Mukachevo Half Marathon 2019

13 Жовтня 2019 Біг / Мукачево / Ініціативна молодь Мукачева

21k 10k Fun 2 Run 500m 100m

12.10.19.  - Субота

10.00–17.00 – Видача стартових пакетів

12.00 – Початок екскурсійної програми

16.00 – Pizza party на замку Паланок

13.10.19.  - Неділя

7.00 – Початок видачі старотових пакетів / початок роботи камер схову

8.00 – Початок роботи стартового містечка

9.00 – Урочисте відкриття

9.20-9.40 – Дитячі забіги

9.50 – Нагородження переможців дитячих стартів

10.00  -  Розминка перед стартами

10.30 – Старт забігів на 21 та 10 км

10.50 – Старт забігу на 2 км

13.00 – Бограч party

14.00 – Нагородження учасників

15.00 -  Закінчення роботи стартового містечка

 

Призова сітка на дистанції 21 км (гривень):

Місце Чоловіки Жінки
1 5000 5000
2 3000 3000
3 2000 2000
4 500 500
5 500 500
6 500 500

 

Призова сітка на дистанції 10 км (гривень):

Місце Чоловіки Жінки
1 3000 3000
2 2000 2000
3 1000 1000

 

 

 

 

21k

21.0975 км

Вартість: 300 грн. (з 01 Вересня 2019 — 400 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Умови участі у положенні про змагання.

Зареєстровано учасників: 81 /250 (Оплачено - 56)
Останній присвоєний стартовий номер - 58, Vitaliy Myhovich

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
24 Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua $
8 Tetiana Bidzilia Жін 1989 Мукачево ua $
34 Анатолій Левко Чол 1996 adidas runners Свалява ua $
5 Едуард Ілтьо Чол 1984 Gym City Мукачево ua $
2 Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua $
3 Валентин Шевчук Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
4 Тетяна Галка Жін 1986 СК Гепард Луцьк ua $
37 Maksym Prokopiuk Чол 1983 Ужгород ua $
25 Rostyslav Dankanych Чол 1986 U-run Мукачево ua $
6 Катерина Шипиленко Жін 1996 Шалені вепри Київ ua $
7 Viktor Viktor Чол 1990 Munkach Sport Club Мукачево ua $
9 Vitalii Melnychuk Чол 1987 ШаленІ вепри Мукачево ua $
27 Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
10 Павло Русин Чол 2002 Мукачево ua $
11 Євгеній Свирський Чол 1980 Мукачево ua $
12 Олег Авраменко Чол 1970 Мукачево Мукачево ua $
13 Roman Tarabii Чол 1981 Без клубу Мукачево ua $
18 Ігор Кривогубець Чол 1965 Мукачево ua $
14 Ivan Gutich Чол 1981 Суперовий Ужгород ua $
15 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
16 Антоніна Клімішина Жін 1988 Луцьк ua $
Dmytro Kochuk Чол 1995 Тернопіль ua
17 Стас Козар Чол 1991 Мукачево ua $
19 Андрій Худа Чол 1982 Іршава ua $
22 Олексій Цупанич Чол 1981 Хуст ua $
23 Василь Ліхтей Чол 1986 Мукачево ua $
1 Gregory Goldshtein Чол 1984 Маген Давид $
26 Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
Vitaliy Stupak Чол 1977
Данило Ступак Чол 2002 Львів ua
38 Олександр Єршов Чол 1985 Мукачево ua $
28 Anton Sobolevsky Чол 1989 SPN Вернон fr $
29 Віталій Лукачина Чол 1980 PODIUM Мукачево ua $
30 Andrey Nekerov Чол 1983 Deaf Київ ua $
Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
31 Євгеній Олесінь Чол 1988 Мукачево ua $
Марія Іванчо Жін 1983
Orest Kohut Чол 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
32 Vika Kalynych Жін 1986 Оргкомитет Ужгород ua $
Мар\'яна Шелеснак Жін 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
33 Alex Kostyukov Чол 1986 U-Run $
Наталія Петришин Жін 1991 Shypshyna RunClub Львів ua
Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Наталія Петришин Жін 1991 Shypshyna RunClub Львів ua
35 Yuri Khoma Чол 1967 Runday Київ ua $
36 Mykhailo Sadovyi Чол 1990 Ужгород ua $
Міша Русняк Чол 1995 MunkachSportClub Мукачево ua
Сергій Вайданич Чол 1991 MunkachSportClub Мукачево ua
Ілля Munerov Чол 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
Vasyl Dykyi Чол 1986 Ужгород ua
Анастасія Черкіс Жін 1982 Ужгород ua
43 Антонина Недбайло Жін 1981 Мукачево ua $
39 Nazar Yurystovskyy Чол 1992 $
40 Volodymyr Pavlovych Чол 1993 Львів ua $
41 Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
Nik Zapotockiy Чол 1998 Мукачево ua
42 Віталій Грицу Чол 1994 Бокс клуб Рукавичка Мукачево ua $
Денис Черевко Чол 1984 Impero
45 Лень Степан Чол 1944 Мукачево ua $
Андрій Рибалка Чол 1981 Skole Run Club Сколе ua
Олег Сарахман Чол 1997 Мукачево ua
44 Вікторія Солнцева Жін 1991 Одеса ua $
Olexandr Korichev Чол 1975 Київ ua
Тимофiй Рибак Чол 1979 Харків ua
47 Лідія Вовк Жін 1999 Мукачево ua $
46 Андрій Мартин Чол 1996 Мукачево ua $
48 Ulyana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
49 Christian Dosso Чол 1971 Бергамо it $
Semen Fomichev Чол 1980 REDHEAD team Санкт-Петербург ru
Іванна Ковалів Жін 1990 Альянс Івано-Франківськ ua
50 Володимир Олексюк Чол 1982 Borys Running Club Львів ua $
51 Anna Vinitskaja Жін 1979 Saucony Running Club Київ ua $
52 Anna Malekina Жін 1984 ПУШЕБ Київ ua $
53 Алексей Мациборка Чол 1987 Мукачево ua $
57 Денис Бондаренко Чол 1997 Мукачево ua $
54 Олександр Вовчок Чол 1995 Мукачево ua $
55 Сергій Горбатюк Чол 1988 Київ ua $
56 Іван Головач Чол 1982 Смачні обіди $
58 Vitaliy Myhovich Чол 1988 Без клубу Мукачево ua $
Люся Петріченко Жін 1982 Kozyr team Хуст ua
Валентина Фомина Жін 1988 Status fitness club Мукачево ua

