Ніч на Погулянці. Серпень

27 Серпня 2020 Біг / / СК Ультра

3 km

Клуб "Ультра" запрошує усіх охочих 27 серпня (четвер) на центральну алею парку Погулянка випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.

Старт забігу о 21:15.

3 km

Індивідуальна участь

Вартість 100 грн.

Ліміт: 100 учасників

Загалом заявок: 111

Зареєстрованих учасників - 93 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 93, Galyna Boychuk

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
2 Надія Ясінська Жін 1994 SC ULTRA Львів ua $
3 Tatiana Burvis Жін 1984 KeepItOk Львів ua $
4 Віталій Цимбал Чол 1978 Львів ua $
5 Iryna Androsiuk Жін 1988 Львів ua $
12 Andriy Yavorskyy Чол 1985 Avenga Львів ua $
6 Сергій Андросюк Чол 1981 Львів ua $
7 Oleksandr Slotvinskyy Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
Ростислав Хмелєвський Чол 1987 Ultra
Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua
8 Орест Дмитрасевич Чол 1994 Run4U Львів ua $
9 Ilya Khromov Чол 1979 Львів ua $
10 Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
11 Nina Chyhrina Жін 1985 Шалені Равлики Львів ua $
26 Ostapenko Vadym Чол 1973 Ultra Львів ua $
Андрій Яремко Чол 1989 Vodafone Ukraine Team Львів ua
13 Тарас Березюк Чол 1979 RUN4U $
16 Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua $
14 Oleh Kolesnykov Чол 1984 Львів ua $
Костянтин Лабарткава Чол 1984 SC ULTRA Львів ua
64 Lena Sulima Жін 1983 Ultra Львів ua $
15 Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua $
17 Maksym Vershynin Чол 1995 Шипшина Славутич ua $
18 Roman Dovbush Чол 1985 SC Ultra Львів ua $
28 Volodymyr Ozhukh Чол 1986 Львів ua $
19 Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua $
20 Olena Tverda Жін 1987 Без клубу Львів ua $
21 Oksana Ionova Жін 1980 Зимна Вода ua $
22 Валерій Шапочка Чол 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua $
23 Ярослав Пажух Чол 1990 Leo-Team Львів ua $
24 Олена Федорова Жін 1992 Track&Speed Club Львів ua $
75 Mykola Hlynka Чол 1989 ULTRA Львів ua $
25 Микола Кушка Чол 1980 Львів ua $
27 Sashko Swystun Чол 1985 PG Львів ua $
29 Ростислав Пограничний Чол 1989 Львів ua $
30 Анна Цариковская Жін 1986 Львів ua $
58 Вікторія Гольдфельд Жін 1996 Ultra Львів ua $
31 Сергій Колесник Чол 1983 Львів ua $
Roman Chepil Чол 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
Марта Свистун Жін 1989 Львів ua
32 Yulia Glushok Жін 1983 IN Beer We Trust Львів ua $
33 Богдан Курій Чол 1989 SC Ultra Львів ua $
61 Юрій Бадан Чол 1994 LeO-Team Львів ua $
55 Валентин Терелюк Чол 2001 НАСВ Львів ua $
Volodymyr Khmelovskyi Чол 1991 Львів ua
Степан Скиба Чол 1984 Львів ua
34 Денис Черевко Чол 1984 SolomonRCLviv $
Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua
35 Andrii Sitarchuk Чол 1974 Товариство Чорного Шоколаду Львів ua $
36 Олександр Косован Чол 1998 Club Ultra Сторожинець ua $
37 Roman Hnativ Чол 1986 Бігови Їжак Галичини Львів ua $
