Mukachevo Half Marathon 2019

13 October 2019 Running / Мукачево / Ініціативна молодь Мукачева

21k 10k Fun 2 Run 500m 100m
  • 21k

    View results online
  • 10k

    View results online
  • Fun 2 Run

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 500m

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 100m

    Results are not yet available. Please try again later.

12.10.19.  - Субота

10.00–17.00 – Видача стартових пакетів

12.00 – Початок екскурсійної програми

16.00 – Pizza party на замку Паланок

13.10.19.  - Неділя

7.00 – Початок видачі старотових пакетів / початок роботи камер схову

8.00 – Початок роботи стартового містечка

9.00 – Урочисте відкриття

9.20-9.40 – Дитячі забіги

9.50 – Нагородження переможців дитячих стартів

10.00  -  Розминка перед стартами

10.30 – Старт забігів на 21 та 10 км

10.50 – Старт забігу на 2 км

13.00 – Бограч party

14.00 – Нагородження учасників

15.00 -  Закінчення роботи стартового містечка

 

21k

Individual race

Price: free

Limit: 250 participants

Умови участі у положенні про змагання.

Participants total: 176

Participants registered - 136 out of maximum of 250
Last bib number assigned - 139, Juliy Nemesh

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
24 Sergey Kuchinka Male 1985 Мукачево ua
8 Tetiana Bidzilia Female 1989 Мукачево ua
34 Анатолій Левко Male 1996 adidas runners Свалява ua
5 Едуард Ілтьо Male 1984 Gym City Мукачево ua
2 Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
3 Валентин Шевчук Male 1982 СК "Гепард" Луцьк ua
4 Тетяна Галка Female 1986 СК Гепард Луцьк ua
37 Maksym Prokopiuk Male 1983 Ужгород ua
25 Rostyslav Dankanych Male 1986 U-run Мукачево ua
6 Катерина Шипиленко Female 1996 Шалені вепри Київ ua
7 Viktor Viktor Male 1990 Munkach Sport Club Мукачево ua
9 Vitalii Melnychuk Male 1987 ШаленІ вепри Мукачево ua
27 Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
10 Павло Русин Male 2002 Мукачево ua
11 Євгеній Свирський Male 1980 Мукачево ua
12 Олег Авраменко Male 1970 Мукачево Мукачево ua
13 Roman Tarabii Male 1981 Без клубу Мукачево ua
18 Ігор Кривогубець Male 1965 Мукачево ua
14 Ivan Gutich Male 1981 Суперовий Ужгород ua
15 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
16 Антоніна Клімішина Female 1988 Луцьк ua
Dmytro Kochuk Male 1995 Тернопіль ua
17 Стас Козар Male 1991 Мукачево ua
19 Андрій Худа Male 1982 Іршава ua
22 Олексій Цупанич Male 1981 Хуст ua
23 Василь Ліхтей Male 1986 Мукачево ua
1 Gregory Goldshtein Male 1984 Маген Давид
26 Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
62 Vitaliy Stupak Male 1977
Данило Ступак Male 2002 Львів ua
38 Олександр Єршов Male 1985 Мукачево ua
28 Anton Sobolevsky Male 1989 SPN Вернон fr
29 Віталій Лукачина Male 1980 PODIUM Мукачево ua
30 Andrey Nekerov Male 1983 Deaf Київ ua
Ivan Vivcharuk Male 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
31 Євгеній Олесінь Male 1988 Мукачево ua
111 Марія Іванчо Female 1983
Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
32 Vika Kalynych Female 1986 Оргкомитет Ужгород ua
Мар\'яна Шелеснак Female 1991 Patrol Poliсе Великий Березний ua
33 Alex Kostyukov Male 1986 U-Run
95 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
94 Наталія Петришин Female 1991 Shypshyna RunClub Львів ua
