Irshava Run

04 October 2020 Running / Іршава / Irshava Run

10 км 5 км 2 км 500 м 100 м
  • 10 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 5 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 2 км

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 500 м

    Results are not yet available. Please try again later.
  • 100 м

    Results are not yet available. Please try again later.

Старт забігу знаходиться в центрі міста біля «Сонячного годинника».
Протягом дистанції учасники будуть бігти повз центр міста, Арку Дружби, головним парком та мостом, набережною річки Іршавки, біля центрального стадіону,та різними мальовничими околицями міста,

Іршава (ILOSHVA) – серце Закарпаття та центр центра Європи, розташоване в передгір’ї Карпат , яке має стародавню історію ще з 1341 року з часу заснування угорськими феодалами Ілошваями . Іршавщина один з найзручніших регіонів для пішого туризму. Звідси зовсім близько до найвищих точок вулканічного хребта українських Карпат: Бужора, Боржавський хребет, Полонина Кук, урочище Смерековий камінь, урочище Багно і багато захоплюючих природо-історичних місць.

ПРОГРАМА (може уточнюватись)

4 жовтня неділя
8:30 - Збір, видача стартових пакетів учасникам.
10:00 - Старт;
13:00 - Нагородження переможців та розіграш призів.

10 км

Individual race

Date: 04 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 100 UAH

Limit: 80 participants

Participants registered - 80 out of maximum of 80

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
2 Юрій Шатохін Male 1991 Кротон Іршава ua
3 Dima Kikaleishvili Male 1990 Кротон Іршава ua
4 Василь Грицик Male 1993 Смарт Хата
30 Uliana Kononenko Female 1992 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
6 Сергій Хомин Male 1987 Смарт Хата Хуст ua
5 Mykhailo Ferents Male 1989 Смарт Хата Хуст ua
7 Julia Shchoka Female 1988 Іршава ua
8 Петро Вічний Male 1985 Albion Group Хуст ua
9 Ivan Levchenko Male 1997 ALBION GROUP Хуст ua
10 Andrii Kozyr Male 1991 Kozyrteam Хуст ua
13 Ганна Козир Female 1985 Kozyrteam Хуст ua
12 Павло Орос Male 1989 Kozyr team Хуст ua
14 Lukachek Olesya Female 1988 Kozyr team Хуст ua
19 Сергій Чіжмарь Male 1972 Kozyr Team Хуст ua
15 Олександр Джумурат Male 1984 Хуст ua
16 Іван Бойсак Male 1986 Хуст ua
17 Олеся Лукачко Female 1985 Kozyr team Хуст ua
18 Валентина Добженецька Female 1969 Kozyr team Хуст ua
20 Олександр Тодоров Male 1962 Ужгород ua
21 Liudmyla Matishynets Female 1991 Іршава ua
22 Сергій Коровський Male 1980 Ільниця ua
Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua
23 Сергій Чіжмарь Male 1996 Kozyr Team Хуст ua
24 Олег Маринич Male 1986 TeamMarynych Виноградів ua
65 Василь Цогла Male 1985 Іршава ua
25 Natasha Lyashko Female 2001 Кротон Брід ua
41 Наталія Палюх Female 1986 Іршава ua
37 Чубирко Севда Female 1989 Іршава ua
26 Kristina Lendel Female 1997 Брід ua
38 Vasyl Sharkadiy Male 1959 Онок ua
27 Oksana Budynska Female 1976 U-run Ужгород ua
28 Світлана Гомечко Female 1993 Хуст ua
31 Богдан Дан Male 1989 Kozyr team
51 Василь Вовканич Male 1993 Кротон Іршава ua
Олег Пеприк Male 2005 КСО Максимум Ужгород ua
29 Василь Колька Male 1991 KolkaRun Vinogradiv Виноградів ua
Микола Кость Male 1969 UzRunClub
32 Степан Лесик Male 1955 Виноградів ua
33 Вікторія Мавроматі Female 1983 Ужгород ua
34 Юлій Немеш Male 1986 Немеш Хуст ua
35 Ivan Zhidov Male 1987 Іршава Іршава ua
36 Наталія Дюлай Female 1971 U-Run (Uzhhorod Running Club) Ужгород ua
50 Андрій Станинець Male 1992 Кротон Іршава ua
39 Міла Козловська Female 1970 U-Run Ужгород ua
40 Tania Popovych Female 1985 Іршава ua
Іван Скраль Male 2006 Іршава ua
43 Микола Кость Male 1969 U-Run Міжгір'я ua
68 Анатолій Малий Male 1974 Мalyy team
42 Паша Валящук Male 1991 Іршава ua
45 Dmitro Ivanysh Male 1958 Фст»Динамо» Колочава ua
44 Diana Siheti Female 1986 Іршава ua
46 Yulja Tovtin Female 2005 - Ужгород ua
47 Liudmyla Danko Female 1980 U-Run/Uzhhorod Running Club Ужгород ua
Евгения Афанасьева Female 1984 Ужгород ua
Василь Турянин Male 1996 Bizon Осій ua
48 Віталій Скунзя Male 1980 Хуст ua
49 Надія Скунзя Female 1982 Хуст ua
1 Peter Ignatko Male 2000 Bizon Білки ua
Олександр Желізняк Male 2002 КСО Максимум Ужгород ua
66 Діма Дума Male 1998 kozyr team Хуст ua
52 Василь Продан Male 1978 Kozyr team Хуст ua
53 Анжеліка Лабінська Female 1972 -
54 Віктор Лабінський Male 1962 - Ужгород ua
55 Вiктория Лакатош Female 1992 Алло Брід ua
56 Олег Казибрід Male 1988 Мукачево ua
57 Олександр Данко Male 1984 KozyrTeam Хуст ua
58 Віталій Каптур Male 2004 RUN BIKE SWIM Іршава Іршава ua
59 Ганна Войтович Female 1997 Алло Білки ua
60 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
71 Вася Цибульський Male 2001 Workouter.Ua Хуст ua
61 Василець Іван Male 1998 Кротон Іршава ua
62 Олеся Смирнова Female 1986 Ужгород ua
63 Наталія Брич Female 1983 Алло Виноградів ua
64 Черкасова Анюта Female 1982 Алло Одеса ua
67 Liudmyla Kononenko Female 1960 Uzhhorod Running Club
69 Roman Bilynets Male 1985 Білки ua
Igor Stilnyk Male 1985 Іршава ua
Василь Кривка Male 1969 Пилипець ua
Василь Кривка Male 1969 Пилипець ua
73 Svitlana Matiko Female 1997 Іршава ua
70 Artur Gergardt Male 1987 Power Bese Gym Хуст ua
Наталія Малая Female 1982 Маlyy team Ужгород ua
Ряска Юрій Male 1973 FitZone Білки ua
72 Pavel Buletsa Male 1994 Берлога Іршава ua
74 Андрій Худа Male 1982 Іршава ua
75 Oleksandr Piatakov Male 1988 Ужгород ua
76 Zhenya Yakyma Male 1987 U-run Ужгород ua
77 Георгій Фечо Male 1987 КСО Максимум Ужгород ua
78 Кирил Буяновский Male 1991 U-Run club Ужгород ua
79 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
80 Денис Ізай Male 1979 Run Bike Swim Irshava Іршава ua
81 Ілля Балтін Male 1982 KaZaniN Team Ужгород ua

