Коломийська десятка

27 Жовтня 2019 Біг / Коломия / ГО «Коломийський біговий клуб»

10k

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

26.10.2019

17:00 – 20:00 - видача стартових пакетів
Адреса: м. Коломия, вул. Театральна , 27,
Палац культури «Народний дім»

27.10.2019

08:00 – відкриття стартового містечка , музей Писанки.

08:00 – 12:00 – робота камер схову.

08:00 – 09:30 – видача стартових пакетів ( на території стартового містечка )

09:40 – 09:55 - розминка

10:00 - СТАРТ

11:15 – нагородження призерів

12:00 – закриття змагань

 

Контакти організаторів:

Оксана +38 (095) 882 12 18
Віталій +38 (099) 700 82 73

10k

10 км

Вартість: 300 грн.

Ліміт: 170 учасників

Загалом заявок: 211

Зареєстрованих учасників - 171 з максимальних 170
Останній присвоєний стартовий номер - 171, Petro Tymkiv

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Nazar Kachurak Чол 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua $
3 Максим Юркевич Чол 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua $
2 Євгеній Оренчук Чол 1998 Коломия ua $
4 Taras Moroz Чол 1984 Borys Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua $
5 Roman Grigorchuk Чол 1996 Коломия ua $
Назарій Григорчук Чол 1997 Коломия ua
6 Олег Шумейло-Хома Чол 1982 Коломия ua $
100 Yuriy Zabava Чол 1985 Iron Team Cadence, Kolomyia running club Тернопіль ua $
90 Roman Maksymiv Чол 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
12 Олег Оліяр Чол 1995 Anvilion Коломия ua $
7 Андрій Ярошенко Чол 1999 Коломия ua $
8 Roman Hryvnak Чол 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
72 Ярослав Іваницький Чол 2001 Заболотів ua $
30 Святослав Кріцак Чол 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
10 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
9 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
50 Василь Гелетій Чол 1988 Калуш ua $
Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Ольга Кішкіна Жін 2002 Коломия ua
103 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
11 Зіновій Горбань Чол 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
31 Oleksandr Urzhumtsev Чол 1974 Runday коломия Коломия ua $
23 Роман Микитюк Чол 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
24 Іванна Ковалів Жін 1990 GRC Івано-Франківськ ua $
Марина Кастюк Жін 1994 Івано-Франківськ ua
14 Оксана Катериняк Жін 1987 Коломия ua $
Олександр Нестеренко Чол 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
13 Оксана Матіос Жін 1978 Kolomyia Runday Коломия ua $
71 Андрій Чабан Чол 1997 Не є учасником жодного клубу Городенка ua $
20 Сергій Долбиш Чол 1974 Kolomyia Running Club Коломия ua $
Віталій Червінський Чол 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
15 Оксана Вишиванюк Жін 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua $
16 Олександр Марін Чол 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua $
17 Petro Melnyk Чол 1986 Коломия ua $
18 Святослав Торованин Чол 1992 Івано-Франківськ ua $
19 Гнат Думинець Чол 1994 Львів ua $
33 Віктор Тимчишин Чол 1992 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
55 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
22 Галина Щепанівська Жін 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
Уляна Лазарович Жін 1979 Коломия ua
60 Олесь Лащевський Чол 1993 Коломия ua $
21 Віра Лащевська Жін 1994 Коломия ua $
25 Andrii Sochka Чол 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua $
63 Іринка Полтавченко Жін 1996 Kolomyia Running Club Коломия ua $
26 Богдан Пилипчук Чол 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua $
56 Vitaliy Duliaba Чол 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua $
57 Ольга Дуляба Жін 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua $
Yuriy Kushnir Чол 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
27 Lyudmila Mihaylova Жін 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua $
68 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
28 Sasha Filiuk Чол 1995 Тернопіль ua $
29 Олена Хомуляк Жін 1996 Тернопіль ua $
37 Інна Довгалюк Жін 1991 $
Ivan Vivcharuk Чол 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
Olga Borys Жін 1989 Коломия ua
32 Сергій Яросевич Чол 1982 Ternopilruningclub Кременець ua $
Саша Федюк Чол 2000 Чернівці ua