35 Yuri Khoma Male 1967 Runday Київ ua
36 Mykhailo Sadovyi Male 1990 Ужгород ua
Міша Русняк Male 1995 MunkachSportClub Мукачево ua
135 Сергій Вайданич Male 1991 MunkachSportClub Мукачево ua
Ілля Munerov Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Великий Березний ua
110 Vasyl Dykyi Male 1986 Ужгород ua
127 Анастасія Черкіс Female 1982 Ужгород ua
43 Антонина Недбайло Female 1981 Мукачево ua
39 Nazar Yurystovskyy Male 1992
40 Volodymyr Pavlovych Male 1993 Львів ua
41 Oleksandr Slotwinsky Male 1988 In beer we trust Львів ua
Nik Zapotockiy Male 1998 Мукачево ua
42 Віталій Грицу Male 1994 Бокс клуб Рукавичка Мукачево ua
136 Денис Черевко Male 1984 Impero
45 Лень Степан Male 1944 Мукачево ua
Андрій Рибалка Male 1981 Skole Run Club Сколе ua
Олег Сарахман Male 1997 Мукачево ua
44 Вікторія Солнцева Female 1991 Одеса ua
65 Olexandr Korichev Male 1975 Київ ua
Тимофiй Рибак Male 1979 Харків ua
47 Лідія Вовк Female 1999 Мукачево ua
46 Андрій Мартин Male 1996 Мукачево ua
48 Ulyana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
49 Christian Dosso Male 1971 Бергамо it
Semen Fomichev Male 1980 REDHEAD team Санкт-Петербург ru
Іванна Ковалів Female 1990 Альянс Івано-Франківськ ua
50 Володимир Олексюк Male 1982 Borys Running Club Львів ua
51 Anna Vinitskaja Female 1979 Saucony Running Club Київ ua
52 Anna Malekina Female 1984 ПУШЕБ Київ ua
53 Алексей Мациборка Male 1987 Мукачево ua
57 Денис Бондаренко Male 1997 Мукачево ua
54 Олександр Вовчок Male 1995 Мукачево ua
55 Сергій Горбатюк Male 1988 Київ ua
56 Іван Головач Male 1982 Смачні обіди
58 Vitaliy Myhovich Male 1988 Без клубу Мукачево ua
Люся Петріченко Female 1982 Kozyr team Хуст ua
Валентина Фомина Female 1988 Status fitness club Мукачево ua
59 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
60 Наталія Четова Female 1984 Хуст ua
Natalia Bondarenko Female 1992 Vodafone team 2019 Ужгород ua
Sergiy Gryshko Male 1974 Борислав ua
Christina King Female 1996 Мукачево ua
69 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
61 Петро Білоус Male 1995 Івано-Франківськ ua
63 Vika Koval Female 1988 Ужгород ua
64 Andrii Kuz Male 1995 Івано-Франківськ ua
66 Stepan Borkolesh Male 1995 Мукачево ua
67 Yevhenii Burakov Male 1988 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua
68 Ivanna Burakova Female 1985 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua
96 Ірина Шевчук Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
78 Oleksandr Slyvka Male 1996 Мукачево ua
76 Роман Кодак Male 1983 Kodak Brothers Team Дніпро? ua
Yuliia Lampeka Female 1995 - Ужгород ua
121 Геннадій Ігнатьєв Male 1965 Лисичанськ ua
70 Павло Петрівський Male 1992 Flex Мукачево ua
71 Наталія Бабинець Female 1990 Мукачево ua
Volidymyr Trotsiuk Male 1988 Ковель ua
72 Олександр Сливканич Male 1982 без клубу Ужгород ua
84 Вікторія Туяхова Female 1982 Дружківка ua
Maksim Balazhi Male 1975 U-Run / Uzhhorod Running Club Ужгород ua
73 Орест Гнатина Male 1978 Стрий ua
74 Alexis Lipson Female 1992 Fleet Feet Lincoln
Taras Shelest Male 1996 Мукачево ua
75 Александр Красавин Male 1982 Мукачево ua
125 Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
Sasha Filiuk Male 1995 Тернопіль ua
77 Volodymyr Feskov Male 1986 U-Run Ужгород ua
114 Anatolii Herasymov Male 1981 Skole Ran Club Сколе ua
