Irshava Run

04 Жовтня 2020 Біг / Іршава / Irshava Run

10 км 5 км 2 км 500 м 100 м
  • 10 км

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 5 км

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 2 км

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 500 м

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.
  • 100 м

    Результати поки що не доступні. Завітайте, будь ласка, пізніше.

Старт забігу знаходиться в центрі міста біля «Сонячного годинника».
Протягом дистанції учасники будуть бігти повз центр міста, Арку Дружби, головним парком та мостом, набережною річки Іршавки, біля центрального стадіону,та різними мальовничими околицями міста,

Іршава (ILOSHVA) – серце Закарпаття та центр центра Європи, розташоване в передгір’ї Карпат , яке має стародавню історію ще з 1341 року з часу заснування угорськими феодалами Ілошваями . Іршавщина один з найзручніших регіонів для пішого туризму. Звідси зовсім близько до найвищих точок вулканічного хребта українських Карпат: Бужора, Боржавський хребет, Полонина Кук, урочище Смерековий камінь, урочище Багно і багато захоплюючих природо-історичних місць.

ПРОГРАМА (може уточнюватись)

4 жовтня неділя
8:30 - Збір, видача стартових пакетів учасникам.
10:00 - Старт;
13:00 - Нагородження переможців та розіграш призів.

10 км

10 км

Індивідуальна участь

Дата: 04 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 100 грн.

Ліміт: 80 учасників

Загалом заявок: 93

Зареєстрованих учасників - 80 з максимальних 80
Останній присвоєний стартовий номер - 81, Ілля Балтін

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
2 Юрій Шатохін Чол 1991 Кротон Іршава ua $
3 Dima Kikaleishvili Чол 1990 Кротон Іршава ua $
4 Василь Грицик Чол 1993 Смарт Хата $
30 Uliana Kononenko Жін 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
6 Сергій Хомин Чол 1987 Смарт Хата Хуст ua $
5 Mykhailo Ferents Чол 1989 Смарт Хата Хуст ua $
7 Julia Shchoka Жін 1988 Іршава ua $
8 Петро Вічний Чол 1985 Albion Group Хуст ua $
9 Ivan Levchenko Чол 1997 ALBION GROUP Хуст ua $
10 Andrii Kozyr Чол 1991 Kozyrteam Хуст ua $
13 Ганна Козир Жін 1985 Kozyrteam Хуст ua $
12 Павло Орос Чол 1989 Kozyr team Хуст ua $
14 Lukachek Olesya Жін 1988 Kozyr team Хуст ua $
19 Сергій Чіжмарь Чол 1972 Kozyr Team Хуст ua $
15 Олександр Джумурат Чол 1984 Хуст ua $
16 Іван Бойсак Чол 1986 Хуст ua $
17 Олеся Лукачко Жін 1985 Kozyr team Хуст ua $
18 Валентина Добженецька Жін 1969 Kozyr team Хуст ua $
20 Олександр Тодоров Чол 1962 Ужгород ua $
21 Liudmyla Matishynets Жін 1991 Іршава ua $
22 Сергій Коровський Чол 1980 Ільниця ua $
Ілля Балтін Чол 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
23 Сергій Чіжмарь Чол 1996 Kozyr Team Хуст ua $
24 Олег Маринич Чол 1986 TeamMarynych Виноградів ua $
65 Василь Цогла Чол 1985 Іршава ua $
25 Natasha Lyashko Жін 2001 Кротон Брід ua $
41 Наталія Палюх Жін 1986 Іршава ua $
37 Чубирко Севда Жін 1989 Іршава ua $
26 Kristina Lendel Жін 1997 Брід ua $
38 Vasyl Sharkadiy Чол 1959 Онок ua $
27 Oksana Budynska Жін 1976 U-run Ужгород ua $
28 Світлана Гомечко Жін 1993 Хуст ua $
31 Богдан Дан Чол 1989 Kozyr team $
51 Василь Вовканич Чол 1993 Кротон Іршава ua $
Олег Пеприк Чол 2005 КСО Максимум Ужгород ua
29 Василь Колька Чол 1991 KolkaRun Vinogradiv Виноградів ua $
Микола Кость Чол 1969 UzRunClub
32 Степан Лесик Чол 1955 Виноградів ua $
33 Вікторія Мавроматі Жін 1983 Ужгород ua $
34 Юлій Немеш Чол 1986 Немеш Хуст ua $
35 Ivan Zhidov Чол 1987 Іршава Іршава ua $
36 Наталія Дюлай Жін 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua $
50 Андрій Станинець Чол 1992 Кротон Іршава ua $
39 Міла Козловська Жін 1970 U-Run Ужгород ua $
40 Tania Popovych Жін 1985 Іршава ua $
Іван Скраль Чол 2006 Іршава ua
43 Микола Кость Чол 1969 U-Run Міжгір'я ua $
68 Анатолій Малий Чол 1974 Мalyy team $
42 Паша Валящук Чол 1991 Іршава ua $
45 Dmitro Ivanysh Чол 1958 Фст»Динамо» Колочава ua $
44 Diana Siheti Жін 1986 Іршава ua $
46 Yulja Tovtin Жін 2005 - Ужгород ua $
47 Liudmyla Danko Жін 1980 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
Евгения Афанасьева Жін 1984 Ужгород ua
Василь Турянин Чол 1996 Bizon Осій ua
48 Віталій Скунзя Чол 1980 Хуст ua $
49 Надія Скунзя Жін 1982 Хуст ua $
1 Peter Ignatko Чол 2000 Bizon Білки ua $
Олександр Желізняк Чол 2002 КСО Максимум Ужгород ua
66 Діма Дума Чол 1998 kozyr team Хуст ua $
52 Василь Продан Чол 1978 Kozyr team Хуст ua $
53 Анжеліка Лабінська Жін 1972 - $
54 Віктор Лабінський Чол 1962 - Ужгород ua $
55 Вiктория Лакатош Жін 1992 Алло Брід ua $
56 Олег Казибрід Чол 1988 Мукачево ua $
57 Олександр Данко Чол 1984 KozyrTeam Хуст ua $
58 Віталій Каптур Чол 2004 RUN BIKE SWIM Іршава Іршава ua $
59 Ганна Войтович Жін 1997 Алло Білки ua $
60 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
71 Вася Цибульський Чол 2001 Workouter.Ua Хуст ua $
61 Василець Іван Чол 1998 Кротон Іршава ua $
62 Олеся Смирнова Жін 1986 Ужгород ua $
63 Наталія Брич Жін 1983 Алло Виноградів ua $
64 Черкасова Анюта Жін 1982 Алло Одеса ua $
67 Liudmyla Kononenko Жін 1960 Uzhhorod Running Club $
69 Roman Bilynets Чол 1985 Білки ua $
Igor Stilnyk Чол 1985 Іршава ua
Василь Кривка Чол 1969 Пилипець ua
Василь Кривка Чол 1969 Пилипець ua
73 Svitlana Matiko Жін 1997 Іршава ua $
70 Artur Gergardt Чол 1987 Power Bese Gym Хуст ua $
Наталія Малая Жін 1982 Маlyy team Ужгород ua
Ряска Юрій Чол 1973 FitZone Білки ua
72 Pavel Buletsa Чол 1994 Берлога Іршава ua $
74 Андрій Худа Чол 1982 Іршава ua $
75 Oleksandr Piatakov Чол 1988 Ужгород ua $
76 Zhenya Yakyma Чол 1987 U-run Ужгород ua $
77 Георгій Фечо Чол 1987 КСО Максимум Ужгород ua $
78 Кирил Буяновский Чол 1991 U-Run club Ужгород ua $
79 Мирослав Булеза Чол 1986 Urun Ужгород ua $
80 Денис Ізай Чол 1979 Run Bike Swim Irshava Іршава ua $
81 Ілля Балтін Чол 1982 KaZaniN Team Ужгород ua $

