GardEnergyRide

10 October 2020 Cycle race / / Южно-Українська АЕС

100 km

I день (09 жовтня):

16:00 - підтвердження участі в старті змагань та отримання стартового пакету (хол ПК «Енергетик» за адресою: проспект Незалежності, 10);

19:00 – «паста-паті» учасників та організаторів змагань (кафе «Молодіжне» ПК «Енергетик»). Презентація траси Веломарафону (правила проведення змагань, технічні характеристики дистанції, обмін враженнями та досвідом підготовки до старту).

21:00 – завершення «паста-паті».

 

II день (10 жовтня):

07:00 – реєстрація та отримання стартових пакетів (ПК «Енергетик»)

08:15-08:30 – церемонія відкриття;

08:30-09:00 – організований переїзд колони спортсменів у супроводі поліції та ескорту мотоциклістів і вболівальників до місця старту на пристанційний майданчик нижнього б’єфу Ташлицької ГАЕС;

09:00 – старт;

16:00 – урочисте нагородження переможців;

19:00 – закриття фінішу;

20:00 – офіційне закриття змагань.

Старт закривається о 10:00. В разі запізнення учасника на старт, можливий, за рішенням організаторів, старт цього учасника після команди «Старт». Для учасників, які запізнилися до основного старту та вийдуть на дистанцію після 09:00, час на дистанції буде відраховуватись від 09:00.

100 km

Individual race

Price: 250 UAH

Limit: 500 participants

Participants total: 268

Participants registered - 225 out of maximum of 500
Last bib number assigned - 227, Богдан Коккін

