GardEnergyRide

10 Жовтня 2020 Велогонка / Южноукраїнськ / Южно-Українська АЕС

100 km

I день (09 жовтня):

16:00 - підтвердження участі в старті змагань та отримання стартового пакету (хол ПК «Енергетик» за адресою: проспект Незалежності, 10);

19:00 – «паста-паті» учасників та організаторів змагань (кафе «Молодіжне» ПК «Енергетик»). Презентація траси Веломарафону (правила проведення змагань, технічні характеристики дистанції, обмін враженнями та досвідом підготовки до старту).

21:00 – завершення «паста-паті».

 

II день (10 жовтня):

07:00 – реєстрація та отримання стартових пакетів (ПК «Енергетик»)

08:15-08:30 – церемонія відкриття;

08:30-09:00 – організований переїзд колони спортсменів у супроводі поліції та ескорту мотоциклістів і вболівальників до місця старту на пристанційний майданчик нижнього б’єфу Ташлицької ГАЕС;

09:00 – старт;

16:00 – урочисте нагородження переможців;

19:00 – закриття фінішу;

20:00 – офіційне закриття змагань.

Старт закривається о 10:00. В разі запізнення учасника на старт, можливий, за рішенням організаторів, старт цього учасника після команди «Старт». Для учасників, які запізнилися до основного старту та вийдуть на дистанцію після 09:00, час на дистанції буде відраховуватись від 09:00.

100 km

Індивідуальна участь

Вартість: 250 грн.

