетськів Чол 1994 KtlKnt Львів ua
Olena Nikitas Жін 1982 SC Ultra
ALex Bessonov Чол 1985 Львів ua
Богдан Гайдук Чол 1995 СТК "Бребенескул" Славута ua
Олег Карпин Чол 1993 Львів ua
Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua
Stepan Kurdylo Чол 1984 Run4U Львів ua
Lena Chy Жін 1983 - Львів ua
Ігор Тимчук Чол 1988
Михайло Сурмай Чол 1987 БКМ Львів ua
Сергій Пясецький Чол 1992 Intellias MTBStock Львів ua
Сергій Рузак Чол 1997 Orienteering Львів ua
Вікторія Бабенко Жін 1991 Львів ua
Ольга Брильїнська Жін 1987 Dodgi Львів ua
Ярема Кіт Чол 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua
Oles Kuybida Чол 1990 Львів ua
Roman Malachivskyi Чол 1990 Львів ua
Оксана Лука Жін 1997 Львів ua
Julia Telishevska Жін 1991 Львів ua
Наталія Петрик Жін 1991 Львів ua
Yuriy Badan Чол 1994 LeO-Team Львів ua
Nadya Ogeruk Жін 1991 ZernoVita Львів ua
Mykola Stefanyshyn Чол 1990 NBS Lviv Run club Львів ua
Дмитро Шпак Чол 1985 Львів ua
Влад Хилюк Чол 1998 НАСВ Львів ua
Валентина Григорян Жін 1977 ZernoVita Львів ua
Taras Tkach Чол 1989 ОККО Львів ua
Rostyslav Kopak Чол 1986 Ходорів ua
Коснюк Олександр Чол 2001 Луцьк ua
Ostap Nemelivskyy Чол 1993
Dasha Davydchuk Жін 1992 Львів ua
Nataliya Marko Жін 1994 Львів ua
Андрій Якимович Чол 1987 Львів ua
Olya Herasym Жін 1996 123 Львів ua
Максим Лободанов Чол 1994 Львів ua
Tanya Halushka Жін 1996 Львів ua
Diana Vasko Жін 1999
Tania Shchudla Жін 1997 Львів ua
Vasyl Fedyuk Чол 1992 Львів ua
Назарій Чигінь Чол 1995 Львів ua
Nataliya Vityuk Жін 1986 M&E Львів ua
Mykola Assachia Чол 1918 Львів ua
Maria Yuskevych Жін 1997 Львів ua
Zoryana Andrusyak Жін 1999

7 коментарів:

  1. Jana Mysholivska

    А яка ціна забігу ?

  2. Зіновій Урсул

    Як зареєструватись на змагання

  3. Анна Кривицька

    Не бачу реєстрації

  4. Maria Tkach

    Я зареєструвалась на сайті, але в списках мене немає. В чому справа? Що мені робити?

  5. Юрій Гринів

    Приходьте на Погулянку. В положенні вказано де і коли буде дореєстрація.

  6. Volodymyr Khanas

    а де можна скачати диплом?

    1. Юрій Гринів

      В результатах – натискаешь на свою позицію і там на сторінці внизу.

Залишити коментар