Lviv Triathlon Cup 2019

08 September 2019 Triathlon / Брюховичі / Управління молоді та спорту ЛМР

Professional Amateur OpenRace Relay

Кубок Львова з Тріатлону - це міжнародні змагання в самому серці Львова, культурної та спортивної столиці України. На перший погляд рівна дистанція не дасть засумувати -плавання в Брюховицькому озері, де вас чекають круті розвороти і ділянка з мілиною, швидкісний вело сегмент, де постійно треб тримати високий темп, а одна помилка може коштувати перемоги... В довершення вас чекає випробування Львівською бруківкою на біговому етапі, що проходить по центральній вулиці - проспекту Свободи. А ще на вас чекає вся краса стародавнього Львова, сотні однодумців та вболівальників та вечірка після змагань.

Professional

Individual race

Price: 1000 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 16

Participants registered - 1 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 1, Дарын Конысбаев

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Тарас Семенюк Male 1991 Orthos Хмельницький ua
Дмитро Драпей Male 1992 Time Pro Львів ua
Денис Фоменко Male 1989 Млинів ua
Юлиан Демьянов Male 1994 Донецкая ШВСМ Запоріжжя ua
Олександр Садчіков Male 1994 Донецька ШВСМ Львів ua
Крилова Маргарита Female 1994 Донецьк ua
Аріна Тарасевич Female 2000 Донецьк ua
Анастасія Гетьман Female 1997 ШВСМ Львів ua
Богдан Стасенко Male 1997 Львівська ШВСМ Львів ua
Bachuki Darsaniia Male 1996 NewRun Club Полтава ua
Иван Пистол Male 1988 Динамо Київ ua
Сергій Бадяк Male 1994 CapitaTRI Київ ua
1 Дарын Конысбаев Male 1999 TriStars Астана kz
Максим Анзiн Male 1997 Харків ua
Дарина Москаленко Female 1997 ASICS Front Runner
Антон Блохiн Male 1986 KIT Харків ua

Amateur

Individual race

Price: 1500 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 148

Participants registered - 117 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 117, Mykola Ishchenko

