ЕкоПарк Червоноградська десятка

01 Вересня 2019 Біг / Червоноград / СК Ультра

10к Relay 1500m

Програма забігу:

31 серпня, субота

14:00 – 19:00 – видача стартових пакетів, дореєстрація. Офіс ЖК Екопарк, вул. Івасюка 2Б.

1 вересня, неділя

7:00 – 8:30 – Видача стартових пакетів на Вічевій площі (місце старту). (Увага! Дореєстрація в день забігу неможлива!)

8:45 – Загальна розминка.

9:00 – Старт забігу на 10 км та естафети.

10:30 – завершення ліміту часу на 10 км.

11:00 – старт благодійного забігу на 1500 м «Біжу заради Лілії».

11:30 – нагородження переможців та призерів.

Відео: Маршрутом Червоноградської десятки

 

10к

10 км

Дата: 01 Вересня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 300 грн. (з 01 Серпня 2019 — 400 грн.)

Вартість 400 грн.

Ліміт: 500 учасників

Сертифікована траса, електронний чіп для фіксації результату, медаль фінішера, браслет учасника, пункти харчування та гідратації на дистанції, лотерея для всіх учасників.

Загалом заявок: 204

Зареєстрованих учасників - 162 з максимальних 500
Останній присвоєний стартовий номер - 162, Віктор Стеблей

