Ніч на Погулянці

21 June 2018 Running / Львів / СК Ультра

3k

У найкоротшу літню ніч запрошуємо Вас взяти участь у нічному забізі на 3 кілометри "Ніч на Погулянці"!

3k

Individual race

Date: 21 June 2018

Start time: at 22:00

Price: free

Limit: 300 participants

Participants total: 183

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Крук Василь Male 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
Павло Грицак Male 1983
Андрій Лапко Male 1987 Івано-Франківськ ua
Елеонора Провозін Female 1989 Львів ua
Volodymyr Khanas Male 1986 NDLT Львів ua
Юлія Костельна Female 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Юлія Гербут Female 1986 Львів ua
Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
Ihor Patiiuk Male 1980 TRAFIK Львів ua
Taras Kulai Male 1994 Немає Гійче ua
Alex Bohachov Male 1993
Юрій Мартиненко Male 1981
Олександр Мілашенко Male 1987 RunDay Львів ua
Ira Matviiv Female 1994 Run Family Львів ua
Anatoliy Novak Male 1987 bicycle.delivery Львів ua
Olena Kuvila Female 1993 Львів ua
Юра Латишев Male 1992 SC.ULTRA Львів ua
Denis Fedkovich Male 1991 Львів ua
Yuriy Kaminskyi Male 1996 Львів ua
Mykola Tulyk Male 1986 Львів ua
Khrystia Boiko Female 1989 Львів ua
Петро Трагнюк Male 1992 Львів ua
Galyna Dranchuk Female 1997 RunClub SturtUp Червоноград ua
Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
андрейко міщенко Male 1987
Roman Melnyk Male 1989 Львів ua
Юрій Лащенко Male 1987 + Львів ua
Ельдар Мухаметзянов Male 1986 Runday Львів ua
Vladimir Draginich Male 1983 ЛКАВ Львів ua
Sergii Slipenko Male 1989 Львів ua
Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA
MIRA Bodakovska Female 1984 Львів ua
Катерина Біла Female 1996 Львів ua
Jana Mysholivska Female 1992 NBS Lviv Львів ua
Марія Каранець Female 1988 Львів ua
Oksana Kharechko Female 1997 NBS Lviv Львів ua
Андрій Лозинський Male 1990 Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Leonid Hvozdetskyy Male 1945 Львів ua
Олександр Маковейчук Male 1969 AbtoRun Львів ua
Анна Швед Female 1991 Львів ua
Тарас Крохмаль Male 2002 .. Львів ua
Liuba Kuzniarska Female 1995 Sport life Львів ua
Timofey Shirokiy Male 1981 Bili Vovki Львів ua
Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
Viktoriia Savaryn Female 1997 Львів ua
Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
Зіновій Урсул Male 1960 Немає Львів ua
Олена Чумаченко Female 1991 Кропивницький ua
Yana Matveyeva Female 1989 Пляж Львів ua
Юрій Скрипка Male 1998 НАСВ Львів ua
Марія Гук Female 1999 Львівська політехніка Львів ua
Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Василь Дегтяр Male 1992 Львів ua
Yarina Pazina Female 1994 Винники ua
Bohdan Goliian Male 1992 agrus.space Винники ua
Stas Lvov Male 1995 Otaman Львів ua
Дима Ткаченко Male 1999
Анжелика Власенко Female 1995 Львів ua
Viktoria Yasinska Female 1991 Львів ua
Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 ULTRA Львів ua
Taras Voitovych Male 1985 Львів ua
Анна Кальніна Female 1994 Львів ua
Тарас Гуменюк Male 1983 TERNOPILRUN Тернопіль ua
Artem Kuz Male 1988 Уявний клуб Львів ua
Ilya Khromov Male 1979 Львів ua
Ігор Новак Male 1978 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Viktor Bachynskyi Male 1972 LeO-Team Львів ua
Sofia Rybytska Female 1993 Львів ua
Nazar Horbachuk Male 1994 Львів ua
Kateryna Husakova Female 1997 Львів ua
Олександр Рогатньов Male 1994 O-Club Centurion Полтава ua
Svetlana Kondratieva Female 1988 Bayris Львів ua
Mykola Plakhtin Male 1992 Львів ua
Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
Владислав Приступа Male 1992
Юлій Верста Male 1981 ZernoVita Львів ua
Василь Матвійчук Male 1991 Львів ua
Andriy Sitarchuk Male 1974 Львів ua
Олександра Колотело Female 1988 Львів ua
Андрій Плита Male 1996 Runday Миколаїв ua
Юля Бойко Female 1980 Ківі Фітнес Львів ua
Святослав Різник Male 1992 Львів ua
Mariana Mykhailovych Female 1995 Львів ua
Dasha Kruhlyak Female 1990 Bubiks Львів ua
Назар Різник Male 1992 Bubiks Львів ua
Ольга Пилипишин Female 1977 не є членом клубу Львів ua
