Lviv Triathlon Cup 2019

08 Вересня 2019 Тріатлон / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur OpenRace Relay

Кубок Львова з Тріатлону - це міжнародні змагання в самому серці Львова, культурної та спортивної столиці України. На перший погляд рівна дистанція не дасть засумувати -плавання в Брюховицькому озері, де вас чекають круті розвороти і ділянка з мілиною, швидкісний вело сегмент, де постійно треб тримати високий темп, а одна помилка може коштувати перемоги... В довершення вас чекає випробування Львівською бруківкою на біговому етапі, що проходить по центральній вулиці - проспекту Свободи. А ще на вас чекає вся краса стародавнього Львова, сотні однодумців та вболівальників та вечірка після змагань.

Professional

1.5 км + 40 км + 10 км

Вартість: 1000 грн.

Ліміт: 300 учасників

Зареєстровано учасників: 16 /300 (Оплачено - 1)
Останній присвоєний стартовий номер - 1, Дарын Конысбаев

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Тарас Семенюк Чол 1991 Orthos Хмельницький ua
Дмитро Драпей Чол 1992 Time Pro Львів ua
Денис Фоменко Чол 1989 Млинів ua
Юлиан Демьянов Чол 1994 Донецкая ШВСМ Запоріжжя ua
Олександр Садчіков Чол 1994 Донецька ШВСМ Львів ua
Крилова Маргарита Жін 1994 Донецьк ua
Аріна Тарасевич Жін 2000 Донецьк ua
Анастасія Гетьман Жін 1997 ШВСМ Львів ua
Богдан Стасенко Чол 1997 Львівська ШВСМ Львів ua
Bachuki Darsaniia Чол 1996 NewRun Club Полтава ua
Иван Пистол Чол 1988 Динамо Київ ua
Сергій Бадяк Чол 1994 CapitaTRI Київ ua
1 Дарын Конысбаев Чол 1999 TriStars Астана kz $
Максим Анзiн Чол 1997 Харків ua
Дарина Москаленко Жін 1997 ASICS Front Runner
Антон Блохiн Чол 1986 KIT Харків ua

Amateur

1.5 км + 40 км + 10 км

Вартість: 1500 грн.