79 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
120 Sergii Kantemirov Male 1984 METS Performance Consulting Мукачево ua
Miroslav Buleza Male 1986 Urun Ужгород ua
93 Ілля Мрад Male 1992 шипишина Бейрут lb
82 Олеся Дідоводюк Female 1990 Kuzin team Велятино ua
83 Дмитро Дідоводюк Male 1987 Kuzin team Івано-Франківськ ua
108 Paula Ulianiuk Female 1997 Львів ua
81 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Дмитро Новосад Male 1988 СК Ковель Ковель ua
97 Olga Lopushevska Female 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
86 Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель Ковель ua
87 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
85 Григорій Хомич Male 1988 LKB Rudnik Луцьк ua
88 Роман Мегела Male 1992 Ужгород ua
Сергій Расчупкін Male 1990 Мукачево ua
Оксана Разумейко Female 1993 Львів ua
Aleksandr Lytvyn Male 1985 Ужгород ua
90 Юрій Керецман Male 1959 KaZaniN Team Ужгород ua
89 Віктор Григорович Казанін Male 1950 KaZaniN Team Ужгород ua
91 Василь Петрус Male 1989 Свалява ua
100 Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
92 Oksana Dyba Female 1971 SHYPSHYNA RUN CLUB Ужгород ua
101 Роксоляна Креховецька Female 1972 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
112 Sebastyan Chorba Male 1983 Вело Сколе Сколе ua
98 Yevhen Yevstratyev Male 1973 Shypshyna Run Club Львів ua
99 Ксенія Бондарчук Female 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
102 Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
104 Анжеліка Лабінська Female 1972 -
105 Віктор Лабінський Male 1962 - Ужгород ua
103 Anatoliy Malyy Male 1974 Malyy team
106 Вадим Мельник Male 1996 Iron club Odessa Одеса ua
107 Катерина Чікут Female 1993 -
119 Ірина Брунцвик Female 1991 Patrol Police Ужгород ua
113 Yana Petrus Female 1993 Свалява ua
109 Олексій Зенін Male 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua
123 Дмитро Йовенко Male 1986 Ужгород ua
116 Сергій Матьковскі Male 1997 МК "Яструб" Мукачево ua
117 Катерина Матьковскі Female 1991 МК «Яструб» Мукачево ua
Ліля Яськова Female 1987 СК Лучеськ Луцьк ua
Irina Usatenko Female 1984 Gimsiti Зняцьово ua
128 Максим Черкіс Male 1984 Банда Черкісята Ужгород ua
129 Олег Цыбин Male 1997 Iron club Odessa Одеса ua
Олександр Бобрицький Male 1963 FLAU Львів ua
122 Ольга Данайканич Female 1993 Свалява ua
Дмитрий Мусиятченко Male 1991 Кременчук ua
Наталія Боднарчук Female 1992 Patrol police Ужгород ua
115 Alexandra Dzeban Female 1985 Nike Run Club
118 Олександр Сандуляк Male 1988 Чернівці ua
Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
124 Valeriia Spodarenko Female 1985 UBF Run, Орден святого кросівка, побігли Кривий Ріг ua
126 Роберт Луць Male 1992 Мукачево ua
134 Roman Tsymbaliuk Male 1994 Мукачево ua
Olga Kurak Female 1982 Uzhhorod running club Ужгород ua
132 Мирон Григоровський Male 1976 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Zhenya Yakyma Male 1987 Ужгород ua
130 Andriy Yanko Male 1978
Валентина Килярская Female 1990 Миколаїв ua
131 Denys Yanchenkov Male 1987 Ужгород ua
133 Веніамін Авдєєв Male 1994 Тересва ua
Serhii Shevchenko Male 1996 Mizuno One Team Київ ua
Ірина Морозова Female 1992 Ultra Львів ua
137 Сергій Овчаров Male 1987 Ужгород ua
138 Ваня Павлишинець Male 1993 Мукачево ua
139 Juliy Nemesh Male 1986 Немеш Хуст ua