10k

10 км

Вартість: 300 грн. (з 01 Вересня 2019 — 400 грн.)

Ліміт: 250 учасників

Умови участі у положенні про змагання.

Зареєстровано учасників: 38 /250 (Оплачено - 25)
Останній присвоєний стартовий номер - 25, Andrij Vasylykha

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Oleksandr Bidzilia Чол 1986 Мукачево ua $
14 Олексій Куруца Чол 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua
13 Дар\'я Тесленко Жін 1993 Ужгород ua $
2 Наталія Ілтьо Жін 1986 Gym City Мукачево ua $
3 Юлія Лендєл Жін 1993 Мукачево ua $
4 Yaroslav Bigariy Чол 1997 Одеса ua $
Ніна Чигріна Жін 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
5 Vitalii Datsiuk Чол 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua $
6 Світлана Данько Жін 1981 Мукачево ua $
7 Віктор Данько Чол 1979 Мукачево ua $
Alexander Vereb Чол 1998 Мукачево ua
11 Юрій Бродович Чол 1979 Мукачево ua $
8 Vasyl Tsogla Чол 1985 Kozyrteam Іршава ua $
10 Валентина Федорук Жін 1990 Мукачево ua $
9 Максим Порохнавець Чол 1989 ua $
Екатерина Щур Жін 1986 _ Київ ua
12 Анастасія Фельді Жін 1986 Gym City Мукачево ua $
15 Анастасия Островец Жін 1988 Київ ua $
16 Elvira Melnychuk Жін 1989 Шалені Вепри Мукачево ua $
17 Alyona Rilets Жін 1987 Кам'яниця ua $
18 Лариса Бокщаніна Жін 1974 Рандей Васильків ua $
Любомир Баник Чол 1982 Ужгород ua
Влодко Бойчук Чол 1989 ZernoVita Львів ua
19 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
21 Олег Лис Чол 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua $
20 Валерія Щока Жін 2000 Motolux Мукачево ua $
Анна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua
Іванна Велеган Жін 1987 Kozyrteam Іршава ua
22 Robert Minton Чол 1996 Friends Club Нашвілл $
23 Vitalii Tykhoniuk Чол 1990 Flex $
Юрій Паканич Чол 1991 Ужгород ua
Олеся Вагерич Жін 2001 Мукачево ua
Сергій Мартиненко Чол 1982 Харків ua
Vitaliy Koval Чол 1987
25 Andrij Vasylykha Чол 1985 Перечин ua $
24 Маргарет Макклюр Жін 1991 Сан-Франциско $
Діана Яцина Жін 1985 Ракошино ua

Fun 2 Run

2 км

Ліміт: 500 учасників

2-кілометровий забіг для дорослих.

Умови участі у положенні про змагання.

Зареєстровано учасників: 9 /500 (Оплачено - 2)
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Анастасія Дорчі

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Sergey Kuchinka Чол 1985 Мукачево ua
Marinka Matvienko Жін 1993 Берегове ua
Tetjana Dankanych Жін 1992 Мукачево ua
Крістіан Чепак Чол 2004 Мукачево ua
Микита Ступак Чол 2007 Львів ua
Evelina Drozd Жін 2000 Мукачево ua
Ольга Герасимюк Жін 1990 Мукачево ua
Yulia Banyk Жін 1990 Ужгород ua $
1 Анастасія Дорчі Жін 2006 Мукачево ua $

500m

0.5 км

Ліміт: 500 учасників

Дитячий забіг 500 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Зареєстровано учасників: 4 /500 (Оплачено - 1)

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Арсеній Ілтьо Чол 2011 Gym City Мукачево ua
Vadym Dankanych Чол 2013 U-run Мукачево ua
Фельді Вероніка Жін 2010 Gym City Мукачево ua
Даша Калугін Жін 2011 Мукачево ua $

100m

0.1 км

Ліміт: 500 учасників

Дитячий забіг 100 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Зареєстровано учасників: 4 /500 (Оплачено - 3)
Останній присвоєний стартовий номер - 2, Vadym Dankanych

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Анастасія Цогла Жін 2013 Kozyrteam Іршава ua
Даша Калугін Жін 2011 Мукачево ua $
1 Вікторія Дорчі Жін 2011 Мукачево ua $
2 Vadym Dankanych Чол 2014 U-run Мукачево ua $

Залишити коментар