5 км

Individual race

Date: 04 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 100 UAH

Limit: 20 participants

Participants registered - 20 out of maximum of 20

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Юрій Микита Male 1986 ВК "Сокіл" Іршава ua
2 Катя Кікалейшвілі Female 1991 Кротон Іршава ua
3 Володимир Юртин Male 1967 Міжгір'я ua
4 Домініка Єлкова Female 2004 Кротон Іршава ua
5 Сергій Товтин Male 1975 - Ужгород ua
6 Любов Ломага Female 1976 Кротон Брід ua
7 Світлана Ломага Female 1992 Кротон Брід ua
8 Олеся Староста Female 1992 FitZone Білки ua
9 Nadja Stanko Female 1980 FitZone Білки ua
10 Оксана Василівна Female 1983 Кротон Брід ua
11 Наталія Худан Female 1991 Кротон
Василь Вовканич Male 1993 Кротон Іршава ua
Ряска Дарина Female 2004 FitZone Білки ua
12 Олександра Липчей Female 1990 FitZone Білки ua
13 Marina Lendel Female 2000 Кротон Іршава ua
14 Вадим Віцьков Male 1995 Алло Іршава ua
15 Людмила Халак Female 1983 Іршава ua
16 Сніжана Поп Female 1991 Білки ua
Каріна Продан Female 2000 Kozyr team Хуст ua
17 Олеся Шпак Female 1985 Кротон Заріччя ua
18 Ельвіра Галас Female 1982 Іршава ua
19 Андрій Кирилюк Male 1982 Run with us Ужгород ua
Василь Кривка Male 1969 Пилипець ua
20 Марина Соляк Female 1985 Run wish us