5 км

5 км

Індивідуальна участь

Дата: 04 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 100 грн.

Ліміт: 20 учасників

Загалом заявок: 24

Зареєстрованих учасників - 20 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 20, Марина Соляк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Юрій Микита Чол 1986 ВК "Сокіл" Іршава ua $
2 Катя Кікалейшвілі Жін 1991 Кротон Іршава ua $
3 Володимир Юртин Чол 1967 Міжгір'я ua $
4 Домініка Єлкова Жін 2004 Кротон Іршава ua $
5 Сергій Товтин Чол 1975 - Ужгород ua $
6 Любов Ломага Жін 1976 Кротон Брід ua $
7 Світлана Ломага Жін 1992 Кротон Брід ua $
8 Олеся Староста Жін 1992 FitZone Білки ua $
9 Nadja Stanko Жін 1980 FitZone Білки ua $
10 Оксана Василівна Жін 1983 Кротон Брід ua $
11 Наталія Худан Жін 1991 Кротон $
Василь Вовканич Чол 1993 Кротон Іршава ua
Ряска Дарина Жін 2004 FitZone Білки ua
12 Олександра Липчей Жін 1990 FitZone Білки ua $
13 Marina Lendel Жін 2000 Кротон Іршава ua $
14 Вадим Віцьков Чол 1995 Алло Іршава ua $
15 Людмила Халак Жін 1983 Іршава ua $
16 Сніжана Поп Жін 1991 Білки ua $
Каріна Продан Жін 2000 Kozyr team Хуст ua
17 Олеся Шпак Жін 1985 Кротон Заріччя ua $
18 Ельвіра Галас Жін 1982 Іршава ua $
19 Андрій Кирилюк Чол 1982 Run with us Ужгород ua $
Василь Кривка Чол 1969 Пилипець ua
20 Марина Соляк Жін 1985 Run wish us $

2 км

2 км

Індивідуальна участь

Дата: 04 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 100 грн.