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Ярослав Кондюх Чол 1983 ULTRA Львів ua $
2 Roman Khoroz Чол 1987 Lviv Ericsson Running Club Львів ua $
3 Olena Voroniak Жін 1994 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
22 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
4 Ніна Чигріна Жін 1985 Shypshyna Run Club Львів ua $
5 Андрій Трохимчук Чол 1978 Немає Сокаль ua $
6 Andriy Romanyak Чол 1986 Lviv Ericsson Running Club Львів ua $
7 Андрій Степура Чол 1983 немає Львів ua $
8 Oleksandr Slotwinsky Чол 1988 In beer we trust Львів ua $
9 Володимир Пирко Чол 1987 Червоноград ua $
10 Dmytro Demkovych Чол 1999 Lviv Ericsson Running Team Львів ua $
12 Андрій Садовський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
11 Vitaliy Trostianchin Чол 1987 Ultra Червоноград ua $
13 Василь Куриляк Чол 1996 КДЮСШ $
14 Віталій Цимбал Чол 1978 СК Ультра Львів ua $
15 Evgenij Martsiv Чол 1983 Без клубу Львів ua $
85 Олександр Нестеренко Чол 1979 Ultra - ZernoVita Львів ua $
16 Лариса Майданюк Жін 1983 Кам'янець-Подільський ua $
45 Snizhana Skupova Жін 1993 RunDay Львів ua $
17 Ігор Мрикало Чол 1971 Ternopil Running Club Тернопіль ua $
18 Тимків Мар’яна Жін 1995 Давидів ua $
Volodymyr Goldis Чол 1962 SK ULTRA Львів ua
20 Павло Мрикало Чол 1993 TernopilRunningClub Тернопіль ua $
39 Надія Сухарина Жін 1975 Львів ua $
79 Mykola Malytskyj Чол 1981 Червоноград ua $
21 Володя Годованський Чол 1994 SC StartUp Червоноград ua $
86 Misha Shastin Чол 1994 Львів ua $
36 Богдан Лісний Чол 1995 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
23 Роман Гарасим Чол 1993 Рух Тверезих Галичан Нова Кам'янка ua $
24 Олег Лис Чол 1990 Рух Тверезих Галичан Батятичі ua $
25 Остап Онишко Чол 1986 Ліга Доброго Бігу Львів ua $
65 Ростислав Садковий Чол 1983 Бігаю сам Львів ua $
26 Ірина Євтушенко Жін 1986 Червоноград ua $
27 Олег Корчовський Чол 1992 Українська академія лідерства Львів ua $
28 Galina Matveychuk Жін 1985 Володимир-Волинський ua $
29 Александр Шпакевич Чол 1966 сам по собі Червоноград ua $
30 Роман Староселець Чол 1989 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
32 Валерій Шажко Чол 1969 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
31 Віталій Хімка Чол 1983 Шипшина Львів ua $
Євген Гостіщев Чол 1991 Кропивницький ua
33 AzizA Siroochenko Жін 1993 Львів ua $
34 Oleksii Sikorskyi Чол 1990 Львів ua $
145 Марія Мірило Жін 1982 $
Roman Chepil Чол 1968 Ultra, LeO-Team Львів ua
35 Андрій Дубовський Чол 1992 SC Ultra Львів ua $
Roman Dovbush Чол 1985 SC ULTRA Львів ua
Mykola Hlynka Чол 1989 Ultra Львів ua
Petro Chernega Чол 1992 SC ULTRA Львів ua
37 Taras Salo Чол 1981 SC Ultra Львів ua $
38 Irin Sliusar Жін 1995 Shypshyna Run Club $
40 Volodya Yurchuk Чол 1983 Gutsul running club Івано-Франківськ ua $
41 Tania Bontar Жін 1999 Львів ua $
42 Валерій Шапочка Чол 1975 ZernoVita актив клуб Львів ua $
46 Михайло Отреп\'єв Чол 1988 Червоноград ua $
Ira Matviiv Жін 1994 Run Family, SC Ultra Львів ua
53 Наталія Соболта Жін 1999 Червоноград ua $
Тетяна Давиденко Жін 1994 Ultra Львів ua
Ольга Носова Жін 1981 Dodgi Львів ua
43 Роман Сметана Чол 1994 Червоноград ua $
44 Андрій Романов Чол 1987 Gutsul Running Club Івано-Франківськ ua $
47 Роман Гаврилюк Чол 1982 СК Гепард Ужгород ua $
69 Yuri Savruk Чол 1970 Gutsul Runing Club Червоноград ua $
48 Зоряна Биндас Жін 1985 Ternopil running club Тернопіль ua $
