ЕкоПарк Червоноградська десятка 2020

30 Серпня 2020 Біг / Червоноград / СК Ультра

10к

Програма забігу:

29 серпня, субота

14:00 – 19:00 – видача стартових пакетів, дореєстрація.

30 серпня, неділя

7:00 – 8:30 – Видача стартових пакетів на Вічевій площі (місце старту). (Увага! Дореєстрація в день забігу неможлива!)

8:45 – Загальна розминка.

9:00 – Старт забігу на 10 км та естафети.

10:30 – завершення ліміту часу на 10 км.

11:00 – старт благодійного забігу на 1500 м

11:30 – нагородження переможців та призерів.

Відео: Маршрутом Червоноградської десятки

 

10к

10 км

Індивідуальна участь

Дата: 30 Серпня 2020

Початок: о 09:00

Вартість: 350 грн. (з 01 Квітня 2020 — 450 грн.)

Ліміт: 500 учасників

Сертифікована траса, електронний чіп для фіксації результату, медаль фінішера, браслет учасника, пункти харчування та гідратації на дистанції.

Загалом заявок: 66

Зареєстрованих учасників - 50 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 50, Андрій Кузьменко

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua
1 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
2 Лариса Саврук Жін 1970 Gutsul runing club Червоноград ua $
3 Олександр Завадський Чол 1987 Червоноград ua $
4 Ruslan Ivanets Чол 1989 Старе місто Червоноград ua $
5 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
8 Svitlana Shtykalo Жін 1982 RunClub StartUp Червоноград ua $
6 Olena Voroniak Жін 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
7 Roman Kuchma Чол 1980 SC StartUp Червоноград ua $
9 Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua $
10 Halyna Dranchuk Жін 1997 SC StartUp Червоноград ua $
11 Vitalii Trostianchin Чол 1987 Ultra Червоноград ua $
12 Mykola Peleshko Чол 1973 Червоноград ua $
27 Александр Шпакевич Чол 1966 сам по собі Червоноград ua $
13 Еммануїл Кизима Чол 1996 Червоноград ua $
14 Галина Пристанська Жін 1966 SC StartUp Червоноград ua $
15 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
44 Мар\'яна Степаник Жін 1983 Червоноград ua $
16 Влад Зеніхін Чол 1995 - Червоноград ua $
23 Володя Годованський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
17 Юлія Петрань Жін 1984 SC StartUp Червоноград ua $
19 Андрій Трохимчук Чол 1978 Немає Сокаль ua $
18 Mykola Malytskyj Чол 1981 Червоноград ua $
20 Лілія Гриб Жін 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
22 Ірина Шевчук Жін 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
21 Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua
30 Орест Гладун Чол 1986 $
24 Iryna Sliusar Жін 1995 ShypShyna Run Club $
25 Maikut Stepan Чол 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua $
26 Juriy Zhyznevskyy Чол 1991 SC StartUp $
28 Galina Matveychuk Жін 1985 Володимир-Волинська районна ДЮСШ Володимир-Волинський ua $
29 Павло Кравець Чол 1988 SC StartUp Червоноград ua $
Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua
43 Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua $
31 Volodumur Kovalenko Чол 1989 Червоноград ua $
32 Дмитро Каліщак Чол 1977 Drukarochka Run Червоноград ua $
38 Назарій Чигінь Чол 1995 Львів ua $
33 Вадим Гура Чол 1992 $
34 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
Дмитро Городецький Чол 1987 Червоноград ua
35 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
36 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
37 Iryna Slavych Жін 1982 Червоноград ua $
42 Svyatoslav Meduna Чол 1985 Червоноград ua $
39 Лилия Кравець Жін 1988 SC StartUp Червоноград ua $
40 Олександр Чапарін Чол 1983 - Червоноград ua $
41 Kostya Penkov Чол 1982 Львів ua $
49 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
Олександр Нестеренко Чол 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
Олександр Гламазда Чол 1991 Луцьк ua
45 Ростислав Войтюк Чол 1962 Блаженик ua $
Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Mykola Hlynka Чол 1989 Ultra Львів ua
46 Ігор Куренков Чол 1974 RUN4U Львів ua $
47 Олександр Філюк Чол 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua $
Марко Феньо Чол 2000 Стрий ua
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Kalambet Yuriy Чол 1988
Viktor Horishnii Чол 1980 TEAM BRODY Броди ua
Вікторія Гольдфельд Жін 1996 Львів ua
Tania Bontar Жін 1999 SC StartUp Червоноград ua
48 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua $
50 Андрій Кузьменко Чол 1992 Червоноград ua $
Serhii Velebnik Чол 1992 Донецьк ua
Олександр Бистренко Чол 1986 Червоноград ua

Залишити коментар