Коломийська десятка

27 October 2019 Running / Коломия / ГО «Коломийський біговий клуб»

10k

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

26.10.2019

17:00 – 20:00 - видача стартових пакетів
Адреса: м. Коломия, вул. Театральна , 27,
Палац культури «Народний дім»

27.10.2019

08:00 – відкриття стартового містечка , музей Писанки.

08:00 – 12:00 – робота камер схову.

08:00 – 09:30 – видача стартових пакетів ( на території стартового містечка )

09:40 – 09:55 - розминка

10:00 - СТАРТ

11:15 – нагородження призерів

12:00 – закриття змагань

 

Контакти організаторів:

Оксана +38 (095) 882 12 18
Віталій +38 (099) 700 82 73

10k

Individual race

Price: free

Limit: 170 participants

Participants total: 211

Participants registered - 171 out of maximum of 170
Last bib number assigned - 171, Petro Tymkiv

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Nazar Kachurak Male 1990 Kolomyia Running Club Коломия ua
3 Максим Юркевич Male 2000 Kolomyia Running Club Коломия ua
2 Євгеній Оренчук Male 1998 Коломия ua
4 Taras Moroz Male 1984 Borys Running Club, Iron Team Cadence Івано-Франківськ ua
5 Roman Grigorchuk Male 1996 Коломия ua
Назарій Григорчук Male 1997 Коломия ua
6 Олег Шумейло-Хома Male 1982 Коломия ua
100 Yuriy Zabava Male 1985 Iron Team Cadence, Kolomyia running club Тернопіль ua
90 Roman Maksymiv Male 1990 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
12 Олег Оліяр Male 1995 Anvilion Коломия ua
7 Андрій Ярошенко Male 1999 Коломия ua
8 Roman Hryvnak Male 1989 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
72 Ярослав Іваницький Male 2001 Заболотів ua
30 Святослав Кріцак Male 1997 Ternopil Running Club Тернопіль ua
10 Ігор Мрикало Male 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua
9 Павло Мрикало Male 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua
50 Василь Гелетій Male 1988 Калуш ua
Михайло Брунець Male 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Ольга Кішкіна Female 2002 Коломия ua
103 Ніна Чигріна Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
11 Зіновій Горбань Male 1995 Ternopil Running Club Тернопіль ua
31 Oleksandr Urzhumtsev Male 1974 Runday коломия Коломия ua
23 Роман Микитюк Male 1996 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
24 Іванна Ковалів Female 1990 GRC Івано-Франківськ ua
Марина Кастюк Female 1994 Івано-Франківськ ua
14 Оксана Катериняк Female 1987 Коломия ua
Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
13 Оксана Матіос Female 1978 Kolomyia Runday Коломия ua
71 Андрій Чабан Male 1997 Не є учасником жодного клубу Городенка ua
20 Сергій Долбиш Male 1974 Kolomyia Running Club Коломия ua
Віталій Червінський Male 1975 Kolomyia Running Club Коломия ua
15 Оксана Вишиванюк Female 1978 Kolomyia Running Club Коломия ua
16 Олександр Марін Male 1997 Kolomyia Running Club Коломия ua
17 Petro Melnyk Male 1986 Коломия ua
18 Святослав Торованин Male 1992 Івано-Франківськ ua
19 Гнат Думинець Male 1994 Львів ua
33 Віктор Тимчишин Male 1992 TernopilRunningClub Тернопіль ua
55 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
22 Галина Щепанівська Female 1977 TernopilRunningClub Тернопіль ua
Уляна Лазарович Female 1979 Коломия ua
60 Олесь Лащевський Male 1993 Коломия ua
21 Віра Лащевська Female 1994 Коломия ua
25 Andrii Sochka Male 1993 Kolomyia Running Club Коломия ua
63 Іринка Полтавченко Female 1996 Kolomyia Running Club Коломия ua
26 Богдан Пилипчук Male 1985 Коломийський біговий клуб Коломия ua
56 Vitaliy Duliaba Male 1980 Kolomyia Running Club Коломия ua
57 Ольга Дуляба Female 1982 Kolomyia Running Club Коломия ua
Yuriy Kushnir Male 1981 WILD LIFE Івано-Франківськ ua
27 Lyudmila Mihaylova Female 1983 KOLOMYIA RUNNING CLUB Коломия ua
68 Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
28 Sasha Filiuk Male 1995 Тернопіль ua
29 Олена Хомуляк Female 1996 Тернопіль ua
37 Інна Довгалюк Female 1991
Ivan Vivcharuk Male 1988 Kolomyia Run Club Коломия ua
Olga Borys Female 1989 Коломия ua
32 Сергій Яросевич Male 1982 Ternopilruningclub Кременець ua
Саша Федюк Male 2000 Чернівці ua
Яківчук Микола Male 1992 Apple Red Коломия ua
34 Михайло Слоневський Male 1997 Київ ua
41 Misha Salihov Male 1996 Івано-Франківськ ua