56 Andrii Androshchuk Чол 1987 Київ ua $
49 Юлія Петрань Жін 1984 Червоноград ua $
50 Олександр Чапарін Чол 1983 - Червоноград ua $
51 Evgeniy Burakov Чол 1988 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua $
52 Іванна Буракова Жін 1985 Організація молоді Рівненської АЕС Вараш ua $
Максим Хитра Чол 1985 СК Ультра Львів ua
62 Halyna Dranchuk Жін 1997 SC StartUp Червоноград ua $
66 Олександр Завадський Чол 1987 Червоноград ua $
54 Микола Мідянко Чол 1967 Червоноград ua $
55 Марія Мідянко Жін 1969 Червоноград ua $
57 Юлія Величкевич Жін 1992 Shypshyna run club Львів ua $
58 Iryna Slavych Жін 1982 Червоноград ua $
Oleh Panko Чол 1973 SC Ultra Львів ua
Крук Василь Чол 1996 SHYPSHYNA RUN CLUB Червоноград ua
59 Дмитро Забельський Чол 1981 $
60 Оксана Забельская Жін 1983 $
61 Андрій Шпіц Чол 1989 Берлин ua $
63 Орест Гладун Чол 1986 $
64 Орест Загорський Чол 1987 VTMN Львів ua $
Svitlana Shtykalo Жін 1982 RunClub StartUp Червоноград ua
73 Рулан Юнак Чол 1987 Tri lewy Львів ua $
71 Андрій Кузьменко Чол 1992 Червоноград ua $
Lena Sulima Жін 1983 Львів ua
Oleg Sulima Чол 1977 Львів ua
68 Olena Chaus Жін 1996 Червоноград ua $
67 Ігор Пристанський Чол 1990 SC”StartUp” Червоноград ua $
Olenka Ivanytsya Жін 1991 Runday Львів ua
Марія Кулинич Жін 1962 SHYPSHYNA RUN CLUB
70 Лариса Саврук Жін 1970 Червоноград ua $
72 Микола Кулинич Чол 1961 SHYPSHYNA RUN CLUB $
74 Mykola Chubaryk Чол 1992 Луцьк ua $
75 Maikut Stepan Чол 1989 Ліга Доброго Бігу Червоноград ua $
76 Anton Kurylo Чол 1991 Червоноград ua $
77 Bohdan Vasylkiv Чол 1993 Run4U Львів ua $
Василь Макогін Чол 1991 Білий Камінь ua
82 Тарас Якубів Чол 1992 Львів ua $
80 Іван Козак Чол 1978 Червоноград ua $
81 Володимир Генсьорський Чол 1982 Червоноград ua $
Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
Anastasia Blaschuk Жін 1994 Ultra Львів ua
83 Mykola Kramarenko Чол 1981 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
84 Олег Соболта Чол 1996 Shypshyna Run Club Львів ua $
Юлія Костельна Жін 1992 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua
Михайло Високосов Чол 1984 Lutsk Triathlon Federation
87 Dmytro Sas Чол 1985 Червоноград ua $
88 Oleh Leshchyshyn Чол 1984 Львів ua $
89 OKSANA RAITA Жін 1993 Львів ua $
91 Володимир Молінський Чол 1989 Кобло ua $
90 Тетяна Синиця Жін 1992 Завишень ua $
92 Наталія Касьян Жін 1983 Червоноград ua $
93 Микола Воробей Чол 1971 Нововолинськ ua $
98 Ярема Кіт Чол 1985 SHYPSHYNA RUN CLUB ua $
Lesia Vorozhbyt Жін 1993 Львів ua
94 Ваня Катанюк Чол 2001 STEKO ? Червоноград ua $
95 Viktor Kryshmaru Чол 1969 Чернівці ua $
Юрій Гринів Чол 1983 STARTUP Червоноград ua
100 Віталій Коплак Чол 1974 Червоноград ua $
96 Богдан Українець Чол 1958 SC Ultra Львів ua $
97 Богдан Українець Чол 1988 SC Ultra Львів ua $
99 Vitalii Bilyi Чол 1992 Броди ua $
102 Богдан Демський Чол 1995 Львів ua $
101 Vyacheslav Pryshljak Чол 1989 Львів ua $
Juriy Zhyznevskyy Чол 1991 SC StartUp
103 Софія Демська Жін 2003 - Львів ua $
104 Мар\'яна Степаник Жін 1983 Червоноград ua $
105 Vasyl Pelekhach Чол 1986 Червоноград ua $
106 Stepan Kurdylo Чол 1984 Львів ua $
Julia Rodych Жін 1995 Львів ua
Володимир Лук\'янчук Чол 1976 Броди ua
107 Ігор Гелетій Чол 1982 МКТБ Івано-Франківськ ua $
Елена Гуцало Жін 1978 РАЕС Вараш ua
Сергей Гуцало Чол 1978 РАЕС Вараш ua
130 Ігор Мисишин Чол 1997 Дрогобич ua $
153 Tatiana Burvis Жін 1984 Львів ua $
108 Андрей Бурко Чол 1987 Epikur Володимир-Волинський ua $
