ЕкоПарк Червоноградська десятка 2020

30 August 2020 Running / Червоноград / СК Ультра

10к
  • 10к

    Results are not yet available. Please try again later.

Програма забігу:

29 серпня, субота

14:00 – 19:00 – видача стартових пакетів, дореєстрація.

30 серпня, неділя

7:00 – 8:30 – Видача стартових пакетів на Вічевій площі (місце старту). (Увага! Дореєстрація в день забігу неможлива!)

8:45 – Загальна розминка.

9:00 – Старт забігу на 10 км та естафети.

10:30 – завершення ліміту часу на 10 км.

11:00 – старт благодійного забігу на 1500 м

11:30 – нагородження переможців та призерів.

Відео: Маршрутом Червоноградської десятки

 

10к

Individual race

Date: 30 August 2020

Start time: at 09:00

Price: 250 UAH

Limit: 500 participants

Сертифікована траса, електронний чіп для фіксації результату, медаль фінішера, браслет учасника, пункти харчування та гідратації на дистанції.

Participants registered - 58 out of maximum of 500

Bib number Athlete's name Gender Date of birth Club City Country Confirmation status
Ярослав Кондюх Male 1983 ULTRA Львів ua
1 Yuri Savruk Male 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua
2 Лариса Саврук Female 1970 Gutsul runing club Червоноград ua
3 Олександр Завадський Male 1987 Червоноград ua
4 Ruslan Ivanets Male 1989 Старе місто Червоноград ua
5 Андрій Романов Male 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua
8 Svitlana Shtykalo Female 1982 RunClub StartUp Червоноград ua
6 Olena Voroniak Female 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua
7 Roman Kuchma Male 1980 SC StartUp Червоноград ua
9 Ігор Пристанський Male 1990 SC”StartUp” Червоноград ua
10 Halyna Dranchuk Female 1997 SC StartUp Червоноград ua
11 Vitalii Trostianchin Male 1987 Ultra Червоноград ua
12 Mykola Peleshko Male 1973 Червоноград ua
27 Александр Шпакевич Male 1966 сам по собі Червоноград ua
13 Еммануїл Кизима Male 1996 Червоноград ua
14 Галина Пристанська Female 1966 SC StartUp Червоноград ua
15 Ніна Чигріна Female 1985 Shypshyna Run Club Львів ua
44 Мар\'яна Степаник Female 1983 Червоноград ua
16 Влад Зеніхін Male 1995 - Червоноград ua
23 Володя Годованський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
17 Юлія Петрань Female 1984 SC StartUp Червоноград ua
19 Андрій Трохимчук Male 1978 Немає Сокаль ua
18 Mykola Malytskyj Male 1981 Червоноград ua
20 Лілія Гриб Female 1983 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
22 Ірина Шевчук Female 1980 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
21 Андрій Садовський Male 1994 SC StartUp Червоноград ua
Viktor Kryshmaru Male 1969 Чернівці ua
30 Орест Гладун Male 1986
24 Iryna Sliusar Female 1995 ShypShyna Run Club
25 Maikut Stepan Male 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua
26 Juriy Zhyznevskyy Male 1991 SC StartUp
28 Galina Matveychuk Female 1985 Володимир-Волинська районна ДЮСШ Володимир-Волинський ua
29 Павло Кравець Male 1988 SC StartUp Червоноград ua
Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
43 Володимир Пирко Male 1987 Червоноград ua
31 Volodumur Kovalenko Male 1989 Червоноград ua
32 Дмитро Каліщак Male 1977 Drukarochka Run Червоноград ua
38 Назарій Чигінь Male 1995 Львів ua
33 Вадим Гура Male 1992
34 Віталій Цимбал Male 1978 СК Ультра Львів ua
Дмитро Городецький Male 1987 Червоноград ua
35 Андрій Беднарчук Male 1972 Броди ua
36 Надія Беднарчук Female 1975 - Броди ua
37 Iryna Slavych Female 1982 Червоноград ua
42 Svyatoslav Meduna Male 1985 Червоноград ua
39 Лилия Кравець Female 1988 SC StartUp Червоноград ua
40 Олександр Чапарін Male 1983 - Червоноград ua
41 Kostya Penkov Male 1982 Львів ua
49 Сергій Красько Male 1980 Червоноград ua
Олександр Нестеренко Male 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua
Олександр Гламазда Male 1991 Луцьк ua
45 Ростислав Войтюк Male 1962 Блаженик ua
Богдан Лісний Male 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Mykola Hlynka Male 1989 Ultra Львів ua
46 Ігор Куренков Male 1974 RUN4U Львів ua
47 Олександр Філюк Male 1995 Ternopil runing club Тернопіль ua
Марко Феньо Male 2000 Стрий ua
Марія Кулинич Female 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
Kalambet Yuriy Male 1988
Viktor Horishnii Male 1980 TEAM BRODY Броди ua
Вікторія Гольдфельд Female 1996 Львів ua
Tania Bontar Female 1999 SC StartUp Червоноград ua
48 Роман Гарасим Male 1993 Рух Тверезих Галичан Львів ua
50 Андрій Кузьменко Male 1992 Червоноград ua
Serhii Velebnik Male 1992 Донецьк ua
Олександр Бистренко Male 1986 Червоноград ua
Руслан Полежаев Male 1982 Луцьк ua
51 Віктор Пахмурний Male 1954 Турклуб САЛО Одеса ua
52 Роман - Тимчук Male 1990 Горохів ua
Сергій Опришко Male 1993 Львів ua
Василь Макогін Male 1991 Ліга Доброго Бігу Білий Камінь ua
Максим Гаврилів Male 1985 New Generation Львів ua
53 Діана Іванець Female 1991 Червоноград ua
Ivan Oleksiuk Male 1994 Вінниця ua
Володимир Волоско Male 1999 Червоноград ua
55 Роман Войтіховський Male 1997 Червоноград ua
54 Володимир Крисько Male 1989 Броди ua
Антон Рибак Male 1922
Микола Мідянко Male 1967 Червоноград ua
Марія Мідянко Female 1969 Червоноград ua
Христина Мідянко Female 1995 Львів ua
Назарій Михалевський Male 1998 Червоноград ua
56 Анна Федак Female 1983 Червоноград ua
Ірина Євтушенко Female 1986 Атлет Червоноград ua
Михайло Високосов Male 1984 Lutsk Triathlon Federation
57 Ігор Шпех Male 1987 Червоноград ua
Василь Приймак Male 1981 Львів ua
58 Dmitriy Siledchyk Male 1998 FaceIt Polbandana Червоноград ua
Viktoriya Ivashkiv Female 1996 Lll Червоноград ua
Богдан Українець Male 1958 SC Ultra Львів ua

5 Comments:

  1. Сергій Опришко

    Підскажіть чи існують якісь знижки під реєстрації для учасників АТО ?

  2. Віктор Пахмурний

    Скажіть будь ласка, шановні організатори, коли забіг має реально відбутися?

  3. Ігор Шпех

    На яке число перенесли забіг?

  4. Вадим Гура

    На яку дату перенесено?

  5. Ігор Шпех

    Добрий день. Коли відбудеться забіг…

Leave a comment