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
6 Олег Шифердеккер Male 1985 ВП ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
2 Vitalij Rojok Male 1982 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
3 Андрій Антонюк Male 1974 СК Южноукраїнськ ua
15 Саша Смитюх Male 1988 Клуб Анонімних Лісапедістів Южноукраїнськ ua
4 Olga Novak Female 1987 ВелоБоярка Боярка ua
5 Олександр Капустін Male 1978 Миколаїв ua
7 Игорь Кириленко Male 1976 Южноукраїнськ ua
16 Константин Кондаков Male 1990 Южноукраїнськ ua
9 Микола Сучок Male 1960 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
11 Зімко Баланюк Female 1987 ВПЮАЕС Южноукраїнськ ua
10 Александр Махарь Male 1983 Вознесенськ ua
71 Олег Погорєлий Male 1966 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
12 Вадим Голяк Male 1985 Velo Voznesensk Вознесенськ ua
13 Юрій Іщенко Male 1980 Velo Voznesensk Вознесенськ ua
Микола Пелюх Male 1985 Южноукраїнськ ua
14 Ірина Васильєва Female 1973 Cherry Sport Club Боярка ua
32 Павел Тягло Male 1979 Одеса ua
21 Сергiй Ющенко Male 1985 Одеса ua
17 Максим Сапай Male 1984 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
Максим Сапай Male 1984 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
18 Павло Єфіменко Male 1983 Cherry Sport Club Вишневе ua
Галина Насонова Female 1981 Cherry sport club
19 Валерий Коржиков Male 1958 Одеса ua
20 Алина Орлова Female 1980 Южноукраїнськ ua
22 Анатолий Козырь Male 1968 АМіНА Миколаїв ua
23 Білоус Олександр Male 1986 Кривий Ріг ua
24 Игорь Кручинин Male 1988 Миколаїв ua
57 Максим Ус Male 1987 Велосипедисты города Счастье Щастя ua
25 Володимир Прикипiло Male 1974 Марганець ua
88 Олексій Хижняк Male 1986 Миколаїв ua
Евгений Припутень Male 1979 Южноукраїнськ ua
26 Никита Рева Male 2002 Одеса ua
45 Олександра Жебель Female 1981 ВП ХАЕС Нетішин ua
27 Антон Лавський Male 1994 Київ ua
100 Сергій Кальнюк Male 1991 Одеса ua
59 Андрій Нижник Male 1992 Миколаїв ua
Андрей Давиденко Male 1985 Южноукраїнськ ua
Ростислав Дмитров Male 1972 Шаленна Педалька Львів ua
28 Vova Miroshnichenko Male 1992 Братське ua
209 Александр Жебровский Male 1989 Одеса ua
Павел Павленко Male 1986 Одеса ua
107 Вадим Усатюк Male 1990 Honey Badger Team Одеса ua
Alexander Gromov Male 1995 Одеса ua
Жека Заноза Male 1978 Тунеядцы ™ Одеса ua
29 Вячеслав Сакович Male 1991 digicom cycling team Дніпро? ua
226 Игорь Свиридов Male 1966 Одеса ua
30 Євген Будько Male 1985 Южноукраїнськ ua
Євген Будько Male 1985 Южноукраїнськ ua
103 Анна Ткаченко Female 1982 GOOSE team Воснесенськ ua
31 Максим Маньков Male 1977 Кременчук ua
72 Богдан Зачепа Male 1997 Кременчук ua
33 Володимир Чорний Male 1986 Жовті Води ua
38 Володимир Коновалов Male 1981 Honey Badger Team Одеса ua
34 Ігор Баранов Male 1988 Нікополь ua
186 Олександр Федін Male 1999 Вільногірськ ua
117 Андрей Музыченко Male 1984 Вознесенськ ua
35 Данило Яремчук Male 1994 Cadence90 Київ ua
36 Віра Яремчук Female 1992 Cadence 90 Київ ua
37 Роман Мамадалієв Male 1994 Cadence90 Київ ua
39 Андрей Бендик Male 1973 Honey Badger Team. Одеса ua
40 Рома Хоменко Male 1987 Honey Badger Team Чорноморськ ua
41 Александр Сошенко Male 1988 Київ ua
58 Марія Франковська Female 1982 ФВСХО Херсон ua
42 Олексій Печенюк Male 1994 ЮУАЕС Южноукраїнськ ua
43 Станіслав Седашов Male 1970 MTBO Odesa Одеса ua
44 Володимир Попов Male 1988 digicom cycling team Миколаїв ua
194 Олександр Кравченко Male 1986 Digicom Миколаїв ua
46 Сергій Потушинський Male 1993 Вознесенськ ua