Катерина Мигул Жін 1999 Shypshyna Run Club Дубляни ua
Настя Мазурик Жін 1977 Львів ua
38 Мирослав Паук Чол 1998 Львів ua $
39 Мар\'яна Ченька Жін 1997 Львів ua $
Andrii Lytvyn Чол 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
40 Markiian Trychuk Чол 1996 $
Олег Сиротюк Чол 2000 БандерRun Львів ua
41 Аля Кубанова Жін 1982 Львів ua $
Мія Штик Жін 1994 Львів ua
42 Yura Huber Чол 1995 Львів ua $
43 Зіновій Урсул Чол 1960 Немає Львів ua $
Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua
44 Yaryna Demianchuk Жін 1990 Run4U Львів ua $
45 Надія Сухарина Жін 1975 Львів ua $
46 Таня Остроух Жін 1995 Run4U Львів ua $
47 Данило Дацик Чол 1995 Львів ua $
48 Максим Бабич Чол 1998 Leo team $
49 Вероніка Бабич Жін 1998 Leo team Львів ua $
50 Oleksii Sikorskyi Чол 1990 Львів ua $
51 Олег Рожко Чол 2001 Leo-tean Львів ua $
Маргарита Кавецька Жін 2000 Львів ua
52 Петро Лукіянчук Чол 1998 FRC Львів ua $
53 Ірина Павленко Жін 1995 Львів ua $
54 Михайло Матвіїшин Чол 1993 Львів ua $
56 Alina Fedorchenko Жін 1995 Львів ua $
57 Андрій Керод Чол 1988 Львів ua $
59 Дмитро Шпак Чол 1985 Ultra Львів ua $
60 Брановська Галина Жін 1982 Shypshyna runclub Львів ua $
62 Юлія Карпенко Жін 1994 LeO-Team Львів ua $
63 Поліна Борщенко Жін 1983 Львів ua $
86 Іван Поліщук Чол 2001 НАСВ Львів ua $
88 Chenikalo Oleksandr Чол 1991 Run4U Львів ua $
65 Уляна Стек Жін 1987 Ultra Львів ua $
66 Таня Баліцька Жін 1988 Львів ua $
67 Roman Tatusko Чол 1996 Perfectial Львів ua $
68 Sofia Kryvenko Жін 1997 Львів ua $
Bogdan Shalay Чол 1995 Львів ua
69 Олександра Стасюк Жін 2002 Львів ua $
70 Михайло Брунець Чол 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
78 Dmytro Polovyy Чол 1978 Львів ua $
71 Олександр Пригода Чол 1998 Swim4U Львів ua $
Bench Nazar Чол 1991 Львів ua
72 Василь Ребрик Чол 1993 Львів ua $
73 Андрій Демків Чол 1980 $
74 Ivan Zaplatynskyi Чол 1993 - Львів ua $
76 Олександр Тартачний Чол 1997 Львів ua $
77 Марта Барчук Жін 1998 Львів ua $
80 Григорій Грущак Чол 1984 Shypshyna Run Club $
81 Anna Kharzhevska Жін 1996 Львів ua $
79 Назар Барчук Чол 1997 Львів ua $
82 Наталія Залізна Жін 1990 $
83 Olena Kuvila Жін 1993 Lviv Trail Running Club Львів ua $
84 Андрій Гуфрій Чол 1978 $
85 Роман Делімарський Чол 1992 Run4U Львів ua $
87 Данило Романишин Чол 1993 Світокрути Львів ua $
89 Andriy Onyshko Чол 1986 ONYO Львів ua $
90 Анна Музала Жін 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
93 Galyna Boychuk Жін 1980 GlobalLogicRun $
91 Софія Цехмейстер Жін 1999 Львів ua $
92 Даніель Ніязієв Чол 1982 High runners $

3 коментарі:

  1. Mykola Hlynka

    Відчуваю буде весело! 🙂 Й швидко! 🙂
    Свіжість нічної погулянки цьому сприятиме, як гадаєте ?)

  2. Зіновій Урсул

    де побачити зареєстрованих учасників

    1. Mykola Hlynka

      Біля Вкладки “Про Подію” – є вкладка “3km” там проскроль до низу всі є! 🙂

Залишити коментар