10k

Individual race

Price: free

Limit: 250 participants

Умови участі у положенні про змагання.

Participants total: 153

Participants registered - 113 out of maximum of 250
Last bib number assigned - 113, Вадим Рогозовський

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Oleksandr Bidzilia Male 1986 Мукачево ua
14 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
Sergey Kuchinka Male 1985 Мукачево ua
13 Дар\'я Тесленко Female 1993 Ужгород ua
2 Наталія Ілтьо Female 1986 Gym City Мукачево ua
Юлія Лендєл Female 1993 Мукачево ua
4 Yaroslav Bigariy Male 1997 Одеса ua
Ніна Чигріна Female 1985 Ліга Доброго Бігу Львів ua
5 Vitalii Datsiuk Male 1989 TRANSOFTGROUP Мукачево ua
6 Світлана Данько Female 1981 Мукачево ua
7 Віктор Данько Male 1979 Мукачево ua
Alexander Vereb Male 1998 Мукачево ua
11 Юрій Бродович Male 1979 Мукачево ua
8 Vasyl Tsogla Male 1985 Kozyrteam Іршава ua
10 Валентина Федорук Female 1990 Мукачево ua
9 Максим Порохнавець Male 1989 ua
Екатерина Щур Female 1986 _ Київ ua
12 Анастасія Фельді Female 1986 Gym City Мукачево ua
15 Анастасия Островец Female 1988 Київ ua
16 Elvira Melnychuk Female 1989 Шалені Вепри Мукачево ua
Alyona Rilets Female 1987 Кам'яниця ua
18 Лариса Бокщаніна Female 1974 Рандей Васильків ua
Любомир Баник Male 1982 Ужгород ua
87 Влодко Бойчук Male 1989 ZernoVita Львів ua
19 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
21 Олег Лис Male 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua
20 Валерія Щока Female 2000 Motolux Мукачево ua
100 Анна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
Іванна Велеган Female 1987 Kozyrteam Іршава ua
22 Robert Minton Male 1996 Friends Club Нашвілл
23 Vitalii Tykhoniuk Male 1990 Flex
51 Юрій Паканич Male 1991 Ужгород ua
Олеся Вагерич Female 2001 Мукачево ua
31 Сергій Мартиненко Male 1982 Харків ua
Vitaliy Koval Male 1987
25 Andrij Vasylykha Male 1985 Перечин ua
24 Маргарет Макклюр Female 1991 Сан-Франциско
Діана Яцина Female 1985 Ракошино ua
віталій Малеш Male 1969 Мукачево ua
90 Кирилл Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
26 Дмитро Пехньо Male 1990 Мукачево ua
67 Запорожану Марія Female 1996 Мукачево ua
Сергій Чикун Male 1996 - Мукачево ua
32 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
27 Ярослава Горкавчук Female 1969 Sparta Мукачево ua
30 Ерік Ковач Male 1998 Мукачево ua
28 Валентина Фомина Female 1988 Status fitness club Мукачево ua
29 Віталій Кочмар Male 1992 Мукачево ua
33 Мирослав Драбов Male 1976 Ужгород ua
36 Dmitry Zaginay Male 1979 Ліга доброго бігу Львів ua
Ігор Савчук Male 1992 Без назви Локачі ua
111 Андрій Іванов Male 1972 Ужгород ua
34 Олександр Сушинський Male 1985 adidas Runners Kyiv Київ ua
44 Nataliia Fitsak Female 1993 Івано-Франківськ ua
Діана Фуцур Female 1985 Берегове ua
35 Andrii Kushnir Male 1986 Дрогобич ua
53 Христина Вітюк Female 1991 Ліга Доброго Бігу
37 Erika Kulibaba Female 1993 Мукачево ua
Andrii Lytvyn Male 1987 Львів ua
Володимир Погорілець Male 1990 Хмельницький ua
52 Kateryna Senkiv Female 1988 Shypshyna Run Club Львів ua
38 Peter Vichnyi Male 1985 Хуст ua
110 юра мадуда Male 1984 Кольчино ua
39 Андрій Репетило Male 1995 Urun Ужгород ua
80 Ірина Бевза Female 1988 Львів ua
40 Miroslav Buleza Male 1986 Urun Ужгород ua
41 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
42 Лариса Саврук Female 1970 Gutsul runing club Червоноград ua
Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
43 Ihor Oleksyuk Male 1980 Borys running club Львів ua
46 Оля Берлізова Female 1994 Flex Мукачево ua
45 Ірина Бем Female 1985 Флекс Мукачево ua
55 Василь Чорій Male 1983 Муніципальна інспекція Мукачево ua
47 Інна Топоровська Female 1992 Червоноград ua
48 Павло Топоровський Male 1991 Червоноград ua
