Ніч на Погулянці 2

09 Серпня 2018 Біг / Львів / СК Ультра

3k

У літню ніч,  9 серпня, запрошуємо Вас взяти участь у нічному забізі на 3 кілометри "Ніч на Погулянці"!

3k

3 км

Дата: 09 Серпня 2018

Початок: о 22:00

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 132

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Левко Іванчук Чол 1992 ULTRA Львів ua
Павло Грицак Чол 1983
Юрій Мартиненко Чол 1981
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua
Елеонора Провозін Жін 1989 Львів ua
Олег М\'єскало Чол 1992 Lviv Running Club Львів ua
Олександр Нестеренко Чол 1979 ZernoVita Львів ua
Мія Штик Жін 1994 Львів ua
андрейко міщенко Чол 1987
Олександра Петрук Жін 1985 Не має Львів ua
Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua
Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Юра Латишев Чол 1992 SC.ULTRA Львів ua
Любомир Михальченко Чол 1990 Київ ua
Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua
Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 Львів ua
Богдан Українець Чол 1958 SC Ultra Львів ua
Богдан Українець Чол 1988 SC Ultra Львів ua
Настя Київ Жін 1992 Львів ua
Khrystyna Machikha Жін 1994 Львів ua
Yurii Filipchuk Чол 1992 Львів ua
Sergiy Sydor Чол 1975 Львів ua
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua
Olexandr Kosovan Чол 1998 Львів ua
Sergii Slipenko Чол 1989 Львів ua
Yulia Glushok Жін 1983 Львів ua
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Юрій Лащенко Чол 1987 + Львів ua
Андрій Лозинський Чол 1990 Львів ua
Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua
Tanya Ratz Жін 1971 Львів ua
Nataliia Andrushkiv Жін 1993 Львів ua
Тетяна Кульбацька Жін 1984 Львів ua
Lina Zdrogova Жін 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Dasha Davydchuk Жін 1992 Львів ua
Julia Telishevska Жін 1991 Львів ua
Victoria Dunai Жін 1992 -
Роман Стетськів Чол 1994 KtlKnt Львів ua
Nazar Horbachuk Чол 1994 Львів ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
Volodymyr Shyrochuk Чол 1993 Львів ua
Пинило Волоимир Чол 1992 Львів ua
Сергій Білий Чол 1955 Львів ua
Julija Turyk Жін 1986 Львів ua
Ярослав Мамчук Чол 1992 - Львів ua
Ірина Дубина Жін 2000 Львів ua
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Khrystyna Kachmaryk Жін 1995 HighFive - Ukrainian Ultimate Team Львів ua
Anton Rad\'ko Чол 1997 Львів ua
Viktoria Yaskiv Жін 1990 Не є учасником клубу Львів ua
Oksana Vasylyna Жін 1982
Anastasia Lebed Жін 1995 Львів ua
Саша Ворожко Чол 1995 KtlKnt Львів ua
Віталік Чопик Чол 1995
Олександр Пуляєв Чол 1982 Львів ua
Галина Брановська Жін 1982 Shypshyna runclub Львів ua
Ольга Луцишин Жін 1989
Andriy Kucherenko Чол 1976 KuzinTeam Львів ua
Назар Микитинський Чол 1983
Volodymyr Molodiy Чол 1986 Без клубу Теребовля ua
Misha Shastin Чол 1994 Львів ua
Snizhana Skupova Жін 1993 Львів ua
Alex Bohachov Чол 1993
Dmytro Smirnov Чол 1986 In Beer We Trust Львів ua
Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua
Sergiy Kavetskiy Чол 1986 Львів ua
Дара Гребеннікова Жін 1990 Три Леви Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Чол 1984 ULTRA Львів ua
Настя Біляковська Жін 1992 Львів ua
Vasyl Levytskyi Чол 1988 Trilewy
Tatiana Burvis Жін 1984 Львів ua
Oleksandr Makhanets Чол 1918 Львів ua
Viktoriia Savaryn Жін 1997 Львів ua
Olga Lopushevska Жін 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олександра Колотело Жін 1988 Львів ua
Микола Кулинич Чол 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB
Max Voloskiy Чол 1999 Львів ua
Юля Литвин Жін 1996 Львів ua
Liudmyla Romaniv Жін 1997 Львів ua
Dmytro Kravets Чол 1994 Львів ua
Vlad Kuznetsov Чол 1997 Львів ua
Ірина Беля Жін 1994 ktl.ktn Львів ua
Stepan Antonyk Чол 1991 Львів ua
Олена Чумаченко Жін 1991 Кропивницький ua
Орест Белов Чол 1996 KtlKnt Львів ua
Uliana Kropantseva Жін 1995 Trinity team Львів ua
Diana Maiba Жін 1998 Львів ua
Дмитро Шпак Чол 1985 Львів ua
Viktor Bachynskyi Чол 1972 LeO-Team Львів ua
Маріанна Янів Жін 1989 Trilewy Львів ua
Artem Slotin Чол 1990 Runfamily Черкаси ua
Олег Гергіль Чол 1995 - Львів ua
Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua
Оксана Широчук Жін 1986 Львів ua
Василь Дегтяр Чол 1992 Львів ua
Іра Летій Жін 1993
Андрій Куць Чол 1985 Бундестім Хмельницький ua
Alina Yurenko Жін 1988 Львів ua
Tetiana Tkachenko Жін 1981 Львів ua
Галина Штойко Жін 1985 Вінніпеґ ca
Богдан Гак Чол 1993 Львів ua
Oleg Lysyy Чол 1990 Львів ua
Yura Kurach Чол 1987 Львів ua
Yura Kurach Чол 1987 Львів ua
Mykola Tulyk Чол 1986 Львів ua
Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua
Василь Власюк Чол 1990 Львів ua
Solomiia Gunko Жін 1993 Львів ua
Вадим М\'яснянкін Чол 1986 JustAnswer
Dmytro Verbovyi Чол 1992 Grid Dynamics
Yurii Zherebetskyi Чол 1989 Львів ua
Юлія Жеребецька Жін 1987 Львів ua
Сергій Яремчук Чол 1991 Львів ua
Сніжана Вербова Жін 1988 Львів ua
Andriy Zdrenyk Чол 1989
Владислав Приступа Чол 1992
Іван Бончак Чол 1996 - Львів ua
Вероніка Бітнар Жін 1994 - Львів ua
Ievgeniia Dovga Жін 1988 -
Назарій Чигінь Чол 1995 Львів ua
Yura Rudenko Чол 1991 Крила Львів ua
Микола Лупанов Чол 1995 - Львів ua
Ірина Колос Жін 1996 Львів ua
Oksana Maksymova Жін 1987 Львів ua
Volodymyr Kulyk Чол 1990 Львів ua
Станіслав Дев\'ятьяров Чол 1988 Львів ua
Mariana Gaiduk Жін 1982 Львів ua
Vasylyna Franchuk Жін 1984 Львів ua
Анна Соколовская Жін 1992 Львів ua
Андрій Короткий Чол 1995
Денис Барщевський Чол 1995 Львів ua
Misha Harasym Чол 1993 Львів ua

2 коментарі:

  1. Петро Іващук

    Доброго дня. Де кнопка зареєструватись на забіг?

    1. Юрій Гринів

      Онлайн-реєстрація завершена. Приходьте до місця старту для реєстрації.
      Видача стартових номерів буде відбуватися 9 серпня, у четвер із 20.30 до 21.30

Залишити коментар