Яківчук Микола Чол 1992 Apple Red Коломия ua
34 Михайло Слоневський Чол 1997 Київ ua $
41 Misha Salihov Чол 1996 Івано-Франківськ ua $
150 Андрій Бодник Чол 1973 Івано-Франківськ ua $
35 Іванна Царевич Жін 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua $
44 Kolya Levchuk Чол 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Vitalii Babak Чол 1998 Івано-Франківськ ua
97 Анастасія Блащук Жін 1994 SC Ultra Львів ua $
Іван Пастернак Чол 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
36 Іван Пастернак Чол 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
38 Іванка Демків Жін 1997 Лісний Хлібичин ua $
107 Василь Українець Чол 1980 Crossfit Energy Борщів ua $
39 Христина-Ірина Сорока Жін 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Inna Atamaniuk Жін 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
40 Андрій Пришляк Чол 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
108 Сергій Українець Чол 2001 CrossFitEnergy Борщів ua $
142 Ігор Томчишин Чол 1991 CrossFit ENERGY Борщів ua $
70 Михайло Кравець Чол 1978 Калуш ua $
Mariana Voraliuk Жін 1990 Івано-Франківськ ua
171 Petro Tymkiv Чол 1980 Коломия ua $
Світлана Вишиванюк Жін 1981 - Заболотів ua
42 Інна Атаманюк Жін 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
43 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
45 Olya Genyk Жін 1991 Львів ua $
46 Леся Квич Жін 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
84 Ольга Продан Жін 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
48 Тарас Котик Чол 1988 Городенка ua $
109 Юрій Гуцул Чол 1979 Crossfit Energy Борщів ua $
47 Володимир Квич Чол 1972 Gutsul Raning Club $
49 Ольга Бундзяк Жін 1979 BorysRunningClub Коломия ua $
Kalambet Yuriy Чол 1988
76 Didushytskyi Igor Чол 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
51 Дмитро Мотовилець Чол 1991 Стебник ua $
111 Гулай Андрій Чол 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua $
52 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
53 Тарас Качур Чол 1984 FlashRun Хмельницький ua $
54 Любомир Бордун Чол 1984 Коломия ua $
Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua
58 Роман Стиранко Чол 1991 Коломия ua $
59 Max Menzatiuk Чол 1996 $
62 Viacheslav Tsybuliak Чол 2000 Кам'янка ua $
61 Victor Klachko Чол 1984 BorysRunningClub Городенка ua $
64 Христина Фученко Жін 1985 Івано-Франківськ ua $
65 Михайло Данищук Чол 1994 Коломия ua $
66 Anastasiia Doroshenko Жін 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
67 Богдан Рошнівський Чол 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua $
69 Андрій Мацьків Чол 1984 Коломия ua $
81 Наталія Кощинець Жін 1992 Долина ua $
73 Іван Осипов Чол 1991 Чернівці ua $
92 Олександра Осипова Жін 1989 Чернівці ua $
74 Катерина Малецька Жін 1997 Sporttown Івано-Франківськ ua $
79 Nazar Stefurak Чол 1996 Borys running club Кийданці ua $
80 Любомир Колесник Чол 1993 Яргорів ua $
Алла Широкова Жін 1999 Івано-Франківськ ua
75 Ігор Ємельянов Чол 1988 Чернівці ua $
77 Andrew Kanya Чол 1993 Коломия ua $
78 Михайло Чобанюк Чол 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua $
82 Oleksandr Slotvinskyy Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
83 Андрій Лапко Чол 1987 динамо Івано-Франківськ ua $
85 Микола Троць Чол 1986 Коломия ua $
88 Юрій Шабацький Чол 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua $
Oleh Kravchuk Чол 1981 Schiva Коломия ua
86 Mariya Domchak Жін 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua $
87 Ігор Костюк Чол 1954 Borys Running Club Коломия ua $
98 Іван Потятинник Чол 1981 Коломия ua $
89 DrJalal Maem Чол 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua $
Павел Тищенко Чол 1984 Чернівці ua
91 Тимофей Коваленко Чол 2005 Динамо Одеса ua $
Марія Лукашенко Жін 1990 Коломия ua
Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club
93 Олександр Стемпель Чол 1981 Івано-Франківськ ua $
94 Людмила Стемпель Жін 1982 Івано-Франківськ ua $
95 Oleh Drozdovskyy Чол 1981 Кабани Винники ua $
96 Андрій Козій Чол 1985 Адвокат Майбутнього Пустомити ua $
99 Сергій Ковега Чол 1974 Ков'яги ua $
130 Сергій Подумей Чол 1993 CrossfitEnergy Борщів ua $
101 Юрій Островський Чол 1976 Ineos Коломия ua $
102 Serhii Mytsai Чол 1976 Івано-Франківськ ua $
104 Misha Lotysh Чол 1980 Коломия ua $