47 Роман Савченко Male 1987 ВелоПоселок Одеса ua
66 Mykola Dudko Male 1978 Shostka-velo Vyshneve ua
48 Олександр Лещук Male 1987 Велосипедисты города Счатье
85 Микола Самар Male 1958 Великосербулівка ua
49 Гончар Ігор Male 2001 digicom cycling team
50 Денис Журбин Male 1981 Миколаїв ua
115 Александр Кохановский Male 1988 Братське ua
223 Ростислав Мищенко Male 1987 Спорт на завжди. Жовті Води ua
51 Андрій Ткаченко Male 1982 Maximoose bykes Кропивницький ua
52 Юрий Хаматулин Male 1984 Глечик ТИМ Одеса ua
55 Олексій Пісчанський Male 1986 Maximoose Bikes Кропивницький ua
120 Олександр Жуковін Male 1997 Cherry Sport Club Київ ua
53 Юрий Кресан Male 1987 Cherry Sport Club Вишневе ua
54 Артем Матвеев Male 1988 Maximoose Bikes Кропивницький ua
Макс Ткаченко Male 1989 MaximooseBikes Кропивницький ua
56 Сергей Дедов Male 1987 Миколаїв ua
114 Михаил Волженин Male 1987 Київ ua
Олег Колесников Male 1983 Миколаїв ua
Oleg Kolesnykov Male 1983 Миколаїв ua
Сергей Савин Male 1981 Київ ua
60 Александр Глазов Male 1980 Одеса ua
61 Андрей Осауленко Male 1981 Енергоатом
112 Олексій Головань Male 1954 Randonneurs Ck Черкаси ua
62 Дмитрий Шабашов Male 1987 Palmyra Odesa Одеса ua
63 Катерина Бандрiвська Female 1987 Nutrixxion Palmyra Одеса ua
94 Евгений Соколов Male 1983 Нікополь ua
64 Роман Гвоздик Male 1990 Южноукраїнськ ua
65 Volodymyr Melymuka Male 1982 BikeLAB Київ ua
67 Ігор Шишка Male 1982 Kyiv Bicycle Club Чабани ua
68 Андрей Аксёнов Male 1981 Южноукраїнськ ua
69 Сергій Рябець Male 1990 Миколаїв ua
70 Андрей Юрлов Male 1979 Greenwill Миколаїв ua
Володимир Бардюк Male 1980 Cherry energy Вишневе ua
73 Олег Гей Male 1976 ВП ХАЕС Нетішин ua
74 Олександр Ващенко Male 1985 Наша еПОХа Київ ua
76 Сергій Іванюк Male 1985 Київ ua
75 Арина Алабут Female 1997 Наша еПОХа Київ ua
Marina Zabrodska Female 1984 Київ ua
Сергій Чуйков Male 1986 Київ ua
77 Дмитро Ліпчанчук Male 1984 ВелоБоярка Боярка ua
83 Алексей Волобуев Male 1972 Южноукраїнськ ua
78 Віталій Луков Male 1971 GOOSE team Вознесенськ ua
219 Саша Щипанов Male 1989 Дніпро? ua
80 Елена Лемешко Female 1985 Дніпро? ua
79 Олександр Гусятник Male 1981 Дніпро? ua
81 Всеволод Шастов Male 1972 Ім. Адріана Солано Рубіжне ua
82 Сергій Буланов Male 1974 Київ ua
113 Андрей Александров Male 1986 Poskot b2w Одеса ua
142 Денис Фесенко Male 1996 Миколаїв ua
84 Никита Петрушенко Male 1993 Одеса ua
86 Елена Темчук Female 1984
87 Олександр Кисляк Male 1980 ВелоІрпінь, ВелоБуча Ірпінь ua
89 Володимир Іванов Male 1977 Покров ua
90 Владислав Михайличенко Male 1991 Нікополь ua
Андрей Комышник Male 1985 ЮУАЕС
91 Павел Редько Male 1986 Одеса ua
92 Олександр Бурцайло Male 1965 ЮУ АЕС Южноукраїнськ ua
93 Едуард Балахатрь Male 1976 Київ ua
95 Георгий Калашлинский Male 1987 Одеса ua
96 Руслан Лісовський Male 1980 Висока Піч ua
97 Олександр Колесник Male 1994 - Миколаїв ua
98 Андрей Лукьянов Male 1976 Одеса ua
99 Vitaliy Zhuravl\'ov Male 1987 Quick cycling team Дніпро? ua
Анастасия Писчанская Female 1986 Maximoose bike Кропивницький ua
Ткаченко Олександр Male 1978 Вознесенськ ua
109 Ткаченко Олександр Male 1978 GOOSE team Вознесенськ ua
101 Ігор Хижняк Male 1969 Giant Team Ukraine Київ ua
102 Сергей Малышев Male 1987 Миколаїв ua
176 Вячеслав Орлов Male 1978 Azovbike Маріуполь ua
132 Dmitro Martinyuk Male 1982 Команда ВР Кривий Ріг ua
Дмитро Мартинюе Male 1982 Команда ВР Кривий Ріг ua
104 Олександр Гаврик Male 1979 ВП ХАЕС Нетішин ua
Андрей Москалюк Male 1979 Одеса ua
105 Наталья Глушакова Female 1982 Велоірпіньбуча Ірпінь ua