Ліміт: 300 учасників

Зареєстровано учасників: 148 /300 (Оплачено - 117)
Останній присвоєний стартовий номер - 117, Mykola Ishchenko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Юрій Шепітко Чол 1990 Start Dnipro Дніпро? ua $
112 Serhii Hrabovenko Чол 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua $
5 Микола Сманцеров Чол 1977 DELIVERO.UA $
2 Ярослав Коваленко Чол 1983 Київ ua $
3 Евгеній Ясний Чол 1972 Triatman Київ ua $
4 Олександр Варфоломієв Чол 1976 TRIATMAN Київ ua $
Литвин Андрей Чол 1973 Мухомор Харків ua
39 Viktor Pylypenko Чол 1959 Aтлант V 2 Чернігів ua $
6 Yaroslav Voloshchuk Чол 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
7 Володимир Кашевко Чол 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
8 Анатолій Нісковський Чол 1971 ВІЛО УКРАЇНА $
9 Olexandr Pyvovar Чол 1956 олімп Київ ua $
10 Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua $
11 Антон Литвиненко Чол 1988 Київ ua $
12 Anastasiya Pankiv Жін 1992 Run4U Львів ua $
13 Тарас Семенюк Чол 1991 Orthos Хмельницький ua $
14 Юрій Гайда Чол 1981 REDHEAD team Львів ua $
15 Evgen Kulyk Чол 1990 Львів ua $
16 Сергій Саврук Чол 1992 Intellias $
45 Олег Обріза Чол 1987 Live.Love Львів ua $
Богдана Мельничук Жін 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
17 Павло Марутяк Чол 1990 Run4U Львів ua $
Олександр Кулик Чол 1987 Львів ua
35 Володимир Черневий Чол 1991 Львів ua $
60 Костянтин Шилов Чол 1978 Київ ua $
Вікторія Гудима Жін 1991 Вінниця ua
Олексій Руднєв Чол 1992 Київ ua
Дмитро Шаров Чол 1988 VOnP TRI Київ ua
Sergei Kudravets Чол 1981 TRILEWY Львів ua
23 Польова Тетяна Жін 1976 Житомир ua $
38 Valerii Doaha Чол 1978 Триатмен Київ ua $
Andrii Rodiontsev Чол 1966 Триатмен Київ ua
18 Оксана Карбовська Жін 1986 Бровари ua $
52 Oleksiy Karbovskiy Чол 1986 Nika swim akademy Бровари ua $
19 Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua $
Рулан Юнак Чол 1987 Львів ua
20 Кирилл Венцковский Чол 1984 KYIV CYCLING SQUAD Київ ua $
21 Yaroslav Omelianenko Чол 1992 Kyiv Cycling Squad Стрий ua $
22 Андрій Сорохан Чол 1969 Три леви Львів ua $
64 Александр Тетерин Чол 1971 AC/DC Демидів ua $
24 Evan DeaKyne Чол 1991 Філадельфія $
41 Максим Васянін Чол 1984 live.love Київ ua $
Микола Кахнич Чол 1992 Львів ua
Vasyl Khmarenko Чол 1991 TriLewy
25 Павло Мельниченко Чол 1985 Sapik Team Київ ua $
26 Volodya Yatsyk Чол 1991 Львів ua $
27 Євген Калініченко Чол 1992 CapitalTri Київ ua $
28 Max Kyrianov Чол 1979 Trilewy Львів ua $
29 Олександр Мілашенко Чол 1987 TRI LEWY Львів ua $
30 MAKSYM MYRKA Чол 1991 TRILEWY Львів ua $
Roman Mashtaler Чол 1990 TriLewy Львів ua
31 Denis Matsuyev Чол 1976 Sapik Team Київ ua $
Дмитро Новосад Чол 1988 СК Ковель Ковель ua
34 Denys Sedakov Чол 1974 Sapik team Київ ua $
32 Юрий Клим Чол 1985 KliMTeam Київ ua $
Viktor Hrushetskyy Чол 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
33 Василь Задворний Чол 1984 CapitalTri Київ ua $
36 Yuliya Kovaliova Жін 1985 Sigma Software - Unicorn Київ ua $
Dmytro Kuriksha Чол 1985 Київ ua
37 Андрій Урядов Чол 1971 Київ ua $
Олексій Зволінський Чол 1987 Київ ua
40 Дмитро Антонов Чол 1966 TRILEWY Львів ua $
63 Иван Мельник Чол 1989 Live.Love Київ ua $
42 Valentyna Sokorenko Жін 1989 Smysmymrik Кропивницький ua $
43 Ігор Дулин Чол 1979 Trilewy Львів ua $
44 Mikhail Ivanov Чол 1983 Три Леви Львів ua $
46 Андрій Боровський Чол 1991 Київ ua $
47 Віталій Мацелюх Чол 1985 Capital TRI $
91 Александр Орлов Чол 1984 iX Київ ua $
48 Ihor Pylypchyk Чол 1991 IronTeamCadence $
79 Владислав Кураев Чол 1972 Київ ua $
49 Олександр Пасічник Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
50 OLEKSANDR KLYMKOVYCH Чол 1992 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