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Юрій Шепітко Male 1990 Start Dnipro Дніпро? ua
112 Serhii Hrabovenko Male 1990 gutsul running club Івано-Франківськ ua
5 Микола Сманцеров Male 1977 DELIVERO.UA
2 Ярослав Коваленко Male 1983 Київ ua
3 Евгеній Ясний Male 1972 Triatman Київ ua
4 Олександр Варфоломієв Male 1976 TRIATMAN Київ ua
Литвин Андрей Male 1973 Мухомор Харків ua
39 Viktor Pylypenko Male 1959 Aтлант V 2 Чернігів ua
6 Yaroslav Voloshchuk Male 1984 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
7 Володимир Кашевко Male 1977 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
8 Анатолій Нісковський Male 1971 ВІЛО УКРАЇНА
9 Olexandr Pyvovar Male 1956 олімп Київ ua
10 Євген Гостіщев Male 1991 Кропивницький ua
11 Антон Литвиненко Male 1988 Київ ua
12 Anastasiya Pankiv Female 1992 Run4U Львів ua
13 Тарас Семенюк Male 1991 Orthos Хмельницький ua
14 Юрій Гайда Male 1981 REDHEAD team Львів ua
15 Evgen Kulyk Male 1990 Львів ua
16 Сергій Саврук Male 1992 Intellias
45 Олег Обріза Male 1987 Live.Love Львів ua
Богдана Мельничук Female 1992 Ліга Доброго Бігу Львів ua
17 Павло Марутяк Male 1990 Run4U Львів ua
Олександр Кулик Male 1987 Львів ua
35 Володимир Черневий Male 1991 Львів ua
60 Костянтин Шилов Male 1978 Київ ua
Вікторія Гудима Female 1991 Вінниця ua
Олексій Руднєв Male 1992 Київ ua
Дмитро Шаров Male 1988 VOnP TRI Київ ua
Sergei Kudravets Male 1981 TRILEWY Львів ua
23 Польова Тетяна Female 1976 Житомир ua
38 Valerii Doaha Male 1978 Триатмен Київ ua
Andrii Rodiontsev Male 1966 Триатмен Київ ua
18 Оксана Карбовська Female 1986 Бровари ua
52 Oleksiy Karbovskiy Male 1986 Nika swim akademy Бровари ua
19 Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
Рулан Юнак Male 1987 Львів ua
20 Кирилл Венцковский Male 1984 KYIV CYCLING SQUAD Київ ua
21 Yaroslav Omelianenko Male 1992 Kyiv Cycling Squad Стрий ua
22 Андрій Сорохан Male 1969 Три леви Львів ua
64 Александр Тетерин Male 1971 AC/DC Демидів ua
24 Evan DeaKyne Male 1991 Філадельфія
41 Максим Васянін Male 1984 live.love Київ ua
Микола Кахнич Male 1992 Львів ua
Vasyl Khmarenko Male 1991 TriLewy
25 Павло Мельниченко Male 1985 Sapik Team Київ ua
26 Volodya Yatsyk Male 1991 Львів ua
27 Євген Калініченко Male 1992 CapitalTri Київ ua
28 Max Kyrianov Male 1979 Trilewy Львів ua
29 Олександр Мілашенко Male 1987 TRI LEWY Львів ua
30 MAKSYM MYRKA Male 1991 TRILEWY Львів ua
Roman Mashtaler Male 1990 TriLewy Львів ua
31 Denis Matsuyev Male 1976 Sapik Team Київ ua
Дмитро Новосад Male 1988 СК Ковель Ковель ua
34 Denys Sedakov Male 1974 Sapik team Київ ua
32 Юрий Клим Male 1985 KliMTeam Київ ua
Viktor Hrushetskyy Male 1981 MetrDoor team Luck Луцьк ua
33 Василь Задворний Male 1984 CapitalTri Київ ua
36 Yuliya Kovaliova Female 1985 Sigma Software - Unicorn Київ ua
Dmytro Kuriksha Male 1985 Київ ua
37 Андрій Урядов Male 1971 Київ ua
Олексій Зволінський Male 1987 Київ ua
40 Дмитро Антонов Male 1966 TRILEWY Львів ua
63 Иван Мельник Male 1989 Live.Love Київ ua
42 Valentyna Sokorenko Female 1989 Smysmymrik Кропивницький ua
43 Ігор Дулин Male 1979 Trilewy Львів ua
44 Mikhail Ivanov Male 1983 Три Леви Львів ua
46 Андрій Боровський Male 1991 Київ ua
47 Віталій Мацелюх Male 1985 Capital TRI
91 Александр Орлов Male 1984 iX Київ ua
48 Ihor Pylypchyk Male 1991 IronTeamCadence
79 Владислав Кураев Male 1972 Київ ua
49 Олександр Пасічник Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
50 OLEKSANDR KLYMKOVYCH Male 1992 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