106 Денис Привалов Male 1983 Дніпро? ua
108 Максим Усатенко Male 1981 Южноукраїнськ ua
110 Ярослав Іванюта Male 1985 HT Group Дніпро? ua
111 Куделя Микола Male 1985 Самурай Вознесенськ ua
116 Олександр Нечаєв Male 1994 Вознесенськ ua
Євген Педченко Male 1992 Cherry Sport Club Київ ua
119 Биковський Олександр Male 1991 ГодніГонки
121 Оля Стулій Female 1984 Київ ua
122 Сергій Ростопчин Male 1974 Київ ua
123 Михаил Нагорный Male 1988 Одеса ua
124 Вячеслав Римша Male 1981 Нікополь ua
125 Костянтин Маліков Male 1988 Quick Cycling Team Дніпро? ua
126 Дмитрий Варнавский Male 1983 Varnavskiy.info Одеса ua
127 Ольга Віюк Female 1987 Specialized Ukraine Team//Gradient Girls Рівне ua
139 Дмитро Стрихарчук Male 1983 Gradient Рівне ua
128 Виталий Абрамов Male 1965 Миколаїв ua
129 Дмитро Харьков Male 1987 Миколаїв ua
131 Андрій Піканер Male 1989 Вознесенськ ua
130 Вячеслав Вильсон Male 1987 Одеса ua
133 Надія Коломієць Female 1983 Велоспринт-Fenwicks Харків ua
134 Антон Белоног Male 1986 Кропивницький ua
135 Ірина Попова Female 1983 Digicom cycling club Миколаїв ua
136 Владимир К Male 1989 Кропивницький ua
141 Вадим Паламарчук Male 1992 ВП ХАЕС Нетішин ua
137 Альона Літвіщенко Female 1992 Quick Cycling Team Дніпро? ua
138 Руслан Книш Male 1978 ВП ХАЕС Нетішин ua
Дмитро Соколов Male 1990 Arcadia Одеса ua
140 Павло Разводов Male 1986 Херсон ua
143 Василь Кочегаров Male 1988 ВП ХАЕС Нетішин ua
118 Євген Черкас Male 1984 Київ ua
145 Dmytro Nahorniak Male 1982 Bike L.A.B. Київ ua
144 Сергей Доценко Male 1985 Кропивницький ua
146 Володимир Косячевский Male 1991
Дмитро Сметенко Male 1984 Кропивницький ua
147 Сергій Тищенко Male 1985 Бешані пси Миколаїв ua
173 Олександр Кудрик Male 1987 PAEC team Вараш ua
148 Ivan Khromyshyn Male 1982 Южноукраїнськ ua
189 Геннадій Лебедєв Male 1978 ВП ХАЕС Нетішин ua
Сергей Васильченко Male 1975 СП Київ ua
149 Pavel Kashuba Male 1992 Maryanoff Кам’янське ua
150 Катерина Франк Female 2001 Maryanoff Кам’янське ua
224 Віталій Талах Male 1985 PAEC team Вараш ua
151 Руслан Алиев Male 1984 Honey Badger Роздільна ua
152 Олена Добраниця Female 1991 Nutrixxion Palmyra Львів ua
159 Игорь Гримайло Male 1961 Харків - Мастерс Харків ua
153 Андрій Щербацький Male 1982 MULTIKI Київ ua
154 Денис Міхасьов Male 1975 Вишгород ua
155 виталик иванусь Male 1984 AzovBike Маріуполь ua
156 денис сидаш Male 1978 азовбайк Маріуполь ua
157 Евгений Виндерских Male 1958 Quick Cycling Team Дніпро? ua
158 Руслан Чудінов Male 1986 ENERGY TEAM Енергодар ua
Алексей Кожадей Male 1983 Energy Team Енергодар ua
179 Олена Зенченко Female 1981 Геліос Чорноморськ ua
160 Алексей Тищенко Male 1966 ВП ЗАEС Energy Team
161 Сергій Фесенко Male 1981 Енергодар ua
167 ник конлон Male 1968 Южноукраїнськ ua
164 Олексій Притула Male 1977 Energy Team Енергодар ua
165 Олександр Ковалевский Male 2002 Кременчук ua
162 Станіслав Титаренко Male 1953 Харків ua
163 Сергей Рыков Male 1967 Гелиос Чорноморськ ua
166 Евгений Чалюк Male 1986 Миколаїв ua
212 Максим Лєшик Male 1989 Вараш ua
168 Виктор Вардугин Male 1989 Енергодар ua
169 Сергій Білик Male 1969 ВП ЗАЕС Energy Team Енергодар ua
170 Олексій Білоус Male 1992 Кропивницький ua
171 Костянтин Міронов Male 1991 Київ ua
172 Pavel Gubanov Male 1971 Харків ua
Oleg Navitnii Male 1975 Миколаїв ua
174 Іван Скляр Male 1979 Одеса ua
175 Дмитро Березін Male 1993 Кременчук ua
177 Дмитро Байбуз Male 1983 ТриСтар Дніпро? ua
178 Антон Лапшин Male 1987 Одеса ua
180 Даниил Мелёхин Male 1986 Одеса ua