Леонiд Муравський Чол 1964 Київ ua
51 Павло Залізний Чол 1992 SAPIK TEAM Київ ua $
53 Oleksandr Mordasov Чол 1984 Level Up Київ ua $
54 Денис Фоменко Чол 1989 Млинів ua $
Станислав Трофил Чол 1985 Tri Lewy Львів ua
55 Юрий Панасенко Чол 1990 Vodafone Ukraine Team Київ ua $
56 Dmytro Budynsky Чол 1975 Ужгород ua $
66 Мария Смородина Жін 1988 Дніпро? ua $
69 Андрій Пиндик Чол 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
57 Володимир Кириченко Чол 1974 One Team Київ ua $
58 Антон Назаренко Чол 1985 SOTA TEAM DNEPR Дніпро? ua $
59 Yuriy Makogonov Чол 1963 Триатлон Кам'янське Кам’янське ua $
61 Дато Убірія Чол 1983 Redhead Team Київ ua $
62 Алексей Кобзев Чол 1989 Live.love $
65 Олег Михалевич Чол 1999 Київ ua $
67 Vladyslav Pidkovych Чол 1996 Львів ua $
68 Горобець Юрій Чол 1965 СК Арсенал Біла Церква ua $
70 Леонід Гаврилюк Чол 1970 Волиця ua $
71 Олексій Химочка Чол 1989 TRIATMAN Київ ua $
72 Максим Довгань Чол 1985 Одеса ua $
Іван Бабічук Чол 1979 EduNav Львів ua
73 Tetiana Zavediuk Жін 1986 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
74 Sergiy Chmel Чол 1982 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
75 Артур Смедляев Чол 1973 Київ ua $
76 Ігор Широкий Чол 1990 One team Київ ua $
77 Анатолий Галецкий Чол 1959 CRAFT Одеса ua $
78 Руслан Фиткулин Чол 1989 Level up Київ ua $
96 Artem Polovinshchykov Чол 1987 LoveSunnyDays Вінниця ua $
Artem Ostakhov Чол 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
80 Slavniy Evgeniy Чол 1981 Team One Київ ua $
81 Valentyn Kalachov Чол 1986 ONE team Київ ua $
82 Марина Зотова Жін 1986 Київ ua $
Денис Шишко Чол 1981 Самостійно Біла Церква ua
83 Dmitry Tkachenko Чол 1988 TRIATMAN Київ ua $
84 Євгеній Глушко Чол 1982 KIT Київ ua $
88 Микола Сімуткін Чол 1978 Live.Love Київ ua $
85 Андрій Мельник Чол 1984 Sapik Team $
86 Андрій Вельгош Чол 1980 Trylewy Львів ua $
87 Анна Кобзева Жін 1989 Live.Love Київ ua $
111 Yuriy Zabava Чол 1985 Iron Team Cadence Тернопіль ua $
89 Olena Vyshnevetska Жін 1990 LiveLove Київ ua $
90 Anton Reznikov Чол 1983 KIT Харків ua $
92 Владимир Данилин Чол 1989 Live.Love Tri Київ ua $
107 Анастасия Романец Жін 1992 Київ ua $
93 Евгений Борисенко Чол 1973 KIT $
94 Дмитро Костюкович Чол 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua $
95 Николай Китченко Чол 1984 SAFARI TRI Харків ua $
97 Юрій Синюков Чол 1972 SAFARI TRI Харків ua $
98 Михайло Отморський Чол 1983 Київ ua $
Yuriy Pashko Чол 1984 Trilewy Львів ua
106 Roman Dovbush Чол 1985 SC Ultra Львів ua $
99 Анастасія Васенко Жін 1991 Київ ua $
DENYS KULIKALOV Чол 1990 VOnP TRI
100 Konstantin Kalus Чол 1970 Київ ua $
Володимир Убийвовк Чол 1954 Київ ua
101 Тимофеенко Олег Чол 1967 САФАРИ ТРИ Харків ua $
102 Petro Reveruk Чол 1986 Київ ua $
Kostiantyn Shkvarko Чол 1980 TapikOstapik Київ ua
103 Kostiantyn Shkvarko Чол 1980 TapikOstapik Київ ua $
104 Олексій Зенін Чол 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua $
105 Олег Шиманський Чол 1985 Live.Love Київ ua $
Максим Гарбарук Чол 1997 Sportswear.lutsk
108 Ганна Ведмеденко Жін 1987 $
109 Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua $
Андрій Косолапов Чол 1979 TRIATMAN Київ ua
Taras Tsylya Чол 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua
110 Юрий Гричковский Чол 1981 TriSport Преслав ua $
Роман Радько Чол 1975 Київ ua
113 Василь Сприса Чол 1986 Новояворівськ ua $
114 Ярослав Гуль Чол 1968 Pallada Львів ua $
115 Aleksey Kozakov Чол 1984 Дніпро? ua $
Андрій Оністрат Чол 1973 - Київ ua
116 Nadiia Osmankina Жін 1992 Київ ua $
117 Mykola Ishchenko Чол 1991 Онистрат Київ ua $
Yuri Zastavny Чол 1971 ТриЛеви Львів ua