105 Taras Tymofiichuk Чол 1980 Коломия ua $
106 Леонард Дмитрів Чол 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
Леонард Дмитрів Чол 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
161 Sofiya Sokolovska Жін 1988 Коломия ua $
113 Nazar Danylo Чол 1999 Kolomyia Running Club Коломия ua $
112 Христина Савчук Жін 1990 Коломия ua $
114 Stepan Kurdylo Чол 1984 Львів ua $
110 Ihor Panko Чол 1990 Заболотів ua $
Максим Шумко Чол 1995 Снятин ua
133 Аня Катеринюк Жін 1997 Ворвулинці ua $
117 Антон Скорохід Чол 1996 Тернопіль ua $
127 Андрій Яремко Чол 1989 Львів ua $
Руслана Скочеляк Жін 1990 Коломия ua
123 Шегда Тетяна Жін 1983 $
128 Люба Яремко Жін 1989 Run_Yaremko_Run Львів ua $
Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
115 Володимир Ломаковський Чол 1985 Львів ua $
116 AНдрій Кушмелюк Чол 1994 Коломия ua $
Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Мочернюк Чол 1977 Коломия ua
118 Андрій Бойко Чол 1947 Gutsul Running Club Чернівці ua $
Катерина Сас-Жураковська Жін 1991 Коломия ua
119 Вася Рожко Чол 1988 Джурів ua $
122 Марія Марусяк Жін 1995 Івано-Франківськ ua $
Марія Коновалюк Жін 2000 - Львів ua
165 Andrey Balatsky Чол 1989 Runday Коломия Коломия ua $
120 Василь Макогін Чол 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua $
121 Роман Боднарчук Чол 1984 ua $
124 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
Галина Брановська Жін 1982 Shypshyna runclub Львів ua
Василь Кричун Чол 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
125 Oleksii Kuznietsov Чол 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua $
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
136 Юлія Маляганова Жін 1983 ShypshynaRunClub Львів ua $
126 Mariya Kvak Жін 1982 Львів ua $
129 Василь Шаркадій Чол 1959 Онок ua $
131 Микола Гринюк Чол 1987 $
132 Світлана Ільченко Жін 1981 Нетішин ua $
141 Лілія Кульматицька Жін 1993 Коломия ua $
Dmitry Zaginay Чол 1979 Ліга доброго бігу Львів ua
134 Marta Sanduliak Жін 1998 Коломия ua $
135 Марина Перцович Жін 2001 Печеніжин ua $
158 Олег Зубач Чол 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
148 Вікторія Ванджура Жін 2000 Crossfit Energy Борщів ua $
137 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
138 Лариса Саврук Жін 1970 Gutsul runing club Червоноград ua $
Дарія Яремчук Жін 2000 Коломия ua
139 Володимир Мірчук Чол 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
140 Володимир Юзюк Чол 1981 + Івано-Франківськ ua $
157 Олександр Пугач Чол 1982 Shypshynarunclub Львів ua $
143 Юра Ковалюк Чол 1997 Івано-Франківськ ua $
144 Микола Ілин Чол 1989 Касперівці ua $
162 Ivan Vizniuk Чол 1987 Спортивно-гірський клуб " Білий камінь" Коломия ua $
160 Юрій Бойко Чол 1975 Чернівці ua $
151 Павло Сіфусе Чол 1983 Коломия ua $
145 Олег Пахар Чол 1988 ГуцулРаннінгКлаб Івано-Франківськ ua $
146 Іван Федюк Чол 1997 Львів ua $
Ксеня Шемберко Жін 1991 Київ ua
147 Ігор Котелко Чол 1980 $
149 Ваня Беліксіу Чол 1991 Дондушень md $
153 Natalya Poydyuk Жін 1984 Івано-Франківськ ua $
152 Неля Непорадна Жін 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
154 Nataliia Fedkiv Жін 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua $
155 Maria Petrynjak Жін 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
156 Наталія Рубльовська Жін 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua $
159 Віталій Хімка Чол 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
168 Таня Лужецька Жін 1985 runIFcommunity $
163 Леонід Калинчук Чол 1967 НАВС $
164 Andii Protsyk Чол 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua $
166 Паша Валящук Чол 1991 #kozyrteam Іршава ua $
167 Andrii Slavych Чол 1993 Івано-Франківськ ua $
Світлана Хмуляк Жін 1986
169 Хмуляк Світлана Жін 1986 ShypShyna25 Коломия ua $
Света Левицька Жін 1987 Коломия ua
170 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $

7 коментарів:

  1. Віталій Червінський

    Вітаю Коломию, з першим офіційним забігом на 10км.!!!!! Впевнений буде супер!!!

  2. Марина Кастюк

    Коломия Ранінг Клаб – молодці!! Так тримати??

  3. З чим повязано обмеження учасникв.
    Дякую

  4. Олександр Сандуляк

    Мало!!!

  5. Ніна Чигріна

    Було круто? треба повторити наступного року

    1. Віталій Червінський

      Обов’язково повторити!

Залишити коментар