Andriy Zdrenyk Male 1989
Dmytro Smirnov Male 1986 CoreValue Львів ua
Назар Пелех Male 1992 Львів ua
Віталій Єляшевський Male 1987 Львів ua
Андрій Курницьки Male 1995 Львів ua
Ірина Гнатюк Female 1994 Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Василь Власюк Male 1990 Львів ua
Sergiy Kavetskiy Male 1986 Львів ua
Наталія Філоретова Female 1996 Runday Львів ua
Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
Володимир Врублевський Male 1985 Runday Львів ua
Христина Макота Female 1994 Львів ua
Олена Кениз Female 1992
Tanya Ratz Female 1971 Львів ua
Mariia Kushnir Female 1986 *** Львів ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
Vasyl Levytskyy Male 1988 Trilewy
Саша Ворожко Male 1995 KtlKnt Львів ua
Володимир Каралюс Male 1984 Львів ua
Оксана Лиса Female 1993 Львів ua
Аньця Саман Female 1991
Artem Slotin Male 1990 Runfamily Черкаси ua
Леонід Шамарін Male 1992 СПАРТА
Софія Роюк Female 1999 Євроспорт Львів ua
Yaroslav Smoliak Male 1995 KtlKnt Львів ua
Oleg Sulima Male 1977 Львів ua
Олег М\'єскало Male 1992 Lviv Running Club Львів ua
Юрій Луцишин Male 1983 Львів ua
Сергій Шимков Male 1987 Family Run Club Бердичів ua
Уляна Купчак Female 1998 Runday Львів ua
Роюк Людмила Female 1974 Євроспорт Львів ua
Vasyl Yakymiv Male 1992 Львів ua
Вероніка Голомовза Female 1998 НАСВ Львів ua
Arthur Bobyshev Male 1992 Львів ua
Дмитрий Савчук Male 1991 Львів ua
Serhiy Kolesnyk Male 1983 4front Львів ua
Олександра Петрук Female 1985 Не має Львів ua
Володимир Мацьків Male 1974 Львів ua
Olena Fedorova Female 1992 Track&Speed Club Львів ua
Сергій Баскаков Male 1989
Iryna Ustenna Female 1982 Львів ua
Andriy Leshchuk Male 1984 Львів ua
Misha Shastin Male 1994 Львів ua
Snizhana Skupova Female 1993 Львів ua
Христина Хіменес Female 1987 ЛДУФК Львів ua
Роман Стетськів Male 1994 KtlKnt Львів ua
Olena Nikitas Female 1982 SC Ultra
ALex Bessonov Male 1985 Львів ua
Богдан Гайдук Male 1995 СТК "Бребенескул" Славута ua
Олег Карпин Male 1993 Львів ua
Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
Stepan Kurdylo Male 1984 Run4U Львів ua
Lena Chy Female 1983 - Львів ua
Ігор Тимчук Male 1988
Михайло Сурмай Male 1987 БКМ Львів ua
Сергій Пясецький Male 1992 Intellias MTBStock Львів ua
Сергій Рузак Male 1997 Orienteering Львів ua
Вікторія Бабенко Female 1991 Львів ua
Ольга Брильїнська Female 1987 Dodgi Львів ua
Ярема Кіт Male 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua
Oles Kuybida Male 1990 Львів ua
Roman Malachivskyi Male 1990 Львів ua
Оксана Лука Female 1997 Львів ua
Julia Telishevska Female 1991 Львів ua
Наталія Петрик Female 1991 Львів ua
Yuriy Badan Male 1994 LeO-Team Львів ua
Nadya Ogeruk Female 1991 ZernoVita Львів ua
Mykola Stefanyshyn Male 1990 NBS Lviv Run club Львів ua
Дмитро Шпак Male 1985 Львів ua
Влад Хилюк Male 1998 НАСВ Львів ua
Валентина Григорян Female 1977 ZernoVita Львів ua
Taras Tkach Male 1989 ОККО Львів ua
Rostyslav Kopak Male 1986 Ходорів ua
Коснюк Олександр Male 2001 Луцьк ua
Ostap Nemelivskyy Male 1993
Dasha Davydchuk Female 1992 Львів ua
Nataliya Marko Female 1994 Львів ua
Андрій Якимович Male 1987 Львів ua
Olya Herasym Female 1996 123 Львів ua
Максим Лободанов Male 1994 Львів ua
Tanya Halushka Female 1996 Львів ua
Diana Vasko Female 1999
Tania Shchudla Female 1997 Львів ua
Vasyl Fedyuk Male 1992 Львів ua
Назарій Чигінь Male 1995 Львів ua
Nataliya Vityuk Female 1986 M&E Львів ua
Mykola Assachia Male 1918 Львів ua
Maria Yuskevych Female 1997 Львів ua
Zoryana Andrusyak Female 1999

7 Comments:

  1. Jana Mysholivska

    А яка ціна забігу ?

  2. Зіновій Урсул

    Як зареєструватись на змагання

  3. Анна Кривицька

    Не бачу реєстрації

  4. Maria Tkach

    Я зареєструвалась на сайті, але в списках мене немає. В чому справа? Що мені робити?

  5. Юрій Гринів

    Приходьте на Погулянку. В положенні вказано де і коли буде дореєстрація.

  6. Volodymyr Khanas

    а де можна скачати диплом?

    1. Юрій Гринів

      В результатах – натискаешь на свою позицію і там на сторінці внизу.

Leave a comment