Ніч на Погулянці 2

09 August 2018 Running / Львів / СК Ультра

3k

У літню ніч,  9 серпня, запрошуємо Вас взяти участь у нічному забізі на 3 кілометри "Ніч на Погулянці"!

3k

Individual race

Date: 09 August 2018

Start time: at 22:00

Price: free

Limit: 500 participants

Participants total: 132

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Левко Іванчук Male 1992 ULTRA Львів ua
Павло Грицак Male 1983
Юрій Мартиненко Male 1981
Roman Dovbush Male 1985 SC ULTRA Львів ua
Елеонора Провозін Female 1989 Львів ua
Олег М\'єскало Male 1992 Lviv Running Club Львів ua
Олександр Нестеренко Male 1979 ZernoVita Львів ua
Мія Штик Female 1994 Львів ua
андрейко міщенко Male 1987
Олександра Петрук Female 1985 Не має Львів ua
Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
Юра Латишев Male 1992 SC.ULTRA Львів ua
Любомир Михальченко Male 1990 Київ ua
Lesia Vorozhbyt Female 1993 Львів ua
Oleksandr Slotwinsky Male 1988 Львів ua
Богдан Українець Male 1958 SC Ultra Львів ua
Богдан Українець Male 1988 SC Ultra Львів ua
Настя Київ Female 1992 Львів ua
Khrystyna Machikha Female 1994 Львів ua
Yurii Filipchuk Male 1992 Львів ua
Sergiy Sydor Male 1975 Львів ua
Lena Sulima Female 1983 Львів ua
Olexandr Kosovan Male 1998 Львів ua
Sergii Slipenko Male 1989 Львів ua
Yulia Glushok Female 1983 Львів ua
Oleh Panko Male 1973 SC Ultra Львів ua
Юрій Лащенко Male 1987 + Львів ua
Андрій Лозинський Male 1990 Львів ua
Андрій Дубовський Male 1992 SC Ultra Львів ua
Tanya Ratz Female 1971 Львів ua
Nataliia Andrushkiv Female 1993 Львів ua
Тетяна Кульбацька Female 1984 Львів ua
Lina Zdrogova Female 1982 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Dasha Davydchuk Female 1992 Львів ua
Julia Telishevska Female 1991 Львів ua
Victoria Dunai Female 1992 -
Роман Стетськів Male 1994 KtlKnt Львів ua
Nazar Horbachuk Male 1994 Львів ua
Сергій Бабич Male 1983 SC Ultra Львів ua
Volodymyr Shyrochuk Male 1993 Львів ua
Пинило Волоимир Male 1992 Львів ua
Сергій Білий Male 1955 Львів ua
Julija Turyk Female 1986 Львів ua
Ярослав Мамчук Male 1992 - Львів ua
Ірина Дубина Female 2000 Львів ua
Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
Khrystyna Kachmaryk Female 1995 HighFive - Ukrainian Ultimate Team Львів ua
Anton Rad\'ko Male 1997 Львів ua
Viktoria Yaskiv Female 1990 Не є учасником клубу Львів ua
Oksana Vasylyna Female 1982
Anastasia Lebed Female 1995 Львів ua
Саша Ворожко Male 1995 KtlKnt Львів ua
Віталік Чопик Male 1995
Олександр Пуляєв Male 1982 Львів ua
Галина Брановська Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
Ольга Луцишин Female 1989
Andriy Kucherenko Male 1976 KuzinTeam Львів ua
Назар Микитинський Male 1983
Volodymyr Molodiy Male 1986 Без клубу Теребовля ua
Misha Shastin Male 1994 Львів ua
Snizhana Skupova Female 1993 Львів ua
Alex Bohachov Male 1993
Dmytro Smirnov Male 1986 In Beer We Trust Львів ua
Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
Sergiy Kavetskiy Male 1986 Львів ua
Дара Гребеннікова Female 1990 Три Леви Львів ua
КОСТЯНТИН ЛАБАРТКАВА Male 1984 ULTRA Львів ua
Настя Біляковська Female 1992 Львів ua
Vasyl Levytskyi Male 1988 Trilewy
Tatiana Burvis Female 1984 Львів ua
Oleksandr Makhanets Male 1918 Львів ua
Viktoriia Savaryn Female 1997 Львів ua
Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Олександра Колотело Female 1988 Львів ua
Микола Кулинич Male 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB
Max Voloskiy Male 1999 Львів ua
Юля Литвин Female 1996 Львів ua
Liudmyla Romaniv Female 1997 Львів ua
Dmytro Kravets Male 1994 Львів ua
Vlad Kuznetsov Male 1997 Львів ua
Ірина Беля Female 1994 ktl.ktn Львів ua
Stepan Antonyk Male 1991 Львів ua
Олена Чумаченко Female 1991 Кропивницький ua
Орест Белов Male 1996 KtlKnt Львів ua
Uliana Kropantseva Female 1995 Trinity team Львів ua
Diana Maiba Female 1998 Львів ua
Дмитро Шпак Male 1985 Львів ua
Viktor Bachynskyi Male 1972 LeO-Team Львів ua
Маріанна Янів Female 1989 Trilewy Львів ua
Artem Slotin Male 1990 Runfamily Черкаси ua
Олег Гергіль Male 1995 - Львів ua
Petro Chernega Male 1992 SC ULTRA Львів ua
Оксана Широчук Female 1986 Львів ua
Василь Дегтяр Male 1992 Львів ua
Іра Летій Female 1993
Андрій Куць Male 1985 Бундестім Хмельницький ua
Alina Yurenko Female 1988 Львів ua
Tetiana Tkachenko Female 1981 Львів ua
Галина Штойко Female 1985 Вінніпеґ ca
Богдан Гак Male 1993 Львів ua
Oleg Lysyy Male 1990 Львів ua
Yura Kurach Male 1987 Львів ua
Yura Kurach Male 1987 Львів ua
Mykola Tulyk Male 1986 Львів ua
Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
Василь Власюк Male 1990 Львів ua
Solomiia Gunko Female 1993 Львів ua
Вадим М\'яснянкін Male 1986 JustAnswer
Dmytro Verbovyi Male 1992 Grid Dynamics
Yurii Zherebetskyi Male 1989 Львів ua
Юлія Жеребецька Female 1987 Львів ua
Сергій Яремчук Male 1991 Львів ua
Сніжана Вербова Female 1988 Львів ua
Andriy Zdrenyk Male 1989
Владислав Приступа Male 1992
Іван Бончак Male 1996 - Львів ua
Вероніка Бітнар Female 1994 - Львів ua
Ievgeniia Dovga Female 1988 -
Назарій Чигінь Male 1995 Львів ua
Yura Rudenko Male 1991 Крила Львів ua
Микола Лупанов Male 1995 - Львів ua
Ірина Колос Female 1996 Львів ua
Oksana Maksymova Female 1987 Львів ua
Volodymyr Kulyk Male 1990 Львів ua
Станіслав Дев\'ятьяров Male 1988 Львів ua
Mariana Gaiduk Female 1982 Львів ua
Vasylyna Franchuk Female 1984 Львів ua
Анна Соколовская Female 1992 Львів ua
Андрій Короткий Male 1995
Денис Барщевський Male 1995 Львів ua
Misha Harasym Male 1993 Львів ua

2 Comments:

  1. Петро Іващук

    Доброго дня. Де кнопка зареєструватись на забіг?

    1. Юрій Гринів

      Онлайн-реєстрація завершена. Приходьте до місця старту для реєстрації.
      Видача стартових номерів буде відбуватися 9 серпня, у четвер із 20.30 до 21.30

Leave a comment