181 Vadim Bukaev Male 1967 Одеса ua
182 Всеволод Моісєєнко Male 1972 Рубіжне ua
183 Олександр Колiсник Male 1988 Lider MTB Team
188 Андрей Гончаренко Male 2000 Южноукраїнськ ua
187 Виталий Лейбиченко Male 1994 На перегреве Южноукраїнськ ua
184 Владимир Ткач Male 1985 :) Южноукраїнськ ua
185 Михаил Мазов Male 1982 Одеса ua
190 Микола Степанюк Male 1978 "Velo7ya" Нетішин ua
191 Олексій Рисіч Male 1993 Біла Церква ua
192 Сергій Паршин Male 1985 Кривий Ріг ua
193 Sergiy Kharin Male 1958 Bike L.A.B. Київ ua
195 Олександр Старов Male 1996 digicom cycling team Херсон ua
Лев Романец Male 1975 Київ ua
198 Михайло Михнюк Male 1983 Миколаїв ua
Борис Клепацкий Male 1970 Миколаїв ua
201 Борис Клепацкий Male 1970 Миколаїв ua
197 Андрій Горинін Male 1972 ZhovtiVodiBike Team Жовті Води ua
196 Владислав Поповка Male 1998 Probicyclegroup Кривий Ріг ua
199 Anton Pustovit Male 1987 Giant Ukraine Світловодськ ua
200 Кирило Александров Male 1985 Капітанівка ua
202 Костянтин Жученко Male 1987 Київ ua
203 Андрей Нестеров Male 1981 Святопетрівське ua
204 Roman Shutka Male 1985 VeloVuyki Івано-Франківськ ua
Іван Швидко Male 1987 Равлики-помиравлики Київ ua
Юлія Буякова Female 1988 Равлики-помиравлики Київ ua
Сергій Небога Male 1977 Чорноморськ ua
Цимбалов Ілля Male 1985 Quality Control Одеса ua
206 Андрій Ігнатенко Male 1977 Вознесенськ ua
205 Vadim Toropov Male 1975 Київ ua
Ирина Летикова Female 1987 Hoods and Drops Racing Одеса ua
207 Vlad Kotenko Male 1994 Київ ua
208 Андрей Паламарчук Male 1988 digicom cycling team Херсон ua
210 Анатолий Кононов Male 1971 digicom cycling team
211 Вадим Медиченко Male 1988 РАЕС team Вараш ua
Дмитро Шаповаленко Male 1997 Круті Колеса Миколаїв ua
213 Віталій Кравець Male 1988 Mad_Man(РЦ-2) Вараш ua
Vitaliy Demudushun Male 2000 РАЕС team
214 Денис Орлов Male 1989
215 Pavel Saharilenko Male 1977 Одеса ua
221 Станіслав Харечко Male 1996 PAEC team Вараш ua
216 Николай Остапов Male 1970 Одеса ua
217 Максим Хаулин Male 1976 Одеса ua
218 Віталій Циганаш Male 1989 BikeBand Кропивницький ua
220 Олександр Бочкарьов Male 1981 Велокроп Кропивницький ua
222 Олександр Алєксандров Male 1989 #maximoose_bikes Кропивницький ua
225 Ваня Черевайко Male 1990 Одеса ua
Кирило Денисов Male 1976 SP Київ ua
Вадим Казарін Male 1988 Maximoose_bikes Кропивницький ua
227 Богдан Коккін Male 1973 Одеса ua
Марк Пан Male 1988 Honey Badger Team Одеса ua
Сергей Чебыкин Male 1980 Одеса ua
Сергей Чебыкин Male 1980 Одеса ua
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua

6 Comments:

  1. Олександр Смітюх

    Чи можливо змінити інфу після реєстрації?

    1. Ірина Рожок

      Напишіть своє питання на email
      office@runstyle.net

  2. Олександр Ващенко

    За посиланням https://www.athlinks.com/event/343454/results/Event/940645/Results немає всіх результатів.
    Арина Алабут №75 стартували одночасно, їхали разом і фінішували також разом. Мій результат є в загальному заліку, а Аріниного, чомусь, немає((((

    1. Volodymyr Melymuka

      І ще розбіжність нумерації фінішерів видно у тому що я приїхав 200-тим, бо забрав останню медаль фінішера, а у заліку я 187й

  3. Всеволод Шастов

    Меня тож нету в протоколе. Подходил на финише, и к главному судье, и к парню с ноутбуком. У главного судьи в рукописной бумаге я был. 110ый со временем 5.35.25.

  4. Дмитро Березін

    Я тоже в протоколе 191, а по бумажке на финише был 203. Тайминги правильные.
    А в колонке “группа” я вообще не пойму что.

Leave a comment