OpenRace

0.5 км + 10 км + 3 км

Вартість: 750 грн.

Ліміт: 300 учасників

Зареєстровано учасників: 66 /300 (Оплачено - 30)
Останній присвоєний стартовий номер - 30, Manny Singh

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Марія Служинська Жін 1981 я Львів ua $
2 Caspar Hoppe Чол 1955 Гамбурґ de $
18 Volodymyr Danylenko Чол 1967 Сафари Харьков Levercusen de $
3 Ігор Могила Чол 1988 Львів ua $
Володимир Колтик Чол 1991 Львів ua
4 Олеся Гаєва Чол 1977 Triatman Київ ua $
13 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
5 Taras Fedynyshyn Чол 1989 Львів ua $
Ігор Білоус Чол 1984 SOTA TEAM DNEPR Кам'янське ua
6 Володимир Куприсюк Чол 1979 Львів ua $
Katerina Dolgan Жін 2000 Київ ua
7 Віктор Зелінський Чол 1979 Кам'янець-Подільський ua $
8 Володимир Гнатюк Чол 1985 Львів ua $
Назар Блищак Чол 1981 Львів ua
Остап Блищак Чол 1976 Львів ua
11 Vadym Sychynskyi Чол 1983 Львів ua $
9 Viacheslav Sendel Чол 1991 Львів ua $
10 Mykola Skrypets Чол 1988 Львів ua $
Володимир Яциник Чол 1989
12 Денис Дубінко Чол 1993 СК Ковель Ковель ua $
14 Mykhailo Stanislavchuk Чол 1994 ГО "Бiгова країна" Київ ua $
15 Костянтин Іващенко Чол 1982 SAFARI TRI Харків ua $
16 Vadym Shevchenko Чол 1994 Київ ua $
Anton Lazarev Чол 1980 Київ ua
17 Дмитрий Шабанов Чол 1998 ШВСМ, Донецкая Область Донецьк ua $
Оксана Андрощук Жін 1987 HollyHipsters Рівне ua
19 Микола Собчук Чол 1971 SAFARI TRI Харків ua $
Станіслав Новгородський Чол 2006 СКА Львів
20 Елена Серняк Жін 1993 Київ ua $
26 Kateryna Otmorska Жін 1984 Київ ua $
Anastasia Lorchak Жін 2001 Львів ua
Дмитро Давидов Чол 1983 Львів ua
Рябцевuа Анна Жін 2003 TriLewy Львів ua
Настя Матіяш Жін 2001 Львів ua
Роман Гев’як Чол 2001 ШВСМ Львів Львів ua
Назар Кручко Чол 2006 ГО СКА Львів ua
Михайло Литвинюк Чол 2005 ГО СКА Львів ua
Остап Гев’як Чол 2004 ГО СКА Львів ua
Данило Наревач Чол 2005 ГО СКА
21 Юрій Осипчук Чол 1968 Млинів ua $
Бадяк Катерина Жін 2004 Київ ua
22 Руслана Ратушняк Жін 1971 Тернопіль ua $
23 Віталій Волинець Чол 1984 Тернопіль ua $
Балакунець Тарас Чол 1985
Maryna Kyryk Жін 1997 Львів ua
Eva Soroka Жін 2006 КДЮСШ-1СКА Львів ua
Балакунець Тарас Чол 1985
24 Олександр Білоус Чол 1982 Кам'янець-Подільський ua $
25 Valeriy Svarnik Чол 1975 Кам'янець-Подільський ua $
Софія Парасотченко Жін 2004 КДЮСШ-1СКА Львів ua
Олександр Колодій Чол 1983 Київ ua
Андрій Богуцький Чол 2005 ДЮСШ 9 Львів ua
Денис Карпенко Чол 2005 Дюсш номер 9 Львів ua
Денис Присяжнюк Чол 1984 Львів ua
Валентин Пстрий Чол 2006 КДЮСШ №1 СКА Львів ua
Нестор Кизима Чол 2005 KДЮСШ-1 СКА Львів ua
Андрій Скрипка Чол 2002 Дніпро Триатлон Дніпро? ua
Іван Кардаш Чол 2004 КДЮСШ-1 СКА
Solomia Klymochko Жін 2005 КДЮСША Львів ua
Данило Терещак Чол 2003 Дюсш Львів ua
Ihor Kun Чол 1975
27 Віолетта Ковальова Жін 1994 Юніон Львів ua $
28 Віталій Стойко Чол 1993 Юніон Львів ua $
Влад Грицан Чол 2004 КДЮСШ-1 СКА Львів ua
29 Ігор Яськевич Чол 1966 Львів ua $
30 Manny Singh Чол 1964 ТриЛеви Львів ua $

Relay

1.5 км + 40 км + 10 км

Вартість: 2700 грн.

Ліміт: 300 учасників

Зареєстровано учасників: 15 /300 (Оплачено - 11)
Останній присвоєний стартовий номер - 11, Kateryna Voloshko

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua $
2 Andrii Andronov Чол 1999 Львів ua $
Тарас Романчук Чол 1995 Львів ua
4 Богдан Микитюк Чол 2001 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua $
Ярослав Сорока Чол 1988 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua
Денис Кушмелюк Чол 2001 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua
3 Alyona Ponomarova Жін 1986 EPIKUR / KRR Харків ua $
Андрій Данилюк Чол 1996 КФВ+Пiдмога Калуш ua
8 Olga Sandulyak Жін 1986 $
5 Андрей Васильев Чол 1976 Київ ua $
9 Valerii Makaykin Чол 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
6 Олександр Виноградський Чол 1989 Львів ua $
7 Андрій Борсук Чол 1986 Львів ua $
10 Taukchy Oleksii Чол 2004 Одеса ua $
11 Kateryna Voloshko Жін 1980 #Artamonovtem Київ ua $

Залишити коментар