Ліміт: 500 учасників

Загалом заявок: 197

Зареєстрованих учасників - 159 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 161, Сергій Фесенко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
6 Олег Шифердеккер Чол 1985 ВП ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua $
2 Vitalij Rojok Чол 1982 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua $
3 Андрій Антонюк Чол 1974 СК Южноукраїнськ ua $
15 Саша Смитюх Чол 1988 Клуб Анонімних Лісапедістів Южноукраїнськ ua $
4 Olga Novak Жін 1987 ВелоБоярка Боярка ua $
5 Олександр Капустін Чол 1978 Миколаїв ua $
7 Игорь Кириленко Чол 1976 Южноукраїнськ ua $
16 Константин Кондаков Чол 1990 Южноукраїнськ ua $
9 Микола Сучок Чол 1960 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua $
11 Зімко Баланюк Жін 1987 ВПЮАЕС Южноукраїнськ ua $
10 Александр Махарь Чол 1983 Вознесенськ ua $
71 Олег Погорєлий Чол 1966 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua $
12 Вадим Голяк Чол 1985 Velo Voznesensk Вознесенськ ua $
13 Юрій Іщенко Чол 1980 Velo Voznesensk Вознесенськ ua $
Микола Пелюх Чол 1985 Южноукраїнськ ua
14 Ірина Васильєва Жін 1973 Cherry Sport Club Боярка ua $
32 Павел Тягло Чол 1979 Одеса ua $
21 Сергiй Ющенко Чол 1985 Одеса ua $
17 Максим Сапай Чол 1984 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua $
Максим Сапай Чол 1984 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
18 Павло Єфіменко Чол 1983 Cherry Sport Club Вишневе ua $
Галина Насонова Жін 1981 Cherry sport club
19 Валерий Коржиков Чол 1958 Одеса ua $
20 Алина Орлова Жін 1980 Южноукраїнськ ua $
22 Анатолий Козырь Чол 1968 АМіНА Миколаїв ua $
23 Білоус Олександр Чол 1986 Кривий Ріг ua $
24 Игорь Кручинин Чол 1988 Миколаїв ua $
57 Максим Ус Чол 1987 Велосипедисты города Счастье Щастя ua $
25 Володимир Прикипiло Чол 1974 Марганець ua $
88 Олексій Хижняк Чол 1986 Миколаїв ua $
Евгений Припутень Чол 1979 Южноукраїнськ ua
26 Никита Рева Чол 2002 Одеса ua $
45 Олександра Жебель Жін 1981 Нетішин ua $
27 Антон Лавський Чол 1994 Київ ua $
100 Сергій Кальнюк Чол 1991 Одеса ua $
59 Андрій Нижник Чол 1992 Миколаїв ua $
Андрей Давиденко Чол 1985 Южноукраїнськ ua
Ростислав Дмитров Чол 1972 Шаленна Педалька Львів ua
28 Vova Miroshnichenko Чол 1992 Братське ua $
Александр Жебровский Чол 1989 Одеса ua
Павел Павленко Чол 1986 Одеса ua
107 Вадим Усатюк Чол 1990 Honey Badger Team Одеса ua $
Alexander Gromov Чол 1995 Одеса ua
Жека Заноза Чол 1978 Тунеядцы ™ Одеса ua
29 Вячеслав Сакович Чол 1991 digicom cycling team Дніпро? ua $
Игорь Свиридов Чол 1966 Одеса ua
30 Євген Будько Чол 1985 Южноукраїнськ ua $
Євген Будько Чол 1985 Южноукраїнськ ua
103 Анна Ткаченко Жін 1982 GOOSE team Воснесенськ ua $
31 Максим Маньков Чол 1977 Кременчук ua $
72 Богдан Зачепа Чол 1997 Кременчук ua $
33 Володимир Чорний Чол 1986 Жовті Води ua $
38 Володимир Коновалов Чол 1981 Honey Badger Team Одеса ua $
34 Ігор Баранов Чол 1988 Нікополь ua $
Олександр Федін Чол 1999 Вільногірськ ua
117 Андрей Музыченко Чол 1984 Вознесенськ ua $
35 Данило Яремчук Чол 1994 Cadence90 Київ ua $
36 Віра Яремчук Жін 1992 Cadence 90 Київ ua $
37 Роман Мамадалієв Чол 1994 Cadence90 Київ ua $
39 Андрей Бендик Чол 1973 Honey Badger Team. Одеса ua $
40 Рома Хоменко Чол 1987 Honey Badger Team Чорноморськ ua $
41 Александр Сошенко Чол 1988 Київ ua $
58 Марія Франковська Жін 1982 ФВСХО Херсон ua $