109 Юлія Рубцова Жін 1978 Epikur Володимир-Волинський ua $
110 Вікторія Палик Жін 1995 Горпин ua $
111 Вікторія Нечипорук Жін 1988 Епікур Володимир-Волинський ua $
112 Андрій Марченко Чол 1990 Epikur Черкаси ua $
114 Андрій Демків Чол 1980 $
113 Роман Демків Чол 1953 Львів ua $
115 Наталія Смикалюк Жін 1989 Epikur Володимир-Волинський ua $
116 Oleksandr Redko Чол 1991 Gutsul Running Club Київ ua $
117 Olya Stakhiv Жін 1997 Epikur Володимир-Волинський ua $
118 Світлана Тверда Жін 1988 Epikur Володимир-Волинський ua $
119 Микола Савенок Чол 1989 Epikur Володимир-Волинський ua $
120 Леонід Тищук Чол 1985 EPIKUR Володимир-Волинський ua $
121 Володимир Шандра Чол 1988 Epikur Володимир-Волинський ua $
122 Алла Шандра Жін 1986 Epikur Володимир-Волинський ua $
123 Віталій Максимюк Чол 1982 Епікур Володимир-Волинський ua $
124 Vadim Moskaliuk Чол 1993 Epikur Володимир-Волинський ua $
125 Олександр Омельчук Чол 1983 Epikur Володимир-Волинський ua $
126 Вікторія Іванченко Жін 1985 Epikur Володимир-Волинський ua $
Илья Демидов Чол 1994 Їж Двіж Київ ua
Сергій Бабич Чол 1983 SC Ultra Львів ua
127 Ігор Савчук Чол 1992 Без назви Локачі ua $
Олександр Лігун Чол 1998 Хмільник ua
128 Мирон Максимів Чол 1993 Львів ua $
129 Олександр Супоровський Чол 1987 Нововолинськ ua $
Роман Тимчук Чол 1990 Горохів ua
131 Іван Стребков Чол 1991 Динамо, ШВСМ Тернопіль ua $
Олена Федорова Жін 1992 Track&Speed Club Львів ua
134 Тарас Третяк Чол 1983 Гепард Луцьк ua $
132 Марта Цимбаліста Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
133 Ігор Повшик Чол 1989 Балки ua $
135 Вадим Курій Чол 1988 Гепард Луцьк ua $
143 Віталік Петришин Чол 1996 OK WOLF Луцьк ua $
136 Петро Іващук Чол 1989 Львів ua $
137 Олександр Мілашенко Чол 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
138 Михайло Скобилко Чол 1989 Shypshyna run club Львів ua $
139 Pavlo Kravec Чол 1988 StartUp Червоноград ua $
140 Volodymyr Marusiak Чол 1989 TRILEWY Львів ua $
141 Роксана Бондаренко Жін 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
142 Ростислав Войтюк Чол 1962 Блаженик ua $
Andriy Stepasiyk Чол 1989 Спілка Воїнів АТО Волині Луцьк ua
159 Kalambet Yuriy Чол 1988 $
144 Serhii Korolik Чол 1982 СК "Гепард" Луцьк ua $
149 Andriy Shafran Чол 1989 Гепард $
146 Petro Polkovnikov Чол 1988 Gutsul Running Club Яремче ua $
Ірина Лехів Жін 1984 Сокаль ua
Олег Данилюк Чол 1991 "Rebel's" RC Львів ua
147 Ольга Стадник Жін 1956 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
Ігор Шпех Чол 1987 Червоноград ua
148 Леонід Музичук Чол 1982 Гепард Луцьк ua $
150 Оксана Сапіга Жін 1996 Epikyr Володимир-Волинський ua $
151 Надія Беднарчук Жін 1975 - Броди ua $
152 Андрій Беднарчук Чол 1972 Броди ua $
154 Андрій Масловський Чол 1992 Epikyr Володимир-Волинський ua $
Nazariy Mykhalevskyi Чол 1998 Червоноград ua
155 Дарія Поддубецька Жін 1992 Епікур Володимир-Волинський ua $
Yevheniy Sukovskyy Чол 1981 ZernoVita Львів ua
156 Ярмолюк Ольга Жін 1989 Атлетіко Луцьк ua $
157 Володимир Циганюк Чол 1983 СК Гепард Луцьк ua $
158 Олександр Редько Чол 1983 Гепард Луцьк ua $
Oksana Mukha Жін 1981 Червоноград ua
Yura Slay Чол 1984 Червоноград ua
160 Володимир Миц Чол 1990 не має $
161 Віталій Терещенко Чол 1993 Shypshyna Run Club Львів ua $
162 Віктор Стеблей Чол 1996 Epikyr Володимир-Волинський ua $
19 Alina Fedorchenko Жін 1995 Ultra Львів ua $
78 Іван Вадовіч Чол 1980 sk $