50 Олександр Ященко Male 1987 ACTIVE RUN CLUB DROHOBYCH Дрогобич ua
49 Blake Neilsen Female 1990 Nephi
Natalia Bondarenko Female 1992 Vodafone Ukrainian team Ужгород ua
54 Olenka Ivanytsya Female 1991 Runday Львів ua
88 Голуб Ирина Female 1978 U-Run Ужгород ua
62 Павло Орос Male 1989 Kozyr Team Хуст ua
Андрій Кирилюк Male 1982 U-run Ужгород ua
63 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
82 Олег Цыбин Male 1997 Iron club Odessa Одеса ua
57 Олень Оксана Female 1989 Ужгород ua
56 Volodymyr Volyk Male 1991 Львів ua
71 Олександр Брунцвик Male 1990 Patrol Police Ужгород ua
Марина Соляк Female 1985 U-Run
Світлана Йовенко Female 1989 Ужгород ua
58 Andriana Volyk Female 1987 Львів ua
64 Міша Русняк Male 1995 MunkachSportClub Мукачево ua
103 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
Григорій Хомич Male 1988 LKB Rudnik SC Kovel Луцьк ua
59 Паша Валящук Male 1991 #kozerteam Іршава ua
69 Ірина Мельниченко Female 1981 LimeFit Луцьк ua
Slava Djakulych Male 2000 Мукачево ua
60 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
17 Валентина Добженецька Female 1969 kozyrtime Хуст ua
109 Сергій Оксенюк Male 1980 МК Лучеськ Луцьк ua
108 Оксана Оксенюк Female 1988 МК Лучеськ Луцьк ua
61 Аммар Сапожніков Male 1990 Їж Двіж Біжиш Одеса ua
65 Іван Макарук Male 1967 Житомир ua
91 Дмитрий Мусиятченко Male 1991 Кременчук ua
74 Юрий Губин Male 1982 Патрульна поліція Мукачево ua
70 Віталій Хромей Male 1979 Патрульна поліція Ужгород ua
Руслан Сухан Male 2004 Ключарки ua
72 Валерій Найман Male 1986 Patrol Police Ужгород ua
73 Наталія Боднарчук Female 1992 Patrol police Ужгород ua
Александр Крижевич Male 1994 Kryzhrun Team Одеса ua
75 Роланд Цебер Male 1988 Patrol Police Ужгород ua
Віктор Росул Male 1992 Мукачево ua
76 Дмитро Апет Male 1991 Flex Мукачево ua
66 Marian BARCHI Male 1973 Мукачево ua
77 Rostuslav Dankanych Male 1986 Мукачево ua
98 Люся Петріченко Female 1982 Kozyr team Хуст ua
113 Вадим Рогозовський Male 1989 Saucony Ukraine Team Володарка ua
Sergii Rybak Male 1986 Динамо Вінниця ua
68 Ivan Kudrei Male 1993 Іршава ua
84 Василь Шаркадій Male 1959 Онок ua
105 Елена Китиця Female 1994 Житомир ua
83 Вікторія Копинець Female 1983 УПП в Закарпатській області ДПП Ужгород ua
Tania Kolesnyk Female 1986 Ужгород ua
78 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
79 Валерия Залесская Female 1996 Ужгород ua
3 Олег Казибрід Male 1988 Мукачево ua
107 Ostap Pona Male 1991 Львів ua
Катерина Ленько Female 1995 Ужгород ua
89 Сергей Шоля Male 1985 U-Run club
Valeriia Spodarenko Female 1985 - Кривий Ріг ua
81 Олександра Піша Female 1993 1x1 Київ ua
Arsen Ryashko Male 1994 BodyZone Ужгород ua
85 Коля Фомишкин Male 1988 BodyZone
86 Валентина Фомишкина Female 1988 Bodyzone Ужгород ua
Борис Любка Male 1987 Підвиноградів ua
95 Юрій Сідун Male 1984 URun та Bodyzone Ужгород ua
93 Алла Руцинська Female 1979 U-run (Uzhhorod Running Club) / BodyZone Ужгород ua
94 Даніелла Геворкян Female 1981 Body Zone Ужгород ua
92 Вася Лендєл Male 1992 Bodyzone Ужгород ua
96 Дарина Сідун Female 1989 BodyZone Ужгород ua
97 Чізмар Сергій Male 1972 Kozyr team Хуст ua
99 Ігор Михалевич Male 1983 СК "НАУКОВЕЦЬ" Борислав ua
101 Ігор Щербанич Male 1992 Патрульна поліція Закарпаття Ужгород ua
102 Mariana Pogribna Female 1990 Flex Мукачево ua
Малина Нагуляк Female 1986 Київ ua
Володимир Журін Female 1976 URUN Ужгород ua
Oleg Krupski Male 1984 I like running Вінниця ua
104 Volodya Yurchuk Male 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
Вадим Товт Male 1996 Мукачево ua
Taras Zadorozhnij Male 1978 —— Ужгород ua
106 Сергій Руденко Male 1986 ХНТУСГ Слатине ua
Аня Луцьо Female 1983 -
Іван Русняк Male 1991 MunkachsportClub Мукачево ua
112 Mihel Azzawi Male 1985 MYSELF