Леонiд Муравський Male 1964 Київ ua
51 Павло Залізний Male 1992 SAPIK TEAM Київ ua
53 Oleksandr Mordasov Male 1984 Level Up Київ ua
54 Денис Фоменко Male 1989 Млинів ua
Станислав Трофил Male 1985 Tri Lewy Львів ua
55 Юрий Панасенко Male 1990 Vodafone Ukraine Team Київ ua
56 Dmytro Budynsky Male 1975 Ужгород ua
66 Мария Смородина Female 1988 Дніпро? ua
69 Андрій Пиндик Male 1997 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
57 Володимир Кириченко Male 1974 One Team Київ ua
58 Антон Назаренко Male 1985 SOTA TEAM DNEPR Дніпро? ua
59 Yuriy Makogonov Male 1963 Триатлон Кам'янське Кам’янське ua
61 Дато Убірія Male 1983 Redhead Team Київ ua
62 Алексей Кобзев Male 1989 Live.love
65 Олег Михалевич Male 1999 Київ ua
67 Vladyslav Pidkovych Male 1996 Львів ua
68 Горобець Юрій Male 1965 СК Арсенал Біла Церква ua
70 Леонід Гаврилюк Male 1970 Волиця ua
71 Олексій Химочка Male 1989 TRIATMAN Київ ua
72 Максим Довгань Male 1985 Одеса ua
Іван Бабічук Male 1979 EduNav Львів ua
73 Tetiana Zavediuk Female 1986 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
74 Sergiy Chmel Male 1982 Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
75 Артур Смедляев Male 1973 Київ ua
76 Ігор Широкий Male 1990 One team Київ ua
77 Анатолий Галецкий Male 1959 CRAFT Одеса ua
78 Руслан Фиткулин Male 1989 Level up Київ ua
96 Artem Polovinshchykov Male 1987 LoveSunnyDays Вінниця ua
Artem Ostakhov Male 1982 Trilewy Triathlon Team Ужгород ua
80 Slavniy Evgeniy Male 1981 Team One Київ ua
81 Valentyn Kalachov Male 1986 ONE team Київ ua
82 Марина Зотова Female 1986 Київ ua
Денис Шишко Male 1981 Самостійно Біла Церква ua
83 Dmitry Tkachenko Male 1988 TRIATMAN Київ ua
84 Євгеній Глушко Male 1982 KIT Київ ua
88 Микола Сімуткін Male 1978 Live.Love Київ ua
85 Андрій Мельник Male 1984 Sapik Team
86 Андрій Вельгош Male 1980 Trylewy Львів ua
87 Анна Кобзева Female 1989 Live.Love Київ ua
111 Yuriy Zabava Male 1985 Iron Team Cadence Тернопіль ua
89 Olena Vyshnevetska Female 1990 LiveLove Київ ua
90 Anton Reznikov Male 1983 KIT Харків ua
92 Владимир Данилин Male 1989 Live.Love Tri Київ ua
107 Анастасия Романец Female 1992 Київ ua
93 Евгений Борисенко Male 1973 KIT
94 Дмитро Костюкович Male 1976 TRILEWY Кам'янець-Подільський ua
95 Николай Китченко Male 1984 SAFARI TRI Харків ua
97 Юрій Синюков Male 1972 SAFARI TRI Харків ua
98 Михайло Отморський Male 1983 Київ ua
Yuriy Pashko Male 1984 Trilewy Львів ua
106 Roman Dovbush Male 1985 SC Ultra Львів ua
99 Анастасія Васенко Female 1991 Київ ua
DENYS KULIKALOV Male 1990 VOnP TRI
100 Konstantin Kalus Male 1970 Київ ua
Володимир Убийвовк Male 1954 Київ ua
101 Тимофеенко Олег Male 1967 САФАРИ ТРИ Харків ua
102 Petro Reveruk Male 1986 Київ ua
Kostiantyn Shkvarko Male 1980 TapikOstapik Київ ua
103 Kostiantyn Shkvarko Male 1980 TapikOstapik Київ ua
104 Олексій Зенін Male 1991 Lviv Bicycle Club Львів ua
105 Олег Шиманський Male 1985 Live.Love Київ ua
Максим Гарбарук Male 1997 Sportswear.lutsk
108 Ганна Ведмеденко Female 1987
109 Максим Хитра Male 1985 СК Ультра Львів ua
Андрій Косолапов Male 1979 TRIATMAN Київ ua
Taras Tsylya Male 1979 Chernivtsi run club Чернівці ua
110 Юрий Гричковский Male 1981 TriSport Преслав ua
Роман Радько Male 1975 Київ ua
113 Василь Сприса Male 1986 Новояворівськ ua
114 Ярослав Гуль Male 1968 Pallada Львів ua
115 Aleksey Kozakov Male 1984 Дніпро? ua
Андрій Оністрат Male 1973 - Київ ua
116 Nadiia Osmankina Female 1992 Київ ua
117 Mykola Ishchenko Male 1991 Онистрат Київ ua
Yuri Zastavny Male 1971 ТриЛеви Львів ua