Relay

2 x 5 км

Дата: 01 Вересня 2019

Початок: о 09:00

Вартість: 600 грн. (з 01 Серпня 2019 — 800 грн.)

Вартість 800 грн.

Ліміт: 100 учасників

Учасники естафети долатимуть 10 кілометрів у два етапи по 5 кілометрів.

Загалом заявок: 6

Зареєстрованих учасників - 3 з максимальних 100
Останній присвоєний стартовий номер - 3, Mikhail Ivanov

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
1 Andrii Lytvyn Чол 1987 Львів ua $
Михайло Брунець Чол 1991 ShypShyna Run Club Львів ua
2 Володимир Ханас Чол 1984 SHYPSHYNA RUN CLUB Львів ua $
3 Mikhail Ivanov Чол 1983 Три Леви Львів ua $
Сергій Гуцало Чол 1978 РАЕС Вараш ua
Татьяна Фокіна Жін 1981 РАЕС Вараш ua

1500m

1.5 км

Дата: 01 Вересня 2019

Початок: о 11:00

В рамках Червоноградської десятки відбудеться "Благодійний забіг". Мінімальна сума стартового внеску - 100 грн. (обмеження благодійного внеску немає). Метою забігу є допомога у зборі коштів на лікування Лілі Грицай

Посиланням на особисту сторінку Лілі:

https://www.facebook.com/liliia.hrytsai

Оплатити стартовий внесок можна перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5168 7554 4049 2045 — Ліля Грицай до 30 серпня 2019 року;
- у Секретаріаті змагань 31 серпня 2019 року, у офісфі
- на старті, в день змагань 1 вересня 2019 року.

Перерахувавши кошти на картку ПриватБанку, прохання надсилати фото чеку або квитанцію про оплату на ел. адресу support@runstyle.net, для підтвердження оплати стартового внеску.

Загалом заявок: 9

Зареєстрованих учасників - 6, обмежень по кількості учасників немає.
Останній присвоєний стартовий номер - 6, Наталія Воскова

Номер Атлет Стать Рік Клуб Місто Країна Оплата Підтверджено
4 Lesia Trostianchin Жін 1986 Ultra Червоноград ua $
1 Сергій Красько Чол 1980 Червоноград ua $
2 Юрій Гринів Чол 1983 STARTUP Червоноград ua $
3 Наталка Глаговська Жін 1982 Червоноград ua $
Sergii Unich Чол 1985 Клуб Здорового Способу Життя "Драйв" і "POZITIV" Червоноград ua
5 Коля Шимоня Чол 1998 Червоноград ua $
Андрій Нагірний Чол 2004 - Червоноград ua
Дмитро Воробей Чол 2007 Нововолинськ ua
6 Наталія Воскова Жін 1983 $

17 коментарів:

  1. Ігор Мрикало

    привіт ,реєстрацію відкрили ?
    скиньте посилання )

    1. Юрій Гринів

      Доброго дня. Реєстрація буде проводитись тут.

  2. Богдан Українець

    Доброго дня, а де можна переглянути положення змагань? бо тут на сайті немає!

  3. Evgenij Martsiv

    Коли буде відкрито регістрацію?

  4. Maikut Stepan

    Коли буде відкрита реєстрація!
    Ще залишилось трохи більше 2 місяців!

  5. Володимир Пирко

    Доброго дня! як зареєструватись, кнопки немає?

    1. Юрій Гринів

      Реєстрація буде відкрита незабаром. Слідкуйте за анонсами!

  6. Ростислав Садковий

    Щось не впускає WayForPay до сплати.

  7. Mykola Hlynka

    Минулого року був мега крутий забіг! Хочу повтору цьогоріч 🙂

  8. Olenka Ivanytsya

    Доброго дня! Я, на жаль, не зможу взяти часть у забігу. Чи можливо якимось чином скасувати реєстрацію?

  9. Володимир Лук'янчук

    Доброго вечора. Зареєструвався на забіг, оплатив, однак в списку учасників немає помітки про проведену оплату, стартовий номер не присвоєно (Володимир Лук’янчук) !! В чому справа ???

    1. Юрій Гринів

      Доброго дня. Якщо оплата проведена – номер буде присвоєно. Перевіряємо інформацію.

      1. Володимир Лук'янчук

        Оплата проведена 16.08.2019р. в 11:39:49.

        1. Володимир Лук'янчук

          Аууу….??

          1. Володимир Лук'янчук

            Доброго дня! Які Вам ще потрібні дані щоб перевірити факт оплати реєстрації?
            Для чого все відтягувати до останнього дня…??

      2. Nazariy Mykhalevskyi

        Аналогічна ситуація

  10. Nazariy Mykhalevskyi

    Доброго вечора, оплата проведена – номер не присвоєно. Можливо,скину на пошту підтвердження? щоб скоріше вирішити цю ситуацію.

Залишити коментар