ЕкоПарк Червоноградська десятка 2020

30 Серпня 2020 Біг / Червоноград / СК Ультра

10к

Програма забігу:

29 серпня, субота

14:00 – 19:00 – видача стартових пакетів, дореєстрація.

30 серпня, неділя

7:00 – 8:30 – Видача стартових пакетів на Вічевій площі (місце старту). (Увага! Дореєстрація в день забігу неможлива!)

8:45 – Загальна розминка.

9:00 – Старт забігу на 10 км та естафети.

10:30 – завершення ліміту часу на 10 км.

11:00 – старт благодійного забігу на 1500 м

11:30 – нагородження переможців та призерів.

Відео: Маршрутом Червоноградської десятки

 

10к

10 км

Дата: 30 Серпня 2020

Початок: о 09:00

Вартість: 250 грн. (з 01 Грудня 2019 — 350 грн.) (з 01 Квітня 2020 — 450 грн.)

Ліміт: 500 учасників

Сертифікована траса, електронний чіп для фіксації результату, медаль фінішера, браслет учасника, пункти харчування та гідратації на дистанції.

Загалом заявок: 59

Зареєстрованих учасників - 47 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 47, Олександр Філюк

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
1 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
2 Лариса Саврук Жін 1970 Gutsul runing club Червоноград ua $
3 Олександр Завадський Чол 1987 Червоноград ua $
4 Ruslan Ivanets Чол 1989 Старе місто Червоноград ua $
5 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
8 Svitlana Shtykalo Жін 1982 RunClub StartUp Червоноград ua $
6 Olena Voroniak Жін 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
7 Roman Kuchma Чол 1980 SC StartUp Червоноград ua $
9 Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua $
10 Halyna Dranchuk Жін 1997 SC StartUp Червоноград ua $
11 Vitalii Trostianchin Чол 1987 Ultra Червоноград ua $
12 Mykola Peleshko Чол 1973 Червоноград ua $
27 Александр Шпакевич Чол 1966 сам по собі Червоноград ua $
13 Еммануїл Кизима Чол 1996 Червоноград ua $
14 Галина Пристанська Жін 1966 SC StartUp Червоноград ua $
15 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
44 Мар\'яна Степаник Жін 1983 Червоноград ua $
16 Влад Зеніхін Чол 1995 - Червоноград ua $
23 Володя Годованський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
17 Юлія Петрань Жін 1984 SC StartUp Червоноград ua $
19 Андрій Трохимчук Чол 1978 Немає Сокаль ua $
18 Mykola Malytskyj Чол 1981 Червоноград ua $
20 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
22 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua
30 Орест Гладун Чол 1986 $
24 Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club $
25 Maikut Stepan Чол 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua $
26 Juriy Zhyznevskyy Чол 1991 SC StartUp $
28 Galina Matveychuk Жін 1985 Володимир-Волинська районна ДЮСШ Володимир-Волинський ua $
29 Павло Кравець Чол 1988 SC StartUp Червоноград ua $
Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua
43 Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua $
31 Volodumur Kovalenko Чол 1989 Червоноград ua $
32 Дмитро Каліщак Чол 1977 Drukarochka Run Червоноград ua $
38 Назарій Чигінь Чол 1995 Львів ua $
33 Вадим Гура Чол 1992 $
34 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
Дмитро Городецький Чол 1987 Червоноград ua
35 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
36 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
37 Iryna Slavych Жін 1982 Червоноград ua $
42 Svyatoslav Meduna Чол 1985 Червоноград ua $
39 Лилия Кравець Жін 1988 SC StartUp Червоноград ua $
40 Олександр Чапарін Чол 1983 - Червоноград ua $
41 Kostya Penkov Чол 1982 Львів ua $
Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua
Олександр Нестеренко Чол 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua
45 Ростислав Войтюк Чол 1962 Блаженик ua $
Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Mykola Hlynka Чол 1989 Ultra Львів ua
46 Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua $
47 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
Марко Феньо Чол 2000 Стрий ua
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Kalambet Yuriy Чол 1988

Залишити коментар