Fun 2 Run

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

2-кілометровий забіг для дорослих.

Умови участі у положенні про змагання.

Participants total: 47

Participants registered - 40 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 39, Юрій Бенчак

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Sergey Kuchinka Male 1985 Мукачево ua
Marinka Matvienko Female 1993 Берегове ua
Tetjana Dankanych Female 1992 Мукачево ua
Крістіан Чепак Male 2004 Мукачево ua
Микита Ступак Male 2007 Львів ua
Evelina Drozd Female 2000 Мукачево ua
Ольга Герасимюк Female 1990 Мукачево ua
Yulia Banyk Female 1990 Ужгород ua
1 Анастасія Дорчі Female 2006 Мукачево ua
2 Anna Oniegina Female 2004 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
3 Vladyslav Erdely Male 2002 Мукачево ua
4 Богдана Обицьки Female 2002 Мукачево ua
5 Andriy Kozyr Male 1991 Kozyr team Хуст ua
6 Женя Синкович Female 2000 Мукачево ua
7 Тетяна Головачко Female 1981 Березинка вперед! Березинка ua
8 Юлія Цогла Female 1986 Kozyrteam Іршава ua
9 Orest Kohut Male 1987 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
10 Микола Машіка Male 1983 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
11 Каміла Попович Female 1995 Viper Gym Хуст ua
12 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
13 Eмма (дитина) Матей Female 2012 Flex
14 Руслан Сухан Male 2004 Ключарки ua
15 Антон Гольцапфел Male 2004 Ключарки ua
16 Іванна Велеган Female 1987 Kozyrteam Іршава ua
17 Ірина Бем Female 1985 Флекс Мукачево ua
18 Miklos Matte Male 1979 Flex
19 Eva Matte Female 1982 Flex
20 Наталія Корчинська Female 1993 Skole Run Сколе ua
21 Stepan Karabinyosh Male 1986 Body zone Ужгород ua
22 Ayanda Mlombo Male 1991 Body zone Кейптаун
23 Оксана Гладинець Female 1990 Мукачево ua
24 Марина Федорняк Female 1970 Мукачево ua
25 Levchenko Leon Male 2006 - Львів ua
26 Ольга Гонар Female 1985 Гонар
27 Leon Levchenko Male 2006 Мукачево ua
28 Діана Шепарович-Журіна Female 1980 URUN Ужгород ua
29 Журіна Каріна Female 2011 URUN Ужгород ua
30 Віталій Русин Male 1992 Viper Gym Хуст ua
31 Юрій Симоненко Male 1988 Viper.gum
32 Іра Бідзіля Female 1984 Мукачево ua
33 Ірина Дулов Female 1984 Мукачево ua
34 Софія Калабішка Female 2007 Березинка ua
35 Gabriella Ua Female 1995 Viper gym Хуст ua
36 Вікторія Фізер Female 1991 Kozyr team Хуст ua
37 Slava Djakulych Male 2000 Мукачево ua
38 Таїса Дубенська Female 1988 Ужгород ua
39 Юрій Бенчак Male 2002

500m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Дитячий забіг 500 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Participants total: 19