150 Андрій Бодник Male 1973 Івано-Франківськ ua
35 Іванна Царевич Female 1983 Gutsulrunning club Івано-Франківськ ua
44 Kolya Levchuk Male 1997 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Vitalii Babak Male 1998 Івано-Франківськ ua
97 Анастасія Блащук Female 1994 SC Ultra Львів ua
Іван Пастернак Male 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
36 Іван Пастернак Male 1991 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
38 Іванка Демків Female 1997 Лісний Хлібичин ua
107 Василь Українець Male 1980 Crossfit Energy Борщів ua
39 Христина-Ірина Сорока Female 1995 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Inna Atamaniuk Female 1983 Gutsul Running club Івано-Франківськ ua
40 Андрій Пришляк Male 1986 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
108 Сергій Українець Male 2001 CrossFitEnergy Борщів ua
142 Ігор Томчишин Male 1991 CrossFit ENERGY Борщів ua
70 Михайло Кравець Male 1978 Калуш ua
Mariana Voraliuk Female 1990 Івано-Франківськ ua
171 Petro Tymkiv Male 1980 Коломия ua
Світлана Вишиванюк Female 1981 - Заболотів ua
42 Інна Атаманюк Female 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
43 AzizA Siroochenko Female 1993 Львів ua
45 Olya Genyk Female 1991 Львів ua
46 Леся Квич Female 1971 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
84 Ольга Продан Female 1990 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
48 Тарас Котик Male 1988 Городенка ua
109 Юрій Гуцул Male 1979 Crossfit Energy Борщів ua
47 Володимир Квич Male 1972 Gutsul Raning Club
49 Ольга Бундзяк Female 1979 BorysRunningClub Коломия ua
Kalambet Yuriy Male 1988
76 Didushytskyi Igor Male 1985 Gutsul running club Івано-Франківськ ua
51 Дмитро Мотовилець Male 1991 Стебник ua
111 Гулай Андрій Male 1979 Kolomyia Running Club Коломия ua
52 Валерій Шапочка Male 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua
53 Тарас Качур Male 1984 FlashRun Хмельницький ua
54 Любомир Бордун Male 1984 Коломия ua
Юлія Величкевич Female 1992 Shypshyna run club Львів ua
58 Роман Стиранко Male 1991 Коломия ua
59 Max Menzatiuk Male 1996
62 Viacheslav Tsybuliak Male 2000 Кам'янка ua
61 Victor Klachko Male 1984 BorysRunningClub Городенка ua
64 Христина Фученко Female 1985 Івано-Франківськ ua
65 Михайло Данищук Male 1994 Коломия ua
66 Anastasiia Doroshenko Female 1989 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
67 Богдан Рошнівський Male 1987 Kolomyia Running Club Коломия ua
69 Андрій Мацьків Male 1984 Коломия ua
81 Наталія Кощинець Female 1992 Долина ua
73 Іван Осипов Male 1991 Чернівці ua
92 Олександра Осипова Female 1989 Чернівці ua
74 Катерина Малецька Female 1997 Sporttown Івано-Франківськ ua
79 Nazar Stefurak Male 1996 Borys running club Кийданці ua
80 Любомир Колесник Male 1993 Яргорів ua
Алла Широкова Female 1999 Івано-Франківськ ua
75 Ігор Ємельянов Male 1988 Чернівці ua
77 Andrew Kanya Male 1993 Коломия ua
78 Михайло Чобанюк Male 1985 БАХУР КЛУБ Чернівці ua
82 Oleksandr Slotvinskyy Male 1988 In beer we trust Львів ua
83 Андрій Лапко Male 1987 динамо Івано-Франківськ ua
85 Микола Троць Male 1986 Коломия ua
88 Юрій Шабацький Male 1985 БАХУР КЛУБ Перерив ua
Oleh Kravchuk Male 1981 Schiva Коломия ua
86 Mariya Domchak Female 1985 Gutsul Runing Club Івано-Франківськ ua
87 Ігор Костюк Male 1954 Borys Running Club Коломия ua
98 Іван Потятинник Male 1981 Коломия ua
89 DrJalal Maem Male 1986 Borys Running Club Івано-Франківськ ua
Павел Тищенко Male 1984 Чернівці ua
91 Тимофей Коваленко Male 2005 Динамо Одеса ua
Марія Лукашенко Female 1990 Коломия ua
Iryna Sliusar Female 1995 ShypShyna Run Club
93 Олександр Стемпель Male 1981 Івано-Франківськ ua
94 Людмила Стемпель Female 1982 Івано-Франківськ ua
95 Oleh Drozdovskyy Male 1981 Кабани Винники ua
96 Андрій Козій Male 1985 Адвокат Майбутнього Пустомити ua
99 Сергій Ковега Male 1974 Ков'яги ua
130 Сергій Подумей Male 1993 CrossfitEnergy Борщів ua
101 Юрій Островський Male 1976 Ineos Коломия ua
102 Serhii Mytsai Male 1976 Івано-Франківськ ua
104 Misha Lotysh Male 1980 Коломия ua
105 Taras Tymofiichuk Male 1980 Коломия ua
106 Леонард Дмитрів Male 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
Леонард Дмитрів Male 1992 Ternopil Running Club Тернопіль ua