2 км

Individual race

Date: 04 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 100 UAH

Limit: 20 participants

Participants registered - 20 out of maximum of 20

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
3 Dima Lakatosh Male 1993 Кротон Іршава ua
1 Артем Матішинець Male 1991 Іршава ua
20 Олег Пеприк Male 2005 КСО Максимум Ужгород ua
2 Майя Будинська Female 2007 U-run Ужгород ua
4 Катя Козловська Female 2003 Ужгород ua
5 Андріана Бугайцова Female 2004 Максимум Іршава ua
6 Дарина Смирнова Female 2008 Ужгород ua
7 Аня Сочка Female 1994 Кротон
8 Богдана Поп Female 1996 Кротон Білки ua
9 Ярослава Ваш Female 1994 Іршава ua
11 Рудольф Нодь Male 1993 Kozyrteam Хуст ua
10 Олеся Гіга Female 1997 FitZona Білки ua
12 Svitlana Shvets Female 1990 Іршава ua
18 Ірина Лакатош Female 1998 Іршава ua
13 Вікторія Антосяк Female 1974 Іршава ua
14 Корнелія Нодь Female 2003 kozyrteam Хуст ua
15 Мирослав Булеза Male 1986 Urun Ужгород ua
16 Олександр Дмитрук Male 1990 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
17 Світлана Дмитрук Female 1992 Uzhhorod running club Ужгород ua
19 Тетяна Кобаль Female 1995 Kroton Іршава ua
Мар‘яна Коцан Female 1988 URun Ужгород ua

500 м

Individual race

Date: 04 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 50 UAH

Limit: 25 participants

Participants registered - 19 out of maximum of 25

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
10 Анастасія Цогла Female 2012 Іршава ua
1 Садварій Олександр Male 2011 Іршава ua
2 Катерина Єлкова Female 2012 Кротон Іршава ua
3 Daniel Popovych Male 2011 Іршава ua
4 Мартин Маланка Male 2013 Самурай Іршава ua
5 Денис Сігеті Male 2011 Кротон Іршава ua
6 Дмитро Староста Male 2012 FitZone Білки ua
7 Михайло Дешко Male 2009 Кротон
8 Максим Бугайцов Male 2009 Іршава ua
9 Йосип Цібеленко Male 2014 Білки ua
11 Ільчук Ганна Female 2015 Іршава ua
Крістіна Сак Female 2012 Іршава ua
12 Крістіна Сак Female 2012 Іршава ua
13 Ярина Булеза Female 2010 Urun Ужгород ua
14 Михайло Січ Male 2009
15 Олександр Панько Male 2008 Іршава ua
16 Юрій Шатохін Male 2012 Кротон Іршава ua
Андрій Резніченко Male 1995 Uzhhorod running club Ужгород ua
17 Максим Сігеті Male 2008 Кротон Іршава ua
18 Ольга Зем\'янська Female 2006 без клубу Ільниця ua
19 Андрій Попович Male 2008 Іршава ua
Тимур Малий Male 2009 Мalyy team

100 м

Individual race

Date: 04 October 2020

Start time: at 10:00

Price: 50 UAH

Limit: 25 participants

Participants registered - 16 out of maximum of 25

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
1 Кіра Кікалейшвілі Female 2015 Кротон Іршава ua
2 Adam Matishynets Male 2016 Іршава ua
3 Чубирко Амелія Female 2015 Іршава ua
4 Дмитро Садварій Male 2014 Іршава ua
5 Кіра Староста Female 2015 FitZone Білки ua
6 Каріна Сочка Female 2017 Кротон
7 Йосип Цібеленко Male 2014 Білки ua
8 Вероніка Ковач Female 2014 Іршава ua
9 Ostap Kozyr Male 2018 Kozyrteam Хуст ua
10 Bohdan Kozyr Male 2015 Kozyrteam Хуст ua
11 Марьяна Соломія Female 2015 Іршава ua
12 Анна Дмитрук Female 2016 Uzhhorod Running Club Ужгород ua
13 Яніна Палюх Female 2015 Іршава ua
16 Тимофій Проданець Male 2014 Лоза ua
14 Максим Опшитош Male 2017 Вільхівка ua
15 Ангелiна Огар Female 2009 Кротон

3 Comments:

  1. Наталія Дюлай

    До котрої години буде видача стартових?

    1. Liuda Matishynets

      До 9.30 )

  2. Artem OSTAKHOV

    Доброго дня! Може в кого не виходить прийняти участь у пробігу, можу перекупити реєстрацію (на 1-5 чоловік).

Leave a comment