Participants registered - 16 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 15, Ярина Булеза

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Арсеній Ілтьо Male 2011 Gym City Мукачево ua
Vadym Dankanych Male 2013 U-run Мукачево ua
Фельді Вероніка Female 2010 Gym City Мукачево ua
Даша Калугін Female 2011 Мукачево ua
1 Злата Свирська Female 2015 Мукачево ua
2 Володимир Шваля Male 2009 Мукачево ua
3 Ihor Oleksyuk Male 2009 Borys running club Львів ua
4 Ліна Костюкова Female 2012 U-Run Ужгород ua
5 Stanislav Chentsov Male 2008 Мукачево ua
6 Захар Мельниченко Male 2012 LimeFit Луцьк ua
7 Ярослава Черкіс Female 2007 Ужгород ua
8 Захар Мельниченко Male 2013 LimeFit Луцьк ua
9 Денис Черкіс Male 2010 Банда Черкісята Ужгород ua
10 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
11 Денис Вакаров Male 2010 Хуст ua
12 Софія Федорняк Female 2008 Мукачево ua
13 Софія Гонар Female 2011 Гонар
14 Вова Бідзіля Male 2009 Мукачево ua
15 Ярина Булеза Female 2010 Urun Ужгород ua

100m

Individual race

Price: free

Limit: 500 participants

Дитячий забіг 100 м.

Умови участі у положенні про змагання.

Participants total: 21

Participants registered - 20 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 19, Евеліна Месарчек

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Анастасія Цогла Female 2013 Kozyrteam Іршава ua
Даша Калугін Female 2011 Мукачево ua
1 Вікторія Дорчі Female 2011 Мукачево ua
2 Vadym Dankanych Male 2014 U-run Мукачево ua
3 Олег Пудсакулич Male 1986 Ужгород ua
4 Марія Гітик Female 2014 Мукачево ua
5 Богдан Козир Male 2015 Kozyr team Хуст ua
6 Остап Козир Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
7 Oleksandra Volyk Female 2014 Львів ua
8 Ольга Мавроматі Female 2009 Ужгород ua
9 Serhiy Chentsov Male 2014 Мукачево ua
10 Лев Черкіс Male 2017 Ужгород ua
11 Олександра Пакало Female 2013 Мукачево ua
12 Олексій Куруца Male 1980 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
13 Софія Казибрід Female 2014 Мукачево ua
14 Тетяна Велеган Female 2017 Ільниця ua
15 Таїсія Трофимчук Female 2016 Ужгород ua
16 Євгеній Гонар Male 2013 Гонар
17 Фаркош Олександр Male 2016 Мукачево ua
18 Nazar Yakyma Male 2013 Ужгород ua
19 Евеліна Месарчек Female 2012 kozyrtime Хуст ua

6 Comments:

  1. Mihel Azzawi

    я дуже радий що матимему участь .. дякую усім організатарам

  2. Наталія Дюлай

    Добрий день! Скажіть будь-ласка,до якої години в неділю можна забрати стартовий

    1. Sergey Kuchinka

      До 10-ї години

  3. Вікторія Мавроматі

    Доброго дня! Хотіла спитати дитина віком 10 років немає право брати участь у зманнях?

  4. Всім доброго вечора!
    Підскажіть хто знає з Мукачева САДИСТА : Пакала Євгенія ? Він в 2005році служив строкову службу в Криму де показав себе садистом який отримує задоволення від мордувань,катувань,побоів молодшого призову. Кат Пакало в 2005 році мав вік 25 років,катував юнаків 18 річного віку. Постійно і в день і в ночі бив кулаками в голову слабших та менших за себе на 7 років.Улюблені армійські тортури в нього були це цілу ніч не давати спати жертві. Примушував за дві хвилини випити 2літри води. Бив в голову в ноги ногами кулаками колінами.. справжній садист. Яка корова родила та виховала таку тварину? Ще забирав посилки в молодих та сам чавкав та пердів. В Мукачево тільки він таке би..ло ? Люди обізвіться!

  5. Евеліна Месарчек

    Було дуже круто. Дякую організаторам та тренеру за підбадьорення та за те, що надихає до нових звершень. Андрій Козир -респект.

Leave a comment