161 Sofiya Sokolovska Female 1988 Коломия ua
113 Nazar Danylo Male 1999 Kolomyia Running Club Коломия ua
112 Христина Савчук Female 1990 Коломия ua
114 Stepan Kurdylo Male 1984 Львів ua
110 Ihor Panko Male 1990 Заболотів ua
Максим Шумко Male 1995 Снятин ua
133 Аня Катеринюк Female 1997 Ворвулинці ua
117 Антон Скорохід Male 1996 Тернопіль ua
127 Андрій Яремко Male 1989 Львів ua
Руслана Скочеляк Female 1990 Коломия ua
123 Шегда Тетяна Female 1983
128 Люба Яремко Female 1989 Run_Yaremko_Run Львів ua
Віталій Терещенко Male 1993 Shypshyna Run Club Львів ua
115 Володимир Ломаковський Male 1985 Львів ua
116 AНдрій Кушмелюк Male 1994 Коломия ua
Валерій Шажко Male 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Мочернюк Male 1977 Коломия ua
118 Андрій Бойко Male 1947 Gutsul Running Club Чернівці ua
Катерина Сас-Жураковська Female 1991 Коломия ua
119 Вася Рожко Male 1988 Джурів ua
122 Марія Марусяк Female 1995 Івано-Франківськ ua
Марія Коновалюк Female 2000 - Львів ua
165 Andrey Balatsky Male 1989 Runday Коломия Коломия ua
120 Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
121 Роман Боднарчук Male 1984 ua
124 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
Галина Брановська Female 1982 Shypshyna runclub Львів ua
Василь Кричун Male 1947 Клуб майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області Івано-Франківськ ua
125 Oleksii Kuznietsov Male 1983 SHARPMINDS RUN Чернівці ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
136 Юлія Маляганова Female 1983 ShypshynaRunClub Львів ua
126 Mariya Kvak Female 1982 Львів ua
129 Василь Шаркадій Male 1959 Онок ua
131 Микола Гринюк Male 1987
132 Світлана Ільченко Female 1981 Нетішин ua
141 Лілія Кульматицька Female 1993 Коломия ua
Dmitry Zaginay Male 1979 Ліга доброго бігу Львів ua
134 Marta Sanduliak Female 1998 Коломия ua
135 Марина Перцович Female 2001 Печеніжин ua
158 Олег Зубач Male 1981 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
148 Вікторія Ванджура Female 2000 Crossfit Energy Борщів ua
137 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
138 Лариса Саврук Female 1970 Gutsul runing club Червоноград ua
Дарія Яремчук Female 2000 Коломия ua
139 Володимир Мірчук Male 1983 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
140 Володимир Юзюк Male 1981 + Івано-Франківськ ua
157 Олександр Пугач Male 1982 Shypshynarunclub Львів ua
143 Юра Ковалюк Male 1997 Івано-Франківськ ua
144 Микола Ілин Male 1989 Касперівці ua
162 Ivan Vizniuk Male 1987 Спортивно-гірський клуб " Білий камінь" Коломия ua
160 Юрій Бойко Male 1975 Чернівці ua
151 Павло Сіфусе Male 1983 Коломия ua
145 Олег Пахар Male 1988 ГуцулРаннінгКлаб Івано-Франківськ ua
146 Іван Федюк Male 1997 Львів ua
Ксеня Шемберко Female 1991 Київ ua
147 Ігор Котелко Male 1980
149 Ваня Беліксіу Male 1991 Дондушень md
153 Natalya Poydyuk Female 1984 Івано-Франківськ ua
152 Неля Непорадна Female 1985 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
154 Nataliia Fedkiv Female 1990 Sombra, Run IF community Івано-Франківськ ua
155 Maria Petrynjak Female 1983 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
156 Наталія Рубльовська Female 1982 RunIFcommunity Івано-Франківськ ua
159 Віталій Хімка Male 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
168 Таня Лужецька Female 1985 runIFcommunity
163 Леонід Калинчук Male 1967 НАВС
164 Andii Protsyk Male 1987 runIFcommunity Івано-Франківськ ua
166 Паша Валящук Male 1991 #kozyrteam Іршава ua
167 Andrii Slavych Male 1993 Івано-Франківськ ua
Світлана Хмуляк Female 1986
169 Хмуляк Світлана Female 1986 ShypShyna25 Коломия ua
Света Левицька Female 1987 Коломия ua
170 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua

7 Comments:

  1. Віталій Червінський

    Вітаю Коломию, з першим офіційним забігом на 10км.!!!!! Впевнений буде супер!!!

  2. Марина Кастюк

    Коломия Ранінг Клаб – молодці!! Так тримати??

    1. Andrii Sochka

      Дякуємо!!!

  3. Роман Мельник

    З чим повязано обмеження учасникв.
    Дякую

  4. Олександр Сандуляк

    Мало!!!

  5. Ніна Чигріна

    Було круто? треба повторити наступного року

    1. Віталій Червінський

      Обов’язково повторити!

Leave a comment