Ліміт: 20 учасників

Загалом заявок: 21

Зареєстрованих учасників - 20 з максимальних 20
Останній присвоєний стартовий номер - 20, Олег Пеприк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
3 Dima Lakatosh Чол 1993 Кротон Іршава ua $
1 Артем Матішинець Чол 1991 Іршава ua $
20 Олег Пеприк Чол 2005 КСО Максимум Ужгород ua $
2 Майя Будинська Жін 2007 U-run Ужгород ua $
4 Катя Козловська Жін 2003 Ужгород ua $
5 Андріана Бугайцова Жін 2004 Максимум Іршава ua $
6 Дарина Смирнова Жін 2008 Ужгород ua $
7 Аня Сочка Жін 1994 Кротон $
8 Богдана Поп Жін 1996 Кротон Білки ua $
9 Ярослава Ваш Жін 1994 Іршава ua $
11 Рудольф Нодь Чол 1993 Kozyrteam Хуст ua $
10 Олеся Гіга Жін 1997 FitZona Білки ua $
12 Svitlana Shvets Жін 1990 Іршава ua $
18 Ірина Лакатош Жін 1998 Іршава ua $
13 Вікторія Антосяк Жін 1974 Іршава ua $
14 Корнелія Нодь Жін 2003 kozyrteam Хуст ua $
15 Мирослав Булеза Чол 1986 Urun Ужгород ua $
16 Олександр Дмитрук Чол 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
17 Світлана Дмитрук Жін 1992 Uzhhorod running club Ужгород ua $
19 Тетяна Кобаль Жін 1995 Kroton Іршава ua $
Мар‘яна Коцан Жін 1988 URun Ужгород ua

500 м

0.5 км

Індивідуальна участь

Дата: 04 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 50 грн.

Ліміт: 25 учасників

Загалом заявок: 22

Зареєстрованих учасників - 19 з максимальних 25
Останній присвоєний стартовий номер - 19, Андрій Попович

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
10 Анастасія Цогла Жін 2012 Іршава ua $
1 Садварій Олександр Чол 2011 Іршава ua $
2 Катерина Єлкова Жін 2012 Кротон Іршава ua $
3 Daniel Popovych Чол 2011 Іршава ua $
4 Мартин Маланка Чол 2013 Самурай Іршава ua $
5 Денис Сігеті Чол 2011 Кротон Іршава ua $
6 Дмитро Староста Чол 2012 FitZone Білки ua $
7 Михайло Дешко Чол 2009 Кротон $
8 Максим Бугайцов Чол 2009 Іршава ua $
9 Йосип Цібеленко Чол 2014 Білки ua $
11 Ільчук Ганна Жін 2015 Іршава ua $
Крістіна Сак Жін 2012 Іршава ua
12 Крістіна Сак Жін 2012 Іршава ua $
13 Ярина Булеза Жін 2010 Urun Ужгород ua $
14 Михайло Січ Чол 2009 $
15 Олександр Панько Чол 2008 Іршава ua $
16 Юрій Шатохін Чол 2012 Кротон Іршава ua $
Андрій Резніченко Чол 1995 Uzhhorod running club Ужгород ua
17 Максим Сігеті Чол 2008 Кротон Іршава ua $
18 Ольга Зем\'янська Жін 2006 без клубу Ільниця ua $
19 Андрій Попович Чол 2008 Іршава ua $
Тимур Малий Чол 2009 Мalyy team

100 м

0.1 км

Індивідуальна участь

Дата: 04 Жовтня 2020

Початок: о 10:00

Вартість 50 грн.

Ліміт: 25 учасників

Загалом заявок: 16

Зареєстрованих учасників - 16 з максимальних 25
Останній присвоєний стартовий номер - 16, Тимофій Проданець

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Кіра Кікалейшвілі Жін 2015 Кротон Іршава ua $
2 Adam Matishynets Чол 2016 Іршава ua $
3 Чубирко Амелія Жін 2015 Іршава ua $
4 Дмитро Садварій Чол 2014 Іршава ua $
5 Кіра Староста Жін 2015 FitZone Білки ua $
6 Каріна Сочка Жін 2017 Кротон $
7 Йосип Цібеленко Чол 2014 Білки ua $
8 Вероніка Ковач Жін 2014 Іршава ua $
9 Ostap Kozyr Чол 2018 Kozyrteam Хуст ua $
10 Bohdan Kozyr Чол 2015 Kozyrteam Хуст ua $
11 Марьяна Соломія Жін 2015 Іршава ua $
12 Анна Дмитрук Жін 2016 Uzhhorod Running Club Ужгород ua $
13 Яніна Палюх Жін 2015 Іршава ua $
16 Тимофій Проданець Чол 2014 Лоза ua $
14 Максим Опшитош Чол 2017 Вільхівка ua $
15 Ангелiна Огар Жін 2009 Кротон $

3 коментарі:

  1. Наталія Дюлай

    До котрої години буде видача стартових?

  2. Artem Ostakhov

    Доброго дня! Може в кого не виходить прийняти участь у пробігу, можу перекупити реєстрацію (на 1-5 чоловік).

Залишити коментар