42 Олексій Печенюк Чол 1994 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua $
43 Станіслав Седашов Чол 1970 MTBO Odesa Одеса ua $
44 Володимир Попов Чол 1988 digicom cycling team Миколаїв ua $
Олександр Кравченко Чол 1986 Digicom Миколаїв ua
46 Сергій Потушинський Чол 1993 Вознесенськ ua $
47 Роман Савченко Чол 1987 ВелоПоселок Одеса ua $
66 Mykola Dudko Чол 1978 Shostka-velo Vyshneve ua $
48 Олександр Лещук Чол 1987 Велосипедисты города Счатье $
85 Микола Самар Чол 1958 Великосербулівка ua $
49 Гончар Ігор Чол 2001 digicom cycling team $
50 Денис Журбин Чол 1981 Миколаїв ua $
115 Александр Кохановский Чол 1988 Братське ua $
Ростислав Мищенко Чол 1987 Спорт на завжди. Жовті Води ua
51 Андрій Ткаченко Чол 1982 Maximoose bykes Кропивницький ua $
52 Юрий Хаматулин Чол 1984 Глечик ТИМ Одеса ua $
55 Олексій Пісчанський Чол 1986 Maximoose Bikes Кропивницький ua $
120 Олександр Жуковін Чол 1997 Cherry Sport Club Київ ua $
53 Юрий Кресан Чол 1987 Cherry Sport Club Вишневе ua $
54 Артем Матвеев Чол 1988 Maximoose Bikes Кропивницький ua $
Макс Ткаченко Чол 1989 MaximooseBikes Кропивницький ua
56 Сергей Дедов Чол 1987 Миколаїв ua $
114 Михаил Волженин Чол 1987 Київ ua $
Олег Колесников Чол 1983 Миколаїв ua
Oleg Kolesnykov Чол 1983 Миколаїв ua
Сергей Савин Чол 1981 Київ ua
60 Александр Глазов Чол 1980 Одеса ua $
61 Андрей Осауленко Чол 1981 Енергоатом $
112 Олексій Головань Чол 1954 Randonneurs Ck Черкаси ua $
62 Дмитрий Шабашов Чол 1987 Palmyra Odesa Одеса ua $
63 Катерина Бандрiвська Жін 1987 Nutrixxion Palmyra Одеса ua $
94 Евгений Соколов Чол 1983 Нікополь ua $
64 Роман Гвоздик Чол 1990 Южноукраїнськ ua $
65 Volodymyr Melymuka Чол 1982 BikeLAB Київ ua $
67 Ігор Шишка Чол 1982 Kyiv Bicycle Club Чабани ua $
68 Андрей Аксёнов Чол 1981 Южноукраїнськ ua $
69 Сергій Рябець Чол 1990 Миколаїв ua $
70 Андрей Юрлов Чол 1979 Greenwill Миколаїв ua $
Володимир Бардюк Чол 1980 Cherry energy Вишневе ua
73 Олег Гей Чол 1976 Нетішин ua $
74 Олександр Ващенко Чол 1985 Наша еПОХа Київ ua $
76 Сергій Іванюк Чол 1985 Київ ua $
75 Арина Алабут Жін 1997 Наша еПОХа Київ ua $
Marina Zabrodska Жін 1984 Київ ua
Сергій Чуйков Чол 1986 Київ ua
77 Дмитро Ліпчанчук Чол 1984 ВелоБоярка Боярка ua $
83 Алексей Волобуев Чол 1972 Южноукраїнськ ua $
78 Віталій Луков Чол 1971 GOOSE team Вознесенськ ua $
Саша Щипанов Чол 1989 Дніпро? ua
80 Елена Лемешко Жін 1985 Дніпро? ua $
79 Олександр Гусятник Чол 1981 Дніпро? ua $
81 Всеволод Шастов Чол 1972 Ім. Адріана Солано Рубіжне ua $
82 Сергій Буланов Чол 1974 Київ ua $
113 Андрей Александров Чол 1986 Poskot b2w Одеса ua $
142 Денис Фесенко Чол 1996 Миколаїв ua $
84 Никита Петрушенко Чол 1993 Одеса ua $
86 Елена Темчук Жін 1984 $
87 Олександр Кисляк Чол 1980 ВелоІрпінь, ВелоБуча Ірпінь ua $
89 Володимир Іванов Чол 1977 Покров ua $
90 Владислав Михайличенко Чол 1991 Нікополь ua $
Андрей Комышник Чол 1985 ЮУАЕС
91 Павел Редько Чол 1986 Одеса ua $
92 Олександр Бурцайло Чол 1965 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua $
93 Едуард Балахатрь Чол 1976 Київ ua $
95 Георгий Калашлинский Чол 1987 Одеса ua $
96 Руслан Лісовський Чол 1980 Висока Піч ua $
97 Олександр Колесник Чол 1994 - Миколаїв ua $
98 Андрей Лукьянов Чол 1976 Одеса ua $
99 Vitaliy Zhuravl\'ov Чол 1987 Quick cycling team Дніпро? ua $
Анастасия Писчанская Жін 1986 Maximoose bike Кропивницький ua
