Ніч на Погулянці. Серпень

27 August 2020 Running / / СК Ультра

3 km

Клуб "Ультра" запрошує усіх охочих 27 серпня (четвер) на центральну алею парку Погулянка випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.

Старт забігу о 21:15.

3 km

Individual race

Price: 100 UAH

Limit: 100 participants

Participants registered - 93 out of maximum of 100

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
2 Надія Ясінська Female 1994 SC ULTRA Львів ua
3 Tatiana Burvis Female 1984 KeepItOk Львів ua
4 Віталій Цимбал Male 1978 Львів ua
5 Iryna Androsiuk Female 1988 Львів ua
12 Andriy Yavorskyy Male 1985 Avenga Львів ua
6 Сергій Андросюк Male 1981 Львів ua
7 Oleksandr Slotvinskyy Male 1988 In beer we trust Львів ua
Ростислав Хмелєвський Male 1987 Ultra
Ольга Носова Female 1981 Dodgi Львів ua
8 Орест Дмитрасевич Male 1994 Run4U Львів ua
9 Ilya Khromov Male 1979 Львів ua
10 Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
11 Nina Chyhrina Female 1985 Шалені Равлики Львів ua
26 Ostapenko Vadym Male 1973 Ultra Львів ua
Андрій Яремко Male 1989 Vodafone Ukraine Team Львів ua
13 Тарас Березюк Male 1979 RUN4U
16 Volodymyr Goldis Male 1962 SK ULTRA Львів ua
14 Oleh Kolesnykov Male 1984 Львів ua
Костянтин Лабарткава Male 1984 SC ULTRA Львів ua
64 Lena Sulima Female 1983 Ultra Львів ua
15 Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
17 Maksym Vershynin Male 1995 Шипшина Славутич ua
18 Roman Dovbush Male 1985 SC Ultra Львів ua
28 Volodymyr Ozhukh Male 1986 Львів ua
19 Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
20 Olena Tverda Female 1987 Без клубу Львів ua
21 Oksana Ionova Female 1980 Зимна Вода ua
22 Валерій Шапочка Male 1975 Ultra +ZernoVita Львів ua
23 Ярослав Пажух Male 1990 Leo-Team Львів ua
24 Олена Федорова Female 1992 Track&Speed Club Львів ua
75 Mykola Hlynka Male 1989 ULTRA Львів ua
25 Микола Кушка Male 1980 Львів ua
27 Sashko Swystun Male 1985 PG Львів ua
29 Ростислав Пограничний Male 1989 Львів ua
30 Анна Цариковская Female 1986 Львів ua
58 Вікторія Гольдфельд Female 1996 Ultra Львів ua
31 Сергій Колесник Male 1983 Львів ua
Roman Chepil Male 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
Марта Свистун Female 1989 Львів ua
32 Yulia Glushok Female 1983 IN Beer We Trust Львів ua
33 Богдан Курій Male 1989 SC Ultra Львів ua
61 Юрій Бадан Male 1994 LeO-Team Львів ua
55 Валентин Терелюк Male 2001 НАСВ Львів ua
Volodymyr Khmelovskyi Male 1991 Львів ua
Степан Скиба Male 1984 Львів ua
34 Денис Черевко Male 1984 SolomonRCLviv
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
35 Andrii Sitarchuk Male 1974 Товариство Чорного Шоколаду Львів ua
36 Олександр Косован Male 1998 Club Ultra Сторожинець ua
37 Roman Hnativ Male 1986 Бігови Їжак Галичини Львів ua
Катерина Мигул Female 1999 Shypshyna Run Club Дубляни ua
Настя Мазурик Female 1977 Львів ua
38 Мирослав Паук Male 1998 Львів ua
39 Мар\'яна Ченька Female 1997 Львів ua
Andrii Lytvyn Male 1987 Salomon Running Club Ukraine Львів ua
40 Markiian Trychuk Male 1996
Олег Сиротюк Male 2000 БандерRun Львів ua
41 Аля Кубанова Female 1982 Львів ua
Мія Штик Female 1994 Львів ua
42 Yura Huber Male 1995 Львів ua
43 Зіновій Урсул Male 1960 Немає Львів ua
Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
44 Yaryna Demianchuk Female 1990 Run4U Львів ua
45 Надія Сухарина Female 1975 Львів ua
46 Таня Остроух Female 1995 Run4U Львів ua
47 Данило Дацик Male 1995 Львів ua
48 Максим Бабич Male 1998 Leo team
49 Вероніка Бабич Female 1998 Leo team Львів ua
50 Oleksii Sikorskyi Male 1990 Львів ua
51 Олег Рожко Male 2001 Leo-tean Львів ua
Маргарита Кавецька Female 2000 Львів ua
52 Петро Лукіянчук Male 1998 FRC Львів ua
53 Ірина Павленко Female 1995 Львів ua
54 Михайло Матвіїшин Male 1993 Львів ua
56 Alina Fedorchenko Female 1995 Львів ua
57 Андрій Керод Male 1988 Львів ua
59 Дмитро Шпак Male 1985 Ultra Львів ua
60 Брановська Галина Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
62 Юлія Карпенко Female 1994 LeO-Team Львів ua
63 Поліна Борщенко Female 1983 Львів ua
86 Іван Поліщук Male 2001 НАСВ Львів ua
88 Chenikalo Oleksandr Male 1991 Run4U Львів ua
65 Уляна Стек Female 1987 Ultra Львів ua
66 Таня Баліцька Female 1988 Львів ua
67 Roman Tatusko Male 1996 Perfectial Львів ua
68 Sofia Kryvenko Female 1997 Львів ua
Bogdan Shalay Male 1995 Львів ua
69 Олександра Стасюк Female 2002 Львів ua
70 Михайло Брунець Male 1991 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
78 Dmytro Polovyy Male 1978 Львів ua
71 Олександр Пригода Male 1998 Swim4U Львів ua
Bench Nazar Male 1991 Львів ua
72 Василь Ребрик Male 1993 Львів ua
73 Андрій Демків Male 1980
74 Ivan Zaplatynskyi Male 1993 - Львів ua
76 Олександр Тартачний Male 1997 Львів ua
77 Марта Барчук Female 1998 Львів ua
80 Григорій Грущак Male 1984 Shypshyna Run Club
81 Anna Kharzhevska Female 1996 Львів ua
79 Назар Барчук Male 1997 Львів ua
82 Наталія Залізна Female 1990
83 Olena Kuvila Female 1993 Lviv Trail Running Club Львів ua
84 Андрій Гуфрій Male 1978
85 Роман Делімарський Male 1992 Run4U Львів ua
87 Данило Романишин Male 1993 Світокрути Львів ua
89 Andriy Onyshko Male 1986 ONYO Львів ua
90 Анна Музала Female 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
93 Galyna Boychuk Female 1980 GlobalLogicRun
91 Софія Цехмейстер Female 1999 Львів ua
92 Даніель Ніязієв Male 1982 High runners

3 Comments:

  1. Mykola Hlynka

    Відчуваю буде весело! 🙂 Й швидко! 🙂
    Свіжість нічної погулянки цьому сприятиме, як гадаєте ?)

  2. Зіновій Урсул

    де побачити зареєстрованих учасників

    1. Mykola Hlynka

      Біля Вкладки “Про Подію” – є вкладка “3km” там проскроль до низу всі є! 🙂

Leave a comment