OpenRace

Individual race

Price: 750 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 66

Participants registered - 30 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 30, Manny Singh

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Марія Служинська Female 1981 я Львів ua
2 Caspar Hoppe Male 1955 Гамбурґ de
18 Volodymyr Danylenko Male 1967 Сафари Харьков Levercusen de
3 Ігор Могила Male 1988 Львів ua
Володимир Колтик Male 1991 Львів ua
4 Олеся Гаєва Male 1977 Triatman Київ ua
13 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
5 Taras Fedynyshyn Male 1989 Львів ua
Ігор Білоус Male 1984 SOTA TEAM DNEPR Кам'янське ua
6 Володимир Куприсюк Male 1979 Львів ua
Katerina Dolgan Female 2000 Київ ua
7 Віктор Зелінський Male 1979 Кам'янець-Подільський ua
8 Володимир Гнатюк Male 1985 Львів ua
Назар Блищак Male 1981 Львів ua
Остап Блищак Male 1976 Львів ua
11 Vadym Sychynskyi Male 1983 Львів ua
9 Viacheslav Sendel Male 1991 Львів ua
10 Mykola Skrypets Male 1988 Львів ua
Володимир Яциник Male 1989
12 Денис Дубінко Male 1993 СК Ковель Ковель ua
14 Mykhailo Stanislavchuk Male 1994 ГО "Бiгова країна" Київ ua
15 Костянтин Іващенко Male 1982 SAFARI TRI Харків ua
16 Vadym Shevchenko Male 1994 Київ ua
Anton Lazarev Male 1980 Київ ua
17 Дмитрий Шабанов Male 1998 ШВСМ, Донецкая Область Донецьк ua
Оксана Андрощук Female 1987 HollyHipsters Рівне ua
19 Микола Собчук Male 1971 SAFARI TRI Харків ua
Станіслав Новгородський Male 2006 СКА Львів
20 Елена Серняк Female 1993 Київ ua
26 Kateryna Otmorska Female 1984 Київ ua
Anastasia Lorchak Female 2001 Львів ua
Дмитро Давидов Male 1983 Львів ua
Рябцевuа Анна Female 2003 TriLewy Львів ua
Настя Матіяш Female 2001 Львів ua
Роман Гев’як Male 2001 ШВСМ Львів Львів ua
Назар Кручко Male 2006 ГО СКА Львів ua
Михайло Литвинюк Male 2005 ГО СКА Львів ua
Остап Гев’як Male 2004 ГО СКА Львів ua
Данило Наревач Male 2005 ГО СКА
21 Юрій Осипчук Male 1968 Млинів ua
Бадяк Катерина Female 2004 Київ ua
22 Руслана Ратушняк Female 1971 Тернопіль ua
23 Віталій Волинець Male 1984 Тернопіль ua
Балакунець Тарас Male 1985
Maryna Kyryk Female 1997 Львів ua
Eva Soroka Female 2006 КДЮСШ-1СКА Львів ua
Балакунець Тарас Male 1985
24 Олександр Білоус Male 1982 Кам'янець-Подільський ua
25 Valeriy Svarnik Male 1975 Кам'янець-Подільський ua
Софія Парасотченко Female 2004 КДЮСШ-1СКА Львів ua
Олександр Колодій Male 1983 Київ ua
Андрій Богуцький Male 2005 ДЮСШ 9 Львів ua
Денис Карпенко Male 2005 Дюсш номер 9 Львів ua
Денис Присяжнюк Male 1984 Львів ua
Валентин Пстрий Male 2006 КДЮСШ №1 СКА Львів ua
Нестор Кизима Male 2005 KДЮСШ-1 СКА Львів ua
Андрій Скрипка Male 2002 Дніпро Триатлон Дніпро? ua
Іван Кардаш Male 2004 КДЮСШ-1 СКА
Solomia Klymochko Female 2005 КДЮСША Львів ua
Данило Терещак Male 2003 Дюсш Львів ua
Ihor Kun Male 1975
27 Віолетта Ковальова Female 1994 Юніон Львів ua
28 Віталій Стойко Male 1993 Юніон Львів ua
Влад Грицан Male 2004 КДЮСШ-1 СКА Львів ua
29 Ігор Яськевич Male 1966 Львів ua
30 Manny Singh Male 1964 ТриЛеви Львів ua

Relay

Individual race

Price: 2700 UAH

Limit: 300 participants

Participants total: 15

Participants registered - 11 out of maximum of 300
Last bib number assigned - 11, Kateryna Voloshko

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
2 Andrii Andronov Male 1999 Львів ua
Тарас Романчук Male 1995 Львів ua
4 Богдан Микитюк Male 2001 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua
Ярослав Сорока Male 1988 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua
Денис Кушмелюк Male 2001 КФВ+Підмога Івано-Франківськ ua
3 Alyona Ponomarova Female 1986 EPIKUR / KRR Харків ua
Андрій Данилюк Male 1996 КФВ+Пiдмога Калуш ua
8 Olga Sandulyak Female 1986
5 Андрей Васильев Male 1976 Київ ua
9 Valerii Makaykin Male 1973 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
6 Олександр Виноградський Male 1989 Львів ua
7 Андрій Борсук Male 1986 Львів ua
10 Taukchy Oleksii Male 2004 Одеса ua
11 Kateryna Voloshko Female 1980 #Artamonovtem Київ ua

Leave a comment