Ткаченко Олександр Чол 1978 Вознесенськ ua
109 Ткаченко Олександр Чол 1978 GOOSE team Вознесенськ ua $
101 Ігор Хижняк Чол 1969 Giant Team Ukraine Київ ua $
102 Сергей Малышев Чол 1987 Миколаїв ua $
Вячеслав Орлов Чол 1978 Azovbike Маріуполь ua
132 Dmitro Martinyuk Чол 1982 Команда ВР Кривий Ріг ua $
Дмитро Мартинюе Чол 1982 Команда ВР Кривий Ріг ua
104 Олександр Гаврик Чол 1979 Нетішин ua $
Андрей Москалюк Чол 1979 Одеса ua
105 Наталья Глушакова Жін 1982 Велоірпіньбуча Ірпінь ua $
106 Денис Привалов Чол 1983 Дніпро? ua $
108 Максим Усатенко Чол 1981 Южноукраїнськ ua $
110 Ярослав Іванюта Чол 1985 HT Group Дніпро? ua $
111 Куделя Микола Чол 1985 Самурай Вознесенськ ua $
116 Олександр Нечаєв Чол 1994 Вознесенськ ua $
118 Євген Педченко Чол 1992 Cherry Sport Club Київ ua $
119 Биковський Олександр Чол 1991 ГодніГонки $
121 Оля Стулій Жін 1984 Київ ua $
122 Сергій Ростопчин Чол 1974 Київ ua $
123 Михаил Нагорный Чол 1988 Одеса ua $
124 Вячеслав Римша Чол 1981 Нікополь ua $
125 Костянтин Маліков Чол 1988 Quick Cycling Team Дніпро? ua $
126 Дмитрий Варнавский Чол 1983 Varnavskiy.info Одеса ua $
127 Ольга Віюк Жін 1987 Specialized Ukraine Team//Gradient Girls Рівне ua $
139 Дмитро Стрихарчук Чол 1983 Gradient Рівне ua $
128 Виталий Абрамов Чол 1965 Миколаїв ua $
129 Дмитро Харьков Чол 1987 Миколаїв ua $
131 Андрій Піканер Чол 1989 Вознесенськ ua $
130 Вячеслав Вильсон Чол 1987 Одеса ua $
133 Надія Коломієць Жін 1983 Велоспринт-Fenwicks Харків ua $
134 Антон Белоног Чол 1986 Кропивницький ua $
135 Ірина Попова Жін 1983 Digicom cycling club Миколаїв ua $
136 Владимир К Чол 1989 Кропивницький ua $
141 Вадим Паламарчук Чол 1992 Нетішин ua $
137 Альона Літвіщенко Жін 1992 Quick Cycling Team Дніпро? ua $
138 Руслан Книш Чол 1978 ХАЄС Нетішин ua $
Дмитро Соколов Чол 1990 Arcadia Одеса ua
140 Павло Разводов Чол 1986 Херсон ua $
143 Василь Кочегаров Чол 1988 Нетішин ua $
Євген Черкас Чол 1984 Київ ua
145 Dmytro Nahorniak Чол 1982 Bike L.A.B. Київ ua $
144 Сергей Доценко Чол 1985 Кропивницький ua $
146 Володимир Косячевский Чол 1991 $
Дмитро Сметенко Чол 1984 Кропивницький ua
147 Сергій Тищенко Чол 1985 Бешані пси Миколаїв ua $
Олександр Кудрик Чол 1987 PAEC team Вараш ua
148 Ivan Khromyshyn Чол 1982 Южноукраїнськ ua $
Геннадій Лебедєв Чол 1978 Нетішин ua
Сергей Васильченко Чол 1975 СП Київ ua
149 Pavel Kashuba Чол 1992 Maryanoff Кам’янське ua $
150 Катерина Франк Жін 2001 Maryanoff Кам’янське ua $
Віталій Талах Чол 1985 PAEC team Вараш ua
151 Руслан Алиев Чол 1984 Honey Badger Роздільна ua $
152 Олена Добраниця Жін 1991 Nutrixxion Palmyra Львів ua $
159 Игорь Гримайло Чол 1961 Харків - Мастерс Харків ua $
153 Андрій Щербацький Чол 1982 MULTIKI Київ ua $
154 Денис Міхасьов Чол 1975 Вишгород ua $
155 виталик иванусь Чол 1984 AzovBike Маріуполь ua $
156 денис сидаш Чол 1978 азовбайк Маріуполь ua $
157 Евгений Виндерских Чол 1958 Quick Cycling Team Дніпро? ua $
158 Руслан Чудінов Чол 1986 ENERGY TEAM Енергодар ua $
Алексей Кожадей Чол 1983 Energy Team Енергодар ua
Олена Зенченко Жін 1981 Геліос Чорноморськ ua
160 Алексей Тищенко Чол 1966 ВП ЗАEС Energy Team $
161 Сергій Фесенко Чол 1981 Енергодар ua $

2 коментарі:

  1. Олександр Смітюх

    Чи можливо змінити інфу після реєстрації?

    1. Ірина Рожок

      Напишіть своє питання на email
      office@runstyle.net

Залишити коментар